Podrobné informácie

zaisťuje vysoký hygienický štandard a napomáha zlepšeniu stavu pokožky

Informácie o produkte

Výrobca: VALOSUN a.s.
Značka: VALOSUN
Produktová rada:
Kód výrobku: 40113
Kód EAN: 8594024760467
Držiteľ rozhodnutia: VALOSUN a.s.

Charakteristika a použitie Mydlo A-Sun? 7% zaisťuje vysoký hygienický štandard a napomáha zlepšeniu stavu pokožky pri kožných ochoreniach ako sú plesne, ekzémy, lupienka či akné. Obsah prírodnej látky Ichtamolu a neprítomnosť dráždivých substancií poskytuje prirodzenú antibakteriálnu a antiseptickú ochranu pokožky, tlmí svrbenie a podráždenie. Je vhodné ku každodennému preventívnemu použitiu.

Návod na použitie: Mydlo navlhčíme a vytvoríme hustú penu. Tú necháme pôsobiť na určených častiach pokožky asi 1-2 minúty a potom opláchneme. Používame denne i viackrát. Účinky závisia od použitej koncentrácie a času.

Poznámka

ICHTAMOL

Ichtamol se používa k pozitívnemu ovplyvneniu a prevencii niektorých kožných ochorení (napr. akné, mazotoku-soberhoea, psoriázy, rosacey, niektorých povrchových plesňových ochoreniach).

Ichtamol tlmí zápal, svrbenie, zmäkčuje zrohovatenú pokožku, má antiseptické, antibakteriálne a protiplesňové účinky, pôsobí proti tvorbe lupín.

Ichtamol je nedráždivý, po jeho použití pokožka nie je citlivá na svetlo a je možné ho použiť pre všetky vekové kategórie. V krémových prírodných mydlách je obsiahnutý v koncentrácii 7%.

Mydlá boli s úspechom testované na dermatologických pracoviskách Českej a Slovenskej republiky.

Použitie prírodnej látky Ichtamolu a neprítomnosť dráždivých substancií zaručuje vynikajúci účinok, vysoký hygienický štandard a skvelú regeneráciu pokožky.

Recenzie (1)

Recenzie produktu VALOSUN A-sun 7% mydlo s ichtamolom 100 g

Pridať recenziu produktu

(5) (4)

80 %

Ošetruje problémovú pokožku bez toho že by ju vysušoval, čo sa mi pri iných produktoch stávalo. Odporúčam.

Diskusia

Diskusia k produktu VALOSUN A-sun 7% mydlo s ichtamolom 100 g

Pridať nový príspevok do diskusie