Úvodná strana Krása a osobná hygiena Telová kozmetika Peeling

Telový peeling

Bunky ľudskej kože na povrchu časom rohovatejú a odumierajú a spôsobujú problémy s pleťou. V neposlednom rade zabraňujú prieniku výživných látok do hlbších vrstiev pokožky. Preto je na mieste túto odumretú vrstvu pravidelne odstraňovať pomocou vhodného peelingu. Nielen, že tým zbrzdíte starnutie pokožky, ale tiež umožníte ďalším kozmetickým prípravkom lepšie pôsobiť na zdravie vašej pleti.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Telový peeling - detailný popis

Ako postupovať pri peelingu

Je veľmi dôležité rozlišovať, na ktorú časť tela je ten ktorý prípravok určený... Určite nepoužívajte telový peeling na tvár, mohli by ste spôsobiť viac škody ako úžitku. Tiež nie je vhodné to s peelingom preháňať, zdravá pokožka znesie peeling maximálne 2x týždenne.

Peeling nanášajte zásadne na vlhkú a vyčistenú pokožku. Odporúčame použiť niektorý z prípravkov na vyčistenie pleti. Po použití je vhodné pleť hydratovať vhodným krémom.

Zloženie peelingu môže byť rôzne, často bývajú tieto prípravky prírodné, obohatené rôznymi vitamínmi. Špecialitou je enzymatický peeling, ktorý neobsahuje obrusujúce častice, takže je šetrnejší aj k veľmi citlivej pokožke.

  • Na pokožku tela je vhodný telový peeling, ktorý môžete použiť hneď po sprchovaní.
  • Tvár rozmaznávajte peelingom na tvár, ktorý často predstavuje kompletné riešenie od čistenia až po hydratáciu tváre.
  • Keď ste na cestách, použite praktické a pohodlné peelingové obrúsky, ktoré sa zmestia do kabelky.

Na mojalekareň.sk vyberajte peeligy napríklad od značiek: HRISTINASTANI CHEFCLINIQUEGARNIERNATURA SIBERICA

Peelingy sú vhodné pre mužov aj ženy.

Doplnkový sortiment

  • Starostlivosť o ruky - Ruky sú našou vizitkou. Neschovávajte ich a dajte ich na obdiv vďaka kvalitným krémom, ktoré sa o ne postarajú.
  • Starostlivosť o nohy - Nohy nás nosia celé dni, preukazujú nám nedoceniteľné služby, staráme sa však o ne tak, ako si naozaj zaslúži?
  • Krémy na jazvy - Trápi vás výrazné jazvy po operáciách, jazvy po akné alebo strie? Pomôcť môžu špeciálne krémy na jazvy, gély či oleja, určené práve k starostlivosti o zjazvené tkanivo.
  • Telové oleje - Oleje sú odpradávna najprirodzenejšou formou, ako telu sprístupniť rôzne blahodarné rastlinné výťažky. Telový olej teda pokožku nielen premastí, ale dodá jej živiny, ktoré potrebuje, aby bola krásna a zdravá.
  • Telové mlieka - Pokožka celého tela potrebuje každodennú prísun látok, ktoré ju pomôžu sa brániť proti vplyvom vonkajšieho prostredia, UV žiareniu, ale aj tomu, čo na ňu chystáme svojimi aktivitami. Práve takéto jej dodajú kvalitné telové mlieka.
  • Telové krémy- Každá pokožka vyžaduje inú starostlivosť. Krémy preto vyberajte podľa toho, čo vaša pokožka práve potrebuje.

TIP! Čo sa trochu rozmaznávať a vyskúšať masážne podložky do vane vo forme perličkové kúpele?

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika