Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Telová kozmetika » Prípravky do kúpeľa

Prípravky do kúpeľa

Nechajte sa ovládnuť silou tajomných exotických rastlín, solí z morských hlbín i horských masívov, éterických olejov i generáciami overených liečivých bylín. Premeňte svoju kúpeľnu na relaxačné wellness kúpele, ktoré obnovia rovnováhu vašeho zdravia i mysle.

Vedeli ste, že naša koža je vlastne najväčším orgánom ľudského tela? Preto je jednou z najdôležitejších vstupných brán našeho organizmu, skrz ktorú sa do našeho tela dostávajú látky ovplyvňujúce jeho kondíciu a krásu. A práve preto sú prípravky do kúpeľa tak účinné.

V našom e-shope nájdete výber toho najlepšieho, čím môžete svoje telo oblažiť. Peny do kúpeľa, olejové kapsule, liečivé soli a mnoho ďalších produktov osvedčených značiek, ako sú napríklad Radox, Weleda alebo Kneipp.

Kúpeľové peny, mlieka a kúpele

Túžite po dokonalom luxusnom kúpeli? Vyskúšajte niektorú z obľúbených značiek kúpeľových pien. Záplava bubliniek pôsobí blahodárne na vaše zmysly a vy sa vo vani budete cítit ako na obláčiku. Bylinné extrakty prevoňajú vašu kúpeľňu a pomôžu vám uvoľniť sa a zabudnúť na starosti.

Kúpeľové mlieka a kúpele pomôžu nabrať silu vašej pokožke, takže sa po kúpeli budete cítiť svieži a vaša pleť bude jemná ako hodváb. Sú vhodné i ako podporná liečba pre osoby trpiace suchou až atopickou pokožkou.

Oleje do kúpeľa

Kúpeľové oleje podporujú prirodzenú rovnováhu pokožky, ktorú jemne čistia a zároveň hydratujú. Neobsahujú tenzidy, takže sú šetrnejšie než bežné mydlá a iné prostriedky na umývanie, ktoré pokožku síce čistia, ale tiež vysušujú.

Vonné oleje majú naviac nezanedbateľný terapeutický účinok. Obsahujú vysoko kvalitné éterické oleje, bylinné extrakty a vitamíny. Na zdravie organizmu pôsobia nielen pokožkou, ale tiež vdychovaním pár, ktoré sa pri kúpaní uvolňujú.

Kúpeľové soli

Nie nadarmo sa hovorí “soľ nad zlato”. Kúpeľové soli navracajú telu zdraviu i krásu.
Unikátne zloženie minerálov kúpeľových solí prispieva k vyčisteniu, prekrveniu a hydratácii pokožky. Soľné kúpele sú liečivé, vo forme sedacích kúpeľov pomáhajú napríklad pri gynekologických zápaloch a hemoroidoch. Pomáhajú pri lupienke, akné i atopickom ekzéme.

Účinok kúpeľových solí môžete podporiť pridaním éterických olejov a vychutnať si tak zážitok z naozajstného arómaterapeutického kúpeľa.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Druh balenia

Typ pleti

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • RADOX Pena do kúpeľa Muscle Soak 500 ml

  RADOX Pena do kúpeľa Muscle Soak 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Pena, ktorá pustí do vašej kúpeľne prameň príjemnej nálady. Decentný prírodnú vôňu šalvie isto ocenia muži, ktorí túžia po regenerácii po fyzicky náročnom dni. Prírodné výťažky morských minerálov navráti pokožke stratenú rovnováhu. Pätnásťminútová penivá kúpeľ zázračne uvoľní vaše natiahnuté svaly a zbaví vás celkového pocitu napätia.

  2,16 € -46% 3,99 €

 • RADOX Pena do kúpeľa Muscle 500 ml

  RADOX Pena do kúpeľa Muscle 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Vychutnajte si perfektný odpočinok v ohnivej kúpeli s bohatou penou. Výťažky ženšenu pomáhajú odbúravať stres a čierne korenie dokonale prehreje unavené telo. Napustite si horúcu vaňu a doprajte blahodarnú relaxáciu svojmu telu i duši - však si to zaslúži. Značka Radox sa venuje vývoji kúpeľových pien už 100 rokov. Všetky kúpeľné peny Radox maju overené relaxačné účinky. Miešanie bylinných zmesy využíva poznatky Arómachológia, veda, ktorá sa zaoberá vplyvom vône na psychiku človeka. Peny maju koncentrované zloženie. Pre vytvorenie bohatej peny stačí naliať 2-3 viečka do horúcej vody.

  2,20 € -45% 3,99 €

 • RADOX Pena do kúpeľa Relax 500 ml

  RADOX Pena do kúpeľa Relax 500 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Pena do kúpeľa pre maximálnu relaxáciu a celkovú očistu tela i mysle. Kúpeľová pena s korenistou vôňou borievky.

  2,20 € -40% 3,65 €

 • TETESEPT Morská soľ pre svaly a kĺby 900 g

  TETESEPT Morská soľ pre svaly a kĺby 900 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Tetesept Morská soľ pre svaly a kĺby je kúpeľová prísada vhodná k regenerácii v prípade ochabnutých alebo unavených svalov a kĺbov. Pôsobí blahodárne pri svalovej únave. Čo Tetesept Morská soľ pre svaly a kĺby obsahuje? Špeciálne kombináciu osvedčených éterických olejov z gáfru, eukalyptu a libavkový silice. Zážitok z kúpeľa umocňuje aj pôsobenie vápnika , magnézia a železa obsiahnutých v morskej soli. U morskej soli sa jedná o čistý prírodný produkt a preto sa môžu vyskytovať farebné odlišnosti. Po kúpeli vysprchujte dôkladne vaňu horúcou vodou. Ako najlepšie Tetesept používať? Na dosiahnutie maximálneho účinku kúpeľa dávkujte 1 až 2 uzávery morskej soli do plnej vane. Pre menšie množstvo kúpele v zodpovedajúcom pomere menej. Teplota kúpeľa má byť 36 - 38 ° C. Optimálna doba kúpeľa je 10-20 minút. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  4,47 € -46% 8,25 €

 • NAJTELO Himalájska soľ jemná ružová 1 kg

  skladom > 5 ks

  Soľ vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z pakistanskej oblasti Himalájí. Prírodná soľ je jemnejšia, alkalickejšia a obsahuje niekoľko desiatok minerálnych látok. Každá kvalitná prírodná neupravovaná - nerafinovaná soľ obsahuje veľké množstvo minerálnych prvkov, u najkvalitnejšej Himalájskej kamennej soli je to až cez 80 druhov, pričom hlavný podiel (90 až 95%) tvorí chlór a sodík. Bežný človek môže namietať, že prírodná soľ sa so svojim malým podielom ostatných prvkov len málo odlišuje od chloridu sodného. Ak sa ale naruší štruktúra prírodnej soli, ak sa takáto soľ rozštiepi, resp. rozloží na jednotlivé prvky a z týchto prvkov sa potom vyberú len dva, chlór a sodík, a ak sa tieto dva prvky chemicky opäť zlepia dokopy, tak vznikne zdraviu škodlivý chlorid sodný. Do tela síce prichádza známy chlór a sodík, ale v neznámej štruktúre, v akej sa do tela v minulosti nikdy dostať nemohol. Ak do tela prijmeme bežnú prírodnú neupravovanú soľ, tak ju organizmus rozpoznáva ako nevyhnutnú zložku stravy, na ktorú bol v tejto podobe nastavený celé milióny rokov. Takúto látku potrebuje dokonca nevyhnutne telo samo. Ale len v tejto optimálnej konštrukcii, teda v sprievode ďalších spoluhráčov ako vápnik, horčík, draslík ... atď. až po viac ako 80-84 ďalších minerálnych prvkov, ktoré sa v prírodnej Himalájskej kamennej soli nachádzajú a v bežnej kuchynskej soli chýbajú. Zloženie prírodná kamenná soľ  bez úprav a chemického spracovania Použitie na prípravu jedál, detoxikáciu, do kúpeľa Skladovanie: v tme, suchu a chlade, v uzatvorenom nepriedušnom obale. Krajina pôvodu: Pakistan, pohorie Himalájí.

  1,76 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Eukalyptus Nachladnutie 500 g

  skladom > 5 ks

  Prospievajú koži a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. v prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silice sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Prijímame ich dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% soli a 2% silíc.

  5,21 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g

  skladom 3 - 5 ks

  Soli pôsobí ukľudňujúcim účinkom na celý organizmus, starajú o jemnú a citlivú pokožku, ktorú zvláčňujú. Prospievajú kožu a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. V prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silica sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Jednak je prijímame dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% soli a 2% silíc.

  5,21 € -10% 5,79 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Arnika 500 g

  skladom > 5 ks

  Soli prospievajú koži a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. v prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silice sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Prijímame ich dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% solí a 2% silíc.

  4,64 €

 • TETESEPT Mořská sůl proti nachlazení 900 g

  TETESEPT Mořská sůl proti nachlazení 900 g

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z kafru, rozmarýnového oleje a eukalyptu. Účinky koupele Tetesept Mořská sůl proti nachlazení je koupelová přísada s blahodárným účinkem, obzvlášť v chladném ročním období. Ucítíte jak kombinace teplé vody a tetesept Mořské soli proti nachlazení podpoří prokrvení a uvolnění celého Vašeho těla. Váš zdravotní stav se ještě zlepší. Tetesept Mořská sůl proti nachlazení obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z kafru, rozmarýnového oleje a eukalyptu. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku, magnesia a železa obsažených v mořské soli. Každý druhý až třetí den je možno opakovat koupel několikrát denně. U mořské soli se jedná o čistý přírodní produkt a proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Po koupeli vysprchujte důkladně vanu horkou vodou. Dávkování Pro dosažení maximálního účinku koupele dávkujte 1 až 2 uzávěry mořské soli do plné vany. Pro menší množství lázně v odpovídajícím poměru méně. Teplota koupele má být 32 – 38°C a může se během koupání zvýšit na 40 °C. Optimální doba koupele je 10-15 minut. Kontraindikaci Nevhodné pro děti do 3 let. Složení Eukalyptus, Kafr, Rozmarýn, Mořská sůl

  4,77 €

 • TETESEPT Koupelová sůl Sopka 50 g

  skladom > 5 ks

  S dobrodružnou Koupelovou solí Sopka se koupání stane opravdovou zábavou! Malý žabák Frolumbus cestuje s dinosauřím kamarádem Vulkim časem i prostorem. Čekají je nezapomenutelná dobrodružství.Bublající, pěnivá, červeno-žlutá láva stoupá z vulkánu. Pečující kakaové máslo a vůně sladkých plodů Wollemie společně s červeno-žlutou lávovou pěnou promění vanu na dobrodružné hřiště. Užijte si pravěkou zábavu ve své vaně. Bublající zábava vyrobená z mořské soli pro zdravou pokožku s kakaovým máslem a extraktem z Wollemie vznešené vhodné pro děti od 3 let jemné čistění a péče o pleť s potravinářskou barvou - NEZABARVUJE pokožku, vlasy ani vanu Jak mořskou sůl používat Vanu naplňte teplou vodou. Poté odstřihněte růžek Sopky podle vyznačené linie. Přidržte Sopku na dně vany, aby se naplnila vodou. Se Sopkou je možné si hrát pod vodou i na hladině. Bublající sůl dobrodružně šumí a valí se ze Sopky. Jakmile bublání ustane, naplňte Sopku znovu vodou. Voda by měla mít teplotu mezi 35 a 38 °C a koupel by měla trvat asi 10 až 20 minut. Stopy po koupeli z vany smyjte horkou vodou. Koupelových produktů se dotýkejte pouze suchýma rukama, používejte nezředěné. Balení obsahuje 50 g.

  1,69 €

 • TETESEPT Mořská soľ pre uvoľnenie 900 g

  TETESEPT Mořská soľ pre uvoľnenie 900 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Kúpeľová soľ obsahuje v špeciálnej kombinácii osvedčené éterické oleje z citrónovej trávy a levandule. Účinky kúpeľa Morská soľ pre uvoľnenie je kúpeľová prísada pre dosiahnutie pocitu uvoľnenia a relaxácie. Aróma éterických olejov zlepšuje váš zdravotný stav. Pocítite, ako osvedčené bylinky v spojení s teplou vodou zaženú stres a hektickosť, duch a telo sa zotavujú. Tetesept Morská soľ pre uvoľnenie obsahuje v špeciálnej kombinácii osvedčené éterické oleje z citrónovej trávy a levandule. Zážitok z kúpeľa umocňuje aj pôsobenie vápnika, magnézia a železa obsiahnutých v morskej soli. Pri morskej soli sa jedná o čistý prírodný produkt a preto sa môžu vyskytovať farebné odlišnosti. Po kúpeli vysprchujte dôkladne vaňu horúcou vodou. Zloženie Levandule, citronella, morská soľ Dávkovanie Pre dosiahnutie maximálneho účinku kúpeľa dávkujte 1 až 2 uzávery morskej soli do plnej vane. Pre menšie množstvo kúpele v zodpovedajúcom pomere menej. Teplota kúpeľa má byť 36-38 ° C. Optimálna doba kúpeľa je 10-20 minút. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  4,47 € -48% 8,59 €

 • HERBASPA Bylinné kúpele 5 kusov

  HERBASPA Bylinné kúpele 5 kusov

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Bylinný kúpeľ obsahuje extrakt zo 6 liečivých bylín (žihľava, harmanček, mäta, levanduľa, vŕbová kôra, chmeľ), aromaterapeutických silíc a soli z Mŕtveho mora. Pôvodná receptúra vznikla pred viac ako 30 rokmi ako registrovaný liek pri reumatických ochoreniach. Účinky kúpeľa Herbaspa Má priaznivý regeneračný a relaxačný účinok na podporný, kĺbový a pohybový aparát. Bylinný kúpeľ využíva vlastnosti liečivých rastlín v balneológii veľmi osvedčených. Bylinné kúpele, ktoré v tomto balení nájdete KOSODREVINA - nepenivá kúpeľ LEMONGRASS - nepenivá kúpeľ MÄTA - nepenivá kúpeľ LEVANDULE - nepenivá kúpeľ KOSODREVINA - penivá kúpeľ (nie je určená pre perličkové vane) Balenie obsahuje 5 sáčkov á 30 ml.

  9,49 € -14% 11,00 €

 • KNEIPP Olej do kúpeľa Staré dobré časy 100 ml

  KNEIPP Olej do kúpeľa Staré dobré časy 100 ml

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Pomáha uvoľniť po telesnej i duševnej stránke. Účinné látky: červený mak, konope. Olejový kúpeľ obsahuje esenciálne mastné kyseliny z červeno kvitnúceho maku a konope pomáha uvoľniť po telesnej i duševnej stránke. Návod na použitie Uzáver liekovky slúži zároveň ako odmerka. 1 uzáver na 1 kúpeľ (cca. 1001 vody) teplej 36-38 C. Doba kúpeľa 15-20 min., Potom 30 min. odpočinok. Fľaša s objemom 100 ml postačuje na 10 kúpeľov. Dávkovanie Uzáver liekovky slúži zároveň ako odmerka. Na 1 kúpeľ (do 100 I vody) 1-2 uzávery podľa potreby. Zodpovedá 2 polievkovým polievkovým lyžiciam. Príznaky Únava, vyčerpanie, potreba regenerácie. Prevencia únavy.Kontraindikácie Nie sú známe. Vedľajšie príznaky Nie sú známe.

  4,80 € -33% 7,17 €

 • TETESEPT Mořská sůl pro uvolnění 80 g

  skladom > 5 ks

  Tetesept Mořská sůl pro uvolnění je koupelová přísada vhodná k dosažení pocitu uvolnění a relaxace. Obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citrónové trávy a levandule. Účinky Mořská sůl pro uvolnění je koupelová přísada pro dosažení pocitu uvolnění a relaxace. Aroma éterických olejů zlepšuje Váš zdravotní stav. Pocítíte jak osvědčené komponenty ve spojení s teplou vodou zapuzují stres a hektičnost, duch a tělo se zotavují. Tetesept Mořská sůl pro uvolnění obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citrónové trávy a levandule. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku, magnesia a železa obsažených v mořské soli. U mořské soli se jedná o čistý přírodní produkt a proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Po koupeli vysprchujte důkladně vanu horkou vodou. Dávkování Pro dosažení maximálního účinku koupele dávkujte 1 až 2 uzávěry mořské soli do plné vany. Pro menší množství lázně v odpovídajícím poměru méně. Teplota koupele má být 36 – 38°C. Optimální doba koupele je 10-20 minut. Kontraindikaci Nevhodné pro děti do 3 let. Složení Levandule, Citronella, Mořská sůl

  0,99 €

 • TETESEPT Dětská koupelová sůl džungle 50 g

  skladom > 5 ks

  Snášenlivost výrobku na citlivé pokožce je testována nezávislým zkušebním dermatologickým ústavem. Obsahuje potravinová barviva. Výrobek je bez konzervačních látek, silikonů, parafínu a minerálních olejů. Balení obsahuje 50 g.

  1,31 €

 • KNEIPP Perly do kúpeľa Antistres 60 g

  skladom 1 - 2 ks

  Pre uvoľnenie stresu kúpeľou s prírodnými silicami mandariniek a pomarančov! Drobné rozpustné perličky pre vašu luxusnú kúpeľ. dermatologicky testované bez umelých farbív a konzervantov neobsahuje parafíny, silikóny ani minerálne oleje.

  1,39 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa MIX červený pomaranč a grapefruit 80 g

  skladom > 5 ks

  Termálna soľ obsahuje dva samostatné sáčky s extraktmi z červeného pomaranča a s extraktmi z grapefruitu, ktoré sa vo vodnom kúpeli zmiešajú. Ovocná vôňa vykúzli dobrú náladu.

  1,04 €

 • KAWAR kúpeľová soľ z Mŕtveho mora 600 g

  skladom 1 - 2 ks

  Stopercentná prírodná a čistá soľ pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta – z Mŕtveho mora. Kryštáliky tejto soli sú úplne odlišné od obyčajných morských solí. Minerálne látky v Mŕtvom mori dosahujú koncentráciu až 32%, čo je vlastne nasýtený roztok. Účinky kúpeľové soli Kawar Soľ má upokojujúci a relaxačný účinok na celé telo, tlmí svalovú únavu, priaznivo pôsobí pri reumatických a kĺbových bolestiach – zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky a napomáha pri odstraňovaní kožných problémov, akné a psoriázy. Kožné bunky obohatené o minerály majú vyššiu schopnosť absorbovať vlhkosť, vďaka čomu je následne pokožka svieža a pružná. Ako kúpeľovú soľ Kawar používať Počas kúpeľa nie je nutné použiť mydlo ani sprchový gél, soľ z nej odstráni všetky nečistoty i nadbytočný tuk. Po kúpeli sa odporúča telo opláchnuť čistou vlažnou vodou a aplikovať telové mlieko Kawar. Pri ochoreniach horných dýchacích ciest priaznivo pôsobí inhalovanie slaného roztoku.

  2,98 €

 • WELEDA Granátové jablko regeneračný sprchový krém 200 ml

  WELEDA Granátové jablko regeneračný sprchový krém 200 ml

  EXTRA Akcia

  skladom > 5 ks

  Granátové jablko je odpradávna považované za elixír krásy a mladosti a v dokonale vyladenom sprchovacom kréme dodá vašej pokožke mnohostranný komfort. Južanský temperament a energia z na slnku dozretého granátového jablka prejde do vašich žíl po každom kúpeli. Sprchový gél je navyše tak výživný a hydratujúci, že po umytí už nemusíte používať krém. Čo všetko sprchový krémový gél granátové jablko dokáže: Účinne, ale šetrne umyje vašu pokožku a ochráni ju pred stratou vlhkosti Obnoví vaše bunky a tým pokožku omladí a zregeneruje Ochráni bunky pred toxickým pôsobením látok z vonkajšieho i vnútorného prostredia Brzdí degeneratívne procesy a má upokojujúce a protizápalové účinky na pleť Dodá vašej pokožke množstvo potrebných minerálov ako je železo, horčík, sodík, draslík, fosfor a vápnik. Vaša pokožka bude tak po každom kúpeli spevnená, detoxikovaná, omladená, pružná a jemná a hlavne sa budete cítiť božsky a vitálne. Z čoho sa skladá voda, cukrový tenzid, sezamový olej, alkohol, jemný Aniónové tenzid, slnečnicový olej, glycerín, zmes prírodných éterických olejov, karagenan, olej z makadamových orechov, olej zo semien granátových jabĺk, extrakt z prosa siateho a slnečnicových kvetov, xanthan, kyselina mliečna, Limonene *, Linalool *, Citronellol *, Geraniol *, Citral *, Coumarin *. * Súčasť prírodných éterických olejov Sprchový krém je nepenivý, veľmi dobre sa rozotiera navlhčenou žinkou a aj malé množstvo umyje dokonale celé telo. Z recenzií: "Granátový sprchový krém je naozaj luxusná terapia pre staršiu pleť, účinok je vidieť takmer okamžite a pocit po umytí je jednoducho bomba. Cítim sa po každej, akoby som priamo na pokožke cítila slnko." Na záver o výrobkoch Weleda Všetky prípravky firmy Weleda sú vždy vyrábané z prírodných surovín bez umelých konzervačných látok. Rastliny pre výrobu produktov sú pestované v ekologickom poľnohospodárstve. Firma má vysoký morálny aj etický kredit ako pre výrobu, tak pre rokovania so zákazníkmi, partnermi i zamestnancami. Všetky prípravky podporujú osobný rozvoj, zdravý životný štýl či obnovujú zdravie človeka.

  8,41 € -17% 10,13 €

 • RADOX Pěna do koupele Eastern Spirit 500 ml

  skladom > 5 ks

  Objevte mystický svět Orientu díky uvolňující koupeli, která omladí vaše tělo i mysl pomocí účinků posvátného lotosového květu. Výtažky z lotosového květu jsou známé pro své regenerační účinky na mysl, zároveň zanechají vaši pokožku hebkou a jemnou na dotek.

  2,20 €

 • KNEIPP Olej do koupele Klidná mysl 100 ml

  skladom > 5 ks

  Základem olejových lázní Kneipp® je přírodní rostlinný olej lisovaný za studena a silice, které tvoří 38 % z celkového složení. Silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku. Olejové lázně s jednotlivými silicemi jsou od sebe barevně odlišeny přírodně identickými barvivy, která nejsou škodlivá zdraví a nezanechávají žádné stopy na pokožce. Obsahují rovněž neutrální smáčedla, která zabezpečují čirou rozpustnost těchto lázní. Díky tomu stačí vanu po vypuštění vypláchnout teplou vodou. Aktivní látky Extrakt z pačuli a santalového dřeva - navodí nezapomenutelné okamžiky naprostého uvolnění.

  6,15 €

 • Salus Sprchový Olej Rakytník-Orange 125ml

  skladom 1 - 2 ks

  Kozmetika SalusSalus Sprchový Olej Rakytník-OrangeRelaxačný olej s hojivým rakytníkom, osviežujúci pomarančovou a grapefruitovou silicou šetrne zmýva pot i nečistoty.Rakytník priaznivo pôsobí pri kožných problémoch, upokojuje a regeneruje presušenú pokožku, podporuje tvorbu nového tkaniva.Vôňa citrusov má povzbudzujúce účinky na psychiku a odplavuje stres.Použitie: Malé množstvo sprchového oleja aplikujte na vlhkú pokožku. Olej nepení, v spojení s vodou vytvorí na tele mliečnu emulziu, ktorá jemne a šetrne odstráni pot i nečistoty. Potom krátko opláchnite. Použitie iných umývacích prostriedkov je zbytočné. Určené len na vonkajšie použitie.Zloženie: Oleje lisované za studena (bio slnečnicový, bio sezamový), rakytníkový extrakt, esenciálny olej (červený pomaranč), PEG-40 sorbitan peroleate, laureth-4, lecitín, vitamíny A, E, F.

  4,46 €

 • KNEIPP Pena do kúpeľa maracuja a grapefruit 400 ml

  KNEIPP Pena do kúpeľa maracuja a grapefruit 400 ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Zažite momenty šťastia so sviežou ovocnou vôňou. Exotické osvieženie oživia vaše zmysly a vykúzli úsmev na tvári. Prírodné silice z maracuje a grapefruitu prepožičia vašej pokožke hebkosť a jemnosť. Balenie obsahuje 400 ml.

  4,00 € -35% 6,17 €

 • ENERGY Balneol 110 ml

  skladom 3 - 5 ks

  Koupel je nepěnivá a vysoce koncentrovaná – 110 ml Balneolu odpovídá 400 ml jiné běžné koupele.  Vlastnosti koupele s Balneolem Harmonizuje dráhu močového měchýře, ledvin, sleziny, tří zářičů, jinovou pojivovou, tlustého střeva, spojnici tenkého střeva a další. Tím pozitivně ovlivňuje problémy, které se vztahují k těmto dráhám. Balneol obsahuje výtažky z grepu, túje, jalovce, kafrovníku, litsey a styraxu. Každý již určitě slyšel o rašelinových lázních a o blahodárných účincích rašelinových koupelí. V rašelině je obsažena řada různých tělu prospěšných látek, ale co je v rašelině tou hlavní účinnou látkou, která dělá rašelinu tak účinnou, to už ví málokdo. Onou zázračnou látkou, která je obsažena též v Balneolu, jsou humáty. Mají velmi složitou molekulární strukturu a vznikaly pozvolným rozpadem organické hmoty za přístupu kyslíku. V přírodě se huminové látky vyskytují v rašelině, v různých bahnech, v černozemi a nejvíce v hnědém uhlí. V třetihorních pralesích a močálech tak vznikla ta nejúžasnější přírodní látka, kterou dnes můžeme využívat pro zdraví člověka. Záhada černých jezírek: V oblastech, kde mladé hnědouhelné sloje vystupují až na povrch, jsou místním lidem známá tzv. černá jezírka. Tam si odpradávna chodili svlažovat své bolavé nohy. Zázračné účinky těchto jezírek ale moderní věda rozluštila. Výzkumem bylo zjištěno a prokázáno, že voda v nich obsahuje huminové látky, které se tam vyloučily z hnědého uhlí. Tato voda s humáty má velmi dobrý vliv na tlumení růstu plísní. Malý test: Namočíme-li lakmusový papírek po koupeli do moči a ten mírně zčervená, byla koupel provedena správně. Vzhledem k tomu, že Balneol obsahuje éterické oleje z rostlin, umožňuje současně s balneoterapií využít i účinky aromaterapie. Éterické oleje se v teplé vodě odpařují, působí baktericidně a usnadňují dýchání. Přes plíce se snadno dostávají do krevního oběhu, rychle zklidní psychiku a navodí uvolnění svalstva. Koupel s humáty a éterickými oleji působí na tělo detoxikačně, rozproudí krevní oběh a zmobilizuje imunitní systém. Éterické oleje ovlivňují bezprostředně výměnu látkovou i centrální nervovou soustavu. Pokožku příjemně zchladí a osvěží. Aromatická lázeň dodá tělu po prvotní únavě energii a životní svěžest. Použití Balneolu detoxikace a regenerace těla, podpora imunity, antioxidační působení, špatná pohyblivost, bolesti páteře, revmatismus, artróza, artritida a dna, pohmožděniny, natažené svaly a zlomeniny, křeče svalů a šlach, bronchitida, astma, kašel a nemoci z nachlazení, podpora srdce a krevního oběhu, zklidnění psychiky, lupénka, ekzematická zánětlivá pokožka a akné, opary, prokrvení pokožky a hlubších vrstev kůže, hydratace pokožky, kožní plísně, podlitiny, modřiny a hematomy, srůsty a jizvy, otoky dolních končetin, doplněk při léčbě gynekologických a urologických onemocnění, onemocnění žil a hemoroidy, únava, ztráta energie. Na lidský organismus působí bioinformační koupel Balneol v několika úrovních současně. Účinné látky ovlivňují přímo povrch kůže nebo se přes plíce dostávají do krve. Bioinformace v Balneolu obsažené zároveň harmonizují jednotlivé orgány přes dokonalý systém reflexních zón a energetických drah. Během lázně dochází k výměně prvků mezi tělem a koupelí. Odpadní nasycené prvky putují z těla ven a nenasycené naopak vnikají do těla. V Balneolu je obsažen především draslík a více než 30 dalších prvků. Aby tato výměna proběhla, měla by mít krev převahu alkalických látek. Koupel je nejúčinnější ráno nebo večer, protože v tuto dobu je hladina alkalických látek v těle nejvyšší. Složení Balneolu voda, humát draselný, propylenglykol, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, parfém (směs éterických olejů), disodium EDTA, phenoxyethanol et parabena, xantanová guma. Jak si doma připravit malé lázně? Koupel Balneol je silně koncentrovaná, proto stačí pouze 1/2 uzávěru, tj. cca 5 ml na běžnou vanu. Uzávěr po odměření vypláchněte proudem vody. Regenerační koupele opakujeme 1–3x týdně nebo dle potřeby: Tělo by mělo být ponořeno až po krk a voda by neměla být příliš horká. Všeobecně se doporučuje teplota 32–36° C. Koupel nemá trvat příliš dlouho, 10 až 15, maximálně 20 minut. Důležité informace Máte-li závažné zdravotní potíže, např. cévní nebo jiné, u nichž koupele vyvolávaly zvýšenou zátěž organismu, obraťte se na lékaře s dotazem, zda vám doporučuje balneoterapeutické procedury. Obsah: 110 ml

  15,07 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam