Úvodná strana Krása a osobná hygiena Telová kozmetika Prípravky do kúpeľa Kúpeľové peny

Kúpeľové peny

Spomínate, ako ste ako malí milovali bubliny vo vani? A aj keď už ste dospeli, viete si predstaviť niečo lepšie ako horúcu vaňu plnú peny? Dopriať si túto prvotriednu relaxáciu po ťažkom dni v práci nie je ničím, za čo by ste sa mali hanbiť. A ani nemusíte platiť za drahé wellness procedúry … Domáca pohoda ich vynahradí! Peny do kúpeľa totiž dokážu navodiť upokojujúcu atmosféru a nádherne prevoňať kúpeľňu.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Kúpeľové peny - detailný popis

Kúpeľ pre odbúranie stresu

Odpútajte sa od každodenných starostí a doprajte si chvíľku iba pre seba. Pripravte si upokojujúcu vaňu s penou a pekne si v nej poležte. Nenechajte sa ničím rušiť a pokojne si do vane vezmite obľúbenú knihu.

Pena do kúpeľa môže mať aj ďalšie účinky. Vyživuje pokožku a zanecháva ju krásne jemnú a vláčnu. Medzi jedny z najobľúbenejších pien, ktoré sú voňavé, majú pozitívne účinky na vašu pokožku aj myseľ a navyše sú aj cenovo dostupné, patrí značka Radox.

V súlade s prírodou...

Ak dávate prednosť prírodným produktom, odporúčame vám bylinné kúpele Herbaspa. Možno vás prekvapí, že nepenia. Je to preto, že neobsahujú životnému prostrediu škodlivé tenzidy.

Éterické oleje obsiahnuté v prísadách do kúpeľa majú blahodárne účinky na váš čuch, aj na pokožku. Rovnako je to aj pri prísadách do kúpeľa značky Kneipp alebo Weleda.

Kúpele, ktoré bavia aj deti

A ako spríjemniť kúpeľ deťom? Detské peny HiPP neobsahujú konzervačné látky a farbivá a nedráždia citlivé detské oči. Je s nimi toľko zábavy! 

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika