Podrobné informácie

Prežite rozveselujúce dobrodružstvo v kúpeli s rozmarínovým životabudičom, ktorý vám vleje energiu aj teplo do žíl a to všetko z čistej prírody.

Informácie o produkte

Výrobca: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5142
Kód EAN: 4001638099424
Držiteľ rozhodnutia: WELEDA, spol. s r.o.

Rozmarínová prísada do kúpeľa je to, čo potrebujete pre povzbudenie, prekrvenie a novú vášeň do života.

Čo s vami rozmarínová kúpeľ Weleda dokáže

  • Najskôr vás rozmarínová kúpeľ naláka svojou preslnenou vôňou.
  • Potom vás príjemne prehreje a uvoľní vaše stuhnuté svaly.
  • Prekrví celé telo aj váš mozog, čím rozjasní vašu myseľ.
  • Ošetrí vaše telo a vašu pleť tak, že ju prečistí a hydratuje a podporí liečenie prípadných ekzémov, raniek či pomliaždenín.
  • Pomôže tonizovať cievy a posilniť nervovú sústavu.

Je čisto prírodný a tak neprináša do vášho tela žiadne chemikálie. Z kúpeľa vyjdete občerstvení, s dobrou náladou a jasnou mysľou a dobré nápady a dobrá nálada sa z vás môžu len hrnúť. Kúpeľ zbytočne nepení, ale krásne vonia a zameriava sa na starostlivosť o vaše telo. Stačí pridať trochu do už napustenej vane a vyjdete z nej znovuzrodení.

Z recenzií: "Rozmarínový kúpeľ používame doma všetci a všetkých nás hrozne baví. Manžela skvele naladí, mne nádherne vonia a deťom dodáva energiu."

Z čoho sa rozmarínová kúpeľ skladá

Voda, prírodné rozmarínová silice, mydlo z olivového oleja, Limonén *, linalool * (* súčasť prírodných éterických olejov).

O výrobkoch Weleda

Všetky prípravky firmy Weleda sú vždy vyrábané z prírodných surovín bez umelých konzervačných látok. Rastliny pre výrobu produktov sú pestované v ekologickom poľnohospodárstve. Firma má vysoký morálny aj etický kredit ako pre výrobu, tak pre rokovania so zákazníkmi, partnermi i zamestnancami. Všetky prípravky podporujú osobný rozvoj, zdravý životný štýl či obnovujú zdravie človeka.

Recenzie

Recenzie produktu WELEDA Rozmarýnový kúpeľ povzbudzujúci 200 ml

Diskusia

Diskusia k produktu WELEDA Rozmarýnový kúpeľ povzbudzujúci 200 ml

Pridať nový príspevok do diskusie