Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Telová kozmetika » Prípravky do kúpeľa » Kúpeľové soli

Kúpeľové soli

Kúpeľové soli sú vítanou pomocou, ak máte kožné ochorenia typu lupienky alebo atopického ekzému a akné. Dokážu tiež pôsobiť na celé telo i Vašu psychiku. Môžu mať aj protizápalové a dezinfekčné účinky.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Ozal karlovarská koupel.sůl na nohy 200g

  Ozal karlovarská koupel.sůl na nohy 200g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vynikající prostředek k ošetření nohou. Odstraňuje únavu a pálení nohou, celkově osvěžuje. Obsahuje PŘÍRODNÍ SALICYLÁT, který působí proti bolestem, dále extrakty z Tymiánu a Rozmarýnu. Používá se jako prostředek ke komplexní péči o nohy. OZAL karlovarská koupel nohou je práškový přípravek vyráběný ve spotřebitelském balení 200 g a jako jednorázový sáček pro jednu lázeň 25 g.

  1,36 €

 • Sůl Himalajská růžová jemná 500g

  Sůl Himalajská růžová jemná 500g

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Sůl Himalajská růžová jemná Himalajská jemná růžová sůl je bohatá na důležité minerály, které jsou nezbytné pro náš organismus. V místech, kde vznikly velké změny geologických struktur (jmenujme Himaláje), vznikla pod velkým tlakem tato velmi cenná krystalická sůl. Červené zbarvení získala sůl díky vysokému obsahu oxidu železnatého a dalších minerálních prvku. Obsahuje mimo jiné hořčík, zinek, železo, jód, mangan, draslík. Proč zvolit Himalajskou sůl? Běžně prodávaná sůl je složená jen z minerálních prvků chlóru a sodíku, občas je obohacena i o jód. Aby získala podobu, jakou ji známe, jsou do ní přidány přídavky k dělivosti a sušení. Jedinečně čistá Himalajská sůl, ručně těžená, sušena na slunci bez jiných příměsích. Pro své bohaté složení minerálů je využívaná zejména pro solení pokrmů, ale taktéž ji lze využít k vykuřování či příměs do teplé koupele.

  2,26 €

 • Sůl Himalajská růžová hrubá 500g

  Sůl Himalajská růžová hrubá 500g

  Doručenie do Vianoc

  3 dni

  Himalajská růžová sůl je bohatá na důležité minerály, které jsou nezbytné pro náš organismus. V místech, kde vznikly velké změny geologických struktur (jmenujme Himaláje), vznikla pod velkým tlakem tato velmi cenná krystalická sůl. Červené zbarvení získala sůl díky vysokému obsahu oxidu železnatého a dalších minerálních prvku. Obsahuje mimo jiné hořčík, zinek, železo, jód, mangan, draslík. Proč zvolit Himalajskou sůl oproti běžné? Běžně prodávaná sůl je složená jen z minerálních prvků chlóru a sodíku, občas je obohacena i o jód. Aby získala podobu, jakou ji známe, jsou do ní přidány přídavky k dělivosti a sušení. Tělo tuto sůl vnímá jako škodlivou neboť vysušuje buňky. Jedinečně čistá Himalajská sůl, ručně těžená, sušena na slunci bez jiných příměsích. Pro své bohaté složení minerálů je využívaná zejména pro solení pokrmů, ale taktéž ji lze využít k vykuřování či příměs do teplé koupele.

  2,47 €

 • TETESEPT Morská soľ pre svaly a kĺby 900 g

  TETESEPT Morská soľ pre svaly a kĺby 900 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Tetesept Morská soľ pre svaly a kĺby je kúpeľová prísada vhodná k regenerácii v prípade ochabnutých alebo unavených svalov a kĺbov. Pôsobí blahodárne pri svalovej únave. Čo Tetesept Morská soľ pre svaly a kĺby obsahuje? Špeciálne kombináciu osvedčených éterických olejov z gáfru, eukalyptu a libavkový silice. Zážitok z kúpeľa umocňuje aj pôsobenie vápnika , magnézia a železa obsiahnutých v morskej soli. U morskej soli sa jedná o čistý prírodný produkt a preto sa môžu vyskytovať farebné odlišnosti. Po kúpeli vysprchujte dôkladne vaňu horúcou vodou. Ako najlepšie Tetesept používať? Na dosiahnutie maximálneho účinku kúpeľa dávkujte 1 až 2 uzávery morskej soli do plnej vane. Pre menšie množstvo kúpele v zodpovedajúcom pomere menej. Teplota kúpeľa má byť 36 - 38 ° C. Optimálna doba kúpeľa je 10-20 minút. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  4,47 € -46% 8,25 €

 • NAJTELO Himalájska soľ jemná ružová 1 kg

  NAJTELO Himalájska soľ jemná ružová 1 kg

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Soľ vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z pakistanskej oblasti Himalájí. Prírodná soľ je jemnejšia, alkalickejšia a obsahuje niekoľko desiatok minerálnych látok. Každá kvalitná prírodná neupravovaná - nerafinovaná soľ obsahuje veľké množstvo minerálnych prvkov, u najkvalitnejšej Himalájskej kamennej soli je to až cez 80 druhov, pričom hlavný podiel (90 až 95%) tvorí chlór a sodík. Bežný človek môže namietať, že prírodná soľ sa so svojim malým podielom ostatných prvkov len málo odlišuje od chloridu sodného. Ak sa ale naruší štruktúra prírodnej soli, ak sa takáto soľ rozštiepi, resp. rozloží na jednotlivé prvky a z týchto prvkov sa potom vyberú len dva, chlór a sodík, a ak sa tieto dva prvky chemicky opäť zlepia dokopy, tak vznikne zdraviu škodlivý chlorid sodný. Do tela síce prichádza známy chlór a sodík, ale v neznámej štruktúre, v akej sa do tela v minulosti nikdy dostať nemohol. Ak do tela prijmeme bežnú prírodnú neupravovanú soľ, tak ju organizmus rozpoznáva ako nevyhnutnú zložku stravy, na ktorú bol v tejto podobe nastavený celé milióny rokov. Takúto látku potrebuje dokonca nevyhnutne telo samo. Ale len v tejto optimálnej konštrukcii, teda v sprievode ďalších spoluhráčov ako vápnik, horčík, draslík ... atď. až po viac ako 80-84 ďalších minerálnych prvkov, ktoré sa v prírodnej Himalájskej kamennej soli nachádzajú a v bežnej kuchynskej soli chýbajú. Zloženie prírodná kamenná soľ  bez úprav a chemického spracovania Použitie na prípravu jedál, detoxikáciu, do kúpeľa Skladovanie: v tme, suchu a chlade, v uzatvorenom nepriedušnom obale. Krajina pôvodu: Pakistan, pohorie Himalájí.

  1,55 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Eukalyptus Nachladnutie 500 g

  KNEIPP Soľ do kúpeľa Eukalyptus Nachladnutie 500 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Prospievajú koži a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. v prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silice sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Prijímame ich dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% soli a 2% silíc.

  5,21 €

 • TETESEPT Mořská soľ pre uvoľnenie 900 g

  TETESEPT Mořská soľ pre uvoľnenie 900 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Kúpeľová soľ obsahuje v špeciálnej kombinácii osvedčené éterické oleje z citrónovej trávy a levandule. Účinky kúpeľa Morská soľ pre uvoľnenie je kúpeľová prísada pre dosiahnutie pocitu uvoľnenia a relaxácie. Aróma éterických olejov zlepšuje váš zdravotný stav. Pocítite, ako osvedčené bylinky v spojení s teplou vodou zaženú stres a hektickosť, duch a telo sa zotavujú. Tetesept Morská soľ pre uvoľnenie obsahuje v špeciálnej kombinácii osvedčené éterické oleje z citrónovej trávy a levandule. Zážitok z kúpeľa umocňuje aj pôsobenie vápnika, magnézia a železa obsiahnutých v morskej soli. Pri morskej soli sa jedná o čistý prírodný produkt a preto sa môžu vyskytovať farebné odlišnosti. Po kúpeli vysprchujte dôkladne vaňu horúcou vodou. Zloženie Levandule, citronella, morská soľ Dávkovanie Pre dosiahnutie maximálneho účinku kúpeľa dávkujte 1 až 2 uzávery morskej soli do plnej vane. Pre menšie množstvo kúpele v zodpovedajúcom pomere menej. Teplota kúpeľa má byť 36-38 ° C. Optimálna doba kúpeľa je 10-20 minút. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  4,47 € -48% 8,59 €

 • TETESEPT Mořská sůl pro uvolnění 80 g

  TETESEPT Mořská sůl pro uvolnění 80 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Tetesept Mořská sůl pro uvolnění je koupelová přísada vhodná k dosažení pocitu uvolnění a relaxace. Obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citrónové trávy a levandule. Účinky Mořská sůl pro uvolnění je koupelová přísada pro dosažení pocitu uvolnění a relaxace. Aroma éterických olejů zlepšuje Váš zdravotní stav. Pocítíte jak osvědčené komponenty ve spojení s teplou vodou zapuzují stres a hektičnost, duch a tělo se zotavují. Tetesept Mořská sůl pro uvolnění obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citrónové trávy a levandule. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku, magnesia a železa obsažených v mořské soli. U mořské soli se jedná o čistý přírodní produkt a proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Po koupeli vysprchujte důkladně vanu horkou vodou. Dávkování Pro dosažení maximálního účinku koupele dávkujte 1 až 2 uzávěry mořské soli do plné vany. Pro menší množství lázně v odpovídajícím poměru méně. Teplota koupele má být 36 – 38°C. Optimální doba koupele je 10-20 minut. Kontraindikaci Nevhodné pro děti do 3 let. Složení Levandule, Citronella, Mořská sůl

  0,99 €

 • TETESEPT Mořská sůl pro zádové a ramenní svalstvo 900 g

  TETESEPT Mořská sůl pro zádové a ramenní svalstvo 900 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Čistá mořská sůl, éterické oleje z hruštičky, jalovce a koriandru a výtažky ze zázvoru pomáhají v teplé koupeli tento účinek rozvinout. Tělo se zahřeje a svalové napětí se uvolní. Přirozené dlouhodobé zahřátí navíc zvyšuje pocit pohody.  

  4,77 €

 • KNEIPP Perly do kúpeľa Antistres 60 g

  skladom > 5 ks

  Pre uvoľnenie stresu kúpeľou s prírodnými silicami mandariniek a pomarančov! Drobné rozpustné perličky pre vašu luxusnú kúpeľ. dermatologicky testované bez umelých farbív a konzervantov neobsahuje parafíny, silikóny ani minerálne oleje.

  1,40 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa MIX červený pomaranč a grapefruit 80 g

  KNEIPP Soľ do kúpeľa MIX červený pomaranč a grapefruit 80 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Termálna soľ obsahuje dva samostatné sáčky s extraktmi z červeného pomaranča a s extraktmi z grapefruitu, ktoré sa vo vodnom kúpeli zmiešajú. Ovocná vôňa vykúzli dobrú náladu.

  1,04 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Svaly a kĺby 60 g

  KNEIPP Soľ do kúpeľa Svaly a kĺby 60 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Účinné látky Arnica montana Použitie Kneipp Soľ do kúpeľa ARNIKA pomáha uvoľňovať napätie svalov a kĺbov. Soľ do kúpeľa obsahuje cenné extrakty z Arniky horskej a silice z rozmarínu a ihličia. Soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je stará 250 miliónov rokov a obsahuje množstvo stopových prvkov a minerálov. Kúpeľ pomáha uvoľniť a načerpať nové sily. Návod na použitie Obsah sáčku vystačí na 1-2 kúpele. Pridajte soľ do vody teplej 36-38 C. Doba kúpeľa 15-20 min., potom sa odporúča 30 min. odpočinok. Soľ je vhodná tiež do víriviek. Príznaky: Napätie svalov a kĺbov. Kontraindikácie: Nie sú známe. Vedľajšie príznaky: Nie sú známe. Prírodná soľ stará viac ako 250 miliónov rokov sa ťaží v hlbinných soľných baniach v bavorskom Göttingene v hĺbke 460 m pod povrchom. Upravuje sa v solivare Luisenhall pre použitie do kúpeľov. Má oveľa lepšiu vstrebateľnosť éterických olejov a extraktov než morská soľ. Je tiež bohatá na minerály a stopové prvky.

  1,04 €

 • HRISTINA Prírodná kúpeľová soľ ylang–ylang 500 g

  HRISTINA Prírodná kúpeľová soľ ylang–ylang 500 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Bohatá na prospešné minerály, podporujú žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujú a zjemňujú pokožku, zatiaľ čo vy relaxujete a užívate si výhod kúpeľnej liečby v súkromí. Vysoko kvalitné, hlboko hydratačný a zvláčňujúci soľ s osviežujúcim arómou. Zaujíma vás zloženie Morská soľ, jojobový olej, alantoín, ylang ylang extrakt. Spôsob použitia Pre kúpeľ, naplňte vaňu asi do polovice na požadovanú úroveň. Vezmite hrsť alebo dve soli do kúpeľa a nasypte ju do vane. Kúpeľová soľ sa rozpustí rýchlo, akonáhle príde do styku s horúcou vodou. Teraz ste pripravení na relaxáciu! Uistite sa, že soľ je dobre rozmiešaná vo vode, takže oleja a vône sa uvoľňujú do pary. Balenie obsahuje 500 g.

  5,22 € -6% 5,58 €

 • KAWAR kúpeľová soľ z Mŕtveho mora 1000 g

  KAWAR kúpeľová soľ z Mŕtveho mora 1000 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Stopercentná prírodná a čistá soľ pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta – z Mŕtveho mora. Kryštáliky tejto soli sú úplne odlišné od obyčajných morských solí. Minerálne látky v Mŕtvom mori dosahujú koncentráciu až 32%, čo je vlastne nasýtený roztok. Účinky kúpeľové soli Kawar Soľ má upokojujúci a relaxačný účinok na celé telo, tlmí svalovú únavu, priaznivo pôsobí pri reumatických a kĺbových bolestiach – zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky a napomáha pri odstraňovaní kožných problémov, akné a psoriázy. Kožné bunky obohatené o minerály majú vyššiu schopnosť absorbovať vlhkosť, vďaka čomu je následne pokožka svieža a pružná. Ako kúpeľovú soľ Kawar používať Počas kúpeľa nie je nutné použiť mydlo ani sprchový gél, soľ z nej odstráni všetky nečistoty i nadbytočný tuk. Po kúpeli sa odporúča telo opláchnuť čistou vlažnou vodou a aplikovať telové mlieko Kawar. Pri ochoreniach horných dýchacích ciest priaznivo pôsobí inhalovanie slaného roztoku.

  5,80 €

 • Rochova sůl PI 350g

  Rochova sůl PI 350g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Speciální formulace, obohacena koncentrátem extraktu z jehličí smrku s obsahem biologicky aktivních látek. Pro koupel nohou a vanové lázně. Změkčuje vodu, obsahuje prvky minerálních solí, dokonale uvolní a osvěží organismus. Je vhodná zejména pro ošetření nohou proti únavě a při odstraňování zrohovatělých částí kůže na chodidlech a prstech.

  2,16 €

 • Prírodná jódo-brómová kúpeľová soľ 1kg

  Prírodná jódo-brómová kúpeľová soľ 1kg

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  PoužitieIde o úplne identický produkt darkovského typu s dlhoročnou tradíciou, ktorý umožňuje v domácom prostredí dosiahnuť pôsobenie kúpeľnej vodoliečby. Plným právom je nazývaná darom z hlbín zeme, pretože sa jedná o vodu morskú z čias treťohorného vrásnenia, s mimoriadnymi liečivými účinkami. Jodo-bromová prírodne kúpeľová soľ je teda odporúčaná na použitie ako preventívny a podporný prostriedok, ktorý priaznivo ovplyvní látkovú premenu a to predovšetkým cez štítnu žľazu a systém žliaz s vnútornou sekréciou. Zároveň ovplyvňuje liečbu pohybového ústrojenstva, stavy po operáciách, po úrazoch, pomliaždeniny krvných podliatin, zlomenín vo fáze hojenia opotrebenie kĺbu, ako veľkých, tak drobných (reumatizmus, Bechterevova choroba, artrózy) vysokého krvného tlaku artermsklerózy (následky po mŕtvici, neurastenické stavy) zápalov horných ciest dýchacích - akútnych aj chronických zápalov urologických ženských chorôb, exsudáty po zápale maternice, vaječníkov a pod. chronických ochorení kožných (ekzémy, lupienka) Je skutočnosťou, že účinok jódno-bromovej soľanky priamo v kúpeľnom prostredí je unikátna, ale aj náš spôsob dodávania liečivej soli do vášho domu dokáže kúpeľné prostredie do istej miery nahradiť. Kúpeľnú liečbu simuluje v podobe kúpeľov celkových, čiastočných či obkladov. JódNajdôležitejším prvkom je JÓD. Bez tohto prvku nie je možný náš život. Resorpcia jódu kožou pri celkovej jódové kúpeli je však malá a cca 100 násobne ju prevyšuje vstrebávanie cestou slizníc. Voda má veľmi dobrý vplyv na urýchlenie resorpcie zápalových infiltrátov, spomalenie degeneratívnych procesov chrupaviek a uvoľnenie svalových konkreatur. Jód tiež pôsobí hydratačne, podporuje zadržanie vody, zvyšuje priepustnosť kapilár a elasticitu väziva. Zlepšením prekrvenia podporuje hojenie zápalových ložísk u kĺbových a reumatických ochorení a zabezpečuje lepšiu výživu chrupavky. Lokálne antiseptický a dezinfekčný účinok jódu sa tiež využíva na urýchlenie hojenia kožných defektov, vrátane stehových fistúl alebo iných drobných povrchových defektov a infektov. Výrazne expektoračný účinok jódu dopĺňa dychovú gymnastiku.

  5,23 €

 • SOLFATAN 4 X 100 G

  SOLFATAN 4 X 100 G

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Solfatan – prísada do kúpeľa – sírny prípravok do kúpeľa a zábalov.

  2,64 € -37% 4,20 €

 • J.D.S.Koupelová sůl z Mrtvého moře 200g

  J.D.S.Koupelová sůl z Mrtvého moře 200g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je vhodná pro pacienty trpící lupénkou, ekzémy a akné. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Vysoká koncentrace minerálů čistí, regeneruje a prokrvuje každou pokožku. Jsou též prokázány protistresové účinky. Neobsahuje žádné přísady ani barviva. Výhradní dovozce: DUFFEK

  1,89 €

 • SEACARE přírodní minerální sůl z Mrtvého moře 1kg

  SEACARE přírodní minerální sůl z Mrtvého moře 1kg

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Její účinky jsou známé po staletí. Čistí a regeneruje pokožku. Jemné krystalky soli přináší úlevu svalům a kloubům, uvolňují bolest a napětí způsobené námahou a dodají vaší pokožce hebkost a zdravou svěžest. Díky složení minerálů má tato sůl vynikající výsledky při léčbě lupénky, různých druhů ekzémů a dalších kožních nemocí. Relaxujte v Mrtvém moři ve vašem domově. Návod k použití: Pro osvěžující koupel užijte koncentraci 0,25 až 0,5 kg soli [1-2 sáčky] na 100 l vody. Sůl vsypte do menšího množství horké vody a po rozpuštění doplňte koupel vodou na odpovídající koncentraci a teplotu. Po koupeli, která by neměla trvat déle než 15-20 minut, se opláchněte vlažnou vodou [bez mytí mýdlem] a 1/2 až 1 hodinu relaxujte v teple. Během jednoho týdne lze užít 2-3 koupele. Vyšší koncentrace koupelové soli z Mrtvého moře konzultujte s lékařem. V případě lokální aplikace použijte menší množství vody při stejné koncentraci soli. Doporučujeme: Po koupeli doporučujeme použít tělové mléko Seacare®. "Kapka v moři" – koupí tohoto výrobku přispíváte na ozdravné pobyty dětí. Datum výroby je uvedeno na obalu. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Dermatologicky testováno. Výrobce: Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec Vilová 333/2, 461 71 Liberec, Česká republika IČO: 00029220 Tel.: +420485341911, www.severochema.cz marketing@severochema.cz

  5,98 €

 • SOAPHORIA Soľ z Mŕtveho mora soľ do kúpeľa 500 g VÝPREDAJ exp. 31. 12. 2017

  SOAPHORIA Soľ z Mŕtveho mora soľ do kúpeľa 500 g VÝPREDAJ exp. 31. 12. 2017

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Mŕtve more leží v hladine 420 metrov pod morom v najhlbšom bode pevniny Zeme. Je spojené s riekou Jordán a s ďalšími zdrojmi bohatými na minerály. Leží uprostred púšte, ďaleko od veľkomiest a priemyselných stredísk, vďaka čomu je ochránené od účinkov znečisteného prostredia. Voda z mŕtveho mora obsahuje minerály a soli vo vysokých koncentráciách, ktoré ju robia jedinečnou. Soľ nevysúša pokožku, naopak očisťuje ju od prebytočnej mastnoty a odumretých buniek. Prírodné minerálne látky prenikajú hlboko do pokožky. Soľ z mŕtveho mora podporuje krvný obeh, osvieži a dodá pokožke zdravý vzhľad. Použitie Rozpustite 100–150 g v teplej vode. Relaxujte vo vode 15–20 min. Krajina pôvodu: Izrael

  3,52 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g

  KNEIPP Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Soli pôsobí ukľudňujúcim účinkom na celý organizmus, starajú o jemnú a citlivú pokožku, ktorú zvláčňujú. Prospievajú kožu a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. V prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silica sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Jednak je prijímame dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% soli a 2% silíc.

  6,48 €

 • Koupelová sůl z Mrtvého moře J.D.S. dóza 1 kg

  Koupelová sůl z Mrtvého moře J.D.S. dóza 1 kg

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Je vhodná pro pacienty trpící lupénkou, ekzémy a akné. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Vysoká koncentrace minerálů čistí, regeneruje a prokrvuje každou pokožku. Jsou též prokázány protistresové účinky. Neobsahuje žádné přísady ani barviva.

  6,74 €

 • TETESEPT Mořská sůl proti nachlazení 900 g

  TETESEPT Mořská sůl proti nachlazení 900 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z kafru, rozmarýnového oleje a eukalyptu. Účinky koupele Tetesept Mořská sůl proti nachlazení je koupelová přísada s blahodárným účinkem, obzvlášť v chladném ročním období. Ucítíte jak kombinace teplé vody a tetesept Mořské soli proti nachlazení podpoří prokrvení a uvolnění celého Vašeho těla. Váš zdravotní stav se ještě zlepší. Tetesept Mořská sůl proti nachlazení obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z kafru, rozmarýnového oleje a eukalyptu. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku, magnesia a železa obsažených v mořské soli. Každý druhý až třetí den je možno opakovat koupel několikrát denně. U mořské soli se jedná o čistý přírodní produkt a proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Po koupeli vysprchujte důkladně vanu horkou vodou. Dávkování Pro dosažení maximálního účinku koupele dávkujte 1 až 2 uzávěry mořské soli do plné vany. Pro menší množství lázně v odpovídajícím poměru méně. Teplota koupele má být 32 – 38°C a může se během koupání zvýšit na 40 °C. Optimální doba koupele je 10-15 minut. Kontraindikaci Nevhodné pro děti do 3 let. Složení Eukalyptus, Kafr, Rozmarýn, Mořská sůl

  4,77 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Staré dobré časy 500 g

  KNEIPP Soľ do kúpeľa Staré dobré časy 500 g

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Termálne soľ ťažená v hlbinných baniach v Nemecku je viac ako 250 miliónov rokov stará. V soliach do kúpeľa Kneipp® sa vyskytuje v tak koncentrovanom množstve, že pôsobí ako by ste boli na morskom vzduchu. Jej vlastnosti blahodarne pôsobiace na zdravie ľudí boli známe už od stredoveku. Kneippove soli do kúpeľa obsahujú cenné silice z liečivých rastlín a prírodné oleje lisované za studena. Napomáhajú upokojujúcim účinkom na celý organizmus, starajú o jemnú a citlivú pokožku, ktorú zvláčňujú. Prospievajú koži a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. v prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silice sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Jednak ich prijímame dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% soli a 2% silíc. Prírodné silice z červeno kvitnúceho maku a konope pôsobia priaznivo na regeneráciu tela a mysle. Pri kúpeli zažijete jedinečné okamihy odpočinku.

  5,27 € -24% 6,94 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam