Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Telová kozmetika » Prípravky do kúpeľa » Kúpeľové soli

Kúpeľové soli

Kúpeľové soli sú vítanou pomocou, ak máte kožné ochorenia typu lupienky alebo atopického ekzému a akné. Dokážu tiež pôsobiť na celé telo i Vašu psychiku. Môžu mať aj protizápalové a dezinfekčné účinky.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Druh balenia

Počet ks

Jednotkové množstvo

 • TETESEPT Morská soľ pre svaly a kĺby 900 g

  TETESEPT Morská soľ pre svaly a kĺby 900 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Tetesept Morská soľ pre svaly a kĺby je kúpeľová prísada vhodná k regenerácii v prípade ochabnutých alebo unavených svalov a kĺbov. Pôsobí blahodárne pri svalovej únave. Čo Tetesept Morská soľ pre svaly a kĺby obsahuje? Špeciálne kombináciu osvedčených éterických olejov z gáfru, eukalyptu a libavkový silice. Zážitok z kúpeľa umocňuje aj pôsobenie vápnika , magnézia a železa obsiahnutých v morskej soli. U morskej soli sa jedná o čistý prírodný produkt a preto sa môžu vyskytovať farebné odlišnosti. Po kúpeli vysprchujte dôkladne vaňu horúcou vodou. Ako najlepšie Tetesept používať? Na dosiahnutie maximálneho účinku kúpeľa dávkujte 1 až 2 uzávery morskej soli do plnej vane. Pre menšie množstvo kúpele v zodpovedajúcom pomere menej. Teplota kúpeľa má byť 36 - 38 ° C. Optimálna doba kúpeľa je 10-20 minút. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  4,47 € -46% 8,25 €

 • NAJTELO Himalájska soľ jemná ružová 1 kg

  skladom > 5 ks

  Soľ vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z pakistanskej oblasti Himalájí. Prírodná soľ je jemnejšia, alkalickejšia a obsahuje niekoľko desiatok minerálnych látok. Každá kvalitná prírodná neupravovaná - nerafinovaná soľ obsahuje veľké množstvo minerálnych prvkov, u najkvalitnejšej Himalájskej kamennej soli je to až cez 80 druhov, pričom hlavný podiel (90 až 95%) tvorí chlór a sodík. Bežný človek môže namietať, že prírodná soľ sa so svojim malým podielom ostatných prvkov len málo odlišuje od chloridu sodného. Ak sa ale naruší štruktúra prírodnej soli, ak sa takáto soľ rozštiepi, resp. rozloží na jednotlivé prvky a z týchto prvkov sa potom vyberú len dva, chlór a sodík, a ak sa tieto dva prvky chemicky opäť zlepia dokopy, tak vznikne zdraviu škodlivý chlorid sodný. Do tela síce prichádza známy chlór a sodík, ale v neznámej štruktúre, v akej sa do tela v minulosti nikdy dostať nemohol. Ak do tela prijmeme bežnú prírodnú neupravovanú soľ, tak ju organizmus rozpoznáva ako nevyhnutnú zložku stravy, na ktorú bol v tejto podobe nastavený celé milióny rokov. Takúto látku potrebuje dokonca nevyhnutne telo samo. Ale len v tejto optimálnej konštrukcii, teda v sprievode ďalších spoluhráčov ako vápnik, horčík, draslík ... atď. až po viac ako 80-84 ďalších minerálnych prvkov, ktoré sa v prírodnej Himalájskej kamennej soli nachádzajú a v bežnej kuchynskej soli chýbajú. Zloženie prírodná kamenná soľ  bez úprav a chemického spracovania Použitie na prípravu jedál, detoxikáciu, do kúpeľa Skladovanie: v tme, suchu a chlade, v uzatvorenom nepriedušnom obale. Krajina pôvodu: Pakistan, pohorie Himalájí.

  1,76 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Eukalyptus Nachladnutie 500 g

  skladom > 5 ks

  Prospievajú koži a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. v prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silice sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Prijímame ich dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% soli a 2% silíc.

  5,21 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Levanduľové snívanie 500 g

  skladom > 5 ks

  Soli pôsobí ukľudňujúcim účinkom na celý organizmus, starajú o jemnú a citlivú pokožku, ktorú zvláčňujú. Prospievajú kožu a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. V prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silica sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Jednak je prijímame dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% soli a 2% silíc.

  5,21 € -10% 5,79 €

 • KNEIPP Soľ do kúpeľa Arnika 500 g

  skladom > 5 ks

  Soli prospievajú koži a odporúčajú sa na jej regeneráciu, napr. v prípade ekzémov. Výborne uvoľňujú unavené svaly a osviežujú. Silice sa dostávajú do organizmu dvoma spôsobmi. Prijímame ich dýchacím ústrojenstvom a tiež pokožkou celého tela. Kneipp® Soli do kúpeľa obsahujú 98% solí a 2% silíc.

  4,64 €

 • TETESEPT Mořská sůl proti nachlazení 900 g

  TETESEPT Mořská sůl proti nachlazení 900 g

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z kafru, rozmarýnového oleje a eukalyptu. Účinky koupele Tetesept Mořská sůl proti nachlazení je koupelová přísada s blahodárným účinkem, obzvlášť v chladném ročním období. Ucítíte jak kombinace teplé vody a tetesept Mořské soli proti nachlazení podpoří prokrvení a uvolnění celého Vašeho těla. Váš zdravotní stav se ještě zlepší. Tetesept Mořská sůl proti nachlazení obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z kafru, rozmarýnového oleje a eukalyptu. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku, magnesia a železa obsažených v mořské soli. Každý druhý až třetí den je možno opakovat koupel několikrát denně. U mořské soli se jedná o čistý přírodní produkt a proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Po koupeli vysprchujte důkladně vanu horkou vodou. Dávkování Pro dosažení maximálního účinku koupele dávkujte 1 až 2 uzávěry mořské soli do plné vany. Pro menší množství lázně v odpovídajícím poměru méně. Teplota koupele má být 32 – 38°C a může se během koupání zvýšit na 40 °C. Optimální doba koupele je 10-15 minut. Kontraindikaci Nevhodné pro děti do 3 let. Složení Eukalyptus, Kafr, Rozmarýn, Mořská sůl

  4,77 €

 • TETESEPT Koupelová sůl Sopka 50 g

  skladom > 5 ks

  S dobrodružnou Koupelovou solí Sopka se koupání stane opravdovou zábavou! Malý žabák Frolumbus cestuje s dinosauřím kamarádem Vulkim časem i prostorem. Čekají je nezapomenutelná dobrodružství.Bublající, pěnivá, červeno-žlutá láva stoupá z vulkánu. Pečující kakaové máslo a vůně sladkých plodů Wollemie společně s červeno-žlutou lávovou pěnou promění vanu na dobrodružné hřiště. Užijte si pravěkou zábavu ve své vaně. Bublající zábava vyrobená z mořské soli pro zdravou pokožku s kakaovým máslem a extraktem z Wollemie vznešené vhodné pro děti od 3 let jemné čistění a péče o pleť s potravinářskou barvou - NEZABARVUJE pokožku, vlasy ani vanu Jak mořskou sůl používat Vanu naplňte teplou vodou. Poté odstřihněte růžek Sopky podle vyznačené linie. Přidržte Sopku na dně vany, aby se naplnila vodou. Se Sopkou je možné si hrát pod vodou i na hladině. Bublající sůl dobrodružně šumí a valí se ze Sopky. Jakmile bublání ustane, naplňte Sopku znovu vodou. Voda by měla mít teplotu mezi 35 a 38 °C a koupel by měla trvat asi 10 až 20 minut. Stopy po koupeli z vany smyjte horkou vodou. Koupelových produktů se dotýkejte pouze suchýma rukama, používejte nezředěné. Balení obsahuje 50 g.

  1,69 €

 • TETESEPT Mořská soľ pre uvoľnenie 900 g

  TETESEPT Mořská soľ pre uvoľnenie 900 g

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Kúpeľová soľ obsahuje v špeciálnej kombinácii osvedčené éterické oleje z citrónovej trávy a levandule. Účinky kúpeľa Morská soľ pre uvoľnenie je kúpeľová prísada pre dosiahnutie pocitu uvoľnenia a relaxácie. Aróma éterických olejov zlepšuje váš zdravotný stav. Pocítite, ako osvedčené bylinky v spojení s teplou vodou zaženú stres a hektickosť, duch a telo sa zotavujú. Tetesept Morská soľ pre uvoľnenie obsahuje v špeciálnej kombinácii osvedčené éterické oleje z citrónovej trávy a levandule. Zážitok z kúpeľa umocňuje aj pôsobenie vápnika, magnézia a železa obsiahnutých v morskej soli. Pri morskej soli sa jedná o čistý prírodný produkt a preto sa môžu vyskytovať farebné odlišnosti. Po kúpeli vysprchujte dôkladne vaňu horúcou vodou. Zloženie Levandule, citronella, morská soľ Dávkovanie Pre dosiahnutie maximálneho účinku kúpeľa dávkujte 1 až 2 uzávery morskej soli do plnej vane. Pre menšie množstvo kúpele v zodpovedajúcom pomere menej. Teplota kúpeľa má byť 36-38 ° C. Optimálna doba kúpeľa je 10-20 minút. Nevhodné pre deti do 3 rokov.

  4,47 € -48% 8,59 €

 • TETESEPT Mořská sůl pro uvolnění 80 g

  skladom > 5 ks

  Tetesept Mořská sůl pro uvolnění je koupelová přísada vhodná k dosažení pocitu uvolnění a relaxace. Obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citrónové trávy a levandule. Účinky Mořská sůl pro uvolnění je koupelová přísada pro dosažení pocitu uvolnění a relaxace. Aroma éterických olejů zlepšuje Váš zdravotní stav. Pocítíte jak osvědčené komponenty ve spojení s teplou vodou zapuzují stres a hektičnost, duch a tělo se zotavují. Tetesept Mořská sůl pro uvolnění obsahuje ve speciální kombinaci osvědčené éterické oleje z citrónové trávy a levandule. Zážitek z koupele umocňuje i působení vápníku, magnesia a železa obsažených v mořské soli. U mořské soli se jedná o čistý přírodní produkt a proto se mohou vyskytovat barevné odlišnosti. Po koupeli vysprchujte důkladně vanu horkou vodou. Dávkování Pro dosažení maximálního účinku koupele dávkujte 1 až 2 uzávěry mořské soli do plné vany. Pro menší množství lázně v odpovídajícím poměru méně. Teplota koupele má být 36 – 38°C. Optimální doba koupele je 10-20 minut. Kontraindikaci Nevhodné pro děti do 3 let. Složení Levandule, Citronella, Mořská sůl

  0,99 €

 • TETESEPT Dětská koupelová sůl džungle 50 g

  skladom > 5 ks

  Snášenlivost výrobku na citlivé pokožce je testována nezávislým zkušebním dermatologickým ústavem. Obsahuje potravinová barviva. Výrobek je bez konzervačních látek, silikonů, parafínu a minerálních olejů. Balení obsahuje 50 g.

  1,31 €

 • KAWAR kúpeľová soľ z Mŕtveho mora 600 g

  skladom 1 - 2 ks

  Stopercentná prírodná a čistá soľ pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta – z Mŕtveho mora. Kryštáliky tejto soli sú úplne odlišné od obyčajných morských solí. Minerálne látky v Mŕtvom mori dosahujú koncentráciu až 32%, čo je vlastne nasýtený roztok. Účinky kúpeľové soli Kawar Soľ má upokojujúci a relaxačný účinok na celé telo, tlmí svalovú únavu, priaznivo pôsobí pri reumatických a kĺbových bolestiach – zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky a napomáha pri odstraňovaní kožných problémov, akné a psoriázy. Kožné bunky obohatené o minerály majú vyššiu schopnosť absorbovať vlhkosť, vďaka čomu je následne pokožka svieža a pružná. Ako kúpeľovú soľ Kawar používať Počas kúpeľa nie je nutné použiť mydlo ani sprchový gél, soľ z nej odstráni všetky nečistoty i nadbytočný tuk. Po kúpeli sa odporúča telo opláchnuť čistou vlažnou vodou a aplikovať telové mlieko Kawar. Pri ochoreniach horných dýchacích ciest priaznivo pôsobí inhalovanie slaného roztoku.

  2,98 €

 • NATURA SIBERICA Sůl do koupele pro mladou pleť 700 g

  skladom 3 - 5 ks

  Sůl do koupele obsahuje: ženšen dálnovýchodní, jerlín japonský a olej z šípků Dahurica. Koupelová sůl Natura Siberica je vyrobena na bázi divoce rostoucích bylin Sibiře, známých pro své užitečné vlastnosti. Ženšen dálnovýchodní je už dlouho považována za jeden z nejúčinnějších prostředků na omlazení - tonizuje pokožku, zlepšuje její pružnost, obsahuje bohatý komplex vitaminů. Olej z šípků Dahurica a extrakt z jerlínu japonského přispívají k obnově pleťových buněk, a zvyšují schopnost regenerace, zlepšují vstřebávání vitaminů. Koupelová sůl Natura Siberica pomůže trvale zachovat mládí a zdraví pokožky. Způsob použití Rozpusťte 4 polévkové lžíce soli při 36-38* C a vychutnejte vůni sibiřských bylin během 10-15 minut. Složení Sodium Chloride, Sea Salt, Calendula Officinalis Flower Extract*, PanaxGinseng Root Extract*, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Olea Europaea Fruit Oil*, Rosa Canina Fruit Oil*, Rhodiola Rosea Root Extract (WH), Larix Sibirica Needle Extract (WH), Abies Sibirica Needle Extract (WH), Sophora Japonica Flower Extract, Hippophae Rhaimnoidesamidopropyl Betaine (HR), Pineamidopropyl Betaine (PS), Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Parfum, Silica, Cl 77492, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional. (*) Issued from organic agriculture (WH) Wild Harvested Siberian Plants Organic Extracts (PS) Siberian Pine Oil Derivative (HR) Wild Altai Oblepikha Oil Derivative

  3,98 €

 • HRISTINA Prírodná kúpeľová soľ ylang–ylang 500 g

  skladom 1 - 2 ks

  Bohatá na prospešné minerály, podporujú žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujú a zjemňujú pokožku, zatiaľ čo vy relaxujete a užívate si výhod kúpeľnej liečby v súkromí. Vysoko kvalitné, hlboko hydratačný a zvláčňujúci soľ s osviežujúcim arómou. Zaujíma vás zloženie Morská soľ, jojobový olej, alantoín, ylang ylang extrakt. Spôsob použitia Pre kúpeľ, naplňte vaňu asi do polovice na požadovanú úroveň. Vezmite hrsť alebo dve soli do kúpeľa a nasypte ju do vane. Kúpeľová soľ sa rozpustí rýchlo, akonáhle príde do styku s horúcou vodou. Teraz ste pripravení na relaxáciu! Uistite sa, že soľ je dobre rozmiešaná vo vode, takže oleja a vône sa uvoľňujú do pary. Balenie obsahuje 500 g.

  5,22 € -6% 5,58 €

 • HRISTINA Prírodná kúpeľová soľ pomaranč & škorica 500 g

  skladom 3 - 5 ks

  Bohatá na prospešné minerály, podporujú žiarivú mladistvú pleť, vyhladzujú a zjemňujú pokožku, zatiaľ čo vy relaxujete a užívate si výhod kúpeľnej liečby v súkromí. Vysoko kvalitné, hlboko hydratačný a zvláčňujúci soľ s osviežujúcim arómou. Zaujíma vás zloženie Morská soľ, olej z hroznových semienok, pomarančový olej, škorica esenciálny olej, pomelo olej, alantoín. Spôsob použitia Pre kúpeľ, naplňte vaňu asi do polovice na požadovanú úroveň. Vezmite hrsť alebo dve soli do kúpeľa a nasypte ju do vane. Kúpeľová soľ sa rozpustí rýchlo, akonáhle príde do styku s horúcou vodou. Teraz ste pripravení na relaxáciu! Uistite sa, že soľ je dobre rozmiešaná vo vode, takže oleja a vône sa uvoľňujú do pary. Balenie obsahuje 500 g.

  5,22 € -3% 5,36 €

 • KAWAR kúpeľová soľ z Mŕtveho mora 1000 g

  skladom do 24 hodín

  Stopercentná prírodná a čistá soľ pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta – z Mŕtveho mora. Kryštáliky tejto soli sú úplne odlišné od obyčajných morských solí. Minerálne látky v Mŕtvom mori dosahujú koncentráciu až 32%, čo je vlastne nasýtený roztok. Účinky kúpeľové soli Kawar Soľ má upokojujúci a relaxačný účinok na celé telo, tlmí svalovú únavu, priaznivo pôsobí pri reumatických a kĺbových bolestiach – zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky a napomáha pri odstraňovaní kožných problémov, akné a psoriázy. Kožné bunky obohatené o minerály majú vyššiu schopnosť absorbovať vlhkosť, vďaka čomu je následne pokožka svieža a pružná. Ako kúpeľovú soľ Kawar používať Počas kúpeľa nie je nutné použiť mydlo ani sprchový gél, soľ z nej odstráni všetky nečistoty i nadbytočný tuk. Po kúpeli sa odporúča telo opláchnuť čistou vlažnou vodou a aplikovať telové mlieko Kawar. Pri ochoreniach horných dýchacích ciest priaznivo pôsobí inhalovanie slaného roztoku.

  5,80 €

 • KAWAR kúpeľová soľ z Mŕtveho mora 2000 g

  skladom do 24 hodín

  Stopercentná prírodná a čistá soľ pochádza z najväčšieho zdroja minerálneho bohatstva sveta – z Mŕtveho mora. Kryštáliky tejto soli sú úplne odlišné od obyčajných morských solí. Minerálne látky v Mŕtvom mori dosahujú koncentráciu až 32%, čo je vlastne nasýtený roztok. Účinky kúpeľové soli Kawar Soľ má upokojujúci a relaxačný účinok na celé telo, tlmí svalovú únavu, priaznivo pôsobí pri reumatických a kĺbových bolestiach – zlepšuje pohyblivosť bolestivých miest. Čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky a napomáha pri odstraňovaní kožných problémov, akné a psoriázy. Kožné bunky obohatené o minerály majú vyššiu schopnosť absorbovať vlhkosť, vďaka čomu je následne pokožka svieža a pružná. Ako kúpeľovú soľ Kawar používať Počas kúpeľa nie je nutné použiť mydlo ani sprchový gél, soľ z nej odstráni všetky nečistoty i nadbytočný tuk. Po kúpeli sa odporúča telo opláchnuť čistou vlažnou vodou a aplikovať telové mlieko Kawar. Pri ochoreniach horných dýchacích ciest priaznivo pôsobí inhalovanie slaného roztoku.

  10,53 €

 • BLUE LINE BM koupelová sůl s aromatickým olejem 500 ml

  skladom 1 - 2 ks

  Užití Do vany s teplou vodou odměřte 4 až 6 polévkových lžic koupelové soli. Urychlete její rozpuštění mícháním a připravenou lázeň nechte 15 až 20 minut působit. Potom se opláchněte čistou vodou a relaxujte v klidu a teple. U osob trpících psoriázou je možné připravit koncentrovanou koupel za použití většího množství koupelové soli. Účinky Koupelová sůl s aromatickým olejem je dotykem přírody z krajiny Mrtvého moře. Stimuluje regeneraci kůže, aktivuje látkovou výměnu a zanechává na pokožce pocit hebkosti a měkkosti. Užívá se při léčbě psoriázy, k ošetřování pleti trpící atopickým ekzémem a uvolňuje unavené svaly, má i vynikající relaxační účinek díky obsahu vonného aromatického oleje z listí eukalyptu.

  7,21 €

 • SOAPHORIA Lavender fields soľ do kúpeľa Levanduľové pole 500 g

  skladom 3 - 5 ks

  Prírodná soľ s organickými esenciálnym olejom z levandule obohatená o organický olivový olej obsahuje 26 minerálov (horčík 8 %, draslík, sodík, chlór, bróm, vápnik, zinok, selén a iné). Tieto prvky majú blahodarný vplyv na nervovú sústavu (upokojujúci a relaxačný účinok) a na regeneráciu, pružnosť a hebkosť pokožky (čistí a revitalizuje pokožku, uvoľňuje svalové napätie, bolesti chrbta).  Kúpeľové soli podporujú detoxikáciu organizmu, odstraňujú únavu, uvoľňujú svalové napätie. Majú antibakteriálny a antimykotický účinok.  Soľ zanecháva prírodný film a minerály na Vašej pokožke. Vôňa má relaxačné účinky pre dušu i telo. Použitie Rozpustite 100–150 g v teplej vode. Relaxujte vo vode 15–20 min. Zloženie Sodium Chloride, Lavandula Augustifolia Flower Extract (Organic), Olea Europaea Fruit Oil (Organic), Iron Oxide

  4,50 €

 • Prírodná jódo-brómová kúpeľová soľ 1kg

  skladom do 24 hodín

  PoužitieIde o úplne identický produkt darkovského typu s dlhoročnou tradíciou, ktorý umožňuje v domácom prostredí dosiahnuť pôsobenie kúpeľnej vodoliečby. Plným právom je nazývaná darom z hlbín zeme, pretože sa jedná o vodu morskú z čias treťohorného vrásnenia, s mimoriadnymi liečivými účinkami. Jodo-bromová prírodne kúpeľová soľ je teda odporúčaná na použitie ako preventívny a podporný prostriedok, ktorý priaznivo ovplyvní látkovú premenu a to predovšetkým cez štítnu žľazu a systém žliaz s vnútornou sekréciou. Zároveň ovplyvňuje liečbu pohybového ústrojenstva, stavy po operáciách, po úrazoch, pomliaždeniny krvných podliatin, zlomenín vo fáze hojenia opotrebenie kĺbu, ako veľkých, tak drobných (reumatizmus, Bechterevova choroba, artrózy) vysokého krvného tlaku artermsklerózy (následky po mŕtvici, neurastenické stavy) zápalov horných ciest dýchacích - akútnych aj chronických zápalov urologických ženských chorôb, exsudáty po zápale maternice, vaječníkov a pod. chronických ochorení kožných (ekzémy, lupienka) Je skutočnosťou, že účinok jódno-bromovej soľanky priamo v kúpeľnom prostredí je unikátna, ale aj náš spôsob dodávania liečivej soli do vášho domu dokáže kúpeľné prostredie do istej miery nahradiť. Kúpeľnú liečbu simuluje v podobe kúpeľov celkových, čiastočných či obkladov. JódNajdôležitejším prvkom je JÓD. Bez tohto prvku nie je možný náš život. Resorpcia jódu kožou pri celkovej jódové kúpeli je však malá a cca 100 násobne ju prevyšuje vstrebávanie cestou slizníc. Voda má veľmi dobrý vplyv na urýchlenie resorpcie zápalových infiltrátov, spomalenie degeneratívnych procesov chrupaviek a uvoľnenie svalových konkreatur. Jód tiež pôsobí hydratačne, podporuje zadržanie vody, zvyšuje priepustnosť kapilár a elasticitu väziva. Zlepšením prekrvenia podporuje hojenie zápalových ložísk u kĺbových a reumatických ochorení a zabezpečuje lepšiu výživu chrupavky. Lokálne antiseptický a dezinfekčný účinok jódu sa tiež využíva na urýchlenie hojenia kožných defektov, vrátane stehových fistúl alebo iných drobných povrchových defektov a infektov. Výrazne expektoračný účinok jódu dopĺňa dychovú gymnastiku.

  5,23 €

 • SOLFATAN 4 X 100 G

  SOLFATAN 4 X 100 G

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Solfatan – prísada do kúpeľa – sírny prípravok do kúpeľa a zábalov.

  2,64 € -37% 4,20 €

 • J.D.S.Koupelová sůl z Mrtvého moře 200g

  skladom do 24 hodín

  Je vhodná pro pacienty trpící lupénkou, ekzémy a akné. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Vysoká koncentrace minerálů čistí, regeneruje a prokrvuje každou pokožku. Jsou též prokázány protistresové účinky. Neobsahuje žádné přísady ani barviva. Výhradní dovozce: DUFFEK

  1,89 €

 • SEACARE přírodní minerální sůl z Mrtvého moře 1kg

  skladom do 24 hodín

  Její účinky jsou známé po staletí. Čistí a regeneruje pokožku. Jemné krystalky soli přináší úlevu svalům a kloubům, uvolňují bolest a napětí způsobené námahou a dodají vaší pokožce hebkost a zdravou svěžest. Díky složení minerálů má tato sůl vynikající výsledky při léčbě lupénky, různých druhů ekzémů a dalších kožních nemocí. Relaxujte v Mrtvém moři ve vašem domově. Návod k použití: Pro osvěžující koupel užijte koncentraci 0,25 až 0,5 kg soli [1-2 sáčky] na 100 l vody. Sůl vsypte do menšího množství horké vody a po rozpuštění doplňte koupel vodou na odpovídající koncentraci a teplotu. Po koupeli, která by neměla trvat déle než 15-20 minut, se opláchněte vlažnou vodou [bez mytí mýdlem] a 1/2 až 1 hodinu relaxujte v teple. Během jednoho týdne lze užít 2-3 koupele. Vyšší koncentrace koupelové soli z Mrtvého moře konzultujte s lékařem. V případě lokální aplikace použijte menší množství vody při stejné koncentraci soli. Doporučujeme: Po koupeli doporučujeme použít tělové mléko Seacare®. "Kapka v moři" – koupí tohoto výrobku přispíváte na ozdravné pobyty dětí. Datum výroby je uvedeno na obalu. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Dermatologicky testováno. Výrobce: Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec Vilová 333/2, 461 71 Liberec, Česká republika IČO: 00029220 Tel.: +420485341911, www.severochema.cz marketing@severochema.cz

  5,98 €

 • SOAPHORIA Soľ z Mŕtveho mora soľ do kúpeľa 500 g

  skladom 3 - 5 ks

  Mŕtve more leží v hladine 420 metrov pod morom v najhlbšom bode pevniny Zeme. Je spojené s riekou Jordán a s ďalšími zdrojmi bohatými na minerály. Leží uprostred púšte, ďaleko od veľkomiest a priemyselných stredísk, vďaka čomu je ochránené od účinkov znečisteného prostredia. Voda z mŕtveho mora obsahuje minerály a soli vo vysokých koncentráciách, ktoré ju robia jedinečnou. Soľ nevysúša pokožku, naopak očisťuje ju od prebytočnej mastnoty a odumretých buniek. Prírodné minerálne látky prenikajú hlboko do pokožky. Soľ z mŕtveho mora podporuje krvný obeh, osvieži a dodá pokožke zdravý vzhľad. Použitie Rozpustite 100–150 g v teplej vode. Relaxujte vo vode 15–20 min. Krajina pôvodu: Izrael

  5,50 €

 • Koupelová sůl z Mrtvého moře J.D.S. dóza 1 kg

  skladom do 24 hodín

  Je vhodná pro pacienty trpící lupénkou, ekzémy a akné. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zlepšuje pohyblivost bolestivých míst. Vysoká koncentrace minerálů čistí, regeneruje a prokrvuje každou pokožku. Jsou též prokázány protistresové účinky. Neobsahuje žádné přísady ani barviva.

  6,74 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam