MojaLekáreň.sk

Reuma (artritída), artróza

Degeneratívne ochorenia kĺbov bohužiaľ nepostihujú len starších ľudí, ale môžu sužovať kĺby prstov, kolien  i celého chrbta tiež mladšie ročníky. Úľavu je možné hľadať v mastiach, zábaloch a prípravkoch proti bolesti.

OZONICON emulgel 100 g

Zdravotnícka pomôcka

Inovácia v liečbe bolesti, zápalu a poškodenie chrupaviek. Ozonicon…

Skladom

15,89 €

15,89

Reuma (artritída), artróza - detailný popis

Reumatoidná artritída je autoimunitné ochorenie napadajúce kĺby. Postihuje ľudí medzi 20. a 50 rokom života a o niečo častejšie ženy. Na reumu, ako sa chorobe ľudovo hovorí, neexistuje žiadny liek. Jeho liečba preto spočíva len v tlmenie príznakov lieky a fyzioterapiou. Artritída môže viesť až k trvalej invalidite.

Medzi najčastejšie príznaky artritídy patria:

  • bolesť kĺbov
  • stuhnutosť kĺbov
  • opuchy kĺbov

Doplnkový sortiment

  • Odvápnenie kostí - Silné kosti a kĺby sú základom zdravého tela. Rozhodne sa vyplatí do ich výživy investovať, pretože potom zostanú silné a zdravé do vysokého veku a vďaka tomu sa nemusíte báť bolestného pohybu.
  • Svalové kŕče - Svalová kŕč je nepríjemný bolestivý stav, ktorý zažil prakticky každý z nás. Príčiny ich vzniku sú pritom rôznorodé, rovnako ako rozsah. Kŕče totiž môžu byť celkové, ako aj miestne, teda určitých svalových skupín.
  • Bylinné masážne prípravky -Únava, svalové napätie, bolesť hlavy, chrbta i boľavé nohy. Bohužiaľ aj to sú dôsledky každodenného sedenia v práci alebo namáhavej činnosti či športu.
  • Natiahnuté svaly - Dávate si radi do tela a bolí vás často svaly a vy si myslíte, že práve to je dôkaz toho, že je váš tréning optimálna? Bohužiaľ to tak vôbec nie je, ba práve naopak. Natiahnuté svaly vám jasne signalizujú, že ste to s tréningom prepískli!

TIP! Aby ste mohli aj dnešným dňom "prebehnúť" bez bolestí kĺbov, kostí alebo svalov, prejdite si ponuku prípravkov, ktoré zmiernia bolesti kĺbov, natiahnutých šliach a okamžite uľaví pomliaždeninám. Vybrať si môžete aj z prípravkov kĺbovej výživy.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac