Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Odvápnenie kostí

Silné kosti a kĺby sú základom zdravého tela. Rozhodne sa vyplatí do ich výživy investovať, pretože potom zostanú silné a zdravé do vysokého veku a vďaka tomu sa nemusíte báť bolestného pohybu.

OSTEOGENON 800 mg 40 tabliet

Liek

Osteogenon sa používa na odporúčanie lekára na liečbu „rednutia…

Naskladníme do 3 dní

7,09 €

7,09

Odvápnenie kostí - detailný popis

Pružnosť a pevnosť kostí podlieha starnutia rovnako ako tomu je u iných častí a orgánov ľudského tela. Osteoporóze sa prezýva "tichý zlodej kostí" a z toho vyplýva, že príznaky ochorenia sa prejavujú pomaly a plazivo.

  • Najčastejším príznakom osteoporózy je vznik častých zlomenín, ku ktorým dochádza aj pri malej námahe, podvrtnutie alebo nepatrnom úraze.
  • Toto ochorenie postihuje ženy asi 3x častejšie ako muža.
  • Často sa v tejto súvislosti hovorí o ženskom stravovanie, častých diétach (respektíve riadenom hladovanie).
  • Osteoporóza je choroba látkovej výmeny kostného tkaniva, kedy dochádza k úbytku kostnej trámcoviny, čo sa s vekom odrazí v kvalite kostí, ktoré mäknú a postupne slabnú.

Na lekarna.cz môžete vyberať rôzne tablety na odvápnenie, napríklad vyskúšajte značku OSTEOGENON.

Tieto produkty slúžia na liečbu nedostatku vápnika a na prevenciu osteoporózy.

Doplnkový sortiment

  • Reuma (artritída), artróza- Degeneratívne ochorenie kĺbov bohužiaľ nepostihujú len starších ľudí, ale môžu sužovať kĺby prstov, kolien, bedier i celú chrbticu tiež mladších ročníkov. Úľavu možno hľadať v mastiach, zábaloch a prípravkoch proti bolesti.
  • Svalové kŕče - Svalová kŕč je nepríjemný bolestivý stav, ktorý zažil prakticky každý z nás. Príčiny ich vzniku sú pritom rôznorodé, rovnako ako rozsah. Kŕče totiž môžu byť celkové, ako aj miestne, teda určitých svalových skupín.
  • Bylinné masážne prípravky -Únava, svalové napätie, bolesť hlavy, chrbta i boľavé nohy. Bohužiaľ aj to sú dôsledky každodenného sedenia v práci alebo namáhavej činnosti či športu.
  • Natiahnuté svaly - Dávate si radi do tela a bolí vás často svaly a vy si myslíte, že práve to je dôkaz toho, že je váš tréning optimálna? Bohužiaľ to tak vôbec nie je, ba práve naopak. Natiahnuté svaly vám jasne signalizujú, že ste to s tréningom prepískli!

TIP! Aby ste mohli aj dnešným dňom "prebehnúť" bez bolestí kĺbov, kostí alebo svalov, prejdite si ponuku prípravkov, ktoré zmiernia bolesti kĺbov, natiahnutých šliach a okamžite uľaví pomliaždeninám. Vybrať si môžete aj z prípravkov kĺbovej výživy.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.