Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Poruchy spánku

Spánok je jednou z najdôležitejších a tiež najpríjemnejších činností ľudí. Ak je človek odpočinutý, lepšie odoláva náročným situáciám, bystrejšie a rýchlejšie reaguje a hlavne má lepšiu náladu. Pokiaľ spánok neprichádza v pravidelných intervaloch a dostatočnej dĺžke, potom celý organizmus nutne stráda.

PERSEN 20 obalených tabliet

PERSEN je rastlinný liek, ktorý má mierne upokojujúci účinok.…

Na sklade už iba 3 - 5 kusy

3,79 €

3,79

Poruchy spánku - detailný popis

Čím spánok privoláte?

Dobré a zlé spanie od seba mnohokrát delí len veľmi tenká hranica. Niekedy stačí zmeniť polohu
postele, vymeniť vankúš alebo pustiť do spálne čerstvý vzduch. Pokiaľ nezaberá zmena prostredia, ani počítanie ovečiek, potom je potreba na spanie hľadať niečo konkrétnejšie a hlavne overené.

  • Ako prvé môžu pomôcť bylinky, v prvej rade čaj z Medovky, ktorá zachránila už nejedného nespavca. Hneď v tesnom závese sa s účinnosťou drží valeriána lékarska a marakuja – ich spojenie nájdete v doplnku stravy GS Dormian.
  • Rýchle pôsobia tiež uvoľňujúce Bachove kvapky na spanie. I s ďalšími produktami Bachových esencií a kvapiek sa budete cítiť príjemne a kľudne.
  • Zbaviť sa stresu, ktorý mnohokrát bráni uvoľneniu mysle a následnému skĺznutiu do ríše snov, pomôžu kapsle Calmin. Z byliniek potom ľubovník a harmanček.

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.