Obľúbené položky

Úvodná strana » Trápi ma » Nervová soustava » Poruchy spánku, stres

Poruchy spánku, stres

Spánok je jednou z najdôležitejších a tiež najpríjemnejších činností ľudí. Ak je človek odpočinutý, lepšie odoláva náročným situáciám, bystrejšie a rýchlejšie reaguje a hlavne má lepšiu náladu. Pokiaľ spánok neprichádza v pravidelných intervaloch a dostatočnej dĺžke, potom celý organizmus nutne stráda.

Čím spánok privoláte?

Dobré a zlé spanie od seba mnohokrát delí len veľmi tenká hranica. Niekedy stačí zmeniť polohu
postele, vymeniť vankúš alebo pustiť do spálne čerstvý vzduch. Pokiaľ nezaberá zmena prostredia, ani počítanie ovečiek, potom je potreba na spanie hľadať niečo konkrétnejšie a hlavne overené.

 • Ako prvé môžu pomôcť bylinky, v prvej rade čaj z Medovky, ktorá zachránila už nejedného nespavca. Hneď v tesnom závese sa s účinnosťou drží valeriána lékarska a marakuja – ich spojenie nájdete v doplnku stravy GS Dormian.
 • Rýchle pôsobia tiež uvoľňujúce Bachove kvapky na spanie. I s ďalšími produktami Bachových esencií a kvapiek sa budete cítiť príjemne a kľudne.
 • Zbaviť sa stresu, ktorý mnohokrát bráni uvoľneniu mysle a následnému skĺznutiu do ríše snov, pomôžu kapsle Calmin. Z byliniek potom ľubovník a harmanček.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Neobsahuje

Forma výrobku

Druh balenia

Počet ks

Jednotkové množstvo

Jednotkové množstvo látky

 • ADVANCE Modin - duševná rovnováha 60 kapsúl Výživový doplnok

  ADVANCE Modin - duševná rovnováha 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Modin je komplexný výživový doplnok. Prírodné aktívne látky podporujú duševnú rovnováhu a prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Základom je extrakt ľubovníka bodkovaného, ktorý je najviac užívanou prírodnou látkou v podpore psychického zdravia. L-tryptofan, fenylalanín, vitamíny B3, B5 a B6 ďalej prispievajú k priaznivému pôsobeniu Modinu. Účinok produktu Modin obsahuje komplex prírodných látok, ktoré prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Základom Modinu je vysokokvalitný extrakt z ľubovníka bodkovaného obsahujúci hlavnú aktívnu látku hypericín. Extrakt z ľubovníka podporuje emočnú vyrovnanosť, duševnú rovnováhu, psychické zdravie, prispieva k relaxácii a v neposlednom rade podporuje pozitívnu náladu. Aktivné zložky Ďalšie látky nachádzajúce sa v Modine – niacín, kyselina pantoténová a pyridoxín – prispievajú k normálnej psychickej činnosti. Niacín a pyridoxín prispievajú k normálnej činnosti nervovej sústavy. Aktívne látky v 1 kapsule Extrakt z ľubovníka bodkovaného (obsah hypericínu 0,3%) 300 mg, L-tryptofan 50 mg, L-phenylalanín50 mg, Vitamín B3 (Niacín) 16 mg (100% RP*), Vitamín B5 (Kys. pantoténová) 6 mg (100% RP*), Vitamín B6 (Pyridoxín) 2 mg (143% RP*), RP*: Referenčný príjem. Neobsahuje lepok. Obsahuje fenylalanín.  Odporúčané dávkovanie Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne, užívajte najlepšie pred alebo spolu s jedlom, dostatočne zapite. Látky nachádzajúce sa v Modine sú prírodného pôvodu, ich užívanie nie je návykové a sú vhodné i na dlhodobé užívanie. Dôležitá upozornenie Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. U citlivých osôb môže spôsobovať zvýšenie citlivosti kože na slnečné žiarenie, preto sa pri užívaní odporúča vyhnúť sa intenzívnemu slneniu. Môže ovplyvňovať účinnosť niektorých liekov a hormonálnej antikoncepcie. V prípade, že užívate lieky, poraďte sa o vhodnosti užívania výživového doplnku Modin s lekárom alebo lekárnikom. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  14,30 € -19% 17,69 €

 • DR. POPOV Gaskonský čaj šťastie 20 vrecúšok Výživový doplnok

  DR. POPOV Gaskonský čaj šťastie 20 vrecúšok

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Mäta pieporná a lipový kvet obsiahnuté v tomto čaji majú relaxačné účinky, harmanček navodzuje pozitívnu náladu a prispieva k duševnému zdraviu. Čaj má výbornú chuť a možno ho piť aj ako denný čaj. Zloženie čaju Železník vňať, lipa kvet, mäta pieporná vňať, rumanček pravý kvet 21%, harmanček rímsky kvet. Odporúčané dávkovanie a spôsob použitia Jeden sáčok preliať 0,25 l práve vriacej vody, prikryť, 15 min vylúhovať a vypiť. Podľa potreby piť denne 1 - 3 šálky. Denná dávka obsahuje 1125 mg lipy, 1125 mg mäty a 900 mg harmančeka. Balenie obsahuje 20 vrecúšok. Hmotnosť balenia 30 g.  

  1,28 € -23% 1,67 €

 • VIRDE Citrus paradisi grepový extrakt 50 ml Výživový doplnok

  VIRDE Citrus paradisi grepový extrakt 50 ml

  Výpredaj Akcia

  skladom > 5 ks

  Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem. Zloženie Glycerín, voda (nosiče), Citrus paradisi - extrakt z obsahom bioflavonoidov, vitamín C (kyselina askorbová). Dávkovanie 3x denne 15 kvapiek zriedených v pohári vody, čaju alebo ovocnej šťavy. Balenie 50 ml

  8,68 € -17% 10,41 €

 • NUTRICIUS L-Tryptofan + vitamín B6 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  L- tryptofán je esenciálna aminokyselina, čo znamená, že si ju náš organizmus nevie sám vytvoriť, ale prijíma ju iba z potravy. Tryptofán sa v krvnom obehu mení za prítomnosti pyridoxínu (vitamínu B6) na neurohormón dobrej nálady serotonín. Vitamín B6 prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania. Dávkovanie Užite 1 tabletu 1x denne, najlepšie večer na lačno a zapite dostatočným množstvom tekutiny. Účinok môžete očakávať počas 7-10 dňa užívania. Užívajte minimálne 1 mesiac. Môžete užívať dlhodobo. Neprekračujte denné dávkovanie. Upozornenie Nie je určené pre tehotné, dojčiace ženy a deti do 15 rokov. Nesmú užívať ľudia trpiaci rakovinou, ktorí trpia nedostatočnou funkciou pečene či obličiek. Ukladať mimo dosahu malých detí. Skladovanie Prípravok L-Tryptofán skladujte pri izbovej teplote do 25 °C. Chrániť pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávať v suchu a tme. Zloženie Obsah v jednej tablete: L - Tryptofán 200 mg, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 2,5 mg Pomocné látky: Mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), fosforečnan fosfát (objemové činidlo), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), oxid kremičitý (protihrudkujúca látka)

  7,29 €

 • MAGNE-B6 TBL OBD 1X50 Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  6,71 €

 • NUTRICIUS Melatonín 2 mg 60 tabliet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Zloženie v 1 tablete 1 tableta obsahuje 2 mg melatonínu. Pomocné látky mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), stearan horečnatý rastlinného pôvodu (protihrudkujúca látka). Odporúčané dávkovanie 1 tableta 1krát denne, na noc pred spaním, dostatočne zapiť tekutinou. Neprekračujte denné dávkovanie. Vhodné skladovanie Prípravok Melatonín skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov. Chrániť pred mrazom a slnečným žiarením. Uchovávať v suchu a temne. Dôležité upozornenia Nevhodné pro deti do 18 rokov, tehotné a kojace ženy. Užívanie je vhodné konzultovať s lekárom. Melatonín patrí medzi farmakologicky účinné látky a jej užívanie bez dozoru lekára môže negatívne ovplyvniť zdravie pacienta. Užívať iba pred predpokladanou dobou spánku. Doplnok stravy spôsobuje zvýšenú ospalosť, ktorá môže ovplyvniť činnosti vyžadujúce zvýšenú pozornosť, ako napr. šoférovanie dopravného prostriedku. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivelé) na niektorú z látok v zložení produktu. V prípade, že pacient trpí problémami s nespavosťou, a to z akéhokoľvek dôvodu, mal by sa so svojimi problémami obrátiť na lekára či lekárnika, ktorí môžu navrhnúť vhodné riešenie tohto problému. Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

  5,73 €

 • TEREZIA B15 Memory 60 kapsúl Výživový doplnok

  TEREZIA B15 Memory 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Unikátna zmes pre vašu pamäť pri záťaži alebo po narkóze. Čisto prírodné zloženie. Prípravok je možné užívať v týchto prípadoch pri rekonvalescencii po narkóze, pre zlepšenie pamäti, koncentrácie a kognitívnych funkcií, pre študentov, pre manažérov, pre seniorov, pre bezlepkovú diétu. Zloženie produktu 1 kapsula obsahuje 300 mg zmesi B15 MEMORY [prášok sušenej huby Hericium erinaceus 100 mg, prášok kurkumy dlhej(Curcuma longa) 70 mg, extrakt Bacopa monnieri 50 mg, extrakt Rhodiola rosea 40 mg, extrakt Ginkgo bilob 20 mg, sušené pivovarské kvasnice (s obsahom kyseliny pangaminové v prírodnej forme) 20 mg]. Obal kapsule: želatina. Dávkovanie a spôsob užívania 1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsule sa prehĺtajú celé a zapíjajú vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo. Dalšie dôležité informácie Nie je vhodné pre deti a mladistvých do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vybratí z blistra. Vhodné pre bezlepkovú diétu. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.  

  8,15 € -24% 10,77 €

 • HappySen 10 tabliet Výživový doplnok

  HappySen 10 tabliet

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  HappySen je výživový doplnok slúžiaci k pozitívnemu pôsobeniu na fyziologické funkcie, zaspávanie a kvalitu spánku. V dnešnej dobe je neprimeraná spánková hygiena častou príčinou výskytu nespavosti. Pre obnovenie kvality spánku sú v dnešnej dobe využívané ukľudňujúce účinky niektorých prírodných látok. Účinky prírodných zložiek Extrakt z šišiek chmeľu má upokojujúce a relaxačné účinky. Inositol má tlmiaci efekt na nervový systém, čím pomáha navodiť spánok. Ďalšie dôvody prečo Happysen užívať Výrobok je čisto prírodný, neobsahuje syntetické látky a nevyvoláva závislosť. Prípravok dodatočne obsahuje tiež imunostimulačnú zložku laktoferín, ktorá výrazne pôsobí na obranyschopnosť organizmu. Odporúčané dávkovanie 1x denne 1 tabletu dve hodiny pred spaním zapiť pohárom vody. Balenie obsahuje 10 tabliet.

  1,68 € -42% 2,90 €

 • WOYKOFF Allegra Comfort 30 tabliet Výživový doplnok

  WOYKOFF Allegra Comfort 30 tabliet

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Dobrú náladu spôsobuje v našom tele látka zvaná serotonín, ktorý sa tiež nazýva hormón dobrej nálady. Jeho nedostatok sa v našom organizme veľmi rýchlo prejaví zlou náladou, niekedy môže skončiť až depresiou. Allegra COMFORT obsahuje esenciálnu aminokyselinu L-tryptofán, ktorá je jedinou stavebnou látkou tohto hormónu serotonínu, bez ktorej ľudské telo nevie serotonín vytvoriť. Allegra vám náladu zlepší, celkovo sa upokojíte, a to aj v prípade, že sa práve snažíte odnaučiť spoločenským zlozvykom, ako napr. fajčenie, ťažko sa vysporiadavate s pracovnými stresmi, alebo zle spíte. Vitamín B6 prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu miery stresu, únavy a vyčerpania a zároveň zvyšuje biologickú dostupnosť l-tryptofánu v neurónoch. Ako Allegru COMFORT správne užívať?  Užívajte pravidelne jednu tabletu denne.  L-tryptofán nevie ľudský organizmus vyrobiť, musí ho teda v dostatočnom množstve získavať z potravy. Vysoké množstvo tryptofánu obsahujú živočíšne bielkoviny, a to najmä tučné červené mäso alebo srvátka. Naproti tomu biele mäso alebo rastlinná strava obsahuju tryptofánu minimum. Dnešná strava, ktorá je odporúčaná ako vhodná z pohľadu kardiovaskulárneho systému, teda obsahujúca veľa zeleniny a bieleho mäsa, je bohužiaľ veľmi chudobná práve na obsah tryptofánu. Naproti tomu hektický a stresujúci životný štýl, ktorý v súčasnej dobe žijeme, sa vyznačuje vysokou spotrebou tryptofánu, pretože ľudské telo má zvýšené požiadavky na tvorbu serotonínu, ktorý kompenzuje vysokú stresovú záťaž.

  11,03 € -28% 15,42 €

 • Jamieson Stressease 90 tabliet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Výživový doplnok s vitamínmi a minerálmi Vitamín B1, B2, B12, niacín a biotín podporujú správnu činnosť nervového systému Horčík pomáha pri vyčerpanie a únave Každá tablieta obsahuje Vitamín C (kyselina L- askorbová) 500 mg (625 %)*, Niacín (nikotín amid) 50 mg (312,5 %)*, Vitamín B2 (riboflavín) 35 mg (2500 %)*, Vitamín B1(tiamín mononitrát) 35 mg ( 3181 %)*, Vitamín E (D-alfa-tokoferol) (30 IU) / 20 mg (166 %)*, Kys pantoténová (d-pantotenát vápenatý) 20 mg(333 %)*, Vitamín B6 (pyridoxín) 15 mg (1071 %)*, Kyselina listová 1000 μg (500%)*, Vitamín B12 (kyanokobalamín) 30 μg(1200 %)*, D-biotín 15 μg (30 %)*, Vápnik (uhličitan vápenatý ) 150 mg (18,75%)*, Horčík (oxid horečnatý) 75 mg, (20 %)*, Zinok (glukónan zinočnatý) 5 mg (50 %)*. * Odporúčanej dennej dávky vo výživových doplnkoch. Pripravené v špeciálnej zmesi: borákový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, slnečnicový olej, rutín, hesperidín komplex, bioflavonoidy, čerešňa acerola, šípky, zeleninový komplex z lucerny, žeruchy, petržlenu a rias (kelp). Ďalej obsahuje: celulóza; modifikovaná celulózová guma (nosič), rastlinná kyselina stearová (povlaková látka), rastlinný stearan horečnatý, mätová aróma, rozpustná celulóza; karnaubský vosk; mätový olej; oxid titaničitý (povlaková látka), tráviace enzýmy – bromelaín, papaín, amyláza, lipáza, celuláza. Odporúčané dávkovanie Dospelí – 1 tableta denne s jedlom. Užite s časovým odstupom niekoľkých hodín pred alebo po užití iných výživových doplnkov alebo liekov. Dôležité informácie Nevhodné pre deti. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali o užívaní prípravku poradiť s lekárom. Uchovávajte pri teplote 15 °C – 25 °C, mimo dosah malých detí. Balenie obsahuje 90 tabliet.

  12,25 €

 • VIRDE Destres Aktiv 30 kapsúl Výživový doplnok

  VIRDE Destres Aktiv 30 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Zloženie L-tryptofán 200 mg, fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), valeriána lekárska (Valeriana officinalis) extrakt 50 mg, ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) 50 mg, stearan horečnatý (protihrudkujúca látka) v 1 kapsule. Davkovanie 1–2 kapsuly za deň Balenie obsahuje 30 kapsúl.

  4,01 € -25% 5,36 €

 • PIRACETAM AL 800 TBL FLM 30X800MG Registrovaný liečivy prípravok

  skladom > 5 ks

  2,95 €

 • MEDPHARMA Ženšen + Echinacea + Leuzea 37 tabliet Výživový doplnok

  MEDPHARMA Ženšen + Echinacea + Leuzea 37 tabliet

  Výpredaj

  skladom 3 - 5 ks

  Ženšen bol pôvodne využívaný iba v čínskej a japonskej medicíne. Dnes sa intenzívne pestuje v Kórei, v prírode sa vyskytuje len vzácne. Echinacea (rudbekia) je divoko rastúca bylina s purpurovými kvetmi. Pochádza zo severoamerických prérií a súčasnej dobe sa stala veľmi používanou na celom svete. Leuzea je trvalá bylina dobre pestovatelná v naších geografických podmienkach, ktorej používanie vo svete za posledné roky veľmi vzrástlo. Odporúčané dávkovanie: 1 tableta denne. Ustanovená odporúčaná dávka sa nesmie presiahnuť! Zloženie: sibírsky ženšen (32,52 g/100 g), emulgátor: celulóza, čučoriedka – list (13,01 g/100 g), echinacea angustifolia (8,13 g/100 g), šišák bajkalský (8,13 g/100 g), leuzea (4,88 g/100 g), stabilizátor: karboxymetylcelulóza, zvlhčovadlá: kyselina stearová, stearan horečnatý. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám, osobám s vysokým krvným tlakom. Ukládejte mimo dosahu malých detí! Ukladajte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 °C.

  3,49 €

 • PIRACETAM AL 800 TBL FLM 50X800MG Registrovaný liečivy prípravok

  PIRACETAM AL 800 TBL FLM 50X800MG

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  6,69 €

 • LIFTEA Třezalka 30 tablet Výživový doplnok

  skladom 3 - 5 ks

  Složení v 1 tabletě extrakt z kvetoucí nati třezalky tečkované (Hypericum perforatum) 43 mg, zahušťovadlo: dihydráthydrogenfosforečnanu vápenatého; plnidla: mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, hydroxypropylmethylcelulóza; stabilizátory: polydextróza, polyvinylpyrolidon, triethylcitrát; barvivo: oxid titaničitý; protispékavé látky: stearan hořečnatý, mastek Dporučené dávkování 1-2 tablety denně. Přípravek je možné užívat dlouhodobě, doporučujeme po 4 týdnech užívání 1 týden přestávky. Další důležité informace Není určeno dětem. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. U citlivých jedinců může způsobit fotoalergii. Uchovávejte při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah malých dětí.

  3,69 €

 • Sada 3ks nahrievacích vankúšikov - dámsky

  Sada 3ks nahrievacích vankúšikov - dámsky

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Sada obsahuje 3 druhy nahrievacích vankúšikov (klasický vo veľ. 25 x 20 cm, bedrový vo veľ. 53 x 18 cm a krčnej vo veľ. 47 x 20 cm). Vankúšik je vyplnený pšenicou so štipkou sušené levandule, ktorá po zahriatí vytvorí decentne jemnú a veľmi príjemnú vôňu. Po priložení sa vankúšikmi pekne prispôsobí tvaru tela. Snímateľný prateľný povrch. Zahrieva sa v mikrovlnke alebo na kúrenie. Veľkosť a tvar je v závislosti na spôsobe použitia. Farby na výber pánske a dámske. Využitie: na novorodeneckú koliku pred masážou pri bolestiach svalov a kĺbov pri menštruačných bolestiach na predhriatie kočíkov či postele. Materiál: 100% bavlna, výplň: pšenica + sušená levanduľa. Farebnosť a vzor látky sa môže líšiť od obrázku.

  28,04 €

 • JML MultiMax Power Energy tbl.100 x44 zložiek vitamínu Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  JML MultiMax Power Energy je vysoko účinný doplnok stravy obsahujúci 44 zložiek vitamínov, minerálov, bylinných výťažkov a ostatných látok k maximálnemu zvýšeniu obranyschopnosti, energie a vitality. Pre dokonalé využitie upravený formou postupného uvoľňovania. Účinné látky vitamíny minerálne látky koenzým Q10 Filmom obalené tablety určené na orálne použitie, postupným uvoľňovaním a širokým rozsahom použitia prispievajú k obranyschopnosti, energii a vitalite organizmu. Ako doplnok stravy 1 tabletu denne, najlepšie ráno s jedlom.

  8,95 €

 • THIAMIN LEC. TBL 20X50MG(BLISTR) Registrovaný liečivy prípravok

  THIAMIN LEC. TBL 20X50MG(BLISTR)

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  2,71 €

 • RYOR Pohár života 250 g natívna strava

  skladom do 24 hodín

  Pohár života Dr Popova je vyvážená 100% natívna strava, ktorá dodá organizmu veľké množstvo nevyhnutných vitamínov a minerálov a pritom ho nezaťažuje konzervantmi, stabilizátormi či farbivami. Natívne zmes, ktorá obsahuje napríklad pšeničné klíčky, ovsené vločky, čiernu jarabinu, psyllium, kokosový orech, pohánku, ľanové, tekvicové a slnečnicové semeno, je vhodná ako raňajky, desiata i hlavné jedlo (namiesto večere). Pohár života je vhodný najmä: Pri celkovej očiste organizmu a lymfatického systému Pri nadváhe a obezite Pri zhoršenom stave pleti Pri problémoch s lymfatickým systémom Pri zvýšenej hladine cholesterolu a cukru Pri zápche a hemoroidoch Pri strese, únave a vyčerpaniu Pri zhoršenej ostrosti videnia

  3,30 € -7% 3,55 €

 • LEROS Natur Spánok, nervy 20 x 1,3 g Výživový doplnok

  LEROS Natur Spánok, nervy 20 x 1,3 g

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Používa sa na upokojenie hlavne pri nervovom vypätí, prepracovanosti, strese. Zloženie: medovková vňať, rumančekový kvet, chmeľová šištica, valeriánový koreň a levandulový kvet Čajovina nie je určená pre deti do 3 rokov. Deťom od 3 rokov sa môžu podávať 2 šálky čaju denne. Balenie: záparové vrecká 20x1,3g

  1,92 € -11% 2,15 €

 • WOYKOFF Relaxa Comfort 10 tablet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Relaxa COMFORT je přípravek obsahující extrakt z listů zeleného čaje s velmi vysokým obsahem (99%) esenciální aminokyseliny l-theanin. Složení produktu zahušťovadla (hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát, mikrokrystalická celulosa, arabská guma, polyvinylpyrrolidon), protispékavé látky (mastek, stearan hořečnatý), extrakt z listů zeleného čaje, pyridoxin hydrochlorid, emulgátor PEG 6000, barviva(oxid titaničitý, indigokarmín). Účinná látka extrakt z listů zeleného čaje s obsahem 99% l-theaninu 100 mg a 2,5 mg pyridoxin hydrochloridu(vitamínu B6), který přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.  

  3,43 €

 • DR. POPOV Sladký sen čaj 50 g Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  PRÍRODNÉ BYLINNÉ ČAJE Dr. Popova Bylinné čaje firmy Dr. Popov s.r.o. sú premyslenou skladbou bylín, ktoré sa vo svojich účinkoch vhodne doplňujú. Čaje neobsahujú žiadne konzervačné látky, farbivá ani chuťové arómy. Byliny pochádzajú z ekologicky čistých oblastí. Jednotlivé výrobky sú pravidelne testované v akreditovaných laboratóriách. Bylinné čaje Dr. Popov s.r.o. majú pre zákazníkov jednu podstatnú výhodu. U každého čaju je aj krátke doporučenie týkajúce sa úpravy životosprávy, čím chce firma Dr. Popov prispieť k vyriešeniu Vašich zdravotných problémov. SLADKÝ SEN - Bylinný čaj pri nespavosti a nervozite Potravina pre zvláštnu výživu. Výrobok nie je určený pre deti čaj pre kľudný a hlboký spánok vhodná kombinácia: Psyllium

  1,67 €

 • Grešík Devatero bylin Dobrou noc čaj sypaný - 20 x 1g

  skladom do 24 hodín

  Užití Čaj napomáhá k navození a prohloubení zdravého, kvalitního spánku, urychluje usínání. Dávkování Pije se asi hodinu před usnutím. Čaj není návykový! Složení Dobromysl nať, meduňka nať, mateřídouška nať, chmel šištice, prvosenka květ, heřmánek květ, srdečník nať, mučenka nať, levandule květ.

  1,51 €

 • LIFTEA Sladké sny 30 tablet Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Přírodní látky - extrakt z kozlíku lékařského, chmelových šištic a vitaminu B6 zkracuje dobu usínání, prohlubuje spánek a přispívá k jeho kvalitě. Přesné složení v 1 tabletě extrakt z kozlíku lékařského 35 mg, etrakt z chmele otáčivého 10 mg, pyridoxin (vitamin B6) 1,7 mg, dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého 113,6 mg, maltodextrin 75 mg, mikrokrystalická celulóza 75 mg, polydextróza 30 mg, stearan hořečnatý 5 mg, hydroxypropylmethylcelulóza 4,87 mg, oxid titaničitý 2,1 mg, talek 1,2, mg, polyvinylpyrolidon 1,2 mg, triethylcitrát 0,65 mg  Dávkování 1-3 tablety denně zapijte tekutinou. 

  3,69 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam