Obľúbené položky

Úvodná strana » Starostlivosť pre krásu a osobnú hygienu » Telová kozmetika » Prípravky a prostriedky na starostlivosť o nohy

PLERUDIN FORTE KREM 50G - príbalový leták

Kód výrobku: 231231
Na staršie, veľmi zapálené varixy v horšom stave ponúka kvalitné riešenie krém PLERUDIN FORTE. V prípadoch, keď robí problémy aj vstávanie z postele alebo prechádzka, potrebujete skutočne spoľahlivý a silný krém proti kŕčovým žilám.

Viac informácií

6,08

Dostupnosť: skladom do 24 hodín

Tovar odošleme 20. 7. 2018, predpokladaný termín doručenia 23. 7. 2018.

Doprava od 1 € alebo zadarmo
 
Podrobné informácie
Recenzie
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - PLERUDIN FORTE KREM 50G

Na staršie, veľmi zapálené varixy v horšom stave ponúka kvalitné riešenie krém PLERUDIN FORTE. V prípadoch, keď robí problémy aj vstávanie z postele alebo prechádzka, potrebujete skutočne spoľahlivý a silný krém proti kŕčovým žilám.

Informácie o produkte

Výrobca: AJCOR Slovakia spol. s r.o.
Produktová rada:
Kód výrobku: 231231
Kód EAN: 5997360111093
Držiteľ rozhodnutia: AJCOR Slovakia spol. s r.o.

PLERUDIN FORTE krém na kŕčové žily obsahuje viac než trojnásobné množstvo výťažku z pijavice lekárskej, než krém PLERUDIN, a preto sa dá účinnejšie použiť aj na ošetrenie ťažších a zanedbaných stavov pri kŕčových žilách.

Zloženie: 50g krému obsahuje: 15g výťažku z nechtíka lekárskeho a 200 antitrombínových jednotiek výťažku z pijavice lekárskej v kréme, zmývateľnom vodou.

Zložky PLERUDIN forte krému na kŕčové žily pôsobia na zmiernenie bolestí a zápalov, uvoľňujú kŕčovité a bolestivé napätia v oblastiach, postihnutých kŕčovými žilami a v okolí krvných podliatin. Výťažok z pijavice lekárskej pôsobí voči zrážanlivosti krvi a tým urýchľuje vstrebávanie škodlivých usadenín v tkaninách a vstrebávanie sfarbených oblastí, ktoré vznikli v dôsledku krvných podliatin.

Odporúčané oblasti použitia:

 • Na doplnkové ošetrenie ťažkých a zanedbaných stavov, spôsobených kŕčovými žilami (uzlíkov, vznikajúcich v kŕčových žilách, zapálených rozšírených ciev, fialovo-modrých fľakov, objavujúcich sa na postihnutom mieste, vodnatých opuchov).
 • Na urýchlenie vstrebávania krvných podliatin, bolestivých opuchov a vodnatých opuchov, ktoré vznikajú pri úderoch a natrhnutiach.
 • Na zabránenie obnovenia príznakov pri kŕčových žilách.

Kontraindikácia:

 • Nenanášať krém na otvorené, krvácajúce rany a na mokvajúce vredy!

Spôsob používania:

 • Krém nanesieme denne dvakrát-trikrát na bolestivé, opuchnuté miesto a jemne ho vmasírujeme do pokožky. Účelné je používať PLERUDIN forte krém na kŕčové žily aj ako obklad: Postihnuté miesto opatrne natrieme krémom v hrúbke cca. 1-2mm a voľne previažeme vlhkým obväzom alebo látkou, a pritom vyššie vyložené nohy necháme aspoň počas doby pol hodiny jednej hodiny oddychovať. (Ak máte problémy s kŕčovými žilami, je vhodné si denne viackrát, aspoň na niekoľko minút vyložiť nohy, aby sa stagnujúca krv ľahšie dostala z rozšírených žíl.)
 • Dlhšie používanie PLERUDIN forte krému na kŕčové žily vo forme liečebných kúr môže byť v trvaní 4-12 týždňov, v závislosti od závažnosti ochorenia kŕčových žíl, a v prípade hematómov 1-3 týždne, v závislosti od veľkosti hematómu.

Vedľajšie účinky:

 • Veľmi zriedkavo sa môžu objaviť reakcie pri individuálnej precitlivelosti (napr. nevymiznúce sčervenanie pokožky). V takom prípade ukončite ošetrenie.

Upozornenie:

 • Starostlivo uschovajte pred deťmi!
 • Po použití si dôkladne umyte ruky!

Skladovanie:

 • Na suchom mieste, pri izbovej teplote (17 25°C).
 • Chrániť pred teplom zo žiarenia (napr. pred slnečnými lúčmi)!

Recenzie

Recenzie produktu PLERUDIN FORTE KREM 50G

Diskusia

Diskusia k produktu PLERUDIN FORTE KREM 50G

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Chat - poradíme vám