Obľúbené položky

Úvodná strana » Starostlivosť pre krásu a osobnú hygienu » Telová kozmetika » Prípravky a prostriedky na starostlivosť o nohy

PLERUDIN FORTE KREM 50G

Kód výrobku: 231231

100 % 1 recenzia

Na staršie, veľmi zapálené varixy v horšom stave ponúka kvalitné riešenie krém PLERUDIN FORTE. V prípadoch, keď robí problémy aj vstávanie z postele alebo prechádzka, potrebujete skutočne spoľahlivý a silný krém proti kŕčovým žilám.

Viac informácií

6,29

Skladom do 24 hodín

Tovar odošleme 22. 1. 2019, predpokladaný termín doručenia 23. 1. 2019.

Tovar odošleme 22. 1. 2019, predpokladaný termín doručenia 23. 1. 2019.

Doprava jen za 1 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
 
Podrobné informácie
Recenzie (1)
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - PLERUDIN FORTE KREM 50G

Na staršie, veľmi zapálené varixy v horšom stave ponúka kvalitné riešenie krém PLERUDIN FORTE. V prípadoch, keď robí problémy aj vstávanie z postele alebo prechádzka, potrebujete skutočne spoľahlivý a silný krém proti kŕčovým žilám.

Informácie o produkte

Výrobca: AJCOR Slovakia spol. s r.o.
Kód výrobku: 231231
Kód EAN: 5997360111093
Držiteľ rozhodnutia: AJCOR Slovakia spol. s r.o.

PLERUDIN FORTE krém na kŕčové žily obsahuje viac než trojnásobné množstvo výťažku z pijavice lekárskej, než krém PLERUDIN, a preto sa dá účinnejšie použiť aj na ošetrenie ťažších a zanedbaných stavov pri kŕčových žilách.

Zloženie: 50g krému obsahuje: 15g výťažku z nechtíka lekárskeho a 200 antitrombínových jednotiek výťažku z pijavice lekárskej v kréme, zmývateľnom vodou.

Zložky PLERUDIN forte krému na kŕčové žily pôsobia na zmiernenie bolestí a zápalov, uvoľňujú kŕčovité a bolestivé napätia v oblastiach, postihnutých kŕčovými žilami a v okolí krvných podliatin. Výťažok z pijavice lekárskej pôsobí voči zrážanlivosti krvi a tým urýchľuje vstrebávanie škodlivých usadenín v tkaninách a vstrebávanie sfarbených oblastí, ktoré vznikli v dôsledku krvných podliatin.

Odporúčané oblasti použitia:

 • Na doplnkové ošetrenie ťažkých a zanedbaných stavov, spôsobených kŕčovými žilami (uzlíkov, vznikajúcich v kŕčových žilách, zapálených rozšírených ciev, fialovo-modrých fľakov, objavujúcich sa na postihnutom mieste, vodnatých opuchov).
 • Na urýchlenie vstrebávania krvných podliatin, bolestivých opuchov a vodnatých opuchov, ktoré vznikajú pri úderoch a natrhnutiach.
 • Na zabránenie obnovenia príznakov pri kŕčových žilách.

Kontraindikácia:

 • Nenanášať krém na otvorené, krvácajúce rany a na mokvajúce vredy!

Spôsob používania:

 • Krém nanesieme denne dvakrát-trikrát na bolestivé, opuchnuté miesto a jemne ho vmasírujeme do pokožky. Účelné je používať PLERUDIN forte krém na kŕčové žily aj ako obklad: Postihnuté miesto opatrne natrieme krémom v hrúbke cca. 1-2mm a voľne previažeme vlhkým obväzom alebo látkou, a pritom vyššie vyložené nohy necháme aspoň počas doby pol hodiny jednej hodiny oddychovať. (Ak máte problémy s kŕčovými žilami, je vhodné si denne viackrát, aspoň na niekoľko minút vyložiť nohy, aby sa stagnujúca krv ľahšie dostala z rozšírených žíl.)
 • Dlhšie používanie PLERUDIN forte krému na kŕčové žily vo forme liečebných kúr môže byť v trvaní 4-12 týždňov, v závislosti od závažnosti ochorenia kŕčových žíl, a v prípade hematómov 1-3 týždne, v závislosti od veľkosti hematómu.

Vedľajšie účinky:

 • Veľmi zriedkavo sa môžu objaviť reakcie pri individuálnej precitlivelosti (napr. nevymiznúce sčervenanie pokožky). V takom prípade ukončite ošetrenie.

Upozornenie:

 • Starostlivo uschovajte pred deťmi!
 • Po použití si dôkladne umyte ruky!

Skladovanie:

 • Na suchom mieste, pri izbovej teplote (17 25°C).
 • Chrániť pred teplom zo žiarenia (napr. pred slnečnými lúčmi)!

Recenzie (1)

Recenzie produktu PLERUDIN FORTE KREM 50G

Recenzie od 1 užívateľa s celkovým hodnotením 100 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Diskusia

Diskusia k produktu PLERUDIN FORTE KREM 50G

Pridať nový príspevok do diskusie

Skúsenosti používateľov

100 % 26/05/2018

Viac
 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam