MojaLekáreň.sk
Hľadať

Kozmetika pre diabetikov
Druh tovaru: pleťový krém

Koža diabetika je citlivejší, veľmi často suchá a popraskaná. Zároveň je oveľa náchylnejšie ku kožným ochorením (kvasinkovým, hubovým, bakteriálnym) než koža zdravého človeka.

Dr Müller Diabecare hydratačný krém 75 ml

Dr Müller Diabecare hydratačný krém 75 ml

Pre suchú a cilivú pokožku diabetikov.

Na sklade

6,69 €

Kozmetika pre diabetikov - detailný popis

Syndróm diabetickej nohy patrí k najzávažnejším problémom spojeným s diabetom. Možno mu predísť. Starajte preto dôkladne o svoje chodila voľbou správnej obuvi, správnou starostlivosťou o nohy a zabráňte vysychaniu pokožky na nohách a jej rohovatenia a popraskaniu aplikácií výživných krémov.

Široký výber kozmetiky pre diabetikov nájdete na MojaLekáreň.sk

Môžete vyberať z rôznych foriem produktov: BalzamyKrémMasti Pěna

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: DR. MÜLLERBSN MEDICALUXITOLWÖRWAG 

Doplnkový tovar

  • Krémy na jazvy - Trápi vás výrazné jazvy po operáciách, jazvy po akné alebo strie? Pomôcť môžu špeciálne krémy na jazvy, gély či oleja, určené práve k starostlivosti o zjazvené tkanivo.
  • Starostlivosť o nohy - Nohy nás nosia celé dni, preukazujú nám nedoceniteľné služby, staráme sa však o ne tak, ako si naozaj zaslúži? Viete, že starať sa o svoje chodidlá môžete z mnohých aspektov?
  • Regenerácia, výživa - Pravidelná starostlivosť dá navždy zbohom lámavým, trhajúcimi sa nevzhľadným nechtom a záděrám. Zdravo vyzerajúce nechty sú znakom, že o seba človek stará a dbá o svoje zdravie.
  • Starostlivosť o ruky - Ruky sú našou vizitkou. Neschovávajte je a vydajte ich na obdiv, vďaka kvalitným krémom, ktoré sa o ne starajú.
  • Peeling - Bunky ľudskej kože na povrchu časom rohovatie a odumierajú a spôsobujú problémy s pleťou. V neposlednom rade zabraňujú prieniku výživných látok do hlbších vrstiev pokožky.
  • Telové krémy - Každá pokožka vyžaduje inú starostlivosť. Krémy preto vyberajte podľa toho, čo vaša pokožka práve potrebuje.
  • Telové mlieka - Pokožka celého tela potrebuje každodennú prísun látok, ktoré ju pomôžu sa brániť proti vplyvom vonkajšieho prostredia, UV žiareniu, ale aj tomu, čo na ňu chystáme svojimi aktivitami.
  • Telové oleje- Oleje sú odpradávna najprirodzenejšou formou, ako telu sprístupniť rôzne blahodarné rastlinné výťažky. Telový olej teda pokožku nielen premastí, ale dodá jej živiny, ktoré potrebuje, aby bola krásna a zdravá.

TIP! Aby vaše vlasy vyzerali stále krásne a zdravé, je potrebné sa o ne starať. Používajte preto vlasovú kozmetiku, ktorá vám so starostlivosťou o vašu hrivu pomôže.

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.