MojaLekáreň.sk

Gély na holenie DENIM

DENIM Performance Extra Sensitive gél na holenie 200 ml

DENIM Performance Extra Sensitive gél na holenie 200 ml DENIM Performance Extra Sensitive gél na holenie 200 ml

Vaša tvár bude dokonale hladká a prevoňaná.

Momentálne nedostupné

Gély na holenie DENIM

Ako sa čo najefektívnejšie zbaviť nežiaducich chĺpkov? Použite gély na holenie, ktoré sú vhodné na citlivú dámsku aj pánsku pokožku. Stačí si dať len trochu gélu na dlaň (svoj objem zvyšuje v kontakte s vodou) a rozotrieť ho na holené miesto. Žiletka potom po koži krásne kĺže a vy ste oholení raz dva. Ponúkame vám dámske aj pánske gély na holenie od známych značiek Veet, Gillette, Nivea, Loreal, Diplomat a ďalších. Určite si vyberiete.

Aby holenie bolo bezproblémové

Hoci sa to niekedy nezdá, s holením majú ďaleko väčší problém muži ako ženy. Niektorí totiž musia svoju pleť trápiť deň čo deň, a preto je veľmi dôležité, aby používali kvalitné gély na holenie. Máme pre vás pár tipov, aby sa holenie obišlo bez zbytočných problémov:

  • Hoľte sa skôr večer po kúpeli. Ráno je pokožka najcitlivejšia a zbytočne by ste ju dráždili.
  • Máte veľmi citlivú pleť? Na zmäkčenie fúzov si votrite do kože detský olejček Aviril alebo namočte uterák do horúcej vody a zhruba na minútu ho priložte na tvár.
  • Naneste gél na holenie na tvár a krúživými pohybmi vytvorte penu. Tá zvlhčuje pokožku.
  • Odporúčame použiť viacbritvovú žiletku.

Na naozaj citlivú pokožku používajte gély na holenie bez alkoholu. Môžu obsahovať tiež upokojujúci harmanček, výťažok z morskej riasy alebo Aloe Vera.

Lekarna.cz ponúka holiaci gély rôznych značiek, najznámejšie je GILLETTE a NIVEA, ktoré ponúkajú aj proddukty na tú najcitlivejšiu pokožku. V ponuke nájdete ako gély na holenie pre mužov, tak aj pre ženy.

Doplnkový sortiment

  • Žiletky- Holenie žiletkami patrí medzi najbežnejšie a najspoľahlivejší spôsob, ako sa zbaviť nežiaducich chĺpkov kdekoľvek na tele. Žiletka je veľmi jednoduchý a tiež pomerne lacný spôsob depilácie
  • Peny na holenie- Nasucho alebo len s vodou sa snáď dnes neholí nikto. Samozrejme, že to ide ako za starých čias len s mydlom, ale každý, kto to skúsil vie, že je to prekliato nebezpečné a navyše mydlo vysušuje pokožku
  • Krémy na holenie - S krémy na holenie je starostlivosť o vašu pokožku jednoduchšie, šetrnejšie, rýchlejšie a hlavne príjemnejšie
  • Balzamy a vody po holení - Aby ste predišli nepríjemnému svrbeniu a nežiaducim pupienkom, používajte po každom holení balzam alebo vodu po holení.
  • Dámske holiace strojčeky - Nabízímestrojky jednorazové aj na viac použití. Tiež depilátory a epilátory.
  • Pánske Holiace strojčeky - V tejto kategórii nájdete Jednorazový holiaci strojček a holiace strojčeky s vymeniteľnou hlavicou

TIP! Holenie s elektrickými holiacimi strojčeky je šetrnejšia k pokožke, muži s citlivou pleťou môžu aj elektrickým strojček používať s penou či gélom na holenie a vyhnúť sa tak podráždeniu. Pre moderných mužov, ktorí si chcú rutinu holenie tváre spríjemniť, je elektrický holiaci strojček ideálnym riešením.

Kategóriu Gély na holenie nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.