Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Prípravky na holenie a depiláciu » Depilačné vosky

Depilačné vosky

Depilácia voskom patrí medzi jeden z najúčinnejších spôsobov, ako sa na dlho zbaviť chĺpkov. Na rozdiel od žiletiek, ktoré chĺpky odrežú, a depilačných krémov, ktoré zase chĺpok len oslabia, depilačný vosk odstráni chĺpok i s korienkom. Efekt je dlhotrvajúci, môžete sa tešiť na hebkú pokožku až osem týždňov! Pri správnej aplikácii vosku je pritom depilácia minimálna.

Depilačné vosky - detailný popis

Ako používať depilačný vosk?

  • Depilácia bude účinnejšia, keď necháte chĺpky trochu vyrásť (cca 5 mm). Pokožka by mala byť pred samotnou depiláciou dokonale suchá.
  • Vosk zahrejte na správnu teplotu podľa návodu a naneste tenkú vrstvu na požadované miesto na tele.
  • Priložte depilačný pásik, pritlačte ho a rýchlym ťahom proti smeru rastu pásik strhnite. Odstránite tak vosk i chĺpky.

Po depilácii pokožku ošetrite krémom či balzamom na citlivú pokožku alebo priamo na oblasť intímnych partií. Koža je totiž po depilácii podráždená. Najcitlivejšou oblasťou pre depiláciu sú slabiny. Prvú depiláciu odporúčame po horkom kúpeli, keď budú chĺpky mäkšie. Po opakovanej depilácii potom budú chĺpky jemnejšie a ich vytrhávanie nebude tak bolestivé. Pri depilácii voskom vám tiež hrozí nižšie riziko zarastania chĺpkov.

Môžeme si depiláciu nejak uľahčiť?

Pre jednoduchšiu aplikáciu depilačného vosku vám odporúčame domáci elektrický depilační set od Veet, ktorým nanášate vosk na nohy a paže.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam