Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Holenie, depilácia » Žiletky

Žiletky

Holenie žiletkami patrí medzi najbežnejší a najspoľahlivejší spôsob, ako sa zbaviť nežiaducich chĺpkov kdekoľvek na tele. Žiletka je veľmi jednoduchý a tiež pomerne lacný spôsob depilácie. Pánske i dámske žiletky sa vyrábajú z kalených a dokonale vybrúsených oceľových plieškov, ktoré chĺpok dokonale odrežú. Je ale veľmi dôležité, holiť sa len ostrými žiletkami, aby nedochádzalo k zarastaniu chĺpkov do kože.

Ponúkame vám dámske žiletky týchto značiek:

 • Gillette
 • Wilkinson
 • Veet
 • Moisture
 • Astra

Či už zvolíte žiletky s výmennou čepieľkou alebo jednorazové žiletky, vsaďte na kvalitu a overené značky. Rozhodne vždy neplatí, že čím viac čepieľok, tým lepšie oholenie. Rozdiely medzi dvojčepieĺkovými a viacčepieľkovými žiletkami sú minimálne. Niektoré žiletky sú vybavené tiež zvlhčujúcim prúžkom pre ľahší sklz.

Holenie je pre vašu pokožku veľmi náročné, a tak sa o ňu musíte dodatočne postarať. Pri holení určite používajte penu alebo gél. Pre citlivú pokožku odporúčame penivý gél Bioderma. Po holení je nutné pokožku hydratovať, pretože môže byť vysušená. Odporúčame upokojujúce krémy a balzamy.

Tip na údržbu žiletiek

Aby žiletky vydržali dlhšie ostré, omývajte ich pod prúdom studenej vody. Nenechávajte ich dlho na vani alebo v sprche. Nie len pre to, že sa tupia, ale tiež z dôvodu hygieny.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Určené na

Počet ks

Určené pre

 • GILLETTE Mach 3 náhradné hlavice 4 kusy

  GILLETTE Mach 3 náhradné hlavice 4 kusy

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Holiaci systém s tromi britmi zaručuje hladké oholenie a menšie podráždenie. Technológia holenia Gillette Mach 3 kombinuje 3 brity, ktoré znižujú trenie, a ostrie s patentovaným poťahom DLC - pre ľahký sklz holiaceho strojčeka. Exkluzívne DLC ™ jemné ostrie zaručuje hladké kĺzanie po vašej tvári, čo znamená menšie podráždenie. V čom je Gillette Mach 3 výnimočný? 3 Anti-Friction brity znižujú ťahanie fúzov. Mäkké, ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, aby bola rovnomerne oholená bez nadmerného tlaku. Vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik pomáha strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri častom holení. Hlavicu môžete použiť do akéhokoľvek strojčeka Mach 3. Zvlhčujúci pásik na hlave holiaceho strojčeka postupne bledne a upozorňuje tak, že už holenie nemusí byť optimálne. Hlavicu preto vymeňte.

  7,29 € -32% 10,67 €

 • GILLETTE Fusion náhradné hlavice 4 kusy

  GILLETTE Fusion náhradné hlavice 4 kusy

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE FUSION náhradné hlavice sú určené pre použitie do holiacich strojčekov Gillette Fusion a Gillette Fusion Power. Gillette Fusion a Gillette Fusion Power sú nové revolučné systémy pánskeho mokrého holenia a prvé strojčeky na svete, ktoré sa pýšia vyspelou technológiou na prednej i zadnej strane holiacej hlavice. Oba holiace systémy predstihujú zatiaľ vedúce svetové holiace strojčeky MACH3Turbo a M3Power, a to vďaka revolučným inováciám, ktoré výrazne zvyšujú komfort i hladkosť oholenia. Obaja majú svetelný indikátor stavu batérie. Oba holiace systémy sa pýšia prelomovou 5-tich Brite technológiou Shaving Surface na prednej strane holiacej hlavice, ktorej brity sú o 30% bližšie pri sebe než brity MACH3. Pridaním britov a zúžením medzier medzi britmi sa vytvára Shaving Surface, holiaci plocha, ktorá rovnomerne rozprestiera holiaci silu na všetky brity, a tak dosahuje výrazne menšieho podráždenia a väčšieho komfortu. Brit Precision Trimmer na zadnej strane hlavice umožňuje jednoduchú úpravu kotliet, holenie pod nosom a tvarovanie fúzov, a to s úplnou presnosťou a plnou kontrolou nad strojčekom. Chcete vedieť, aký je rozdiel medzi holiacim strojčekom Gillette Fusion a Gilette Mach3? Pozrite sa na nasledujúce video. Gillette Fusion Power je prvý strojček, ktorý do mokrého holenia privádza pokrokovú elektroniku. Jeho patentovaný vstavaný mikročip optimalizuje výkon holiaceho strojčeka tým, že reguluje napätie a frekvenciu vibrácie. Ako manuálna, tak elektrická verzia Gillette Fusion obsahuje na prednej strane hlavice ďalšie prvky, ktoré zlepšujú výkon holiacej plochy. Novinkou je aj Flexible Comfort Guard, ktorý sleduje rysy tváre a vďaka tomu holiaca plocha ľahko dosiahne hladšie oholenie. V čom sú GILLETTE FUSION hlavice tak výnimočné? 5 čepieľok tvorí holiaci povrch. Vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje. Nový pružný Comfort Guard, 1 zarovnávací brit je ideálny pre holenie pod nosom, zarovnanie kotliet a úpravu briadky. Ergonomický dizajn. Holiace brity PowerGilde sú najdokonalejšími britvami od Gillette s patentovaným poťahom ostria pre ešte lepší sklz strojčeka a pohodlie. Balenie 4 kusy náhradných hlavíc v jednom balení. Informácie o značke GILLETTE je spoločnosť, ktorá sa už od svojho vzniku v roku 1895 zameriava na výrobu holiacich strojčekov a ich príslušenstva. Zakladateľ King Camp Gillette v roku 1902 predstavil prvý holiaci strojček, ktorý používal nový jednorazový brit a tento produkt zostal na trhu viac ako 30 rokov. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, ktorý výrazne zjednodušil vymieňanie použitej žiletky za novú. Od tej doby GILLETTE neustále zdokonaľuje svoje strojčeky a prichádza s najrôznejšími inováciami, ktoré majú jediný cieľ, a to dokonalé oholenie. V roku 2005 spoločnosť GILLETTE odkúpil gigant Procter & Gamble, teraz najväčšia svetová spoločnosť vyrábajúca produkty pre starostlivosť o telo a domácnosť.

  12,44 € -33% 18,47 €

 • Gillette for women Venus hlavice 4ks

  Gillette for women Venus hlavice 4ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE Venus náhradné hlavice s tromi čepieľkami, ktoré zaisťujú pohodlné oholenie. Náhradné hlavice do holiaceho strojčeka pre ženy, GILLETTE Venus. Zloženie zvlhčujúce prúžky obohatené prírodnými olejmi, ktoré pri každom ťahu zvlhčujú a zjemňujú Vašu pokožku Výsledok zanechá vašu pokožku hladko oholenú a hodvábne jemnú jemné ochranné lamely a prispôsobivé brity tesne priľnú k pleti a zabezpečujú pohodlné oholenie tri brity obklopujú mäkké ochranné vankúšiky Gillette Venus náhradné hlavice 4ks. Spoločnosť GILLETTE sa už od svojho vzniku v roku 1895 zameriava na výrobu holiacich strojčekov a ich príslušenstva. Zakladateľ King Camp Gillette v roku 1902 predstavil prvý holiaci strojček, ktorý používal nový jednorazový brit a tento produkt zostal na trhu viac ako 30 rokov. Nahradil ho roku 1938 až vylepšený model Sheraton, ktorý výrazne zjednodušil vymieňanie použitej žiletky za novú. Od tej doby GILLETTE neustále zdokonaľuje svoje strojčeky a prichádza s najrôznejšími inováciami, ktoré majú jediný cieľ, a to dokonalé oholenie. V roku 2005 spoločnosť GILLETTE odkúpil gigant Procter & Gamble, v súčasnosti najväčšia svetová spoločnosť vyrábajúca produkty pre starostlivosť o telo a domácnosť.

  9,43 € -27% 12,90 €

 • ASTRA žiletky Platinum 5ks zelené

  skladom 1 - 2 ks

  1,36 €

 • GILLETTE MACH 3 náhradné hlavice 8KS

  GILLETTE MACH 3 náhradné hlavice 8KS

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE MACH3 náhradné hlavice pasujú do akéhokoľvek strojčeka GILLETTE MACH3. Zloženie 3 čepieľky znižujú ťahanie fúzov mäkké, ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, aby bola rovnomerne oholená bez nadmerného tlaku zvlhčujúci pásik pomáha strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri častom holení Výsledok hladké oholenie a menšie podráždenie hlavice môžete použiť do akéhokoľvek strojčeka MACH3

  14,07 € -19% 17,42 €

 • GILLETTE Fusion POWER náhradné hlavice 4 ks

  GILLETTE Fusion POWER náhradné hlavice 4 ks

  Akcia

  skladom > 5 ks

  GILLETTE náhradné hlavice do holiacich strojčekov Fusion POWER - 5 čepieľok umiestnených bližšie pri sebe, ktoré napomáhajú redukcii tlaku s neuveriteľným komfortom. Zloženie vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje svetelný indikátor stavu batérie 5 čepieľok + 1 zarovnávací brit Výsledok zarovnávací brit, dokonalý pre holenie pod nosom, zarovnanie kotliet a úpravu briadky tieto hlavice sú kompatibilné ku všetkým strojčekom Gillette Fusion najdokonalejší povrch britov pre skvelý sklz a pohodlie Gillette Fusion Gillette Fusion a Gillette Fusion Power sú nové revolučné systémy pánskeho mokrého holenia a prvé strojčeky na svete, ktoré sa pýšia vyspelou technológiou na prednej aj zadnej strane holiacej hlavice.  Oba holiace systémy sa pýšia prelomovou technológiou 5-tich britov na prednej strane holiacej hlavice. Pridaním britov a zúžením medzier medzi britmi sa vytvára Shaving Surface, holiaca plocha, ktorá rovnomerne rozprestiera holiacu silu na všetky brity, a tak dosahuje výrazne menšieho podráždenia a väčšieho komfortu. Brit Precision Trimmer na zadnej strane hlavice, umožňuje jednoduchú úpravu kotliet, holenie pod nosom a tvarovanie fúzov, a to s úplnou presnosťou a plnou kontrolou nad strojčekom. Gillette Fusion Power je prvý strojček, ktorý do mokrého holenia privádza pokrokovú elektroniku. Jeho patentovaný vstavaný mikročip optimalizuje výkon holiaceho strojčeka tým, že reguluje napätie a frekvenciu vibrácie. Ako manuálna, tak elektrická verzia Gillette Fusion obsahuje na prednej strane hlavice ďalšie prvky, ktoré zlepšujú výkon holiacej plochy. Novinkou je aj Flexible Comfort Guard, ktorý sleduje rysy tváre a vďaka tomu holená plocha ľahko dosiahne hladšie oholenie.

  14,18 € -30% 20,26 €

 • Gillette FUSION náhradné hlavice 8ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE náhradné hlavice do holiacich strojčekov Fusion s 5 čepieľkami umiestnenými bližšie pri sebe, ktoré napomáhajú redukcii tlaku. Zloženie Zvlhčujúci pásik obohatený o prírodné zdroje. Výsledok zarovnávací brit je ideálny pre holenie pod nosom, zarovnanie kotliet a úpravu briadky pre ešte lepší sklz strojčeka a pohodlie

  22,92 € -4% 23,82 €

 • ASTRA žiletky Superior 5ks

  skladom > 5 ks

  Žiletky do holicího strojku.

  0,73 €

 • GILLETTE Fusion náhradní hlavice 2 ks

  skladom > 5 ks

  Můžete využít výhod standardu holicích strojků Gillette Fusion – technologie 5 břitů a mikrolamel, které šetrně kopírují pokožku. Výhody výrobku Tenký zvlhčující pásek na holicí hlavici uvolňuje v průběhu holení zvlhčující látky a zajišťuje tak skvělý skluz holicího strojku po pokožce. Když už holicí strojek neposkytuje optimální oholení, pásek vybledne do běla, čímž signalizuje, že je třeba vyměnit holicí hlavici za novou. Technologie holicí plochy břity jsou umístěné blíže u sebe než u holicího strojku Gillette Mach3, takže snižují tlak. Díky moderní technologii břitů zajišťují holicí strojky Gillette Fusion hladké a pohodlnější oholení. Lepší oholení znamená lépe vypadající pokožku na pohled i na dotek. pásek Comfort Guard s 15 mikrolamelami – flexibilní pásek Comfort Guard s 15 mikrolamelami pomůže zajistit naprosto hladké a pohodlné oholení, protože mikrolamely šetrně vypnou pokožku. zarovnávací břit je ideální pro holení náročných míst, jako jsou např. kotlety, oblast pod nosem nebo linie vousů S tak pohodlným holicím strojkem se bude vaše pokožka cítit stejně hladce, jako bude vypadat.

  7,29 €

 • Gillette ProGlide náhradné hlavice manual 4ks

  Gillette ProGlide náhradné hlavice manual 4ks

  Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Nová, absolútne jedinečná a starostlivo prepracovaná technológia Gillette zabezpečí jednoduchý sklz holiaceho strojčeka a hladkú pokožku bez poranenia a sčervenania. Vďaka šikovne navrhnutým lamelám, ktoré odstraňujú fúzy pri korienkoch, umožňuje Gillette užívateľom zažiť neuveriteľné pohodlie aj pri každodennom holení. Novo navrhnuté brity Low Cutting Force s tenším, jemnejším ostrím a pokrokovým poťahom znižujúcim trenie umožňujú holiacemu strojčeku holiť fúzy ľahko, bez zbytočného ťahania a vytrhávania. Mikrohrebeň microcombi pomáha naviesť fúzy k lamelám, nové kanáliky pásika Comfort Guard odstraňujú prebytočný prípravok na holenie. Stabilizátor britov bol vyvinutý tak, aby zachovával ich optimálny tvar, holenie bolo pohodlné a holiaci strojček s piatimi čepieľkami sa mohol prispôsobiť kontúram mužskej tváre. Pásik Snowplough Comfort Guard zachová optimálny kontakt britov s pokožkou, ktorú vypne, aby bolo holenie hladké a pohodlné. Zvlhčujúci pásik Lubrastrip je väčší než predtým a obsahuje minerálny olej a zvlhčujúce polyméry, ktoré umožňujú holiacemu strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri opakovaných ťahoch. Gillette kombinuje pokrokovú technológiu holenia s dômyselným výkonom, takže sa cítite pohodlne a bezpečne. Zvlhčujúci pásik zanechá pokožku vašej tváre hydratovanú a hladkú. Precízne navrhnutý holiaci strojček vám dá maximálnu ochranu a šetrne obkrúži každú krivku vašej tváre. Gillette vám vďaka solídnej konštrukcii holiaceho strojčeka a hydratačným vlastnostiam zvlhčujúceho pásika môže poskytnúť hladké oholenie a dlhotrvajúci účinok. Všetky holiace hlavice Fusion sú kompatibilné s holiacim strojčekom Fusion. Zarovnávací brit. Holiaci systém ProGlide s 5 britmi.

  13,83 € -23% 18,05 €

 • GILLETTE Sensor Excel náhradní hlavice 5 ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE Sensor Excel náhradní hlavice pasují do holicích strojků GILLETTE Sensor a Sensor Excel. Složení flexibilní dvojité ostří, které se přizpůsobí konturám Vašeho obličeje   lubrikační pásek Výsledek pro hladké a snadné oholení   

  6,71 €

 • Gillette Fusion Proglide Power 1ks (8 ks Náhradních hlavic)

  Gillette Fusion Proglide Power 1ks (8 ks Náhradních hlavic)

  Výpredaj

  skladom > 5 ks

  Náhradní hlavice Gillette Fusion Proglide Power.Tenčí a jemnější břity Gillette Fusion Proglide Power snadno kloužou po pokožce bez vytrhávání a tahání vousů. Součástí holící hlavice je i upravený zvlhčující pásek - s větším množstvím zvlhčujících látek a obsahem minerálního oleje. Napřimovač vousů - pomáhá napnout kůži, uvádí vousy do vhodné polohy. Hlavice mají 5 břitů + 1 zarovnávací břit.Náhradní hlavice Gillette Fusion Proglide lze používat se všemi holícími strojky z řady Fusion.

  29,83 €

 • GILLETTE Mach 3 Turbo set – strojček + 4 náhradné hlavice + gél 75…

  GILLETTE Mach 3 Turbo set – strojček + 4 náhradné hlavice + gél 75 ml + športová fľaša : Výpredaj

  Výpredaj Akcia

  skladom 3 - 5 ks

  Sada obsahuje všetko, čo muž potrebuje k tomu, aby bol hladko oholený a jeho pleť bola hýčkaná. K holiacim potrebám športová fľaša. Vďaka holiacemu gélu sa holenie stane príjemnou záležitosťou. Vyvarujete sa podráždeniu, ktoré sa prejavuje drobnými rankami, začervenaním, pálením a napätím. 

  14,87 € -26% 20,17 €

 • VEET Voskové pásky pro linii bikin a podpaží 16 kusů

  skladom > 5 ks

  Být přistižena s nedokonalým podpažím či linií bikin je největší noční můra dívek. Díky novým Veet voskovým páskům, které jsou určeny právě na tyto oblasti, se těmto nepříjemným situacím můžete vyhnout. Pásky jsou vyvinuty speciálně s obsahem mandlového oleje a vitaminem, E známými svým přínosem pro citlivou pleť. Jsou snadno použitelné – štítek Easy Strip vám umožní stát se profesionálem v odstraňování chloupků od kořínků jedním snadným pohybem. Voskové pásky veet jsou účinné i na krátké chloupky. Při pravidelném používání budou dorůstat řidší, jemnější a měkčí. Složení produktu Voskové pásky: Triethylene Glycol Rosinate, Glyceryl Rosinate, Silica, Polyethylene, Parfum, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate Ubrousky: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene, Cedrus Atlantica Bark Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil. Balení obsahuje 16 voskových pásků a 4 hydratační ubrousky.  

  4,23 €

 • GILLETTE Blue3 holítko 1 ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE Blue3 nejpohodlnější oholení s pohotovým holítkem.  Složení nový zvlhčující pásek s 3x větším obsahem zvlhčujících látek 3 automaticky se přizpůsobující břity Výsledek nejpohodlnější oholení  Doporučená aplikace nejprve navlhčete tvář a naneste na vousy gel na holení poté vousy oholte po směru růstu po holení použijte zklidňující přípravek

  1,18 €

 • Gillette Mach3 turbo náhradné hlavice 8ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE náhradné hlavice k holiacemu strojčeku GILLETTE MACH3 Turbo s 3 britmi znižujú nepríjemné ťahanie fúzov. Zloženie ochranné mikrolamely opatrne napínajú pokožku, aby bola rovnomerne oholená bez nadmerného tlaku vylepšený indikačný zvlhčujúci pásik Výsledok dôkladnejšie oholenie minimálne podráždenie

  16,67 €

 • Gillette ProGlide náhradné hlavice power 4ks

  skladom 3 - 5 ks

  GILLETTE Fusion ProGlide Power náhradné hlavice majú 5 čepieľok + 1 zarovnávací brit pre hladké oholenie so značne menším podráždením a väčším pohodlím. Zloženie zvlhčujúci pásik je väčší než predtým a obsahuje minerálny olej a zvlhčujúce polyméry mikrohrebeň MicroComb, ktorý má iba exkluzívne hlavice Power, pomáha naviesť fúzy k britom Výsledok zabezpečí jednoduchý sklz holiaceho strojčeka a hladkú pokožku bez poranenia a začervenania odstraňujú fúzy pri korienkoch znižujú trenie holiaci strojček s piatimi čepieľkami sa prispôsobí kontúram mužskej tváre zvlhčujúci pásik zanechá pokožku vašej tváre hydratovanú a hladkú

  17,94 € -10% 19,86 €

 • GILLETTE Fusion PROGLIDE FlexBall holící strojek + náhradní hlavice 1 ks

  skladom > 5 ks

  GILLETTE Fusion PROGLIDE FlexBall holící strojek s 5 břity a 1 zarovnávacím břitem pro hladké oholení se značně menším podrážděním a větším pohodlím.  Vhodný i pro citlivou pokožku. Složení zvlhčující pásek je větší než dříve a obsahuje minerální olej a zvlhčující polymery technologie FlexBall udržuje maximální kontakt s pokožkou a kopíruje kontury obličeje, pro méně tahání a vytrhávání  Výsledek zajistí snadný skluz holicího strojku a hladkou pokožku bez poranění a zarudnutí odstraňuje vousy u kořínků snižuje tření dokonale kopíruje kontury vašeho obličeje zvlhčující pásek zanechá pokožku vašeho obličeje hydratovanou a hladkou

  9,59 €

 • GILLETTE ProGlide náhradné hlavice manual 8 ks

  skladom > 5 ks

  Nová, absolútne jedinečná a starostlivo prepracovaná technológia Gillette zabezpečí jednoduchý sklz holiaceho strojčeka a hladkú pokožku bez poranenia a sčervenania. Vďaka šikovne navrhnutým lamelám, ktoré odstraňujú fúzy pri korienkoch, umožňuje Gillette užívateľom zažiť neuveriteľné pohodlie aj pri každodennom holení. Novo navrhnuté brity Low Cutting Force s tenším, jemnejším ostrím a pokrokovým poťahom znižujúcim trenie umožňujú holiacemu strojčeku holiť fúzy ľahko, bez zbytočného ťahania a vytrhávania. Mikrohrebeň microcombi pomáha naviesť fúzy k lamelám, nové kanáliky pásika Comfort Guard odstraňujú prebytočný prípravok na holenie. Stabilizátor britov bol vyvinutý tak, aby zachovával ich optimálny tvar, holenie bolo pohodlné a holiaci strojček s piatimi čepieľkami sa mohol prispôsobiť kontúram mužskej tváre. Pásik Snowplough Comfort Guard zachová optimálny kontakt britov s pokožkou, ktorú vypne, aby bolo holenie hladké a pohodlné. Zvlhčujúci pásik Lubrastrip je väčší než predtým a obsahuje minerálny olej a zvlhčujúce polyméry, ktoré umožňujú holiacemu strojčeku hladko kĺzať po pokožke aj pri opakovaných ťahoch. Gillette kombinuje pokrokovú technológiu holenia s dômyselným výkonom, takže sa cítite pohodlne a bezpečne. Zvlhčujúci pásik zanechá pokožku vašej tváre hydratovanú a hladkú. Precízne navrhnutý holiaci strojček vám dá maximálnu ochranu a šetrne obkrúži každú krivku vašej tváre. Gillette vám vďaka solídnej konštrukcii holiaceho strojčeka a hydratačným vlastnostiam zvlhčujúceho pásika môže poskytnúť hladké oholenie a dlhotrvajúci účinok. Všetky holiace hlavice Fusion sú kompatibilné s holiacim strojčekom Fusion. Zarovnávací brit. Holiaci systém ProGlide s 5 britmi.

  25,41 € -22% 32,53 €

 • GILLETTE Mach3 Turbo holicí strojek + 2 náhradní hlavice

  skladom > 5 ks

  Pánský holicí strojek Gillette Mach3 Turbo patří do zdokonalené generace trojbřitých holících systémů. Moderní technologie holení, která zajistí hladké a pohodlné oholení. Balené obsahuje holící strojek Gillette Mach3 Turbo a dvě náhradní hlavice.

  6,76 €

 • SOLINGEN S780 Náhradní čepele do hoblíku (bal.10ks)

  skladom do 24 hodín

  made in Solingen

  1,05 €

 • GILLETTE VENUS DÁMSKE ŽILETKY 2KS NH

  2 dni

  GILLETTE Venus náhradné hlavice s tromi čepieľkami, ktoré zaisťujú pohodlné oholenie. Náhradné hlavice do holiaceho strojčeka pre ženy, GILLETTE Venus. Zloženie zvlhčujúce prúžky obohatené prírodnými olejmi, ktoré pri každom ťahu zvlhčujú a zjemňujú Vašu pokožku Výsledok zanechá vašu pokožku hladko oholenú a hodvábne jemnú jemné ochranné lamely a prispôsobivé brity tesne priľnú k pleti a zaisťujú pohodlné oholenie tri nože obklopujú mäkké ochranné vankúšiky

  6,69 €

 • GILLETTE Blue II holítko 10 ks

  2 dni

  GILLETTE jednorázová holítka Blue II poskytují komfortní oholení každý den. 2 kvalitní břity umožňují snadné a rychlé holení. Složení břity jsou velmi odolné díky jedinečnému pochromování zvlhčující pásek s aloe vera, který pokožku zjemňuje a usnadňuje holení Výsledek snadné a rychlé holení zvlhčující pásek s aloe vera zjemňuje pokožku

  3,67 €

 • Gillette Simply Venus 2 - 4ks dámska pohotová holítka

  Gillette Simply Venus 2 - 4ks dámska pohotová holítka

  Akcia

  2 dni

  GILLETTE Simply Venus2 dámske pohotové holítko má zvlhčujúci pásik a 2 brity, ktoré zaručujú hladké a šetrné oholenie. Výsledok hladké a šetrné oholenie Odporúčaná aplikácia Jedno pohotové holítko Gillette Simply Venus2 by pri každodennom použití malo vydržať cca 2 týždne. V prípade, že budete pri holení citiť ťahanie či škrabanie, odporúčame použiť nové holítko.

  2,43 € -38% 3,91 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam