Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravá výživa a chudnutie » Športová výživa » Prípravky s proteínmi » Proteínové nápoje 76 - 85 % bielkovín

Proteínové nápoje 76 - 85 % bielkovín

Doplňte nevyhnutné živiny pomocou lahodných proteínových nápojov s vysokým obsahom bielkovín. Proteínové nápoje, ktoré sa skladajú zo 76 - 85% z bielkovín, dodajú vášmu telu dôležité látky pre správnu funkciu organizmu pri nadmernej fyzickej záťaži. Tieto elixíry sily pomôžu zregenerovať sa vašim svalom a dodajú im impulz k rastu.

Proteínové nápoje nie sú len pre kulturistov

Účinky drinkov s vysokým obsahom proteínov ocenia nielen kulturisti, ale aj obyčajní športovci a nadšenci do fitness. Vysoko výživné bielkovinové koktaily vybičujú ľudské telo k nadpriemerným fyzickým výkonom.

Každý správny športovec by mal poctivo dodržiavať pravidelný pitný režim. Pre športovcov je okrem pitia veľkého množstva vody dôležité konzumovať aj nápoje, ktoré obsahujú významné látky pre ľudský organizmus. Proteínové nápoje dokážu dodať energiu, potrebné bielkoviny a nakopnúť organizmus k ešte lepším výkonom.

Výhody bielkovinových koktailov so 76 – 85 % obsahom proteínov

Ak sa chcete pochváliť dokonale vyrýsovaným telom, zapracovať na svojej postave a poriadne sa "osvaliť", potom sú pre vás vhodné proteínové koktaily s viac ako 80% obsahom bielkovín. Proteínový nápoj môžete užívať po tréningu, aby sa vaše svaly zregenerovali a poriadne narástli. Pri poctivom dodržiavaní tréningového plánu a pravidelnom pití proteínových nápojov sa už čoskoro budete môcť pochváliť dokonalou postavou.

Podľa čoho zistiť percentuálny obsah bielkovín v nápoji?

Pri proteínových nápojoch býva často uvedené číslo - napr. 70 %, 80 %. Toto číslo označuje percentuálny obsah bielkovín v 100 g nápoja (teda koľko g proteínov je obsiahnuté v 100 g nápoja). Ak je produkt označený číslom 100 %, neznamená to, že by obsahoval 100 % bielkovín. Týchto 100 % vypovedá o tom, že proteíny pochádzajú napr. zo 100% srvátky, ale samotnej bielkoviny je tam iba 40 %.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky

Rozbaliť filter

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam