Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby do domácnosti a na upratovanie » Riady a doplnky do kuchyne » Termosky a termohrnčeky

Termosky a termohrnčeky

Vonku v chladnom počasí iste oceníte možnosť horúceho nápoja. Ideálne pre tieto príležitosti sú termosky.

Termosky so sebou prinášajú pohodu a komfort na cesty kedy je potrebné dodržiavať pitný režim, ale chladné nápoje nie sú úplne ideálne. Môžete si do nej pripraviť čaj, kávu alebo polievku. Termoska nie je len zimná záležitosť, skvele poslúži i v lete, kedy naopak udrží nápoje chladné. Ideálna je i na uchovanie osviežujúcej zmrzliny.

● Keďže sú termosky veľmi využívané pri cestách, materiál, z ktorého sú vyrábané, je kvalitný. Najčastejšie sa jedná o plasty alebo nerez. Takže sú termosky odolné a takmer nerozbitné.
● Pri kúpe termosky môžete vyberať z rôznych objemov. Ak vám postačí menšia, ideálna pre vás bude s objemom 0,5 l. Často kupované bývajú termosky s objemom 1 l. Takú ponúka napríklad LAMART.
● Najmä menším deťom budú vyhovovať termosky s náustkom, vďaka ktorému pre nich bude pitie čaju omnoho jednoduchšie.

Termoska by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Svoje uplatnenie nájde doma i na cestách, v zime i v lete. Vyberať môžete z rôznych designových prevedení. Niektoré z termosiek sú v akcii, takže pri ich nákupe môžete i ušetriť.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam