Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Očná optika » Okuliare » Príslušenstvo k okuliarom

Príslušenstvo k okuliarom

Bez okuliarov sa v dnešnej dobe zaobíde už málokto. Ich vývoj do tej podoby, ako ich poznáme dnes, prešiel veľmi dlhou cestou. Od používania rôznych leštených kameňov, cez sklenenú guľu plnú vody, až po súčasné nepreberné množstvo druhov okuliarov. Škála výberu je naozaj pestrá. Používať môžeme okuliare dioptrické, ochranné, slnečné, 3D okuliare, potápačské, relaxačné...

Tento veľkolepý vynález čakal tiež niekoľko storočí, než bolo vymyslené, ako okuliare udržať na tvári. A zdá sa, že pre mnohých z nás býva rovnakým problémom zase udržať okuliare v bezpečí, čisté a najlepšie vždy v našom dosahu, keď ich práve potrebujeme.

  • Z takých dôvodov môžeme pre ochranu svojich dioptrických aj menších slnečných okuliarov zvoliť praktické a elegantné púzdro.
  • Na dosiahnutie dokonalej priezračnosti skiel vašich okuliarov je ideálne použiť čistiace obrúsky, s ktorými môžete vyčistiť aj napr. displej mobilného telefónu, zrkadlo, sklo fotoaparátov a pod.
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
  • Clin čisticí ubrousky na brýle(14)

    skladom do 24 hodín

    Měkký vlhký ubrousek – zajistí čistotu bez šmouh a nutnosti leštění Jedna krabička obsahuje 14 jednotlivě balených čisticích ubrousků na brýle Vynikající a praktické řešení od firmy Henkel Oblast použití těchto ubrousků se neomezuje pouze na brýlová skla. Lze s nimi důkladně vyčistit všechny hladké povrchy jako např. displeje mobilních telefonů, skla fotoaparátů, kamery, zrcadla atd.

    1,69 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam