Úvodná strana Zdravie a lieky Očná optika Okuliare Príslušenstvo k okuliarom

Príslušenstvo k okuliarom

Bez okuliarov sa v dnešnej dobe zaobíde už málokto. Ich vývoj do tej podoby, ako ich poznáme dnes, prešiel veľmi dlhou cestou. Od používania rôznych leštených kameňov, cez sklenenú guľu plnú vody, až po súčasné nepreberné množstvo druhov okuliarov. Škála výberu je naozaj pestrá. Používať môžeme okuliare dioptrické, ochranné, slnečné, 3D okuliare, potápačské, relaxačné...

Príslušenstvo k okuliarom - detailný popis

Tento veľkolepý vynález čakal tiež niekoľko storočí, než bolo vymyslené, ako okuliare udržať na tvári. A zdá sa, že pre mnohých z nás býva rovnakým problémom zase udržať okuliare v bezpečí, čisté a najlepšie vždy v našom dosahu, keď ich práve potrebujeme.

  • Z takých dôvodov môžeme pre ochranu svojich dioptrických aj menších slnečných okuliarov zvoliť praktické a elegantné púzdro.
  • Na dosiahnutie dokonalej priezračnosti skiel vašich okuliarov je ideálne použiť čistiace obrúsky, s ktorými môžete vyčistiť aj napr. displej mobilného telefónu, zrkadlo, sklo fotoaparátov a pod.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika