Doprava zadarmo nad 20 €. Prihláste sa k newsletteru!
MojaLekáreň.sk

Príslušenstvo k okuliarom

Bez okuliarov sa v dnešnej dobe zaobíde už málokto. Ich vývoj do tej podoby, ako ich poznáme dnes, prešiel veľmi dlhou cestou. Od používania rôznych leštených kameňov, cez sklenenú guľu plnú vody, až po súčasné nepreberné množstvo druhov okuliarov. Škála výberu je naozaj pestrá. Používať môžeme okuliare dioptrické, ochranné, slnečné, 3D okuliare, potápačské, relaxačné...

Clin čistiace obrúsky na okuliare (14)

Čistiace obrúsky na okuliare

Na sklade

1,99 €

1,99

Príslušenstvo k okuliarom - detailný popis

Tento veľkolepý vynález čakal tiež niekoľko storočí, než bolo vymyslené, ako okuliare udržať na tvári. A zdá sa, že pre mnohých z nás býva rovnakým problémom zase udržať okuliare v bezpečí, čisté a najlepšie vždy v našom dosahu, keď ich práve potrebujeme.

  • Z takých dôvodov môžeme pre ochranu svojich dioptrických aj menších slnečných okuliarov zvoliť praktické a elegantné púzdro.
  • Na dosiahnutie dokonalej priezračnosti skiel vašich okuliarov je ideálne použiť čistiace obrúsky, s ktorými môžete vyčistiť aj napr. displej mobilného telefónu, zrkadlo, sklo fotoaparátov a pod.
Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.