MojaLekáreň.sk

Prípravky po opaľovaní PIZ BUIN

Piz Buin After Sun Soothing Cooling Moisturising Lotion 200ml …

Piz Buin After Sun Soothing Cooling Moisturising Lotion 200ml (Mléko po opalování) Piz Buin After Sun Soothing Cooling Moisturising Lotion 200ml (Mléko po opalování)

Kozmetika po opaľovaní

Naskladníme do 3 dní

14,19 € 13,99 € -1 %

PIZ BUIN AFTER SUN Tan Intense Lotion 200 ml

PIZ BUIN AFTER SUN Tan Intense Lotion 200 ml PIZ BUIN AFTER SUN Tan Intense Lotion 200 ml

Upokojujúce mlieko po opaľovaní poskytuje 24-hodinovú hydratáciu a…

(1x)
Naskladníme do 3 dní

9,09 €

Prípravky po opaľovaní PIZ BUIN

Prípravky po opaľovaní by ste mali používať po každom pobyte na slnku. Krémy, spreje a mlieka po opaľovaní neslúžia len na udržanie farby opálenia. Majú totiž aj výživné, hydratačné, a upokojujúce účinky. Zároveň pomáhajú spálenej pokožke získať späť svoju silu. Výrobky by ste preto mali používať pravidelne, aby sa pokožka zbytočne nevysušovala a aby ste jej pomohli získať späť jemnosť a pružnosť. Medzi obľúbené krémy po opaľovaní patria napríklad tie od značky Bioderma alebo Panthenol.

Počas letných mesiacov je starostlivosť o pokožku obzvlášť dôležitá. Správny výber prípravkov po opaľovaní môže byť kľúčový pre udržanie zdravej a hydratovanej pokožky. Produkty ako sú mlieko po opaľovaní, krém po opaľovaní alebo gel po opaľovaní ponúkajú nielen potrebnú regeneráciu, ale aj ochranu pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia, ako sú pigmentové škvrny po opaľovaní.

Ako vybrať správny produkt

Pri výbere produktu po opaľovaní je dôležité zvážiť niekoľko faktorov. Napríklad prípravky po opaľovaní Bioderma sú formulované tak, aby poskytovali intenzívnu hydratáciu a regeneráciu.
Zvážte tiež typ vašej pleti - či je mastná, normálna, problematická, alebo suchá - aby produkt čo najviac vyhovoval vašim potrebám.

              

Ochrana a regenerácia

Kľúčovým aspektom starostlivosti po opaľovaní je ochrana proti UVB žiareniu a predchádzanie vzniku pigmentových škvŕn po opaľovaní. Produkty s ochranným faktorom 30 až 50 poskytujú základnú ochranu, zatiaľ čo zložky ako panthenol a hydratačné zložky pomáhajú obnoviť pokožku a zachovať jej pružnosť.

Výber správnej formy produktu

Na trhu je široká ponuka produktov v rôznych formách - od krémov, gelov až po spreje a mlieká. Vyberte si formu, ktorá vám najviac vyhovuje, či už je to pre jednoduchšiu aplikáciu alebo pre pocit na pokožke.
Vodeodolné formulácie sú ideálne pre tých, ktorí chcú zostať chránení aj pri kúpaní. So správnym prístupom môžete po opaľovaní poskytnúť svojej pokožke všetko potrebné pre jej regeneráciu a ochranu.

Kategóriu Prípravky po opaľovaní nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.