Úvodná strana Krása a osobná hygiena Opaľovacie prípravky Opaľovacie emulzie

Opaľovacie emulzie na opaľovanie

Opaľovacie emulzie chránia pleť pred slnkom, účinkujú okamžite a nezanechávajú bielu vrstvu na pokožke. Predchádzajú prejavom predčasného starnutia, ktoré spôsobuje slnko. Pomáhajú zachovávať rovnomerný tón pokožky.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Opaľovacie emulzie na opaľovanie - detailný popis

Široký výber opaľovacích emulzií nájdete na MojaLekáreň.sk.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať opaľovacie emulzie od značiek:

  • LADIVAL - Ladival je ucelený rad opaľovacej kozmetiky - dermatologická ochrana kože pred účinkami slnečného žiarenia.
  • SUN VITAL - premazávajúce opaľovacie maslá so vzácnym BIO arganovým olejom a beta-karoténom na intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie.
  • BIODERMA - na každý typ pleti nájdete zodpovedajúci výrobok, ktorý je špeciálne vyvinutý tak, aby plne rešpektoval špecifiká práve vašej pleti.
  • NIVEA - patrí medzi značky, ktorým ľudia na svete najviac dôverujú, ale za týmto úspechom stoja len traja ľudia, ktorí zdieľali spoločnú myšlienku.
  • AVENE - predstavuje komplexný sortiment prípravkov na ošetrenie citlivej pleti.
  • PIZ BUIN - je zárukou potrebnej ochrany, ktorú potrebujete pri pobyte na slnku, a zároveň prostriedkom na získanie krásneho a zdravého vzhľadu.
  • EUCERIN - predstavuje tradíciu, ktorá na kozmetickom trhu pôsobí už viac ako 100 rokov.
  • A-DERMA - je prvou značkou, ktorá využíva účinné zložky rastlinného pôvodu na upokojenie podráždenej a poškodenej pokožky a tiež na ochranu jemnej a krehkej pokožky.

Doplnkový tovar

Prezrite si našu ponuku opaľovacích krémov, zaiste si vyberiete ten pravý práve pre vás. Mimo letnú sezónu, môžete tiež zohnať produkty v akcii, a tým ušetriť!

TIP! Chcete si udržať krásne opálenú pokožku po celý rok alebo ju len počas dlhej zimy zbaviť bledosti? Nemusíte kvôli tomu stráviť hodiny na slnku alebo v soláriu. Vyskúšajte samoopaľovacie prípravky, s ktorými docielite prirodzene bronzový odtieň.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika