Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Opaľovacie prostriedky » Opalovací spreje

Opalovací spreje

Chystáte-li se k vodě nebo na horské sluníčko, určitě si s sebou nezapomeňte zabalit ochranný přípravek s UV faktorem. Opalovací spreje mají stejný účinek jako krémy na opalování. Jejich velkou výhodou je však rovnoměrné a pohodlnější nanášení na pokožku, a to díky lehké konzistenci.

Další předností sprejů na opalování jsou hydratační a vyživovací schopnosti, které pomáhají pleti lépe odolávat slunečnímu záření. Jsou navíc vhodné i pro pokožku citlivou na slunce a dětskou pleť, neboť vám je nabízíme i s velmi vysokým ochranným faktorem SPF 50 a více.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Značka:
Všetky
 • EVELINE Amazing Oils opaľovací olej SPF 20 150 ml

  EVELINE Amazing Oils opaľovací olej SPF 20 150 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  EVELINE Amazing Oils opaľovací olej SPF 20 je vysoko vodeodolný olej na opaľovanie. Zloženie Makadamiový a kukui olej Výhody vysoko vodeodolný vďaka komplexu Wet Application možno aplikovať aj na vlhkú pokožku špeciálne zloženie sa ihneď vstrebáva, vhodné aj pre aplikáciu na piesočnatej pláži Odporúčaná aplikácia Rovnomerne vmasírujte do pokožky krúživými pohybmi priamo pred slnením. Špeciálne zloženie sa ihneď vstrebáva, vhodné aj pre aplikáciu na piesočnatej pláži.

  6,92 € -5% 7,29 €

 • EVELINE Amazing Oils opaľovací olej s akcelerátorom SPF 6 150 ml

  EVELINE Amazing Oils opaľovací olej s akcelerátorom SPF 6 150 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  EVELINE Amazing Oils opaľovací olej s akcelerátorom SPF 6 aktivuje opaľovacie procesy v pokožke. Zloženie ß-karotén, vitamíny A, E, F makadamiový a kukui olej inovatívny komplex Express Tan zvyšuje tvorbu melanínu v koži Výhody vodeodolný olej aktivuje opaľovacie procesy v pokožke Odporúčané použitie Votrite krúživými pohybmi. Naneste olej minimálne 20 minút pred plánovaným pobytom na slnku. Pre zaistenie stálej a riadnej ochrany opakujte túto akciu niekoľkokrát počas opaľovania.

  5,45 €

 • AVÉNE Sprej SPF 30 – 200 ml + Emulzia SPF 50+ – 50 ml

  AVÉNE Sprej SPF 30 – 200 ml + Emulzia SPF 50+ – 50 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Nadmerná expozícia na slnku spôsobuje predčasné starnutie kože, a preto je výber ochranného opaľovacieho prostriedku veľmi dôležitý. Ochranná emulzia 50+ bola špeciálne vytvorená na ochranu citlivej, normálnej a zmiešanej pokožky pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia. Optimálna kombinácia ochranných filtrov zabezpečujúcich širokú ochranu proti UVB a UVA 100% fotostabilita Pre-tocopheryl - fotostabilný prekurzor vit E, pôsobí proti voľným radikálom, zaisťuje tak bunkovú ochranu a napomáha posilňovať kožnú bariéru. Cucurbita Pepo rastliný výťažok regulujúci sekréciu mazu, zmatňuje. Všetky tieto látky zabezpečujú vynikajúcu komplexnú ochranou a toleranciu pre pokožku, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu. Použitie Pred každým slnením naneste v rovnomernej vrstve na pokožku. Aplikáciu opakujte obzvlášť pri intenzívnejšom slnení a po každom kúpeli.

  21,29 € -7% 22,99 €

 • A-DERMA Protect Sprej SPF 50+ 200 ml + Reparační mléko 100 ml

  A-DERMA Protect Sprej SPF 50+ 200 ml + Reparační mléko 100 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  A-DERMA Protect Sprej SPF 50+ 200 ml Aktivní inovace: Výtažek oleje z ovsa Rhealba® posiluje a chrání kožní bariéru. Voděodolný. Křehká fragilní kůže. * Oves Rhealba® z ekologického zemědělství. Použití Před vystavením se slunečnímu záření naneste dostatečné množství přípravku (např. průměrně 6 stříknutína předloktí dospělého / 3-4 stříknutí pro dítě). Snížením množství aplikovaného přípravku snížíte stupeň ochrany.K dosažení úrovně ochrany deklarované SPF faktorem, aplikujte na pokožku množství 2 mg/cm2. Pro zachováníúrovně ochrany opakujte často aplikaci, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem. Upozornění: Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou. Nevdechujte. K vnějšímu použití. A-DERMA Reparační mléko po opalování 100 ml Zklidňuje, hydratuje a obnovuje. Obsahuje olej z Ovsa Rhealba® * Oves Rhealba® z ekologického zemědělství. Upozornění: Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou. K vnějšímu použití.

  21,02 €

 • A-DERMA Protect Sprej pro děti SPF 50+ 200 ml

  A-DERMA Protect Sprej pro děti SPF 50+ 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Opalovací sprej pro děti na křehkou fragilní dětskou kůži je voděodolný a bez parfemace. Výtažek oleje z ovsa Rhealba posiluje a chrání kožní bariéru. Použití opalovacího spreje Před vystavením se slunečnímu záření naneste dostatečné množství přípravku (např. průměrně 6 stříknutí na předloktí dospělého / 3-4 stříknutí pro dítě). Snížením množství aplikovaného přípravku snížíte stupeň ochrany. K dosažení úrovně ochrany deklarované SPF faktorem, aplikujte na pokožku množství 2 mg/cm2. Pro zachování úrovně ochrany opakujte často aplikaci, zejména při pocení, po plavání a osušení ručníkem. Důležité upozornění Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchnout vodou. Nevdechujte. K vnějšímu použití. Balení obsahuje 200 ml.  

  21,02 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam