Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Ochranna jemnej detskej pokožky v lete

09.07.2013 | Laboratoire BIODERMA Slovakia

Slnečné dni sú už tu a my by sme mali myslieť na to, ako ochránime pokožku našich detí.

Detská pokožka je jemnejšia, nemá dovyvíjaný melanocyt, ktorý produkuje pigment - prirodzenú ochranu kože pred slnečným žiarením. Spálenie či len jemné začervenanie detskej pokožky môže mať nepríjemné dôsledky teraz, ale aj o 20 rokov neskôr. Pokožka si pamätá. Počas detstva naberá koža najviac UV žiarenia. Je to hlavne preto, lebo v detstve strávime väčšinu dňa vonku. Preto by sme mali my, maminky a ockovia, myslieť na pokožku našich drobcov a chrániť ich dostatočne, aby boli bez rizika.

Laboratoire BIODERMA má na výber niekoľko ochranných krémov pre vaše ratolesti. Pre najmenšie detičky, spravidla do 3 rokov, sú najvhodnejšie minerálny clony, ktoré odrážajú slnečné žiarenie. Photoderm MINERAL SPF 50+ ochráni aj tú najcitlivejšiu a najjemnejšiu pokožku. Je vhodný aj pre atopikov a ľudí, ktorí netolerujú chemické filtre.

Pre deti nad 3 roky, ktoré sú už aktívne, radi sa hrajú vo vode, v piesku stavajú hrady či skáču vonku na trampolíne je vhodný Photoderm KID sprej SPF 50+. Pokožku ochráni a zabráni vzniku začervenania či alergie na slnko. Sprejová forma vám pomôže rýchle a dostatočne natrieť vaše dieťatko. Textúra krému je príjemná, okamžite sa vpije a nezanecháva mastný film.

Pokiaľ sa chcete pri natieraní so svojim drobcom aj zahrať a spojiť príjemné s užitočným, natrite ho Photoderm KID BLUE mlieko SPF 50+. Dočasné jemné modré sfarbenie mlieka zabaví vaše deti a vy pekne uvidíte miesta, kde je dieťatko natreté. Modré zafarbenie mizne rýchle po aplikácii.

Všetky produkty pre deti sú vodeodolné, odolné aj voči opakovaným kúpeľom, hypoalergénne, pokožku nedráždia a nezaťažujú, sú bez parfumu a obsahujú patent Bunkovej Bioprotekcie ktorý chráni tu najdôležitejšiu časť buniek - bunkové jadro a ich DNA. Naviac obsahuje látky prírodného pôvodu PEPTID C, ktoré sú schopné rýchle opraviť prípadné poškodenie.

Leto plné radosti a zábavy spolu s vašimi detičkami praje BIODERMA.