Úvodná strana Krása a osobná hygiena Opaľovacie prípravky Samoopaľovacie prípravky

Samoopaľovacie prípravky

Chcete si udržať krásne opálenú pokožku po celý rok alebo ju len počas dlhej zimy zbaviť bledosti? Nemusíte kvôli tomu stráviť hodiny na slnku alebo v soláriu. Vyskúšajte samoopaľovacie prípravky, s ktorými docielite prirodzene bronzový odtieň.
 

Samoopaľovacie prípravky - detailný popis

Dokonale prirodzené opálenie za chvíľočku? Vyskúšajte samoopaľovacie krémy, peny alebo bronzer a užite si opálený vzhľad ako od mora.

Široký výber opaľovacích emulzií nájdete na MojaLekáreň.sk

Aké sú pozitíva samoopaľovacích prostriedkov?

  • rovnomerné opálenie pokožky,
  • výživa a hydratácia,
  • prirodzene bronzová pokožka aj v zime,
  • vďaka nim sa môžete vyhnúť nadmiernemu opaľovaniu na slnku,
  • sú vhodné pre všetky typy pleti.

Samoopaľovacie prostriedky, či už vo forme mlieka, krému či spreja, pokožku hydratujú a starajú o ňu. Sfarbenie sa objavuje za krátku dobu po aplikácii. Už za hodinu môžete pozorovať zhnednutie kože vďaka samoopaľovaciemu mlieku Loreal, rovnaké výsledky dosiahnete aj s krémom od českej značky Dermacol.

TIP! Ak máte citlovú pokožku, tak vyskúšajte dermokozmetiku - samoopaľovacie prípravky. Dermokozmetika je špecifická kategória prípravkov starostlivosti o pokožku, ktorá zodpovedá náročným požiadavkám farmaceutického priemyslu. Produkty sú vytvárané v spolupráci s odborníkmi v oblasti starostlivosti o pleť (dermatológmi, pediatrami, oftalmológmi, lekárnikmi) a sú založené na vysokej účinnosti a bezpečnosti potvrdenej klinickými štúdiami.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika