Úvodná strana » Značky » E » EUCERIN

EUCERIN

Eucerin prináša na trh kompletný rad výrobkov vyvinutých špeciálne na základe špecifických požiadaviek jednotlivých typov problematickej pleti a pokožky. Dermatologicky testované výrobky tejto značky zaručujú účinnú starostlivosť aj o vašu pleť.

Kozmetika tejto značky je zvlášť vhodná pre každý typ problematickej pleti a pokožky. Pleť s nedokonalosťami perfektne ošetria prípravky z radu DermoPurifyer, ktoré odstraňujú prebytočný kožný maz a nečistoty. Zároveň majú antibakteriálne účinky a pleť nevysušujú ani inak nedráždia. Na šetrné čistenie pleti je vhodné využívať aj výrobky z radu DermatoClean. Prípravky určené na starostlivosť o citlivú pokožku nájdete v rade Aquaporin. Sú k pleti maximálne šetrné a zároveň nespôsobujú žiadne alergické reakcie pleti. Na každodennú hydratáciu pleti je veľmi obľúbený osviežujúci krém Hydro-Balance s rýchlym vstrebávaním. Na základe špecifík, ktorými sa vyznačuje zrelá pleť, bola vyvinutá rada Hyaluron, Q10 Acitve a Dermodensifyer. Výrobky týchto rád sú určené na boj proti vráskam a ďalším príznakom starnutia a takisto napomáhajú k znovuzískaniu pružnej pleti.

Okrem starostivosti o pleť nezabudla značka Eucerin ani na výrobky k ošetreniu zostávajúcich častí pokožky. Rad pH5 podporuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky a zároveň ju hydratuje a regeneruje. Citlivú pokožku je takisto nutné chrániť pred škodlivým slnečným žiarením. K tomu slúži rad výrobkov Sun s vysokým UV faktorom. Eucerin však nezavrel oči ani pred kozmetikou určenou mužom. Rad Men obsahuje kompletnú starostlivosť o problematickú a citlivú mužskú pleť.

Viac informácií
EUCERIN

Produktové rady

Cena (Eur)

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika