MojaLekáreň.sk
Hľadať

Kozmetika pre diabetikov
Kľúčová vlastnosť: prírodné produkty

Koža diabetika je citlivejší, veľmi často suchá a popraskaná. Zároveň je oveľa náchylnejšie ku kožným ochorením (kvasinkovým, hubovým, bakteriálnym) než koža zdravého človeka.

Dr. Müller DIABECARE zvláčňujúce telové mlieko 150ml

Dr. Müller DIABECARE zvláčňujúce telové mlieko 150ml

DIABECARE zvláčňujúce telové mlieko Dr. Müller Pharma priaznivo…

Na sklade

7,50 € 6,99 € -7 %

Kozmetika pre diabetikov - detailný popis

Syndróm diabetickej nohy patrí k najzávažnejším problémom spojeným s diabetom. Možno mu predísť. Starajte preto dôkladne o svoje chodila voľbou správnej obuvi, správnou starostlivosťou o nohy a zabráňte vysychaniu pokožky na nohách a jej rohovatenia a popraskaniu aplikácií výživných krémov.

Široký výber kozmetiky pre diabetikov nájdete na MojaLekáreň.sk

Môžete vyberať z rôznych foriem produktov: BalzamyKrémMasti Pěna

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: DR. MÜLLERBSN MEDICALUXITOLWÖRWAG 

Doplnkový tovar

  • Krémy na jazvy - Trápi vás výrazné jazvy po operáciách, jazvy po akné alebo strie? Pomôcť môžu špeciálne krémy na jazvy, gély či oleja, určené práve k starostlivosti o zjazvené tkanivo.
  • Starostlivosť o nohy - Nohy nás nosia celé dni, preukazujú nám nedoceniteľné služby, staráme sa však o ne tak, ako si naozaj zaslúži? Viete, že starať sa o svoje chodidlá môžete z mnohých aspektov?
  • Regenerácia, výživa - Pravidelná starostlivosť dá navždy zbohom lámavým, trhajúcimi sa nevzhľadným nechtom a záděrám. Zdravo vyzerajúce nechty sú znakom, že o seba človek stará a dbá o svoje zdravie.
  • Starostlivosť o ruky - Ruky sú našou vizitkou. Neschovávajte je a vydajte ich na obdiv, vďaka kvalitným krémom, ktoré sa o ne starajú.
  • Peeling - Bunky ľudskej kože na povrchu časom rohovatie a odumierajú a spôsobujú problémy s pleťou. V neposlednom rade zabraňujú prieniku výživných látok do hlbších vrstiev pokožky.
  • Telové krémy - Každá pokožka vyžaduje inú starostlivosť. Krémy preto vyberajte podľa toho, čo vaša pokožka práve potrebuje.
  • Telové mlieka - Pokožka celého tela potrebuje každodennú prísun látok, ktoré ju pomôžu sa brániť proti vplyvom vonkajšieho prostredia, UV žiareniu, ale aj tomu, čo na ňu chystáme svojimi aktivitami.
  • Telové oleje- Oleje sú odpradávna najprirodzenejšou formou, ako telu sprístupniť rôzne blahodarné rastlinné výťažky. Telový olej teda pokožku nielen premastí, ale dodá jej živiny, ktoré potrebuje, aby bola krásna a zdravá.

TIP! Aby vaše vlasy vyzerali stále krásne a zdravé, je potrebné sa o ne starať. Používajte preto vlasovú kozmetiku, ktorá vám so starostlivosťou o vašu hrivu pomôže.

Spýtajte sa lekárnika

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.