Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Vlasová kozmetika » Farby na vlasy

Farby na vlasy

Už od pradávna si ženy po celom svete farbia vlasy a farbenie vlasov je v móde i dnes. Veď krásne a upravené vlasy sú vizitkou každej z nás.

Nemusíte navštevovať drahý salón krásy, aby ste dosiahla perfektný výsledok, stačí si u nás vybrať niektorý z pestrej palety odtieňov farieb a postupovať presne podľa návodu a výsledok je zaručený, nech už vám ide o jemnú zmenu, razantný prevrat či skrytie šedín.

Farby na vlasy podľa odtieňa, dĺžky držania i zloženia

Penové farby zaručujú rovnomerné zafarbenie vlasov, ktoré vám vydržia niekoľko týždňov. Vlasy zafarbia do hĺbky, pritom ale šetrne, bez amoniaku a peroxidu vodíka.

Pokiaľ chcete zafarbiť vlasy len na krátku dobu, vyskúšajte zmývateľné farby na vlasy, ktoré sa postupne rovnomerne zmývajú tak, ako si umývate vlasy.

Na svoje si prídu i tí, ktorí dávajú prednosť prípravkom bez zbytočnej chémie. Henna, 100% prírodná farba, je známa odpradávna. Nielenže vlasy zafarbí, má tiež regeneračné a liečebné účinky. Zvlášť vhodná je pre ženy, ktoré trpia zvýšenou tvorbou lupín alebo alergiou na chemické prípravky.

A mysleli sme tiež na pánov, ktorým nie je ľahostajné ako vyzerajú. Tým môžeme doporučiť špeciálnu farbu pre mužov, ktorá diskrétne zakryje prvé šediny a podporí prirodzený odtieň vlasov.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Druh tovaru

Kľúčová vlastnosť

Určené na

Počet ks

Jednotkové množstvo

Určené pre

 • REPAREX PRE MUŽOV 125ML

  skladom

  Farbí šedivé vlasy zvnútra, pri pravidelnom používaní má dlhodobý účinok. REPAREX, prípravok na šedivé vlasy. Princíp fungovania prípravku REPAREX - proti šedinám je ten, že oxidovaný melanín, ktorý je v šedivých vlasoch, enzým alfa - reduktáza, ktorá je v prípravku, redukuje, čím sa melanín zafarbí a šedivé vlasy udeľuje vo zo svojho vnútra pôvodnú farbu. Nadobudnutý kyslík enzým naviaže na octan strieborný, ktorý sa v malých čiastkach z vlasov vymyje alebo vyčeše. Cieľu farby farbia šedivé vlasy zvonka, REPAREX zvnútra. Prípravok nanášame na pokožku ku korienkom vlasov a vmasírujeme do pokožky končekmi prstov. Prípravok zároveň odstraňuje lupiny a vlasom vracia jej prirodzený lesk. Prvé účinky výrobku sa prejaví po 1-3 týždňoch. U veľmi tmavých brunetov alebo u ľudí, ktorí sú už dlhšiu dobu šedivejú, prípadne u albínov, začína zafarbovanie neskôr. Nanášame ku korienkom vlasov 1x denne a obmedzíme ich umývanie. Prípravok nanášajte na pokožku ku korienkom v malých dávkach a ihneď vmasírujte do pokožky končekmi prstov. 1. Nenanášajte na jedno miesto nadmerné množstvo prípravku. Zabránite tak vzniku urýchlené redukcia, pri ktorej príslušné miesto dostane červenkastý nádych. Ten je však možné odstrániť umytím vlasov. Jedným slovom - neponáhľajte. 2. Prípravok nenanášajte na vlasy bezprostredne pred uložením sa k spánku. Mohol by spôsobiť zašpinenie posteľnej bielizne. Najkratšia doba pre nanášanie je jedna hodina pred spánkom. V prípade nutnosti je nutné vlasy dokonale vysušiť fénom. Odporúčame uschovávať výrobok na tmavom mieste. Fotoreakcia v dôsledku prudkého svetla môže znížiť jeho účinnosť.

  9,57 €

 • Farba a starostlivosť 4N - Prírodná hnedá 135ml

  skladom

  Použitie Farba a starostlivosť je permanentná farba bez amoniaku, resorcínu a parabénov, ktorá zakrýva 100% šedivých vlasov už po prvom použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje naozajstnú vlasovú starostlivosť. Prípravok je dermatologicky testovaný, rešpektuje povahu vlasov a znižuje tak riziko podráždenia a alergie. Aplikácia Vylejte obsah fľaštičky s názvom "Teinture Color & Soin" (menšia z dvoch fľaštičiek) do fľaštičky "Fixateur de couleur", dve minúty dobre pretrepte. Následne zložte viečko zo špičky aplikátora. Odporúčame nechať šesťtýždˇový interval medzi dvoma farbeniami, čo znamená dve aplikácie za tri mesiace. Má to aj iné výhody - ak berieme do úvahy aj ochranné a vyživujúce funkcie, vlasy budú takto neustále udržiavané v stave zdravej vitality, čo zvýrazní ich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine aqua purificata Cocamide DEA Podmienky použitia Tento liek môže u citlivých jedincov vyvolať alergickú reakciu. V prípade pocitu tepla, štípania a / alebo svrbenia pri farbení, ihneď zmyte. Chráňte si ruky rukavicami. Nenanášajte prípravok inam než na vlasy. V prípade náhodného kontaktu s očami ich okamžite a dôkladne vypláchnite čistou vodou. Nefarbite obočie ani mihalnice. Chráňte svoje ramená uterákom, aby ste si ich nezašpinili. Dávajte pozor na zašpinenie oblečenia. Nenechávajte zmes v fľaštičke dlhšie než je predpísané, mohla by sa zahriať. Okamžite ju použite. Nepoužívajte nádoby z hliníka ani z iného kovu. Používajte najlepšie sklenenú misku. Pre farbenie použite všetku zmes ihneď po zamiešaní. Ak vám nejaká zostáva (krátke vlasy), vyhoďte ju. Nemiešajte tento liek s inými prípravkami. Po trvalej počkajte dva týždne. Nevhodné pre deti. .

  11,37 €

 • Barva a Péče 1N - Ebenová černá 135ml

  skladom

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Použijte celý obsah, následně nechte působit 20 minut. Dejte trochu teplé vody na vlasy a jemně vmasírujte. Dobře opláchněte a umyjte si vlasy jemným šampónem, naneste balzám a necháme 2 minuty. Dobře opláchněte. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení, použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Barva a Péče 5N - Světle hnědá 135ml

  skladom

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Londacolor cc 38 béžově plavá

  skladom 1 - 2 ks

  Pernamentní krémová barva na vlasy londacolor vám dá barvu jakou očekáváte až na šest týdnů, protože Londacolor obsahuje aktivní barevné pigmenty, které proniknou do vlasů a kondicionér na ošetření vlasů a barvení s provitamínem F5, vitamínem E a UV filtrem. Jednoduše si vyberte z fascinujících barev a získejte spolehlivou dlouhotrvající barvu bez šedin. Londa pracuje na vylepšení barev na vlasy už více než 50 let, zdokonaluje je pro vaše krásné vlasy.

  2,61 €

 • WELLATON barva na vlasy 95 pouštní růže

  skladom 3 - 5 ks

  Permanentní barvící krém s vysoce efektivními barvícími pigmenty se sérem a provitamínem B5, dodá Vašim vlasům požadovanou barvu, ochranu a lesk. Co můžete od krémové barvy na vlasy Wellaton očekávat sytý lesk dlouhotrvající barvu rovnoměrný výsledek barvení od kořínků po konečky vlasů ochranu vlasů před poškozením slunečními paprsky. Účinné složky barvícího krému Nová technologie se skládá ze složek kyslíku séra s provitamínem B5 esence UV filtry. Balení Wellaton barvy na vlasy obsahuje 1 tubu pečujícího barvícího krému 50ml 1 lahvičku s vývojovou emulzí 50ml 1 pár rukavic

  2,90 €

 • REPAREX PRE ŽENY 125ML

  skladom

  Nový dávkovač, ktorý zvyšuje účinnosť s cieleným dávkovaním oproti rozprašovaču šetrí množstvo dávkovanej tekutiny – teda peniaze zákazníkom. Info o súťaži na www.reparex.sk

  9,57 €

 • Barva a Péče 9N - Medová blond 135ml

  skladom

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Barva a Péče 5B - Čokoládově hnědá 135 ml

  skladom

  11,37 €

 • SCHWARZKOPF natural&easy new 560 světle hnědý kašmír

  skladom 3 - 5 ks

  Speciální technologie Color-Mix se třemi namíchanými, jemně sladěnými barevnými tóny poskytuje skutečně přirozený výsledek barvení. V zářivě zlatavých tónech plných barevných odlesků, které novábarva nabízí, se třpytí světlejší a tmavší pramínky. Vlasy tak vůbec nevypadají jako obarvené. Pečující složení s komplexem ovocných olejů obsahuje i vysoce ceněné ingredience. V receptuře barvicího krému se skrývá mangové máslo, balzám obsahuje jojobový olej. Tyto přísady vaše vlasy uhlazují a pečují o ně. Mangové máslo působí již během samotného barvení a jojobový olej o vlasy pečuje při následné aplikaci balzámu. Vlasy proto zůstanou silné a zdravě vypadající. Barvy nové kolekce Natural & Easy jsou namíchány tak, že zaručí přirozený výsledek a nádherně zlatavý lesk vašich vlasů.

  3,26 €

 • L'ORÉAL Preférence 92 Velmi světlá blond duhová barva na vlasy

  skladom 1 - 2 ks

  Sníte o zářivě intenzivní barvě plné třpytivých odlesků? O barvě, se kterou budete jednoduše trendy? S barvou Préférence budou Vaše vlasy oslnivě lesklé až po dobu 8 týdnů. Pro zachování vysokého lesku L´Oréal Paris vyvinul závěrečnou péči na více použití, která obsahuje UV filtr a vitamín E. Vaše vlasy tak zůstanou nejen lesklé, ale i hedvábně jemné. Balení obsahuje Barvící činidlo 60 ml. Aplikační lahvičku s oxidačním činidlem 60 ml. Tuba závěrečné péče 54 ml. Návod k použití a 1 pár rukavic.    

  6,45 €

 • L'ORÉAL Casting Crème Gloss 535 Čokoládová

  skladom 1 - 2 ks

  Casting Crème Gloss vám ponúka optimálne prekrytie šedivých vlasov s výrazne žiarivými odleskami. Vytvorí vo vašich vlasoch trblietavú farbu so žiarivými a viditeľnými odleskami pre veľmi prirodzený výsledok, ktorý vydrží. Vlastnosti: bez amoniaku. Aplikácia Postupujte podľa priloženého návodu.

  4,76 € -7% 5,10 €

 • GARNIER Color Naturals barva na vlasy odstín 4,30 hnědá zlatá

  skladom 1 - 2 ks

  Garnier Color Naturals je dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Výsledek po použití GARNIER Color Naturals zanechává vlasy výjimečně hebké na dotek, neuvěřitelně lesklé a nádherné na pohled. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení. Intenzivní zářivá, sytá barva a zdravé barvené vlasy. Více informací o aplikaci Barvící směs se nanáší štětcem, příjemně voní po ovoci a díky jedinečnému krémovému složení při aplikaci nestéká.

  3,03 €

 • L'ORÉAL Casting Crème Gloss 503 Mléčná čokoláda

  skladom 1 - 2 ks

  Casting Crème Gloss vám nabízí optimální překrytí šedivých vlasů s výrazně zářivými odlesky. Vytvoří ve vašich vlasech třpytivou barvu se zářivými a viditelnými odlesky pro velmi přirozený výsledek, který vydrží. Vlastnosti: bez amoniaku. Aplikace Postupujte podle přiloženého návodu.

  4,76 €

 • PALETTE deluxe 667 měděný

  skladom 1 - 2 ks

  Užijte si nové Palette Deluxe s obsahem olejů - první dlouhotrvající barvu od Palette obohacenou pečujícími oleji s intenzivními barvicími pigmenty pro úžasnou dlouhotrvající sytou barvu a zářivý lesk! Palette Deluxe obsahují bohatou barvicí krémovou recepturu s intenzivními bavicími pigmenty pro úžasnou dlouhotrvající sytou barvu a zářívý lesk. Palette Deluxe nabízejí snadné nanášení pomocí aplikační lahvičky, která umožňuje přesnou aplikaci na kořínky a pohodlné barvení délek vlasů bez kapání a nepořádku. Palette Deluxe nabízejí široký výběr okouzlujících odstínů, které perfektně kryjí šediny Pečující oleje pro extra péči a okouzlující lesk 7 PEČUJÍCÍCH OLEJŮ které vlasům po barvení poskytují mimořádnou péči. Vlasy jsou pak hebké, pružné a snadno se rozčesávají. Zvlášť u dlouhých vlasů je zřejmý zdravě vypadající lesk a hloubková péče. Lepší péče o vlasy znamená zářivý barevný výsledek a okouzlující lesk. Marulový olej, arganový olej, sezamový olej, mandlový olej, olivový olej, olej z meruňkových pecek a olej z makadamiových ořechů

  3,67 €

 • L'ORÉAL Casting Crème Gloss 910 Bílá čokoláda

  skladom 1 - 2 ks

  Casting Crème Gloss vám nabízí optimální překrytí šedivých vlasů s výrazně zářivými odlesky. Vytvoří ve vašich vlasech třpytivou barvu se zářivými a viditelnými odlesky pro velmi přirozený výsledek, který vydrží. Vlastnosti: bez amoniaku. Aplikace Postupujte podle přiloženého návodu.

  4,76 €

 • PALETTE icc n7 světle plavá

  skladom 1 - 2 ks

  Užijte si barvení s Palette Intensive Color Creme! První pečující barvicí krém od Palette obohacený o přírodní mateří kašičku pro fantastickou barvu, která naplní všechny vaše potřeby: intenzivní, extra dlouhotrvající barvy vlasy bez šedin vlasy plné lesku a péče Nová dimenze barev Pečující barvicí krém obsahuje přírodní mateří kašičku, elixír života pro včelí královnu, která je známá jako výživná látka mimořádně bohatá na vitamíny, lipidy a proteiny. Pečující receptura proniká hluboko do jádra vlasů a vytváří ochrannou vrstvu, která v sobě udržuje vysoce účinné barevné pigmenty. Viditelná péče pro vaše vlasy Pečující receptura obohacená o mateří kašičku: hloubkově pečuje o vaše vlasy dodává vlasům viditelnou pružnost a zdravě vypadající vzhled Používejte Palette Intensive Color Creme jako profesionál!

  2,51 €

 • PALETTE instant Color č 20 modročerný

  skladom 3 - 5 ks

  Dodejte svým vlasům zářivé atraktivní barvy pomocí Palette INSTANT COLOR- postupně smývatelné, jemné barvy s okouzlujícím leskem a dodatečným pečujícím komplexem. Bez amoniaku a peroxidu vodíku! SLOŽENÍ Unikátní receptura bez amoniaku a peroxidu vodíku je obzvláště šetrná a hloubkově pečuje o Vaše vlasy díky integrovanému pečujícímu komplexu. Oživí barvu vlasů v jediném okamžiku Dodá okouzlující lesk Pečuje o Vaše vlasy Barva vydrží 6-8 umytí Jednoduchá a rychlá aplikace

  1,72 €

 • SYOSS Barva na vlasy odstín medově plavý 8-7

  SYOSS Barva na vlasy odstín medově plavý 8-7

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Získejte vlasy krásné jako ze zalúnu každý den. Vysoce účinná receptura vlasových barev SYOSS uzavírá intenzivní barvicí pigmenty hluboko uvnitř vlasu. Pro dosažení dlouhotrvající barvy plné lesku s extra péčí byl komplex obohacen o péči Nutri-Care. Výhody výrobku Nová kolekce Syoss ProNature nabízí škálu dvanácti zcela přirozeně vypadajících odstínů od elegantního světle plavého, přes mahagonový až po černý. Receptura obsahuje intenzivní barevné pigmenty, které vlasy dokonale obarví a překryjí veškeré šediny. Důvody proč používat barvy na vlasy Syoss Stále více žen se při barvení vlasů zajímá o složení barev a požaduje jemné receptury, které jsou k vlasům šetrné. Stejně tak je pro ně důležité, aby vlasy po barvení vypadaly přirozeně a zdravě. Tento požadavek je také trendem kadeřnickým salonů, a proto si kadeřníci pro péči o vlasy stále častěji vybírají produkty s přírodními ingrediencemi a nabízejí svým zákazníkům elegantní lesk a přirozené barvy bez jakýchkoliv kompromisů. Intenzivní přirozené barvy si ale nyní můžete dopřát i při domácím barvení, a to díky nové řadě barev na vlasy Syoss. Výsledek po použití barvy Syoss Barvy na vlasy nové řady Syoss ProNature obsahují také ginkgo balzám obohacený o výtažky z ginkgo biloba a aloe vera, které pečují o vlasy. Výsledkem budou silné a zdravě vypadající vlasy.

  3,25 €

 • Čepice na melír 5ks

  skladom 1 - 2 ks

  5,56 €

 • PALETTE icc n5 tmavě plavá

  skladom 1 - 2 ks

  Užijte si barvení s Palette Intensive Color Creme! První pečující barvicí krém od Palette obohacený o přírodní mateří kašičku pro fantastickou barvu, která naplní všechny vaše potřeby: intenzivní, extra dlouhotrvající barvy vlasy bez šedin vlasy plné lesku a péče Nová dimenze barev Pečující barvicí krém obsahuje přírodní mateří kašičku, elixír života pro včelí královnu, která je známá jako výživná látka mimořádně bohatá na vitamíny, lipidy a proteiny. Pečující receptura proniká hluboko do jádra vlasů a vytváří ochrannou vrstvu, která v sobě udržuje vysoce účinné barevné pigmenty. Viditelná péče pro vaše vlasy Pečující receptura obohacená o mateří kašičku: hloubkově pečuje o vaše vlasy dodává vlasům viditelnou pružnost a zdravě vypadající vzhled Používejte Palette Intensive Color Creme jako profesionál!

  2,51 €

 • PALETTE Color shampoo 308 sun reflex zlatý plavý

  skladom 1 - 2 ks

  Ryzí barva Bez amoniaku Nyní ještě šetrnější. Postupně smývatelná barva od Palette je šetrná a pečující díky vylepšenému barvicímu krému obohacenému o OLEJ Z MAKADAMIOVÝCH OŘECHŮ. Pro přirozený, výrazně zdravější vzhled barvy s posíleným leskem! Přirozeně vypadající výrazné barvy šetrné k vlasům zaručuje mimořádně přirozeně vypadající barevný výsledek, je velmi šetrný k vlasům, jelikož barví bez stop amoniaku a ještě lépe pečuje o vlasy*, zvýrazní vaše vlasy viditelně větším leskem** a překryje první šediny.

  2,24 €

 • Barva a Péče 11A - Pískově popelavá blond 135ml

  skladom do 24 hodín

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení, použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Barva a Péče 7C - Zemitě měděná blond 135ml

  skladom do 24 hodín

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam