Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Vlasová kozmetika » Farby na vlasy

Farby na vlasy

Už od pradávna si ženy po celom svete farbia vlasy a farbenie vlasov je v móde i dnes. Veď krásne a upravené vlasy sú vizitkou každej z nás.

Nemusíte navštevovať drahý salón krásy, aby ste dosiahla perfektný výsledok, stačí si u nás vybrať niektorý z pestrej palety odtieňov farieb a postupovať presne podľa návodu a výsledok je zaručený, nech už vám ide o jemnú zmenu, razantný prevrat či skrytie šedín.

Farby na vlasy podľa odtieňa, dĺžky držania i zloženia

Penové farby zaručujú rovnomerné zafarbenie vlasov, ktoré vám vydržia niekoľko týždňov. Vlasy zafarbia do hĺbky, pritom ale šetrne, bez amoniaku a peroxidu vodíka.

Pokiaľ chcete zafarbiť vlasy len na krátku dobu, vyskúšajte zmývateľné farby na vlasy, ktoré sa postupne rovnomerne zmývajú tak, ako si umývate vlasy.

Na svoje si prídu i tí, ktorí dávajú prednosť prípravkom bez zbytočnej chémie. Henna, 100% prírodná farba, je známa odpradávna. Nielenže vlasy zafarbí, má tiež regeneračné a liečebné účinky. Zvlášť vhodná je pre ženy, ktoré trpia zvýšenou tvorbou lupín alebo alergiou na chemické prípravky.

A mysleli sme tiež na pánov, ktorým nie je ľahostajné ako vyzerajú. Tým môžeme doporučiť špeciálnu farbu pre mužov, ktorá diskrétne zakryje prvé šediny a podporí prirodzený odtieň vlasov.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • REPAREX PRE MUŽOV 125ML

  REPAREX PRE MUŽOV 125ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Farbí šedivé vlasy zvnútra, pri pravidelnom používaní má dlhodobý účinok. REPAREX, prípravok na šedivé vlasy. Princíp fungovania prípravku REPAREX - proti šedinám je ten, že oxidovaný melanín, ktorý je v šedivých vlasoch, enzým alfa - reduktáza, ktorá je v prípravku, redukuje, čím sa melanín zafarbí a šedivé vlasy udeľuje vo zo svojho vnútra pôvodnú farbu. Nadobudnutý kyslík enzým naviaže na octan strieborný, ktorý sa v malých čiastkach z vlasov vymyje alebo vyčeše. Cieľu farby farbia šedivé vlasy zvonka, REPAREX zvnútra. Prípravok nanášame na pokožku ku korienkom vlasov a vmasírujeme do pokožky končekmi prstov. Prípravok zároveň odstraňuje lupiny a vlasom vracia jej prirodzený lesk. Prvé účinky výrobku sa prejaví po 1-3 týždňoch. U veľmi tmavých brunetov alebo u ľudí, ktorí sú už dlhšiu dobu šedivejú, prípadne u albínov, začína zafarbovanie neskôr. Nanášame ku korienkom vlasov 1x denne a obmedzíme ich umývanie. Prípravok nanášajte na pokožku ku korienkom v malých dávkach a ihneď vmasírujte do pokožky končekmi prstov. 1. Nenanášajte na jedno miesto nadmerné množstvo prípravku. Zabránite tak vzniku urýchlené redukcia, pri ktorej príslušné miesto dostane červenkastý nádych. Ten je však možné odstrániť umytím vlasov. Jedným slovom - neponáhľajte. 2. Prípravok nenanášajte na vlasy bezprostredne pred uložením sa k spánku. Mohol by spôsobiť zašpinenie posteľnej bielizne. Najkratšia doba pre nanášanie je jedna hodina pred spánkom. V prípade nutnosti je nutné vlasy dokonale vysušiť fénom. Odporúčame uschovávať výrobok na tmavom mieste. Fotoreakcia v dôsledku prudkého svetla môže znížiť jeho účinnosť.

  10,15 €

 • Farba a starostlivosť 4N - Prírodná hnedá 135ml

  Farba a starostlivosť 4N - Prírodná hnedá 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Použitie Farba a starostlivosť je permanentná farba bez amoniaku, resorcínu a parabénov, ktorá zakrýva 100% šedivých vlasov už po prvom použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje naozajstnú vlasovú starostlivosť. Prípravok je dermatologicky testovaný, rešpektuje povahu vlasov a znižuje tak riziko podráždenia a alergie. Aplikácia Vylejte obsah fľaštičky s názvom "Teinture Color & Soin" (menšia z dvoch fľaštičiek) do fľaštičky "Fixateur de couleur", dve minúty dobre pretrepte. Následne zložte viečko zo špičky aplikátora. Odporúčame nechať šesťtýždˇový interval medzi dvoma farbeniami, čo znamená dve aplikácie za tri mesiace. Má to aj iné výhody - ak berieme do úvahy aj ochranné a vyživujúce funkcie, vlasy budú takto neustále udržiavané v stave zdravej vitality, čo zvýrazní ich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine aqua purificata Cocamide DEA Podmienky použitia Tento liek môže u citlivých jedincov vyvolať alergickú reakciu. V prípade pocitu tepla, štípania a / alebo svrbenia pri farbení, ihneď zmyte. Chráňte si ruky rukavicami. Nenanášajte prípravok inam než na vlasy. V prípade náhodného kontaktu s očami ich okamžite a dôkladne vypláchnite čistou vodou. Nefarbite obočie ani mihalnice. Chráňte svoje ramená uterákom, aby ste si ich nezašpinili. Dávajte pozor na zašpinenie oblečenia. Nenechávajte zmes v fľaštičke dlhšie než je predpísané, mohla by sa zahriať. Okamžite ju použite. Nepoužívajte nádoby z hliníka ani z iného kovu. Používajte najlepšie sklenenú misku. Pre farbenie použite všetku zmes ihneď po zamiešaní. Ak vám nejaká zostáva (krátke vlasy), vyhoďte ju. Nemiešajte tento liek s inými prípravkami. Po trvalej počkajte dva týždne. Nevhodné pre deti. .

  11,37 €

 • Barva a Péče 1N - Ebenová černá 135ml

  Barva a Péče 1N - Ebenová černá 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Použijte celý obsah, následně nechte působit 20 minut. Dejte trochu teplé vody na vlasy a jemně vmasírujte. Dobře opláchněte a umyjte si vlasy jemným šampónem, naneste balzám a necháme 2 minuty. Dobře opláchněte. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení, použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Barva a Péče 5N - Světle hnědá 135ml

  Barva a Péče 5N - Světle hnědá 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • REPAREX PRE ŽENY 125ML

  REPAREX PRE ŽENY 125ML

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Nový dávkovač, ktorý zvyšuje účinnosť s cieleným dávkovaním oproti rozprašovaču šetrí množstvo dávkovanej tekutiny – teda peniaze zákazníkom. Info o súťaži na www.reparex.sk

  10,15 €

 • Barva a Péče 5B - Čokoládově hnědá 135 ml

  Barva a Péče 5B - Čokoládově hnědá 135 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  11,37 €

 • L'ORÉAL Casting Crème Gloss 834 Medená zlatá blond

  L'ORÉAL Casting Crème Gloss 834 Medená zlatá blond

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Krémové zloženie bez amoniaku optimálne kryje šedivé vlasy. Prirodzené farby v mnohých odtieňoch dodajú Vašim vlasom výnimočné odlesky. Farba vydrží až 28 umytí. Intenzívna výživa s materskou kašičkou Pri farbení krémové zloženie posilňuje vlasové vlákna ako vo vnútri, tak i na povrchu a dodáva vlasom výnimočnú hebkosť. Následná záverečná starostlivosť s materskou kašičkou vlasy obohatí a dodá im dlhotrvajúci lesk. Aplikácia Nový aplikačný flakón umožní jednoduchú a presnú aplikáciu aj pre tých, ktorí s farbením začínajú. Novinka: O 50% väčšia záverečná starostlivosť pre intenzívnu farbu vašich vlasov.

  4,73 € -4% 4,92 €

 • Londacolor cc 42 tmavě kaštanová

  Londacolor cc 42 tmavě kaštanová

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Pernamentní krémová barva na vlasy londacolor vám dá barvu jakou očekáváte až na šest týdnů, protože Londacolor obsahuje aktivní barevné pigmenty, které proniknou do vlasů a kondicionér na ošetření vlasů a barvení s provitamínem F5, vitamínem E a UV filtrem. Jednoduše si vyberte z fascinujících barev a získejte spolehlivou dlouhotrvající barvu bez šedin. Londa pracuje na vylepšení barev na vlasy už více než 50 let, zdokonaluje je pro vaše krásné vlasy.

  2,60 €

 • Londacolor cc 12 tmavěhnědá

  Londacolor cc 12 tmavěhnědá

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Pernamentní krémová barva na vlasy londacolor vám dá barvu jakou očekáváte až na šest týdnů, protože Londacolor obsahuje aktivní barevné pigmenty, které proniknou do vlasů a kondicionér na ošetření vlasů a barvení s provitamínem F5, vitamínem E a UV filtrem. Jednoduše si vyberte z fascinujících barev a získejte spolehlivou dlouhotrvající barvu bez šedin. Londa pracuje na vylepšení barev na vlasy už více než 50 let, zdokonaluje je pro vaše krásné vlasy.

  2,60 €

 • PALETTE natural Color 219 zvl popel plavá

  PALETTE natural Color 219 zvl popel plavá

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Užijte si nové Permanent Natural Colors s mořským kolagenem, barvu pro přirozeně vypadající vlasy, nyní s nižším obsahem amoniaku a s posilujícím efektem mořského kolagenu. Objevte živé a bohaté odstíny, pro nádherný přirozený barevný výsledek- vaše vlasy budou zdravě vypadající a nádherně lesklé. Až 100% kryje šediny

  2,43 €

 • PALETTE Color shampoo 308 sun reflex zlatý plavý

  PALETTE Color shampoo 308 sun reflex zlatý plavý

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Ryzí barva Bez amoniaku Nyní ještě šetrnější. Postupně smývatelná barva od Palette je šetrná a pečující díky vylepšenému barvicímu krému obohacenému o OLEJ Z MAKADAMIOVÝCH OŘECHŮ. Pro přirozený, výrazně zdravější vzhled barvy s posíleným leskem! Přirozeně vypadající výrazné barvy šetrné k vlasům zaručuje mimořádně přirozeně vypadající barevný výsledek, je velmi šetrný k vlasům, jelikož barví bez stop amoniaku a ještě lépe pečuje o vlasy*, zvýrazní vaše vlasy viditelně větším leskem** a překryje první šediny.

  2,23 €

 • Barva a Péče 10N - Platinová blond 135ml

  Barva a Péče 10N - Platinová blond 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Barva a Péče 9N - Medová blond 135ml

  Barva a Péče 9N - Medová blond 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • HAIRWONDER Přírodní dlouhotrvající barva na vlasy Světle hnědá 5

  HAIRWONDER Přírodní dlouhotrvající barva na vlasy Světle hnědá 5

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Hairwonder je značka dlouhotrvajících barev na vlasy bez obsahu amoniaku. Pro dosažení co nejpřírodnějšího složení, byla použita nejmodernější technologie výroby. Pestrá paleta dlouhotrvajících barev Hairwonder vlasy intenzivně chrání, vyživuje a posiluje. Pro krásné a zářivé barvy a zdravé, hedvábně jemné vlasy! Výhody výrobku Barvy Hairwonder Colour & Care jsou obohaceny o to nejlepší, co matka příroda nabízí. Devět vzácných bio výtažků posiluje a chrání strukturu vlasu, přináší vlasům optimální péči a briliantový lesk. Speciální přírodní složení zmírňuje působení UV paprsků a pomáhá udržet barvu dlouho sytou a výraznou. Bio arganový olej, fytokeratin a provitamín B5 posilují vlasy, hydratují a propůjčují jim pružnost a hebkost. Dlouhotrvající barvy na vlasy Hairwonder Colour & Care dokonale kryjí šediny a vydrží minimálně 6-8 týdnů. Čistě přírodní látky ve složení BIO arganový olej, panthenol, rozmarýn, chmel, meduňku, čajovníkovec, heřmánek, kasii, ženšen, zelený čaj, sojový protein, pšeničný protein. Hairwonder dlouhotrvající barvy neobsahují žádnou z těchto škodlivých látek - Parabeny, Amoniak, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umělé vůně, ftaláty ani pižmo. Balení obsahuje Colour & Care krém 40 ml, aktivátor 40 ml, colour fix kondicionér 20 ml, příbalový leták, ochranné rukavice. Objem balení 100 ml.

  9,15 €

 • Barva a Péče 11A - Pískově popelavá blond 135ml

  Barva a Péče 11A - Pískově popelavá blond 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení, použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Barva a Péče 4M - Mahagonová hnědá 135ml

  Barva a Péče 4M - Mahagonová hnědá 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Užití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Dávkování Vylijte obsah lahvičky s názvem Teinture Color & Soin (menší ze dvou lahviček) do lahvičky Fixateur de couleur, dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezí jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy), neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti. Nenechávejte tento přípravek v dosahu dětí.

  11,37 €

 • Barva a Péče 7C - Zemitě měděná blond 135ml

  Barva a Péče 7C - Zemitě měděná blond 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • Barva a Péče 6B - Kakaově hnědá 135 ml

  Barva a Péče 6B - Kakaově hnědá 135 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Bez amoniaku bez resorcinu bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Dermatologicky testováno.

  11,37 €

 • Barva a Péče 8G - Světlá zlatá blond 135ml

  Barva a Péče 8G - Světlá zlatá blond 135ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Použití Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie. Aplikace Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru. Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu. Účinné látky PEG-2 Oleamine Aqua Purificata Cocamide DEA Podmínky použití Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

  11,37 €

 • HAIRWONDER Přírodní dlouhotrvající barva na vlasy Černá 1

  HAIRWONDER Přírodní dlouhotrvající barva na vlasy Černá 1

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Hairwonder je značka dlouhotrvajících barev na vlasy bez obsahu amoniaku. Pro dosažení co nejpřírodnějšího složení, byla použita nejmodernější technologie výroby. Pestrá paleta dlouhotrvajících barev Hairwonder vlasy intenzivně chrání, vyživuje a posiluje. Pro krásné a zářivé barvy a zdravé, hedvábně jemné vlasy! Výhody výrobku Barvy Hairwonder Colour & Care jsou obohaceny o to nejlepší, co matka příroda nabízí. Devět vzácných bio výtažků posiluje a chrání strukturu vlasu, přináší vlasům optimální péči a briliantový lesk. Speciální přírodní složení zmírňuje působení UV paprsků a pomáhá udržet barvu dlouho sytou a výraznou. Bio arganový olej, fytokeratin a provitamín B5 posilují vlasy, hydratují a propůjčují jim pružnost a hebkost. Dlouhotrvající barvy na vlasy Hairwonder Colour & Care dokonale kryjí šediny a vydrží minimálně 6-8 týdnů. Čistě přírodní látky ve složení BIO arganový olej, panthenol, rozmarýn, chmel, meduňku, čajovníkovec, heřmánek, kasii, ženšen, zelený čaj, sojový protein, pšeničný protein. Hairwonder dlouhotrvající barvy neobsahují žádnou z těchto škodlivých látek - Parabeny, Amoniak, P-Phenylenediamin (PPD), O & P Aminophenol, Tetrahydro-6-nitroquinoxalin, Chlororesorcinol, umělé vůně, ftaláty ani pižmo. Balení obsahuje Colour & Care krém 40 ml, aktivátor 40 ml, colour fix kondicionér 20 ml, příbalový leták, ochranné rukavice. Objem balení 100 ml.

  9,15 €

 • SOAPHORIA Černá barva 100 g

  SOAPHORIA Černá barva 100 g

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Bylinná barva na vlasy vyrobena z indiga, která barví na černo až na havraní černou s modrým odleskem. Vhodná je na světle hnědé až černé vlasy, na vlasy šedivé a prošedivělé. Mícháním s mahagonově červenou hennou se docílí vytvoření odstínů tmavě hnědé až kaštanově hnědé. Prášek se získává sušením listů polokeře indigovníku, který se používal už od starověku k vytvoření démonicky černé barvy vlasů s modrým odleskem. Vysoce regenerační směs vlasy zesílí, uhladí, dodá jim lesk a šmrnc. Složení  Henna Indigofera Tinctoria Leaf Powder Aplikace a návrhy Alternativ k použití je neskutečně hodně, uvedeme jen několik z nich. 1)První alternativou je použití ve formě výroby macerátu ředěním s vodou v poměru 1:10, který necháme vyluhovat po dobu 24 hodin. Následně se použije, jako oplachovací roztok nebo se přidá do šamponu či kondicionéru na vlasy. 2)Další možností je vytvoření masky. Převařenou vodu necháme trochu vychladnout (přibližně na 60C). V misce teplou vodu smícháme s henna směsí, dokud nevznikne homogenní pasta (přibližně 70% vody k 30% směsi). Pastu přikryjeme a necháme ji uležet na dobu cca 30 minut. Pomocí štětce nebo rukou nanášíme ještě teplou směs na čisté a suché vlasy. V případě můžeme přidat další aditiva do henna pasty (viz tabulka Přehled doporučených aditiv do henna zábalů). Aplikace Henny Henna pasta se aplikuje od kořínků směrem ke konečkům. Pokud vlasy jsou delší, je lepší vlasy barvit po pramíncích. Bohatě pastu nanést a vmasírovat do vlasů a pokožky hlavy. Když jsme hotové s nanášením, zabalíme vlasy fólií nebo plastovou pokrývkou (čepicí), následně ručníkem. V teple se vytvoří lepší účinek. Směs necháme minimálně půl hodinu, ale maximálně 23 hodin působit (výsledky jsou krásné již po 3-4 hodinách, ale nejlepší je zábal nechat působit přes noc), poté důkladně opláchneme velkým množstvím teplé vody. Užitečné rady Henna se neabsorbuje do vlasů, ale hustě jejich povrch pokryje barvou. Čím důkladněji a rovnoměrněji naneseme barvu, tím lépe se postaráme o dlouhotrvající barevný efekt. Vyhněte se použití kovových nástrojů, přednost dejte miskám a špachtle z keramiky, skla nebo plastu. Požadované množství • krátké vlasy - kolem 50 g henna směsi• rovné vlasy (asi 20 cm) - 100 g henna směsi• rovné vlasy (asi 30 cm) - 150 g henna směsi• rovné vlasy (nad 40 cm) - 250 g henna směsi• kudrnaté vlasy - počítejte s 50%ním navýšením základního množství Výrobek vysoké kvality, neobsahuje žádné aditíva, soli, kovy ani olovo.    

  6,49 €

 • SOAPHORIA Mahagonově červená barva 100 g

  SOAPHORIA Mahagonově červená barva 100 g

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Přírodní barvicí směs, která kromě zabarvení posílí vlasy a navrátí jim lesk. Její používání je prospěšné pro ozdravení mastné pokožky hlavy se sklonem k tvorbě lupů. V závislosti od původní barvy vlasů je barví na měděnou, bronzovou nebo až kaštanově hnědou. Vlastnosti Henny Henna je trnitý keř, jehož sušené listy se používají od nepaměti na barvení pleti a pokožky, vlasů, nehtů ale i textilních vláken a tkanin. Vlasům nejen vykouzlí přírodní barvu, ale posiluje, osvěžuje a rozjasňuje je, jsou odolnější a snadno rozčesávatelné. Henna má fungicidní a baktericidní vlastnosti, přispívá k odstranění lupů a reguluje tvorbu kožního mazu. Ve směsi s jinými druhy, neutrální či černou hennou se může získat široká škála barev a odstínů. Složení Lawsonia Inermis Leaf Powder Aplikace a návrhy Alternativ k použití je neskutečně hodně, uvedeme jen několik z nich. 1) První alternativou je použití ve formě výroby macerátu ředěním s vodou v poměru 1:10, který necháme vyluhovat po dobu 24 hodin. Následně se použije, jako oplachovací roztok nebo se přidá do šamponu či kondicionéru na vlasy. 2) Další možností je vytvoření masky. Převařenou vodu necháme trochu vychladnout (přibližně na 60C). V misce teplou vodu smícháme s henna směsí, dokud nevznikne homogenní pasta (přibližně 70% vody k 30% směsi). Pastu přikryjeme a necháme ji uležet na dobu cca 30 minut. Pomocí štětce nebo rukou nanášíme ještě teplou směs na čisté a suché vlasy. V případě můžeme přidat další aditíva do henna pasty (viz tabulka Přehled doporučených aditív do henna zábalů). Aplikace Henny Henna pasta se aplikuje od kořínků směrem ke konečkům. Pokud vlasy jsou delší, je lepší vlasy barvit po pramíncích. Bohatě pastu nanést a vmasírovat do vlasů a pokožky hlavy. Když jsme hotové s nanášením, zabalíme vlasy fólií nebo plastovou pokrývkou (čepicí), následně ručníkem. V teple se vytvoří lepší účinek. Směs necháme minimálně půl hodinu, ale maximálně 23 hodin působit (výsledky jsou krásné již po 3-4 hodinách, ale nejlepší je zábal nechat působit přes noc), poté důkladně opláchneme velkým množstvím teplé vody. Užitečné rady Henna se neabsorbuje do vlasů, ale hustě jejich povrch pokryje barvou. Čím důkladněji a rovnoměrněji naneseme barvu, tím lépe se postaráme o dlouhotrvající barevný efekt. Vyhněte se použití kovových nástrojů, přednost dejte miskám a špachtle z keramiky, skla nebo plastu. Požadované množství • krátké vlasy - kolem 50 g henna směsi• rovné vlasy (asi 20 cm) - 100 g henna směsi• rovné vlasy (asi 30 cm) - 150 g henna směsi• rovné vlasy (nad 40 cm) - 250 g henna směsi• kudrnaté vlasy - počítejte s 50%ním navýšením základního množství Neobsahuje žádné aditíva, soli, kovy ani olovo.

  6,49 €

 • SOAPHORIA Blond barva 100 g

  SOAPHORIA Blond barva 100 g

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Jemný prášek zelené barvy s bylinnou vůní heřmánku a rozmarýnu. Směs čtyř rostlinných prášků, a to heřmánkového, rozmarýnového, prášek z pozemních sušených květů, listů neutrální henny (Cassia obovata) a z rebarbory pontské. Je to směs, která blond barvu vlasů oživí a zapůjčuje jim třpytivé světlé odstíny. Zklidňující heřmánek nejenže překrásně oživí barvu vlasů, má i protizánětlivé účinky a pomáhá proti vypadávání vlasů. Rozmarýn stimuluje krevní oběh pokožky hlavy a reguluje tvorbu mazu i zabojuje proti lupům. Nejlepšími vlastnostmi henny jsou právě posilující, obohacující a zkrášlující účinky, které krásně pročistí pokožku hlavy a vlasovou korunu. Rebarbora pontská dodává zlatomedový odstín. Složení Matricaria Recutita Flower Powder, Rosmarinus Officinalis Leaf Powder, Cassia Obovata Leaf Powder, Rheum Rhaponticum L. Root Powder Aplikace a návrhy Alternativ k použití je neskutečně hodně, uvedeme jen několik z nich. 1)První alternativou je použití ve formě výroby macerátu ředěním s vodou v poměru 1:10, který necháme vyluhovat po dobu 24 hodin. Následně se použije, jako oplachovací roztok nebo se přidá do šamponu či kondicionéru na vlasy. 2)Další možností je vytvoření masky. Převařenou vodu necháme trochu vychladnout (přibližně na 60C). V misce teplou vodu smícháme s henna směsí, dokud nevznikne homogenní pasta (přibližně 70% vody k 30% směsi). Pastu přikryjeme a necháme ji uležet na dobu cca 30 minut. Pomocí štětce nebo rukou nanášíme ještě teplou směs na čisté a suché vlasy. V případě můžeme přidat další aditiva do henna pasty (viz tabulka Přehled doporučených aditiv do henna zábalů). Aplikace Henny Henna pasta se aplikuje od kořínků směrem ke konečkům. Pokud vlasy jsou delší, je lepší vlasy barvit po pramíncích. Bohatě pastu nanést a vmasírovat do vlasů a pokožky hlavy. Když jsme hotové s nanášením, zabalíme vlasy fólií nebo plastovou pokrývkou (čepicí), následně ručníkem. V teple se vytvoří lepší účinek. Směs necháme minimálně půl hodinu, ale maximálně 23 hodin působit (výsledky jsou krásné již po 3-4 hodinách, ale nejlepší je zábal nechat působit přes noc), poté důkladně opláchneme velkým množstvím teplé vody. Užitečné rady Henna se neabsorbuje do vlasů, ale hustě jejich povrch pokryje barvou. Čím důkladněji a rovnoměrněji naneseme barvu, tím lépe se postaráme o dlouhotrvající barevný efekt. Vyhněte se použití kovových nástrojů, přednost dejte miskám a špachtle z keramiky, skla nebo plastu. Požadované množství • krátké vlasy - kolem 50 g henna směsi• rovné vlasy (asi 20 cm) - 100 g henna směsi• rovné vlasy (asi 30 cm) - 150 g henna směsi• rovné vlasy (nad 40 cm) - 250 g henna směsi• kudrnaté vlasy - počítejte s 50%ním navýšením základního množství Výrobek vysoké kvality, neobsahuje žádné aditiva, soli, kovy ani olovo.

  6,49 €

 • SOAPHORIA Hnědá barva 100 g

  SOAPHORIA Hnědá barva 100 g

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Bylinná barvicí směs na vlasy, která dodá překrásně hnědý odstín, tónuje blond a hnědé vlasy. Používá se jako maska na vlasy samostatně, resp. s jinými typy henna prášků. Směs se vyrábí z masitých nedozrálých slupek vlašských ořechů, které se suší a melou na jemný prášek. Ve formě masky je to výborné přírodní barvivo na vlasy. V závislosti na původním odstínu vlasů dodává světlejší nebo tmavší odstíny hnědé. Hnědá henna se může míchat s mahagonově červenou a černou hennou, čímž se zajistí různorodější a bohatší obarvení vlasů a vytvoření přirozenějšího efektu. Složení Henna Juglans Regia Seedcoat Extract Aplikace a návrhy Alternativ k použití je neskutečně hodně, uvedeme jen několik z nich. 1)První alternativou je použití ve formě výroby macerátu ředěním s vodou v poměru 1:10, který necháme vyluhovat po dobu 24 hodin. Následně se použije, jako oplachovací roztok nebo se přidá do šamponu či kondicionéru na vlasy. 2)Další možností je vytvoření masky. Převařenou vodu necháme trochu vychladnout (přibližně na 60C). V misce teplou vodu smícháme s henna směsí, dokud nevznikne homogenní pasta (přibližně 70% vody k 30% směsi). Pastu přikryjeme a necháme ji uležet na dobu cca 30 minut. Pomocí štětce nebo rukou nanášíme ještě teplou směs na čisté a suché vlasy. V případě můžeme přidat další aditiva do henna pasty (viz tabulka Přehled doporučených aditiv do henna zábalů). Aplikace Henny Henna pasta se aplikuje od kořínků směrem ke konečkům. Pokud vlasy jsou delší, je lepší vlasy barvit po pramíncích. Bohatě pastu nanést a vmasírovat do vlasů a pokožky hlavy. Když jsme hotové s nanášením, zabalíme vlasy fólií nebo plastovou pokrývkou (čepicí), následně ručníkem. V teple se vytvoří lepší účinek. Směs necháme minimálně půl hodinu, ale maximálně 23 hodin působit (výsledky jsou krásné již po 3-4 hodinách, ale nejlepší je zábal nechat působit přes noc), poté důkladně opláchneme velkým množstvím teplé vody. Užitečné rady Henna se neabsorbuje do vlasů, ale hustě jejich povrch pokryje barvou. Čím důkladněji a rovnoměrněji naneseme barvu, tím lépe se postaráme o dlouhotrvající barevný efekt. Vyhněte se použití kovových nástrojů, přednost dejte miskám a špachtlím z keramiky, skla nebo plastu. Požadované množství • krátké vlasy - kolem 50 g henna směsi• rovné vlasy (asi 20 cm) - 100 g henna směsi• rovné vlasy (asi 30 cm) - 150 g henna směsi• rovné vlasy (nad 40 cm) - 250 g henna směsi• kudrnaté vlasy - počítejte s 50%ním navýšením základního množství Výrobek vysoké kvality, neobsahuje žádné aditiva, soli, kovy ani olovo.  

  6,49 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam