Úvodná strana Krása a osobná hygiena Vlasová kozmetika Gély na vlasy

Gély na vlasy

Gély na vlasy sú jednou z možností, ako kreatívne a pohodlne dosiahnuť rôzne variácie účesu. Nie sú zďaleka určené len pre ženy, vďaka svojmu ľahkému a rýchlemu použitiu sú vhodné aj pre mužov. Páni, nemusíte sa báť, že budete menej chlapmi, keď sa o seba budete starať. Práve naopak, moderný muž svojmu vzhľadu venuje čas i pozornosť.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Gély na vlasy - detailný popis

Ako vybrať gél na vlasy

Stupeň účinnosti gélu sa dozviete z čísla, ktoré uvádza každý výrobca na obale svojho produktu. Čím vyšší stupeň, tým by mal byť účinok gélu silnejší. Gély sú k vlasom šetrné, podporujú ich lesk a ľahko sa vyčesávajú, takže nie je nutné vlasy kvôli odstráneniu gélu umývať. Pokiaľ nie je vaším cieľom efekt mokrých vlasov, nanášajte gél na suché vlasy. V prípade, že chcete tužiaci efekt ešte podporiť, použite aj lak na vlasy.

Na čo si dať pri géloch na vlasy pozor

Gély sú všeobecne vhodné skôr pre kratšie vlasy. Pre dlhšie vlasy nie je gél príliš vhodný, pretože po jeho nanesení vlasy stuhnú a horšie sa upravujú. Dôležité je vybrať nielen vhodný gél, ale aj nanášať ho v primeranom množstve, pokiaľ teda nechcete mať na hlave tvrdé pichliače.

Ponúkame vám rad gélov, ktoré sa hodia pre každý typ vlasov.

Na vlnité vlasy použite špeciálne Matrix Total Results, ktorý skrotí vaše neposedné kadere. Extrémne tužiaci efekt docielite pomocou Taft powerextreme gélu na vlasy. Farbené vlasy stuží a zároveň zregeneruje Amica Fixater na vlasy. Na objem vlasov pôsobí priaznivo Pantene spray Volume Boost.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika