Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Vlasová kozmetika » Vlasové aktivátory

Vlasové aktivátory

Trápi vás nadmerné vypadávanie vlasov? Zabráňte strate vlasov s vlasovými aktivátormi! Vlasové aktivátory sú prípravky na rast vlasov obsahujúce látky, ktoré dokážu oživiť vlasové folikuly, tak aby znovu začali produkovať silné a farebné vlasy. Aktivátory zabraňujú nadmernému vypadávaniu vlasov a prispievajú k ich regenerácii.

● Nielen zamedzenie vypadávaniu vlasov, ale i hydratácia vlasov a ich celkové posilnenie sú pozitíva, ktoré so sebou prináša Biohar vlasový aktivátor.

Stimulujúce a posilňujúce účinkyCapillan, ktorý je komplexom vitamínov a ďalších látok. Je tak zdrojom prírodnej hydratácie vlasov.

● Obľúbené sú produkty značky Alpecin. Bojujte proti vypadávaniu vlasov už pri umývaní šampónom. Špeciálny kofeinový šampón posilňuje oslabené korienky vlasov. Pre ešte lepšie výsledky použite tiež kofeinové tonikum Alpecin.

Nadmerné vypadávanie vlasov trápi nielen mužov, ale i ženy. Preto sú produkty určené obom skupinám.

V súčasnej dobe je na trhu k dostaniu naozaj široká ponuka prípravkov proti vypadávaniu vlasov - od šampónov, cez balzamy, toniká až po koncentrované séra. Stačí si vybrať typ, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • Grecian 2000 lotion (vlasová voda) 125 ml

  Grecian 2000 lotion (vlasová voda) 125 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Grecian 2000 pôsobí s prirodzenými zložkami vlasu tak, že vytvorí vo vlase podobný pigment tam, kde skôr boli melaníny. Postupne sa proces šedivenia obráti. Odporúčame skôr na pevné vlasy. Prevažnou zložkou vlasov sú proteíny. Obsahujú melanín, ktorý dáva vlasu prirodzenú farbu. Melaníny sú obsiahnuté rovnako v tmavom aj v svetlom vlase. Tmavý vlas obsahuje viac melanínu než vlas svetlý. Časom sa obsah melanínu môže natoľko znížiť, že vlas sa stáva šedivým. Bežne proces neprebieha u všetkých vlasov naraz a pokračuje postupne.Keď vlas nemá žiaden melanín, šedne. Grecian 2000 pôsobí s prirodzenými zložkami vlasu tak, že vytvorí vo vlase podobný pigment tam, kde skôr boli melaníny. Postupne sa proces šedivenia obráti. Grecian 2000 je tak šetrný, že po prvých použitiach nepozorujete žiadne viditeľné zmeny. Ak máte len jednotlivé šedivé vlasy, môže zmena k viditeľnému výsledku trvať ešte dlhšie, než keď je vlas úplne šedivý. Grecian 2000 neobsahuje chemikálie, ktoré by vlas poškodzovali. Grecian 2000 LOTION je bezfarebná tekutina a jej používanie je rovnako jednoduché ako pri vlasovej vode. Stačí naniesť prípravok na vlasy najprv denne. Niekoľko ďalších týždňov potom stačí ošetriť vlas 1-2 krát týždenne, aby udržal žiaduci odstieň vlasov. Prípravok sa nanáša denne na suchý vlas počas niekoľkých týždňov. Dĺžka procesu závisí na tom ako je vlas šedivý a silný. Na udržanie stačí naniesť 1 až 2 krát týždenne. Obsah jedného balenia pri dennom používaní stačí na 2-3 týždne.

  13,43 €

 • NANOGEN keratínové vlákna tmavo hnedá 30 g

  NANOGEN keratínové vlákna tmavo hnedá 30 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Ak máte riedke vlasy a presvitá Vám pokožka hlavy, Nanogen Keratínové vlákna tmavo hnedá- zahusťovač vlasov predstavuje unikátny a novodobý spôsob riešenia Vášho problému. Vlákna sú z rovnakého proteínu ako ľudský vlas a nanesením na vlasy dokonale prekryjú riedke miesta a presvitajúcu pokožku hlavy. Efekt prichádza bezprostredne po aplikácii. Výsledkom je prirodzený vzhľad hustých vlasov a navrátenie späť strateného sebavedomia! Návod na použitie: 1. Upravte si vlasy (vytvorte účes) ako obvykle. 2. Ľahkým potriasaním dózy postupne sypte na riedke miesta (a presvity) vo vlasoch. Prstami doupravujte podľa potreby. 3. Pre najlepšie výsledky a odolnosť voči vode použite Nanogen vodeodolný fixátor (predávaný samostatne). Tip od profesionála: Menej je viac! Aplikujte po menších, postupnejších dávkach až kým nedocielite požadovanú mieru zahustenia. Zmyjete šampónom. Nefunguje na úplnú plešinu bez vlasov! Výhody: Jednoduchá aplikácia Prirodzený výsledok zahustenia vlasov za niekoľko sekúnd Vyrobené z prírodného keratínu Diskrétny dizajn Odolné voči vetru a potu Nešpiní, nepúšťa farbu ani vo vode Dostupné v 10 farebných odtieňoch Dermatologicky testované

  37,44 € -15% 43,90 €

 • NANOGEN keratínové vlákna čierna 15 g

  NANOGEN keratínové vlákna čierna 15 g

  Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Ak máte riedke vlasy a presvitá Vám pokožka hlavy, Nanogen Keratínové vlákna čierna- zahusťovač vlasov predstavuje unikátny a novodobý spôsob riešenia Vášho problému. Vlákna sú z rovnakého proteínu ako ľudský vlas a nanesením na vlasy dokonale prekryjú riedke miesta a presvitajúcu pokožku hlavy. Efekt prichádza bezprostredne po aplikácii. Výsledkom je prirodzený vzhľad hustých vlasov a navrátenie späť strateného sebavedomia! Návod na použitie: 1. Upravte si vlasy (vytvorte účes) ako obvykle. 2. Ľahkým potriasaním dózy postupne sypte na riedke miesta (a presvity) vo vlasoch. Prstami doupravujte podľa potreby. 3. Pre najlepšie výsledky a odolnosť voči vode použite Nanogen vodeodolný fixátor (predávaný samostatne). Tip od profesionála: Menej je viac! Aplikujte po menších, postupnejších dávkach až kým nedocielite požadovanú mieru zahustenia. Zmyjete šampónom. Nefunguje na úplnú plešinu bez vlasov! Výhody: Jednoduchá aplikácia Prirodzený výsledok zahustenia vlasov za niekoľko sekúnd Vyrobené z prírodného keratínu Diskrétny dizajn Odolné voči vetru a potu Nešpiní, nepúšťa farbu ani vo vode Dostupné v 10 farebných odtieňoch Dermatologicky testované

  24,48 € -5% 25,90 €

 • QILIB pre mužov 80 ml

  QILIB pre mužov 80 ml

  Výpredaj Doručenie do Vianoc

  skladom 3 - 5 ks

  Jedná sa o nemedikamentózny roztok s príjemnou vôňou, ktorý je určený pre mužov, starších ako 18 rokov. Má hypoalergénne zloženie. Spôsob použitia Fľaštičku pretrepte a roztok nanášajte priamo na pokožku hlavy. Prípravok vmasírujte a neoplachujte po dobu minimálne 30 minút. Dávkovanie 5-10 streknutí 2x denne (ráno a večer).

  26,25 € -5% 27,51 €

 • Fytofontana Hair Woman 125 ml

  Fytofontana Hair Woman 125 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Vlasy s pribúdajúcim vekom stráca svoju pružnosť, silu a objem a častejšie vypadávajú. Fyto-biotechnologické sérum na omladenie a podporu rastu vlasov je spojením tradičných rastlinných výťažkov a najnovších biotechnologických účinných látok získaných vedeckými metódami. Zloženie Hair Woman bolo vytvorené na základe výskumu rastových faktorov a biomimetických peptidov, ktoré patria medzi najúčinnejšie látky súčasnosti. Naviac vďaka technológii nanokapslí (nanotechnológie) dokážu účinne preniknúť do bunky vlasového folikulu a revitalizovať tak vlas až od úplného základu. Sérum stimuluje vlasové bunky, zamedzuje prístupu škodlivých látok k vlasu, vo vnútornej vlasovej bunke aktivuje rastový signál vlasu, zastavuje vypadávanie vlasov, obnovuje a stimuluje ich rast, vlasy budú silnejšie, pevnejšie a lesklejšie. Použitie a dávkovanie Naneste na suchú pokožku hlavy prípravok na podporu rastu vlasov. Pred použitím jemne pretrepte. Aplikujte na celú hlavu pokožky a jemne vmasírujte do pokožky pomocou končekov prstov. Nezmývajte po dobu nasledujúcich 3 hodín. Používajte každé ráno a večer po dobu 90 dní alebo do doby dosiahnutia požadovaného účinku. Pre udržanie dosiahnutého účinku používajte 1x denne. Skladovanie Skladujte pri teplote 10 - 25 ºC. Účinné látky Octapeptide-2, tripeptidy 1, Biotinoyl tripeptid-1. Rastlinné látky: Kopřiva, lopúch, nechtík lekársky, breza, rebríček obyčajný, materina dúška, paprika. Kyselina salicylová, hydrolyzované pšeničné a sójové proteín, lecitín, panthenol. Zloženie Alcohol denaturated; Urtica dioica; Burdock root extract; Calendula officinalis; Birch Leaves; Yallow extract; Thyme extract; Butylene Glycol, Aqua, PPG 26 Buteth 26, PEG 40 Hydrogenated Castor Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptide-1; Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Xanthan Gum, Tripeptide-1; Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate; Octapeptide-2; Capsicum Annuum Extract; Salicylic Acid, Triethanolamine, Lecithin, Carrageenan, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl Urea; Panthenol. Upozornenie Iba na vonkajšie použitie, neprehĺtať. Pri prehltnutí vyhľadajte odbornú pomoc. Výrobok je veľmi dobre znášaný. Napriek tomu sa pre jeho veľmi vysokú účinnosť doporučuje pred použitím Hair man a Hair woman otestovať na kúsku pokožky. Otestujte reakciu pokožky nanesením prípravku na malú časť ošetrenej oblasti a pred úplným nanesením počkajte 24 hodín. Akonáhle pocítite podráždenie alebo zvýšenú citlivosť, prestaňte prípravok používať. Zabráňte styku s očami. Ak sa výrobok dostane do očí, vypláchnite ich dôkladne vodou a jemné osušte. Nepoužívajte na otvorené rany. Prípadné iné sfarbenie a jemné usadeniny sú zapríčinené rastlinnými zložkami, ktoré prípravok obsahuje, a žiadnym spôsobom neovplyvňujú kvalitu výrobku.

  18,86 € -7% 20,29 €

 • PLANTUR 39 fyto-kofeínový šampón pre jemné, lámavé vlasy 250 ml

  PLANTUR 39 fyto-kofeínový šampón pre jemné, lámavé vlasy 250 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Fyto-Kofeinový šampón pre jemné, lámavé vlasy zámerne obsahuje len nízke dávky zmäkčujúcich a vlasy zvláčňujúcich látok, čo zaistí, že váš účes si udrží svoj objem. Počas umývania vlasov preniká účinná látka až do vlasového folikulu. Zaujíma Vás ako Plantur 39 prospieva kvalite vlasov Až do menopauzy sú vlasové korienky žien chránené vysokým podielom ženských hormónov (estrogénov). Po menopauze sa hladina týchto hormónov znižuje a narastá vplyv mužských hormónov. Následkom toho vlasy narastajú jemnejšie, predčasne vypadávajú a stále viac presvitá pokožka hlavy. Rednutie a úbytok vlasov začína byť viditeľný. Kofeín obsiahnutý v šampónoch radu Plantur 39 zabraňuje hormonálne podmienenému vyčerpaniu produkcie vlasov. Zloženie prípravku Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Panthenol, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Chloride, Caffeine, Propylene Glycol, PEG-120 Metyl Glucose Dioleate, Parfum, Citric Acid, Sodium Citrate, Hydrolyzed Wheat Protein, Potassium Sorbate, polyquaternium-7, Camellia Sinensis Leaf Extract, Hexyl Cinnamal, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacínamid, Limonene, Linalool, Phenoxyethanol, Metylparabén, Propylparaben. Odporúčané použitie Používa sa ako bežný šampón, len pri umývaní nechajte šampón pôsobiť na hlave minimálne 2 minúty, čo je doba potrebná pre prienik kofeínu k vlasovému korienku. Potom vlasy opláchnite. Aby bol očakávaný účinok dostatočný, je potrebné buď každodenné použitie, alebo kombinácia s kofeínovým tonikom z radu Plantur 39 .

  10,43 € -7% 11,21 €

 • DUCRAY Anaphas+ Posilující a Revitalizující šampon 200 ml

  DUCRAY Anaphas+ Posilující a Revitalizující šampon 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Monolaurin zmírňuje vypadávání vlasů a to působením na enzym, jež je za vypadávání vlasů zodpovědný. Šampon Anaphas+ je zcela uzpůsobený pro devitalizované a unavené vlasy, kterým dodává sílu a pevnost.  Návod k použití Naneste šampon na vlasy, napěňte a následně opláchněte. Opakujte aplikaci, přípravek vmasírujte do vlasové pokožky, masírujte 2-3 minuty a pak vlasy opláchněte vodou.

  14,31 €

 • PLANTUR 21 Nutri-kofeinový elixír 200 ml

  PLANTUR 21 Nutri-kofeinový elixír 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom do 24 hodín

  Nutri-kofeinový elixír byl vyvinutý pro mladé ženy. Jde o tonikum na pokožku hlavy, které zajišťuje ochranu před vyčerpáním energie ve vlasových koříncích, a tím zabraňuje předčasným poruchám růstu vlasů. Komplex účinných látek proniká podél vlasového stvolu a vytváří v pokožce zásobu účinných látek na 24 hodin. Účinky aktivních složek Kofein – aktivuje vlasové kořínky a zlepšuje růst vlasů Biotin – reguluje rovnováhu energie ve vlasových koříncích a přispívá tak k udržení zdravého růstu vlasů Zinek – růstový faktor a nejdůležitější stopový prvek pro vlasy a pro zdravé kořínky vlasů Vápník a hořčík – zvyšují obranyschopnost vlasových kořínků Doporučená aplikace Každý den aplikujte Nutri-kofeinový elixír na pokožku hlavy a vmasírujte. Neoplachujte! Používání Nutri-kofeinového tonika je vhodné především pro ženy, které si nemyjí vlasy každý den.

  10,69 €

 • ALPECIN Kofeínový šampón C1 250 ml

  ALPECIN Kofeínový šampón C1 250 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Kofeín podporuje rast vlasov a spomaľuje dedičné vypadávanie vlasov. Kofeín v prípravkoch Alpecin preniká ku korienkom vlasov, aj keď šampón zmyjete. V pomerne krátkom čase (120 sekúnd) sa účinná látka dostane pozdĺž vlasu priamo k vlasovému folikulu. Ak necháte šampón pôsobiť dlhšie, dostane sa kofeín aj do pokožky hlavy. Dôvody prečo si muži obľúbili tento šampón Zámerne totiž neobsahuje zmäkčujúce látky (napr.silikóny) a vlasy sú už po pár umytiach kvalitnejšie na dotyk. Obsiahnutý kofeín aktivuje vlasové korienky, predlžuje rastovú fázu vlasov a zrýchľuje rast vlasov. Zložky v šampóne, zinok a niacín, sú dôležité ako faktory pre rast vlasov a pre zdravé vlasové korienky. Zloženie prípravku Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Chloride, Caffeine, Panthenol, Parfum, PEG-120 Metyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, mentol, PEG -40 hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, polyquaternium-7, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacínamid, Limonene, Tocopherol, Phenoxyethanol, Metylparabén, Propylparaben, CI 42090, CI 60730. Odporúčaná aplikácia Nechajte pôsobiť po dobu 2 minút od aplikácie šampónu po opláchnutí. Množstvo absorbovaného kofeínu závisí na dĺžke pôsobenia. Vďaka úmyselnej absencii zmäkčujúcich látok (napr. Silikónov) budú vaše vlasy pevnejšie. (Upozornenie pre vrcholových športovcov - vo vlasovom vačku môže byť zistený Alpecin-Coffein.) Balenie obsahuje 250 ml.

  5,88 € -25% 7,79 €

 • BIOHAIR Vlasový aktivátor 75 ml

  BIOHAIR Vlasový aktivátor 75 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Biohar je vysoko účinný aktivátor vlasov s prírodnou kyselinou hyalurónovou, ktorý bol vyvinutý na základe objavu prírodných rastových polypeptidov. Prvotné vynikajúce výsledky boli dosiahnuté pri testovaní u najťažšej formy úplnej straty vlasov - tzv. totálnej alopécie. Biohar vlasový aktivátor možno použiť v prípade nadmernej straty vlasov na už preriedené vlasy na vlasy lámavé bez pružnosti Biohar je menej účinný v prípadoch hormonálnych príčin, ktoré sa vyskytujú predovšetkým v mužskej populácii, kedy ide o tzv. \ "Vysoké čelo \" čelných kútov. V týchto prípadoch môže Biohar zmierniť dôsledky týchto porúch, nedokáže však odstrániť ich príčinu - nie je hormonálnym prostriedkom. Ako Biohar účinkuje V prípadoch nadmerného úbytku vlasov, ale aj priamo na už preriedené vlasy bola preukázaná výrazná a celková regenerácia a aktivácia tvorby nových vlasov. Účinok aktivátora vlasov Biohar sa tiež výrazne prejavil v zlepšení kvality vlasov - ich pevnosti, pružnosti a zamedzenie lámavosti. Ako pôsobí na rast vlasov Zdravé vlasy to je v prvom rade zdravá pokožka. Práve cievy pokožky sú zodpovedné za dostatočné zásobovanie koreňov vlasov živinami. Pritom účinné látky udržujúce zdravý rast vlasov môžu byť úspešne dopĺňané zvonku - cez pokožku. Každý vlas rastie v určitých cykloch. Aplikácia prípravku Biohar bude priaznivo pôsobiť na tie vlasy, ktoré sa práve nachádzajú v rastovej fáze. Návod na použitie Biohar sa vtiera do pokožky. Účinnosť tohto prostriedku je podmienená vmasírovaním, odporúča sa jemným vtieraním končekmi prstov až do vstrebania - teda poklesu pocitu klzkosti. Biohar sa vstrebe úplne, nezanecháva škvrny - neodstraňuje sa! Balenie obsahuje 75 ml.

  4,46 € -32% 6,60 €

 • ALPECIN Coffein Liquid 200 ml

  ALPECIN Coffein Liquid 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Kombinácia účinných látok s kofeínom udržuje vlasové korienky aktívne a prispieva k predĺženiu rastových fáz vlasov na dlhšie obdobie, než je vlasom geneticky predurčené. Výhody výrobku Pôsobí proti predčasnému vypadávaniu vlasov. Zvyšuje produktivitu vlasových korienkov. Zvyšuje rýchlosť rastu vlasov. Účinné zložky Kofeín aktivuje vlasové korienky, predlžuje rastovú fázu vlasov a zrýchľuje rast vlasov. Zinok a niacín sú dôležité ako faktory pre rast vlasov a pre zdravé vlasové korienky. Zloženie prípravku Aqua, Alcohol Denat., Parfum, PEG-40 hydrogenated Castor Oil, Panthenol, mentol, Caffeine, Zinc PCA, Niacínamid, Citric Acid, Limonene, Linalool, Tocopheryl Acetate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Retinyl Acetate. Odporúčané použitie Tonic Alpecin Coffein Liquid aplikujte ráno a po každom umývaní vlasov do uterákom vysušenej pokožky hlavy. Tonikum vmasírujte a neoplachujte. Vlasy nechajte krátko preschnúť a potom ich upravte ako zvyčajne. Po aplikácii tonika Alpecin Liquid ucítite na pokožke hlavy chladivé brnenie, účinné látky sa dostávajú pozdĺž vlasu do korienka a vytvárajú tam zásobu až na 24 hodín.

  8,80 € -7% 9,44 €

 • Capillan vlasový aktivátor 200 ml

  Capillan vlasový aktivátor 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Podrobný popis výrobku Capillan vlasový aktivátor 200 ml Vlasová voda - CAPILLAN vlasový aktivátor - je prípravok učený k rekondíciu vlasov a vlasovej pokožky. Má silne stimulujúce a posilňujúce účinky. Za účinné regeneračné vlastnosti je zodpovedný komplex účinných zložiek prípravku, založený na báze vitamínov i ďalších prírodných látok.Vitamíny A a E pôsobí priaznivo v regeneračných procesoch a dodávajú vlasovej pokožke pružnosť a ochranu pred nežiaducimi vplyvmi okolitého prostredia, najmä pred vplyvom oxidatívneho stresu, ku ktorému prispieva napríklad prízemný ozón z mestského smogu. Podobne sú potom chránené aj vlasy, ktoré sú vitálne, pružné a lesklé. Tomuto efektu napomáha tiež keratínový komplex, ktorý prispieva významnou mierou k regenerácii prísunom základných stavebných prvkov vlasových a kožných buniek na báze aminokyselín. Upokojenie podráždenej pokožky je dosiahnuté pomocou hojivého účinku panthenolu v kombinácii s harmančekovým extraktom. Ten pôsobí zároveň ako prostriedok proti rozvoju nežiaduce kožné mikroflóry a obmedzuje tak výskyt lupín.ETento efekt je umocnený pôsobením extraktu z hamamelu viržinského, kde sa naviac ešte uplatní jeho zvieravý efekt na vlasovú pokožku, ktorý vedie k zníženiu množstva potu a kožného mazu a bráni vypadávaniu vlasov. Myrhová tinktúra dodáva vlasom a pokožke ochrannú vrstvu. Táto vrstva bráni prieniku škodlivých látok a zároveň pokožku i vlas kondicionujú, čo v praxi znamená ľahšie rozčesávanie, zníženie elektrizovanie vlasov a jednoduchšie formovanie účesu. Zloženie (INCI): Alcohol denat., Propylene Glycol, Aqua, Witch Hazel Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Myrrha Extract, Camomile Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Parfum (Benzyl Salicylate, Coumarin, Citronellol, Geraniol, amyl Cinnamal, Linalool ), Creatine, BHT, Retinyl Propionate, disodium EDTA. CAPILLAN Rad vlasovej a telovej kozmetiky. Značka CAPILLAN je už po mnoho rokov spojená s kvalitnou a účinnou vlasovou kozmetikou.Od čias vzniku tejto značky v štyridsiatych rokoch minulého storočia zaznamenala rad zmien a rozšírenie o nové výrobky, ale vždy bola a je spájaná s progresívnymi trendmi vlasovej kozmetiky vedúcimi k šetrné a vyváženej starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku. Vzhľadom k historickému vývoju je možné rad CAPILLAN rozčleniť na základné a dlhodobo zavedené prípravky a prípravky nové, ktoré zodpovedajú potrebám modernej starostlivosti o vzhľad. Všetky prípravky radu CAPILLAN sú určené k pravidelnému použitie. Vzhľadom k veľmi dlhej histórii ich používanie je možné bez zveličovania povedať, že sú aj bez akýchkoľvek nepríjemných vedľajších účinkov, akými sú napríklad presušeniu vlasovej pokožky, lámavosť a štiepenie vlasov a podobne. Zloženie prípravkov tvorí vyvážená zmes účinných látok, ktoré zaručujú maximálny efekt pri maximálnej šetrnosti voči ľudskému zdraviu. Výrobková rada: Capillan - vlasový šampón Capillan - vlasový aktivátor Capillan - vlasový balzam Capillan - styling gél "Strong" Capillan - styling gél "Super strong" Capillan - sprchový gél Výrobková rada CAPILLAN pokrýva prakticky kompletnú starostlivosť o vlasy a vlasovú pokožku v celej šírke moderných kozmetických prístupov. Po generácie známy blahodárny vplyv ŠAMPÓN CAPILLAN ocenia určite všetci tí, ktorí s rednutím vlasovej pokrývky doteraz márne bojujú. Pre lepšiu stimuláciu vlasových korienkov slúži vlasová voda - AKTIVÁTOR, ktorý v spojení s jemnou masážou vlasovej pokožky citeľne prispieva k obnove rastu vlasov a zároveň udržuje v dobrej kondícii aj vlastnú vlasovú pokožku. Pre vlasy poškodené, lámavé alebo s rozštiepenými končekmi je určený VLASOVÝ BALZAM s upokojujúcim a regeneračným pôsobením. Použitie stylingových gélu pre formovanie účesov nie je len záležitosťou mladšej generácie, ale stalo sa štandardnou súčasťou kultúry zovňajšku pre najširší okruh zákazníkov. Stylingové gély CAPILLAN sa vyznačujú vysokou stužujúce účinnosťou a obsahujú celý rad priaznivo pôsobiacich zložiek, ktoré vlasy a vlasovú pokožku pomáhajú vyživovať a regenerovať. Z prípravkov telovej kozmetiky je v rade CAPILLAN zahrnutý SRCHOVÝ GEL. Tento prípravok je prirodzeným pokračovaním základnej rady CAPILLAN vo svetle modernej starostlivosti o pokožku tela a vyhovuje obľúbenosti rýchle a osviežujúce hygieny v podobe sprchovanie. SPRCHOVÝ GÉL vďaka svojmu zloženiu umožňuje každodenné použitie bez pocitu vysušenia alebo podráždenia pokožky a prispieva k pocitu sviežosti a vitality.Všetky prípravky CAPILLAN využívajú klasické a osvedčené regeneračné a ochranné zložky, ktoré sú použité v jedinečných kombináciách tak, aby čo najlepšie chránili a vyživovali ošetrované miesta. zdenek.svehlik @ irel.eu

  4,11 € -13% 4,70 €

 • BIOAQUANOL U STIMULÁTOR RASTU VLASOV 250 ML

  BIOAQUANOL U STIMULÁTOR RASTU VLASOV 250 ML

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Stimulátor vlasového rastu BIOAQUANOL U dráždi mierne pokožku. Toto mierne dráždenie je žiadúce, dochádza pri ňom k lepšiemu prekrveniu vlasovej pokožky ik lepšej výžive vlasových cibuliek. Pri pravidelnom používaní dochádza k zníženiu vypadávania vlasov, zmierneniu lámavosti a obmedzeniu ich štiepeniu, zníženie tvorby lupín ak rastu nových vlasov už po dvoch mesiacoch aplikácie.

  3,96 € -46% 7,38 €

 • PLANTUR 39 fyto-kofeínové tonikum 200 ml

  PLANTUR 39 fyto-kofeínové tonikum 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Prípravky proti padaniu vlasov Plantur 39 so špeciálnou receptúrou sú unikátnymi pomocníkmi v boji proti vypadávaniu vlasov u žien. Receptúra účinného tonika Plantur 39 je založená na obsahu kofeínu, ktorý zabraňuje oslabeniu rastu vlasov. Zloženie prípravku Aqua, Alcohol Denat., Glycerín, Panthenol, Parfum, PEG-40 hydrogenated Castor Oil, Caffeine, Acrylates / C10-30 Alkyl acrylate Crosspolymer, Zinc PCA, Hexyl Cinnamal, Maltodextrín, Niacínamid, Glycine Soja Seed Extract, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citric Acid, BHT. Odporúčaná aplikácia Pomocou dávkovacej koncovky aplikujte fyto-kofeínové tonikum raz denne priamo na pokožku hlavy a rovnomerne vmasírujte. Nechajte krátko preschnúť. Potom vlasy prečešte a upravte ako obvykle. Neoplachujte!

  10,43 € -6% 11,10 €

 • ALPA LUNA ŽIHĽAVA VLASOVÁ VODA 120ML

  ALPA LUNA ŽIHĽAVA VLASOVÁ VODA 120ML

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom 1 - 2 ks

  Popri značnom množstve kyselín obsahuje výťažok zo žihľavy aj chlorofyl, vitamíny a minerálne látky, ktoré pôsobia proti vypadávaniu vlasov a podporujú ich rast. Tieto látky tiež napomáhajú regenerácii vlasov a vlasovej pokožky. Žihľavová vlasová voda je vhodná na všetky typy vlasov. Nanáša sa na vlhkú alebo suchú pokožku. Masáž sa robí asi 3 minúty.

  1,03 € -22% 1,32 €

 • BIOAQUANOL U 55 ML

  BIOAQUANOL U 55 ML

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Výborných účinkov žihľavy na rast vlasov a na pokožku je využité vo vlasovom stimulátore BIOAQUANOLU U, ktorý okrem toho obsahuje výťažok z nechtíka záhradného, koreňa kostihoja, aloe vera a materskú kašičku. Stimulátor vlasového rastu BIOAQUANOL U dráždi mierne pokožku. Toto mierne dráždenie je žiadúce, dochádza pri ňom k lepšiemu prekrveniu vlasovej pokožky ik lepšej výžive vlasových cibuliek. Pri pravidelnom používaní dochádza k zníženiu vypadávania vlasov, zmierneniu lámavosti a obmedzeniu ich štiepeniu, zníženie tvorby lupín ak rastu nových vlasov už po dvoch mesiacoch aplikácie.

  1,48 € -37% 2,34 €

 • SILVITA Bioaquanol H regulátor vlasového rastu 55 ml

  SILVITA Bioaquanol H regulátor vlasového rastu 55 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom

  Vysoko účinný regulátor rastu vlasov s obsahom kyseliny hyalurónovej, extraktov z chrupavky a radu vitamínov. Bolo klinicky dokázané, že premena nezrelého vlasu na vlas zrelý a jeho vypadávaniu je regulované obsahom kyseliny hyalurónovej a ďalších látok v okolí vlasovej cibuľky. BIOAQUANOL H práve také látky obsahuje a pri pravidelnej aplikácii navodí normálny stav v pokožke a obnoví tak rastový cyklus vlasov. Ďalej BIOAQUANOL H zlepšuje sorbci vody v pokožke, zvyšuje pevnosť a vláčnosť vlasov a odstraňuje výskyt lupín. APLIKÁCIA: Aspoň raz denne na postihnuté miesto zmotkom vaty prípadne priamo votrieť prsty do pokožky vlasovej časti hlavy alebo obočie. Ukazuje sa, že najväčšieho efektu možno dosiahnuť kombináciou oboch BIOAQUANOLů, a to tak, že najskôr stimulujeme bunky vytvárajúce vlas BIOAQUANOLEM U a rast vlasov riadime BIOAQUANOLEM H.

  2,02 € -48% 3,89 €

 • REVALID Tonic 20x6 ml

  REVALID Tonic 20x6 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Revalid® vlasové tonikum na vonkajšie použitie je energizujúci prípravok s kofeínom a prírodnými zložkami /pantenol, pšeničná bielkovina, výťažok z ovsa/, ktoré pomáhajú bojovať proti procesu starnutia folikulu, zabraňuje strate vlasov a stimuluje rast vlasov. * Ako Revalid® tonikum funguje?   Jemná masáž s tonikom stimuluje krvný obeh. Tonikum s kofeínom má priaznivý účinok na vitalitu vlasových korienkov a posilňuje ich. Tonikum posilňuje oslabené vlasy, chráni ich pred poškodením a uľahčuje česanie. Pantenol má upokojujúci účinok na pokožku vlasov.   Použitie: Môže sa používať na mokré, alebo suché vlasy. Ošetrovanie by malo trvať aspoň 2-3 mesiace, aby sa umožnila regenerácia vlasových korienkov.

  14,29 € -9% 15,68 €

 • EVELINE bioBURDOCK sérum na vlasy 150 ml

  EVELINE bioBURDOCK sérum na vlasy 150 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Bioaktívne sérum je bohaté na prírodné látky, ktoré stimulujú biologickú obnovu vlasov. Zlepšuje prekrvenie pokožky a metabolické procesy, podporuje rast vlasov a chráni pred nadmerným vypadávaním. Pre jemné a slabé vlasy: obnovuje rozštiepené končeky, pokojní podráždenie vyživuje poškodené vlasy po farbení alebo trvalej Spôsob aplikácie Zo vzdialenosti 30 cm nastriekajte malé množstvo séra na vlhké alebo suché vlasy a pokožku hlavy. Neoplachujte. Používajte 2-3x týždenne Pre čo najlepší výsledok, používajte s ostatnými produktmi radu bioBurdock Hair Therapy: šampónom, olejom a maskou.

  4,25 € -14% 4,95 €

 • HRISTINA Prírodný šampón na podporu rastu vlasov 400 ml

  HRISTINA Prírodný šampón na podporu rastu vlasov 400 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Po použití prírodného šampónu Hristina sú vlasy dlhšie, zdravšie a objemnejšie. Šampón dodáva lesk a objem, zlepšuje textúru, posilňuje, hydratuje, zabraňuje vysušeniu a poškodeniu. Zloženie Voda, jojobový olej, ricínový olej, avokádový olej, arganový olej, mydlica lekárska extrakt, žihľava dvojdomá extrakt, rozmarín extrakt, výťažok z aloe vera, lopúch väčší extrakt, monoi olej, děhel esenciálny olej. Návod na použitie Jemne vmasírujte šampón do mokrých vlasov a vlasovej pokožky a potom dôkladne opláchnite. V prípade potreby opakujte. Vyrobené čisto z prírodných produktov. Balenie obsahuje 400 ml.

  7,92 € -10% 8,77 €

 • Capillan S darčeková sada 4x200 ml aktivátor + šampon + balzám + sprchový…

  Capillan S darčeková sada 4x200 ml aktivátor + šampon + balzám + sprchový gél

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Užití Vlasový aktivátor obsahuje v lihovodném základu směs vitamínů A, E, B5, hydrokreatin a výtažky z heřmánku, vilinu a myrhovníku, které ošetřují vlasovou pokožku, udržují spodinu vlasů zdravou a bez šupin. Alkohol osvěžuje a podporuje prokrvení. Vlasový šampon obsahuje výtažky z vilinu, myrhovníku a účinné látky, které omezují nadměrnou produkci kožního mazu a tvorbu šupin. Vhodný pro pravidelné mytí všech druhů vlasů, zvláště v kombinaci s vlasovým aktivátorem. Vlasový balzám obsahuje vitamín B5, rostlinné výtažky z kopřiv a lopuchu s účinkem mírně překrvujícím, tonizujícím, ochranným, antistatickým. Zlepšuje rozčesávání vlasů. Je určen k regeneraci vlasů a k obnovení přirozené hodnoty pH. Hydratační sprchový gel, vhodný pro péčí o tělo i vlasy. Obsahuje výtažky z mořských řas, které regenerují a zvlhčují pokožku a udržují ji svěží a vláčnou. Vůně mořského vánku dodá vaší pokožce originální jemnou vůni. Jemně a šetrně myje, osvěžuje a tonizuje. Vhodný pro každodenní použití.Účinné látky Nettle Extract Burdock Root Extract Panthenol Hydrocreatine Algae extract

  14,21 €

 • VICHY Dercos Neogenic kúra pre znovuobnovenie vlasov 28x6 ml

  VICHY Dercos Neogenic kúra pre znovuobnovenie vlasov 28x6 ml

  Akcia Doručenie do Vianoc

  skladom > 5 ks

  Dercos Neogenic so Stemoxydinom 5%, prvou molekulou s biomimetickým účinkom, ktorá napomáha k udržaniu optimálneho prostredia pre správnu funkciu kmeňových buniek vlasového vačku. Spiace vlasové vačky sa znovu prebúdzajú. Výhody výrobku Prispôsobené potrebám citlivej vlasovej pokožky. Hypoalergénny. Zloženie bez parabénov. Nelepivá textúra. Hustota vlasov sa obnovuje. Jemná parfumácia a príjemná mikro-masáž Aplikácia kúry Neogenic je spojená s pocitom stimulujúcej sviežosti. Kúra sa veľmi rýchlo vstrebáva, bez toho aby na vlasovej pokožke zanechala mastný film. Vlasy sa ľahko rozčesávajú. Jemná, prirodzene svieža parfumácia bola vyvinutá tak, aby vyhovovala ženám aj mužom. Ergonomický aplikátor z bieleho bronzu umožňuje jemne masírovať vlasovú pokožku a stimulovať tak mikro-cirkuláciu (pre lepšie vstrebanie kúry). Návod a odporúčané používanie Viečko ampulky neodstraňujte ani neprepichujte. Na ampulku kolmo nasaďte aplikátor a ampulku doň zatlačte (ako bombičku do pera). Neodstraňujte z aplikátora kovovú špičku. Pre nanesenie séra stlačte fialovú plôšku aplikátora. Kúru nanášajte cik-cak pohybmi, aby bola pokožka hlavy stimulovaná. Neoplachujte. Vmasírujte hlboko do vlasovej pokožky: obe dlane položte na hlavu, a ľahko niekoľkokrát prejdite tam a späť. Prázdnu ampulku vyberte z aplikátora. Ten po každom použití vypláchnite. Aplikujte 1 ampulku denne, ráno alebo večer na suché alebo vlhké vlasy. Pre dosiahnutie optimálneho výsledku používajte po dobu 3 mesiacov.

  54,09 € -34% 81,37 €

 • PLANTUR 21 Nutri-kofeinový šampon 250 ml

  PLANTUR 21 Nutri-kofeinový šampon 250 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Nutri-kofeinový šampon byl vyvinutý a je vhodný i pro barvené a namáhané vlasy. Obsahuje zvláčňující látky, které napravují vlas namáhaný vnějšími vlivy. Díky unikátní galenice šamponu proniká vysoce účinný nutri-kofeinový komplex do vlasových folikulů už při mytí a podporuje růst vlasů. Nutri-kofeinový komplex Plantur 21 Kofein – aktivuje vlasové kořínky a zlepšuje růst vlasů Biotin – reguluje rovnováhu energie ve vlasových koříncích a přispívá tak k udržení zdravého růstu vlasů Zinek – růstový faktor a nejdůležitější stopový prvek pro vlasy a pro zdravé kořínky vlasů Vápník a hořčík – zvyšují obranyschopnost vlasových kořínků Další výhody šamponu Plantur 21 Kofein v přípravcích Plantur 21 může být ve vlasových koříncích zjištěn už po 120 sekundách. Šampon nepředstavuje pro vlasy žádnou zátěž, protože neobsahuje silikony!

  10,43 €

 • Prolab lotion proti vypadávanie vlasov 200 ml

  Prolab lotion proti vypadávanie vlasov 200 ml

  Doručenie do Vianoc

  skladom

  Follicusan aktívne vitalizuje bunky vlasovej pokožky, vlasy sa stávajú silnejšími. Použitie Odporúčame používať lotion v kombinácii s Prolab šampónom proti vypadávaniu vlasov. Lotion aplikujte rovnomerne na umyté vlasy a prstami jemne masírujte pokožku hlavy, potom vlasy vysušte. Lotion neoplachujte! Pre dosiahnutie výsledkov odporúčame 3-mesačnú kúru a používanie 2x týždenne, neskôr iba 1x týždenne. Aktívne zložky Nová vysoko účinná zložka (Follicusan) je podložená výskumom In vitro a in vivo v laboratóriách Chemisches Lab. Dr Kurta Richtera v Berlíne Zinc Pyrithione Vitamin B5 (panthenol) Zloženie Follicusan obsahuje bioaktívne signálne molekuly, DL-etyl panthenol, Inozitol, sírou bohaté amino kyseliny, N-acetyl-cysteín a N-acetyl-mention. Bioaktívne molekuly sú získavané z mlieka. Oživujú bunky vlasovej pokožky a stimulujú proteínovú biosyntézu. Inositol stimuluje látkovú výmenu vlasovej pokožky a tým pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov. DL-ethylpanthenol sa v koži premieňa do pantoténovej kyseliny. Kyselina pantoténová je základným prvkom koenzýmu A, ktorý má zásadnú úlohu v procese látkovej výmeny. Ethylpanthenol je veľmi dôležitou zlúčeninou: napomáha regenerovať poškodené vlasy, podporuje rast vlasov, hydratuje a chráni vlasy proti poškodeniu vplyvom okolitého prostredia a ostatných stresových faktorov. Síru obsahujúce amino kyseliny, N-acetyl-cystein and N-acetyl-mention pôsobia proti seborhoickým zmenám vlasovej pokožky čím pomáhajú predchádzať vzniku lupín a urýchľujú premastenie pokožky. Cyklus rastu vlasov:Cyklus rastu vlasov sa skladá z troch fáz: Vlasy sa samy nepretržite obnovujú. Ich životný cyklus sa skladá z troch fáz, ktoré sa za normálnych okolností samy opakujú. Prvá fáza (anagenová) trvá od 3 do 5 rokov, vlasy stále rastú a stávajú sa silnejšími. V okamihu keď vlasy zostarnú, prechádzajú do druhej fázy (katagenová) počas ktorej odpočívajú (okolo 3 týždňov). Nasledujúca 3-mesačná fáza (telogenová) je tretia fáza kedy vlasy vypadávajú čím vytvárajú priestor pre rast nových vlasov. Zvyčajne máme približne 78-85% vlasov v anagenovej fáze, okolo 2% v katagenovej a 15-18% v telogenovej fáze. Vypadávanie vlasov:Vypadávanie vlasov je bežné. Zvyčajne nám vypadne 60 - 80 vlasov denne. Vypadávanie vlasov sa stáva problémom v prípade, že nám vypadne 100 a viac vlasov denne. To znamená, že počet vlasov v anagenovej fáz (fáze rastu) sa znižuje, zatiaľ čo počet vlasu v telogenovej fáze (fáze vypadávania) sa zvyšuje. Nornálny životný cyklus vlasov môže byť narušený rôznymi faktormi ako je stres, zlé stravovacie návyky, hormonálna nerovnováha, ... Následok je buď vypadávanie, alebo zastavenie rastu nových vlasov. Výskumy In Vitro Fibroidný bunková kultúra, Follicusan dokázal stimulovať látkovú výmenu buniek (MTT assay). 3.2 % Follicusanu (pridané do 5% séra z plodovej vody - FCS) bol zistený významný nárast mitochondriálnej aktivity. Navyše 3.2 % Follicusan (pridané do 5% séra z plodovej vody - FCS) podpooruje biosyntézu proteinov fibroplastu Výskumy In Vivo Výskumy In Vivo na druhú stranu ukazujú viditeľný výsledok Follicusanu na životný cyklus vlasov, ktorý trpí nadmerným vypadávaním vlasov. Výsledky sú viditeľné počas 3 - 4 mesačnej kúry:Do 40 percent a viac v anagenovej fáze a o 70 percent menej v telogenovej fáze. Vypadávaniu vlasov môžeme predchádzať odstránením príčin, ktoré narúšajú životný cyklus vlasov.Tu v laboratóriách Ilirija sme do výrobkov pridali aktívnu formulu FOLLICUSAN proti vypadávaniu vlasov. Zložka FOLLICUSAN bola vybraná na základe schopnosti stimulovať a regulovať funkcie buniek.

  11,19 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam