Obľúbené položky

Úvodná strana » Domácnosť, upratovanie a maznáčikovia » Riad a doplnky » Boxy, fólie

Boxy, fólie

Na uchovanie potravín a ich prehľadné skladovanie využite praktické dózy a krabičky.

Kto by nechcel mať v kuchyni všetko pekne po ruke? Vďaka dózam bude skladovanie potravín ešte prehľadnejšie a jednoduchšie. Už sa vám potom nestane, že se vám vysype múka vďaka roztrhnutému papierovému obalu.

  • Vybrať si môžete sklenené alebo plastové dózy a krabičky. Sú ideálne na sypké suroviny, ako je cukor, múka, strúhanka apod., ale i na cestoviny či cereálie. Krabičky sú s vrchnákom, takže potraviny budú chránené pred okolným vzduchom a vlhkosťou.
  • Skvelé nielen na cestu sú boxy na desiatu. Vďaka nim máte istotu, že sa vám desiata nikde nevysype a nerozmačká. Boxy sú vakuové, takže si potraviny dlhšie uchovajú svoju čerstvosť. Vybrať si môžete malé krabičky či objemnejšie, delené boxy na väčšiu desiatu.
  • Už ste počuli o zdravom boxe? Ide o ekologicky šetrný výrobok, bez zmäkčovadiel, ftalátov a ďalších chemických látok. Ideálne pre prípravu desiat pre deti do školy. 
Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
Cena (Eur):

Značka

Jednotkové množstvo

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam