Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Výživové doplnky

Výživové doplnky WALMARK

Priznajme si to - nie vždy sa nám darí mať pestrú, vyváženú a na živiny bohatú stravu. Potrebné vitamíny a minerály nám môžu do tela dostať doplnky stravy. Vďaka nim tak organizmus ľahko získa jemu prospešné látky. Doplnky stravy vedia zariadiť, že naše telo funguje normálne a prirodzene.

walmark
 • WALMARK Marťankovia s Imunactivom Mix 90 tabliet Výživový doplnok

  Skladom

  Ovocná príchuť a iba prírodné farbivá, to sú Marťankovia s obsahom vitamínov, minerálov a komplexom Imunactiv. Od 3 rokov. Podporujú imunitný systém.

  12,83 € 12,00 € -6%

  12,00
 • WALMARK Lecithin Forte 1325 mg 120 kapsúl Výživový doplnok

  Skladom

  Walmark Lecithin Forte 1325mg 120 kapsúl. Dvojito filtrovaný lecitín vo vysokej dávke.

  10,19 €

  10,19
 • WALMARK Darčekové balenie Lecitín Forte 100 + 50 kapsúl Výživový doplnok

  Skladom viac ako 5 kusov

  Limitovaná edícia s darčekom navyše! Doplnok stravy obsahujúci kyselinu linolovú, ktorá prispieva k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi.

  13,20 €

  13,20
 • WALMARK Omega-3 rybí olej 1000 mg 180 tobolek Výživový doplnok

  Skladom

  Vysoká dávka omega-3 prémiovej kvality pre zdravé srdce, mozog a zrak. EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca.

  12,69 € 11,16 € -12%

  11,16
 • WALMARK Varixinal 60 tabliet Výživový doplnok

  WALMARK Varixinal 60 tabliet

  Novinka

  Skladom viac ako 5 kusov

  Walmark Varixinal podporuje úľavu pri pocitoch ťažkých nôh vďaka extraktu z pagaštanu konského.

  12,42 €

  12,42
 • WALMARK Koenzým Q10 60 mg 30+30 toboliek Výživový doplnok

  Skladom viac ako 5 kusov

  Koenzým Q10 FORTE 60 mg vysoko kvalitný koenzým Q10 získaný prírodnou cestou.

  11,49 €

  11,49
 • WALMARK Chole-Pro 30 kapsúl Výživový doplnok

  Skladom

  Walmark Chole-Pro predstavuje dvojitý efekt pre podporu normálnej hladiny cholesterolu vďaka monacolinu K s rybím olejom.

  10,83 €

  10,83
 • WALMARK Silymax 7000 mg 60 tabliet Výživový doplnok

  Skladom

  Walmark Silymax 7000 mg. Pestrec mariánsky (Silybum marianum) je rastlina, ktorá sa už po stáročia používa na podporu zdravie pečene.

  10,08 €

  10,08
 • WALMARK Sinulan Duo Forte 30 tabliet

  Skladom

  Doplnok stravy vo forme poťahových tabliet pre dospelých a deti od 6 rokov podporujúci funkciu horných a dolných dýchacích ciest a imunitný systém.

  8,99 €

  8,99
 • WALMARK Koenzým Q10 FORTE 60 mg 60 kapsúl Výživový doplnok

  Skladom

  Walmark Koenzým Q10 FORTE 60 mg je vysoko kvalitný koenzým Q10, získaný prírodnou cestou.

  9,26 €

  9,26
 • WALMARK Sinulan Forte 30 tabliet

  Skladom

  Doplnok stravy vo forme poťahových tabliet pre dospelých a deti od 6 rokov podporujúci funkciu horných a dolných dýchacích ciest a imunitný systém.

  8,09 €

  8,09
 • WALMARK Chlorella Japonská tbl 1x100 ks Výživový doplnok

  Skladom už iba 1 - 2 kusy

  Výživový doplnok Japonská Chlorella prírodného pôvodu.

  8,77 € 7,94 € -9%

  7,94
 • WALMARK Marťankovia Gummy 20 mg Čierna baza 50 kusov Výživový doplnok

  WALMARK Marťankovia Gummy 20 mg Čierna baza 50 kusov

  Akcia

  Skladom

  Želatínky s príchuťou jablka a čiernej bazy sú pochúťkou a hlavne prispievajú k​ správnej funkcii imunitného systému a vývoju detí od 3 rokov.

  8,90 € 6,78 € -24%

  6,78
 • WALMARK Marťankovia Gummy Echinacea 20 mg 50 ks Výživový doplnok

  WALMARK Marťankovia Gummy Echinacea 20 mg 50 ks

  Akcia

  Skladom

  Želatínky s príchuťou jahody a čerešne. Výťažok byliny Echinecea spoločne s vitamínmi pre správnu podporu imunitného systému a vývoja detí od 3​ r.

  8,90 € 6,78 € -24%

  6,78
 • WALMARK Koenzým Q10 30 mg 60 kapsúl Výživový doplnok

  Skladom

  Walmark Koenzým Q10 30 mg je vysoko kvalitný koenzým Q10, získaný prírodnou cestou.

  6,87 €

  6,87
 • WALMARK Sinulan Forte 15 tabliet Výživový doplnok

  Skladom

  Doplnok stravy vo forme poťahových tabliet pre dospelých a deti od 6 rokov podporujúce funkciu horných a dolných dýchacích ciest a imunitný systém.

  4,66 €

  4,66
 • WALMARK Herba C Rapid 30 tabliet Výživový doplnok

  Skladom

  Walmark Herba C Rapid je optimálna kombinácia echinacey, bazy čiernej, pelargónie a kurkumy. Prispieva ku zdraviu dýchacích ciest a podporuje imunitu.

  4,02 €

  4,02
 • WALMARK B12 Balance 500 µg 30 tabliet

  Skladom

  Walmark B12 Balance 500 mcg pre podporu energie a vitality, nervového a imunitného systému. Optimálne vstrebávanie vďaka špeciálnemu poťahu tabliet.

  3,03 €

  3,03
 • WALMARK Urinal akut forte so zlatobyľou 20 tabliet Výživový doplnok

  Skladom zajtra

  Tablety Urinal Akut® FORTE so zlatobyľou so zdokonaleným zložením obsahujú tri látky – CystiCran®, vysokokoncentrovaný extrakt z brusníc veľkoplodých Vaccinium macrocarpon, výťažok zo zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea) a vitamín D. Vitamín D podporuje prirodzenú funkciu imunitného systému.

  18,02 €

  18,02
 • IDELYN Urinal Akut FORTE 10 tabliet Výživový doplnok

  Skladom zajtra

  Urinal Akut® obsahuje tri látky - CystiCran®, vysoko koncentrovaný extrakt z kanadských brusníc – kľukva veľkoplodá (Vaccinium macrocarpon), extrakt zo zlatobyle obyčajnej (Solidago virgaurea) a vitamín D.

  10,39 €

  10,39

Výživové doplnky - detailný popis

Čo je vlastne doplnok stravy

Jednoducho povedané sú to produkty s rôznym zložením doplňujúce telu potrebné látky, ktoré mu nie sme schopní zaistiť inak, napríklad cez potraviny. Pokiaľ by totiž organizmu niektoré vitamíny alebo minerály dlhodobo chýbali, mohlo by dôjsť k rozladeniu celého, inak dobre fungujúceho, systému.

Pretože na zmienený pojem narážame veľmi často, vysvetlime si, čo presne znamená. Ak chceme presne vymedziť, čo sa skrýva pod pojmom doplnok stravy, môžeme vychádzať z definície v zákone o potravinách kde sa uvádza:

„Doplnkom stravy je potravina, ktorej účelom je dopĺňať bežnú stravu a ktorá je koncentrovaným zdrojom vitamínov a minerálnych látok alebo ďalších látok s nutričným alebo fyziologickým účinkom, obsiahnutím v potravine samostatne alebo v kombinácií, určená na priame vstrebanie v malých odmeraných množstvách.”

Doplnky stravy a ich typy

Doplnkov stravy je v súčastnosti na trhu veľké množstvo. Veľké zastúpenie majú prírodné doplnky. Pri výbere potravinového doplnku je treba brať v úvahu, čo nášmu organizmu chýba a je treba mu dodať to, čo potrebujeme posilniť či zlepšiť. Taký preparát môžete užívať v prípade, že sa u vás už objavili nejaké problémy a chcete ich zlepšiť, alebo ich brať preventívne, napríklad na posilnenie imunity.

 • Pre deti - pri deťoch je potrebné brať na ich výživu ešte väčší ohľad. Pretože počas vývinu potrebuje organizmus dostatok minerálov, vitamínov i stopových prvkov. Hlavne v období chrípok je dôležité mať náležite posilňenú imunitu a tým sa vyhnúť ochoreniu.
 • Pre športovcov - nielen vrcholoví športovci, ale i ľudia venujúci sa športu rekreačne, potrebujú dostatočný prísun vitamínov a minerálov, ktoré si telo žiada, hlavne po fyzicky náročnejších športoch.
 • Na kĺby, kosti - problémy s pohybovým aparátom trápia nielen starších ľudí. Preto je dôležité nič nepodceniť a starať sa o svoje kĺby už pri prvých náznakoch problémov. Či sa jedná o tabletky alebo nápoje- v oboch prípadoch preparáty obsahujú toľko potrebný kolagén a ďalšie látky, ako je chondroitín alebo glukosamín.
 • Na chudnutie - zníženie telesnej hmotnosti nie je pre niektorých zrovna jednoduché, pomôcť vám pri chudnutí môžu práve doplnky stravy. Tie obsahujú osvedčené suroviny prispievajúce k urýchleniu metabolizmu, čím dochádza i k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

Trápia vás krehké nechty, problematická pleť, vysoký cholesterol, návaly v období menopauzy? I na také nešváry tu nájdete potravinové doplnky prispievajúce k normálnemu stavu.

Je dobré mať na pamäti, že potravinové doplnky nie sú lieky, len pomáhajú udržiavať organizmus v normálnom stave poprípade doplňujú chýbajúce vitamíny a minerály, ktoré si telo samo nevyrobí.

Cena (Eur)

Kombinácia zliav

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam