Obľúbené položky

Úvodná strana » Výrobcovia » P » PHARMA ACTIV CZECH S.R.O.

PHARMA ACTIV CZECH S.R.O.

 • Pharma Activ Kudzu 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom 1 - 2 ks

  Kapsule Kudzu obsahujú extrakt z koreňa rastliny kudzu, ktorý je bohatým zdrojom bioaktívnych izoflavónov. Kapsule Kudzu majú taktiež vysokú výživovú hodnotu. Sú zároveň zdrojom sacharidov a minerálnych zložiek – predovšetkým železa, vápnika a sodíka. Jedna kapsula Kudzu obsahuje 172 mg extraktu z koreňa kudzu, kapsula rastlinného pôvodu (hydroxypropylmethylcelulóza). Ve 172 mg extraktu nasledujúci: 48 mg puerarínu, 22 mg daidzínu a daidzeínu, 1,7 mg genisteínu. Kudzu je tiež bohatým zdrojom škrobov a minerálnych látok (železo, vápnik, sodík). Dávkovanie Dospelí: 1 kapsula 1 až 2 razy denne padčas jedla, zapiť pohárom vody.  Ďalšie informácie V tradičnej Činske medicíne (TMC) je táto rastlina známa ako „gé gēn“, patrí medzi 50 základných byliniek a je používaná ako pomoc pri alkoholizme, závislostiach, po toxikácií organizmu a zároveň sa používa pri tinnitus (hučanie v ušiach), vertigo (závraty) a Wei syndrome? Odporúčanie na užívanie a skladovanie Produkt je určený dospělým. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnú funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamým slnečným svetlom.

  10,84 €

 • PHARMA ACTIV Colostrum 60 kapsúl Výživový doplnok

  PHARMA ACTIV Colostrum 60 kapsúl

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Doplnok stravy Colostrum bol vytvorený na základe prvého kravského mlieka (mledziva). Použitá technológia získavania colostra zaručuje zachovanie plnej biologickej hodnoty preparátu a vysokú účinnosť aktívnych látok. Zloženie produktu Zloženie (v prepočte na dennú dávku 3 kapsule 819 mg) - kolostrum v prášku 810 mg (z prvého kravského mlieka) štandardizované na obsah 44,32% imunoglobulínu G 359,15mg a 55,68% zlúčenín bielkovín 451,21 mg , protihrudkujúca látka stearan horečnatý 6,39 mg, želatína (obal kapsule) 2,25 mg. Odporúčané dávkovanie Dospelí a deti od 3 rokov 1 kapsula 3 krát denne, zapiť pohárom vody. K priaznivému vplyvu deklarovaného účinku dochádza v prípade použitia 3 kapsúl denne. Chcete sa dozvedieť niečo naviac Colostrum predstavuje prvú výživu každého cicavčieho mláďaťa, tiež ľudského dieťaťa? Úplne postačuje zdravým novorodencom pre začiatok samostatného života, dodáva rad výživných substancií, okrem iného bielkovín a aktívnych protilátok (imunoglobulín) Venujte pozornosť Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení výrobku. Obsahuje kolostrum z kravského mlieka. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú správnu funkciu organizmu a zachovanie dobrej kondície. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Balenie obsahuje 60 kapsúl.

  10,76 € -23% 14,00 €

 • Koloidné striebro 300 ml (koncetracia 10 ppm)

  Koloidné striebro 300 ml (koncetracia 10 ppm)

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné plesne, zápaly a pod. Upokojuje podráždenú, prípadne začervenanú pokožku. Pri pravidelnom užívaní regeneruje pleť a má aj priaznivé účinky. Spôsob použitia Aplikuje sa tak, že ho nanesiete priamo na pokožku, odporúča sa ráno a večer. Rovnako tak je určené k hygiene ústnej dutiny výplachom. Upozornenie Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Zloženie Colloidal silver (nano) 99,99%, demineralizovaná voda vodivost 0,5 μS, CPNP.

  5,38 € -38% 8,61 €

 • Beta Glukan forte Vitamín C a Zinok 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Beta Glukán Forte je výživový doplnok dodávajúci každodennej strave beta glukán 1,3 / 1,6 D, prírodný polysacharid nachádzajúci sa v bunkových stenách kvasiniek rodu Saccharomyces Cerevisiae, vitamín C a zinok. Vitamín C a zinok majú priaznivý vplyv na správnu funkciu imunitného systému. Napomáhajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom, čím udržujú organizmus v dobrej kondícii. ZloženieYestimun beta glukán štandardizovaný na obsah min. 85% čistého beta glukánu 1,3 / 1,6 D, želatína (obal kapsuly), vitamín C (kyselina L-askorbonová), citrát zinočnatý Dávkovanie1 kapsula raz až dvakrát denne pred jedlom. Zapiť pohárom vody. Balenie Upozornenie:Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Skladovanie:Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

  11,53 €

 • TRIX Ag.100 KOLOIDNÉ STRIEBRO 10 ppm 500ml

  TRIX Ag.100 KOLOIDNÉ STRIEBRO 10 ppm 500ml

  Akcia

  skladom > 5 ks

  Znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné plesne, zápaly a pod. Upokojuje podráždenú, prípadne začervenanú pokožku. Pri pravidelnom užívaní regeneruje pleť a má aj priaznivé účinky. Upozornenie Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Zloženie Colloidal silver (nano) 99,99%, demineralizovaná voda vodivost 0,5 μS, CPNP.

  5,73 € -28% 8,00 €

 • TRIX Tekutý zinok Zn + Vitamín C 300 ml Výživový doplnok

  TRIX Tekutý zinok Zn + Vitamín C 300 ml

  Akcia

  skladom 1 - 2 ks

  Zloženie tekutého zinku prispieva k udržaniu zdravých nechtov, vlasov (zinok, meď), k normálnej funkcii imunitného systému (zinok, železo, meď) , stavu pokožky (zinok, jód), normálnej činnosti nervovej sústavy (meď, jód) a k ochrane buniek pred oxidačným stresom (zinok. meď, selén). Zinok je minerál s mnoho dôležitými funkciami nachádzajúci sa vo všetkých bunkách tela (vo väčšom množstve v kostiach, koži, prostate a očiach). Je nevyhnutný na normálnu činnosť vyše 70 enzýmov a správnu imunitnú reakciu, a preto si právom zaslúži prívlastok významný. Tekutý zinok dopĺňa nedostatok mnohých dôležitých stopových prvkov a iných látok, ktoré je ťažko možné získať z potravy v príslušnom množstve. Zloženie (v prepočte na odporúčanú dennú dávku - 5 ml): Aktívne zložky:Zinok 8,54 mg/85 % NRV*, Vitamín C 100 mg Ostatné zložky: voda, CO2 *NRV - denný referenčný príjem minerálnych látok (dospelí). Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 5 ml denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 2 dl vody. Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Po otvorením skladovať v chladničke, nie viac ako 2 mesiace. Nezmrazovať!

  5,99 € -27% 8,20 €

 • PA Sibirica jedlový olej 50 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Olej zo sibírskej jedle bielokorej Jedľový olej obsahuje veľké množstvo éterických fytoncídov obsiahnutých predovšetkým v bornylacetáte (najdôležitejšia zložka jedľového oleja – 38% celého extraktu, dáva oleju charakteristickú jedľovú vôňu). Jedľový olej je tiež bohatý na terpény – zlúčeniny rastlinného pôvodu. Medzi ne patrí: gáfor, A-pinén, borneol, limonén, bisabolén, kadinén, humulén (A-kariofilén) a iné. Odporučená denná dávka je 5 kvapiek.

  10,70 €

 • Aktivné minerály extra 300 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Čo sú koloidné minerály? Koloidné minerály sú zmesou makro a mikročastíc minerálov, ktoré organizmus potrebuje k správnemu fungovaniu. Vďaka svojej tekutej forme sú veľmi dobre vstrebávané, z 98% tj. Až vo dvadsať krát väčších dávkach než minerály v podobe kovov. Prečo naše telo potrebuje minerály? Látky obsiahnuté v koloidných mineráloch prispievajú k udržaniu normálneho stavu nechtov, vlasov, k normálnej funkcii imunitného systému a stavu pokožky normálnej činnosti nervovej sústavy k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie (v prepočte na dennú dávku - 15 ml) voda; zinok 4,5mg / 45% DD *; železo 2,1mg / 15% DD *; meď 0,45mg / 45% DD *; jód 78μg / 52% DD *; selén 22,2μg / 40,36% DD *; molybdén 19,5μg ​​/ 39% DD *; prísady: jemne sýtené CO2 - stabilizátor. * DD - odporúčané denné dávky. Obsah ďalších látok v 1000ml - Ca - 44,61mg; Mg - 9,47mg; Na - 13,31mg; S - 152mg; Mn - 0,32mg; Ni - 0,01 mg; Ag - 0,002mg; B - 0,04mg; Cr - 0,004mg; Cl - 4,36mg; F - 0,06mg; K - 59mg; P - 0,02 mg ... a ďalšie stopové prvky. Odporúčané dávkovanie Dospelí 5 ml (1 lyžička) 3x denne. Podľa priloženej odmerky. Prípadná usadenina je prirodzená. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 200 ml vody.

  14,02 €

 • PHARMA ACTIV Aloe Live 1000 ml 1+1 ZADARMO Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek. Najdôležitejšie z nich sú polysacharidy s dlhým reťazcom. Ako sa šťava z aloe získava? Šťava z aloe je vyrábaná zo starostlivo vyberaných, najčerstvejších, úplne dozretých listov aloe. Metóda, ktorá je používaná pri jej získavaní zaručuje úplné zachovanie všetkých najlepších vlastností čerstvo vylisovanej šťavy. Lisovanie životodarnej šťavy iba zo samotnej vzácnej dužiny a použitie patentovanej metódy ďalšieho spracovania garantuje uchovanie najvyšších parametrov produktu - uchovanie všetkých unikátnych bioaktívnych vlastností čerstvej šťavy. Zloženie Šťava z aloe - 99,7 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný. Dávkovanie 50 ml (5 lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred použitím sa odporúča rozriediť vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1: 1. Šťavu je možné užívať aj neriedenú. Pred použitím pretrepať. Ďalšie informácie Produkt vyrobený zo suroviny firmy Aloecorp certifikované IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe). Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok vhodný pre vegetariánov a vegánov. Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zabezpečia správne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu. Skladovanie: Tesne uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste. Po otvorení uchovávajte v chlade po dobu maximálne 1 mesiaca.  

  18,90 € -2% 19,29 €

 • Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml Výživový doplnok

  Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  Rakytníkový olej získavaný z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) doplňuje stravu o nenasýtené mastné kyseliny (napr. kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín) a vitamín E, ktorý pomáha pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie oleje 100% oleja z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) Dávkovanie Dospelí: 5 kvapiek až 1 lyžička (5 ml) raz denne počas jedla. Deti od 3 rokov: 3 kvapky denne počas jedla. Odporúčaná maximálna denná dávka 5 ml obsahuje:  nenasýtené mastné kyseliny: 2,03 g, z toho kyselina linolová (zo skupiny omega-6 mastných kyselín): 1,99 g, kyselina alfa-linolenová (ALA, zo skupiny omega-3 mastných kyselín): 0,042 g, vitamín E (alfa-tokoferol): 5,12 mg (42,6 % referenčnej hodnoty príjmu). Odporúčanie na užívanie a skladovanie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a veganov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície. Produkt vzhľadom k vysokému obsahu karotenoidov silno farbí! Skladujte dobre uzatvorené mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

  10,70 € -30% 15,30 €

 • Pharma Activ Mumio 60 kapsúl Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Mumio Shilajit je výživový doplnok, ktorý má schopnosť bunky k syntetizovaní vâzieb vápníka v kosťiach. Ocenia ho predovšetkým osoby po úrazoch, staršie osoby, takisto ako osoby unavené, oslabené a vyčerpané. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície. Zložky mumio (shilajit) v prášku - výťažok, želatína (obal kapsuly), maltodextrín, protihrudkovacia látka: horečnaté soli mastných kyselín Dávkovanie 1 kapsula 1 až 2 razy denne, zapiť pohárom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje: 1 kapsula: 200 mg výťažku, v tom min. 40 mg kyseliny fulvovej. 2 kapsule: 400 mg výťažku, v tom min. 80 mg kyseliny fulvovej Výživová hodnota v 100 g výrobku: energetická hodnota: 1417 kJ/ 335 kcal bielkoviny: 12 g sacharidy: 62,2 g tuky: 1,6 g Ďalšie informácie Produkt je určený dospělým. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnú funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamým slnečným svetlom.

  15,24 €

 • RENOVALITY Lískový olej za studena lisovaný 100 ml s pipetkou

  RENOVALITY Lískový olej za studena lisovaný 100 ml s pipetkou

  Výpredaj

  skladom 1 - 2 ks

  Za studena lisovaný olej obsahuje vitamíny A, B a E.  Jako masážní olej vyživuje, regeneruje a hydratuje pokožku, podporuje její prokrvení a zachovává elasticitu. Dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty, kůže je po použití oleje hebká a sametová. Pro všechny typy pokožky. Vlasová regenerace Složení Corylus avellana oil Aplikace Používejte na pokožku nebo pleť. Ideálního výsledku dosáhnete při noční aplikaci po odlíčení pokožky, na vyčištěnou a mokrou pokožku. Kapátkem odeberte z lahvičky požadované množství oleje do dlaně ruky, prohřejte v dlani a poté aplikujte na pleť. Vetřete do kůže. Vlasové tonikum: Olejem masírujte pokožku hlavy a pak vetřete do vlasů po celé délce, zabalte do  ručníku a nechejte 10 minut působit, poté opláchněte. Upozornění: Určen pouze ke vnějšímu použití! Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.

  12,31 €

 • PHARMA ACTIV Aloe Vera Live 1000 ml 1+1 ZDARMA + dárek Šípkový… Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek. Najdôležitejšie z nich sú polysacharidy s dlhým reťazcom Šťava z aloe je vyrábaná zo starostlivo vyberaných, najčerstvejších, úplne dozretých listov aloe. Metóda, ktorá je používaná pri jej získavaní zaručuje úplné zachovanie všetkých najlepších vlastností čerstvo vylisovanej šťavy. Lisovanie životodarnej šťavy iba zo samotnej vzácne dužiny a použitie patentovanej metódy ďalšieho spracovania, garantuje uchovanie najvyšších parametrov produktu - uchovanie všetkých unikátnych bioaktívnych vlastností čerstvej šťavy. Šťava z aloe: Podporuje odolnosť organizmu. Správne zažívanie udržuje správnu funkciu imunitného systému. Produkt AloeLive s dužinou je spracovaný podľa RAW pravidiel, pasterizáciou pri nízkej teplote. Spracovávala sa dužina z listu aloe pravej, a tak oproti aloe šťave produkt obsahuje benefit a to kúsky dužiny. Zloženie Aloe Vera 99,7%: Šťava z aloe - 99,7%, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný. Dávkovanie 50 ml (5 polievkových lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred užitím rozrieďte vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1: 1. Šťavu z aloe môžete užívať aj neriedenou. Pred použitím pretrepať. Deklarovaného priaznivého účinku dosiahnete pri užívaní 50 ml (5 lyžíc) šťavy denne. Odporúčaná denná dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čistej šťavy z aloe. Skladovanie Tesne uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste. Po otvorení uchovávajte v chlade po dobu maximálne 1 mesiaca. Upozornenie Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku.   ŠÍPKOVÝ OLEJ Šípkový olej je zdrojom vitamínu C a nenasýtených mastných kyselín. Pokožku chráni pred nepriaznivými vplyvmi okolia. Zloženie 100% oleja z plodu ruže divokej (Rosa rubiginosa), za studena lisovaný. Dávkovanie 1 lyžicka (5 ml) 2x denne. Odporúcaná denná dávka 10 ml obsahuje: nenasýtené mastné kyseliny 8,5 g, z toho kyselina linolová 4 g (zo skupiny omega-6mastných kyselín), kyselina -linolenová 3 g (ALA, zo skupiny omega-3 mastných kyselín), kyselina olejová (omega -9) 1,5 g, Celkový podiel tokoferolu (vitamín E) 5,85mg / 49% *, Celkový podiel súčtu karotenoidu 108mg, vitamín C 90mg / 113% *. (* Referenčných príjmov). Skladovanie Skladujte starostlivo uzatvorené mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Upozornenie Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy.

  13,20 €

 • PHARMA ACTIV Aloe Vera Live 1000 ml 1+1 ZDARMA + dárek… Výživový doplnok

  skladom > 5 ks

  Aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek. Najdôležitejšie z nich sú polysacharidy s dlhým reťazcom Šťava z aloe je vyrábaná zo starostlivo vyberaných, najčerstvejších, úplne dozretých listov aloe. Metóda, ktorá je používaná pri jej získavaní zaručuje úplné zachovanie všetkých najlepších vlastností čerstvo vylisovanej šťavy. Lisovanie životodarnej šťavy iba zo samotnej vzácne dužiny a použitie patentovanej metódy ďalšieho spracovania, garantuje uchovanie najvyšších parametrov produktu - uchovanie všetkých unikátnych bioaktívnych vlastností čerstvej šťavy. Šťava z aloe: Podporuje odolnosť organizmu. Správne zažívanie udržuje správnu funkciu imunitného systému. Produkt AloeLive s dužinou je spracovaný podľa RAW pravidiel, pasterizáciou pri nízkej teplote. Spracovávala sa dužina z listu aloe pravej, a tak oproti aloe šťave produkt obsahuje benefit a to kúsky dužiny. Zloženie Aloe Vera 99,7%: Šťava z aloe - 99,7%, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoan sodný, sorban draselný. Dávkovanie 50 ml (5 polievkových lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred užitím rozrieďte vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1: 1. Šťavu z aloe môžete užívať aj neriedenou. Pred použitím pretrepať. Deklarovaného priaznivého účinku dosiahnete pri užívaní 50 ml (5 lyžíc) šťavy denne. Odporúčaná denná dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čistej šťavy z aloe. Skladovanie Tesne uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste. Po otvorení uchovávajte v chlade po dobu maximálne 1 mesiaca. Upozornenie Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku. RAKYTNKOVÝ OLEJ Rakytníkový olej získavaný z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) dopĺňa stravu o nenasýtené mastné kyseliny (napr. Kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín) a vitamín E, ktorý pomáha v ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zloženie 100% olej z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides). Dávkovanie Dospelí: 5 kvapiek až 1 lyžička (5ml) raz denne počas jedla. Deti od 3 rokov: 3 kvapky denne počas jedla. Maximálna denná dávka 5 ml (vnútorne) obsahuje: nenasýtené mastné kyseliny 2,03g, z toho kyselina linolová 1,99 g (zo skupiny omega-6 mastných kyselín), kyselina α-linolénová 0,042 g (ALA, zo skupiny omega-3 mastných kyselín), α-tokoferol (vitamín E) 5,12 mg (42,6% referenčnej hodnoty príjmu). Upozornenie Nie je určené pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu.

  13,20 €

 • PA Elánik - pevné zdravie - sirup s príchuťou jahôd 150 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Zloženie: fruktóza, prebiotikum (polydextróza), beta glukán, kyselina askorbinová (regulátor kyslosti), prášková šťava z plodov bazy čiernej, citran zinku, xantanová guma (zahusťovadlo), jahodová aróma, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), sorbinian draselný (konzervačná látka). Dávkovanie: Deti od 3 rokov: 5 ml sirupu (1 lyžička) 1 krát denne. Dospelí: 15 ml sirupu (1 lyžica) 1 krát denne. Výživové hodnoty:  Maximálna denná dávka - Dospelí 15 ml (1 lyžica) Maximálna denná dávka - Deti 5ml (1 lyžička) prebiotikum 1500 mg; 500 mg beta glukán 150 mg; 50 mg šťava z plodov bazy čiernej 150 mg; 50 mg zinok 7,4 mg (74%) * ;2,5 mg (25%) * *% ODD - odporúčanej dennej dávky Upozornenie: Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Pred použitím pretraste. Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Po otvorení udržujte fľašu riadne uzatvorenú v chladničke max 3 mesiace!

  15,40 €

 • AURUM Koloidní železo + vitamín C 300 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Koloidní železo ve formě mikročástic je nezbytné pro správný rozvoj a fungování organismu. Optimální forma železa k dlouhodobému užívání bez vedlejších účinků jako np. zažívací nevolnosti. Koloidní forma železa přispívá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normální funkci imunitního systému. Dále k normálnímu přenosu kyslíku v těle, energetickému metabolismu potažmo k snížení míry únavy a vyčerpání. Doporučené dávkování 5 ml 1x denně. Dle přiložené odměrky. Doporučujeme rozředit ve 200ml vody.  Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.  Složení produktu Složení v přepočtu na denní dávku – 5 ml voda   Železo (Fe) 16,1mg / 115 %* Vitamín C (kyselina askorbová) 101,97mg/ 127,46%* Přísady - jemně syceno CO2 - stabilizátor %* - RHP, referenční hodnota příjmu Věnujte pozornost Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Ukládejte mimo dosah dětí. Nezmrazovat! Po otevření skladovat v ledničce. Chraňte před přímým slunečním světlem.

  9,61 €

 • AURUM Koloidní měď + vitamín C 300 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Koloidní měď ve formě mikročástic je nezbytná pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě a vitamínu C, je měď velmi dobře vstřebatelná. Účinky Měď jako jeden z nezbytných prvků potřebných pro správné fungování organismu má v těle řadu funkcí: přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a přenosu železa v těle, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k ochraně buněk před oxidativním stresem, podílí se na normální činnosti nervové soustavy, podporuje imunitní systém, v neposlední řadě měď přispívá k běžné pigmentaci vlasů a pokožky. Složení V přepočtu na doporučenou denní dávku – 10 ml: měď (síran měďnatý) (Cu) 0,62 mg/62%*, vitamín C (kyselina askorbová) 101,97mg/ 127,46%*; Přísady: voda, CO2 - stabilizátor.* - RHP, referenční hodnota příjmu Dávkování 5 ml 2x denně. Dle přiložené odměrky. Doporučujeme rozředit ve 200ml vody. Balení 300 ml - dávka na 30 dní. Upozornění Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Vhodné pro děti od 3 let. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Skladování Ukládejte mimo dosah dětí. Nezmrazovat! Po otevření skladovat v ledničce. Chraňte před přímým slunečním světlem. Země původu: Slovensko. 

  9,16 €

 • AURUM Koloidní stříbro Ag 100 40 ppm 300 ml

  skladom do 24 hodín

  Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který je vhodný pro všechny typy pleti. Skvěle pleť čistí a regeneruje. Účinky Stříbrné tonikum má řadu pozitivních účinků: je vhodné na mastnou pleť trpící výskytem akné, snižuje tvorbu mazu, příznivě působí na rozšířené póry, zklidňuje podrážděnou pokožku, má regenerační účinky, vyhlazuje pleť, má dezinfekční účinky - zabraňuje množení bakterií, jejich šíření a opětovnému návratu, příznivě působí na kožní plísně, podílí se na hojení drobnějších poranění, je určeno také pro hygienu dutiny ústní výplachem. Způsob použití Koloidní stříbro aplikujte přímo na pleť, doporučuje se ráno a večer. Nebo použijte na hygienu ústní dutiny výplachem, nepolykejte. Upozornění Tonikum není určeno pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo magnetická pole, chraňte před mrazem.  Složení Koloidní stříbro 99,99%, demineralizovaná voda. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

  12,59 €

 • TRIX Koloidné striebro Ag100 40 ppm 25 ml sprej

  skladom do 24 hodín

  Koloidné striebro je homogénny roztok, ktorý obsahuje milióny veľmi maličkých častíc. Vyrába sa elektrolýzou z kusu veľmi čistého striebra v ultračistej vode. Tieto častice majú veľkosť od 1 do maximálne 10 nm (pre porovnanie, hrúbka ľudského vlasu je okolo 50 um, a tieto častice sú ešte 1000x menšie) Účel použitia: Koloidné striebro je prírodný kozmetický prípravok, ktorý dokonale čistí a regeneruje pleť. Znižuje vylučovanie mazu a priaznivo pôsobí na akné, rozšírené póry, kožné plesne, zápaly a pod. Upokojuje podráždenú, prípadne začervenanú pokožku. Pri pravidelnom užívaní regeneruje pleť a má aj priaznivé účinky.Aplikácia (dávkovanie): Aplikuje sa tak, že ho nanesieme na kozmetický tampón, alebo obrúsok a jemne ním potriete čistú, odlíčenú a umytú pokožku, najlepšie ráno aj večer. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na striebro. Neodporúča sa pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá, ani konzervačné látky. Balenie: 25 ml

  6,68 €

 • AURUM Amygdalin Forte Vitamín B17 45 +15 tablet ZDARMA Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Amygdalin neboli vitamín B17 je derivát sacharidů (glykosid), který je oddělen z hořkých meruňkových pecek.  Více o vitamínu B17 Molekula vitaminu B17 je tvořena dvěma molekulami glukózy, jednou molekulou kyanidu a jednou molekulou benzaldehydu. Molekuly kyanidu a benzaldehydu působí běžně jako velmi prudké jedy, ale v sloučení ve vitamínu B17 působí synergicky. Škodlivé buňky, jako svůj primární zdroj energie, využívají právě glukózu. Obsahují enzym betaglukosidázu, který tak uvolní z amygdalinu glukózu, ale zároveň i molekuly kyanidu a benzaldehydu. To účinně usmrtí škodlivou buňku. Zdravé buňky enzym betaglukosidázu neobsahují (případně jen velmi malé množství), ale naopak obsahují enzym rhodenázu, který vitamin dále zpracuje. Jaké jsou účinky vitamínu B17? Vitamín B17 je nejčastěji zmiňován v souvislosti s rakovinou. Výzkumy poukazují na skutečnost, že tento vitamín ničí rakovinnové buňky, je tak vhodným prostředkem k prevenci tohoto onemocnění. Složení v přepočtu na denní dávku - 4 tablety 2800 mg Inulin 2724 mg, Amygdalin (B17 98%) 70,08 mg, Stearan hořečnatý (protispékavá látka) 6,08 mg. Dávkování Doporučuje se úžívat 4 tablety 1 krát denně před jídlem, po dobu 40 dní.Tabletu zapijte dostatečným množstvím tekutin.  Další důležité informace Nepřesahujte doporučenou denní dávku! Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy, pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, pro osoby s transplantovanými orgány a tkáněmi a pro ženy, které chtějí otěhotnět! Skladovat mimo dosah dětí! Skladování Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C. 

  14,33 €

 • AURUM Koloidní stříbro Ag 100 10 ppm 1000 ml

  skladom do 24 hodín

  Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který je vhodný pro všechny typy pleti.  Účinky Stříbrné tonikum má řadu pozitivních účinků: je vhodné na mastnou pleť trpící výskytem akné, snižuje tvorbu mazu, příznivě působí na rozšířené póry, zklidňuje podrážděnou pokožku, má regenerační účinky, vyhlazuje pleť, má dezinfekční účinky - zabraňuje množení bakterií, jejich šíření a opětovnému návratu, příznivě působí na kožní plísně, podílí se na hojení drobnějších poranění, je určeno také pro hygienu dutiny ústní výplachem. Způsob použití Koloidní stříbro aplikujte přímo na pleť, doporučuje se ráno a večer. Nebo použijte na hygienu ústní dutiny výplachem, nepolykejte. Upozornění Tonikum není určeno pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo magnetická pole, chraňte před mrazem.  Složení Koloidní stříbro (nano) 99,99%, demineralizovaná voda. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

  12,89 €

 • AURUM Vitamín K2 MK-7 + D3 forte 125 tablet Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Kombinace vitamínů K2, D3 a inulínu s sebou nese řadu výhod. Účinky vitamínů Vitamín D3 přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, tím přispívá k normální hladině vápníku v krvi a zdravým kostem, dále se podílí na udržení běžné činnosti svalů, na udržení zdravých zubů, podporuje funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk. Vitamín K2 přispívá k normální srážlivosti krve, přispívá k udržení zdravých kostí. Inulín je rozpustná vláknina rostlinného původu. Získává se extrahováním z kořene čekanky. Složení  V přepočtu na denní dávku – 1 tableta 700mg: inulín 696mg, steran hořečnatý (protispékavá látka) 3,88mg. Aktívní složky: vitamín K2 MK-7 100 μg / 133%*, vitamín D3 10 μg / 200%*,%* - denní referenční hodnota příjmu   Dávkování 1 tableta denně s jídlem. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. Upozornění Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

  20,51 €

 • AURUM Koloidní stříbro Ag 100 40 ppm 500 ml

  skladom do 24 hodín

  Koloidní stříbro je přírodní kosmetický přípravek, který je vhodný pro všechny typy pleti.  Účinky Stříbrné tonikum má řadu pozitivních účinků: je vhodné na mastnou pleť trpící výskytem akné, snižuje tvorbu mazu, příznivě působí na rozšířené póry, zklidňuje podrážděnou pokožku, má regenerační účinky, vyhlazuje pleť, má dezinfekční účinky - zabraňuje množení bakterií, jejich šíření a opětovnému návratu, příznivě působí na kožní plísně, podílí se na hojení drobnějších poranění, je určeno také pro hygienu dutiny ústní výplachem. Způsob použití Koloidní stříbro aplikujte přímo na pleť, doporučuje se ráno a večer. Nebo použijte na hygienu ústní dutiny výplachem, nepolykejte. Upozornění Tonikum není určeno pro osoby, které jsou alergické na stříbro. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Chraňte před přímým slunečním světlem, uchovávejte mimo magnetická pole, chraňte před mrazem.  Složení Koloidní stříbro (nano) 99,99%, demineralizovaná voda. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

  17,16 €

 • TRIX Jód extra 300 ml Výživový doplnok

  skladom do 24 hodín

  Jód je jedným z dôležitejších stopových prvkov. Najprirodzenejším zdrojom jódu sú morské ryby, riasy a morská voda. Jód je látka, ktorá sa po konzumácii potravín vstrebe takmer na 100%. Z tela je jód vylučovaný obličkami. V štítnej žľaze sa jód využíva hormónmi tyroxín a trijódtyronín. Denná potrebaDenné dávky sa pohybujú od 50 µg u kojencov do 4 mesiacov, 80 µg do 12 mesiacov, 100-120 µg do 4 až 7 rokov, 100-140 µg do 10 rokov, 100-180 µg do 13 rokov, 100-200 µg u dospievajúcej mládeže a dospelých nad 52 rokov, 150-230 µg u tehotných žien a 180-260 µg u dojčiacich matiek. Zloženie (1 čajová lyžička - 4 ml): Voda a zlúčeniny jódu (Jodičnan sodný, Jodid draselný) 95 µg (63%*).*NRV - denný referenčný príjem minerálnych látok (dospelí). Odporúčané dávkovanie: 1 čajovú lyžičku denne. Osobám vystaveným každodennému stresu, či fyzickej záťaži, ľuďom s oslabenou imunitou a športovcom sa odporúča užiť 2 čajové lyžičky denne. Upozornenie: Výživový doplnok nie je určený pre deti do 3 rokov! Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

  8,66 € -1% 8,76 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam