Úvodná strana Zdravie a lieky Zdravotnícke potreby Zdravotnícky materiál Chrániče sluchu Ušné sviečky, spreje

Ušné sviečky, spreje

Čistenie uší by malo byť vždy jemné, pohodlné, šetrné a bezpečné pre uši. I preto sa hodia prípravky, ktoré rozpúšťajú ušný maz a pomáhajú pri jeho odstránení prirodzenou cestou.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Ušné sviečky, spreje - detailný popis

Ak vás často trápi bolesť uší, venujte sa predovšetkým pravidelné preventívnu starostlivosť. Ušné čistiace spreje zlepšujú zdravie ucha a znižujú možnosť vzniku zápalov.

Na mojalekaren.sk  nájdete rôzne formy prípravkov na uši

 

  • Ušné sviečky - Predstavujú veľmi účinnú metódu prírodnej liečby.
  • Spreje - Ušné sprej pre správnu ušné hygienu. Rozpúšťa v uchu prebytočný ušný maz. Napomáha k odstráneniu mazových zátok a prevenciu ich vzniku.
  • Oleje - Prípravky na čistenie vonkajšieho zvukovodu, rozpúšťajúce zatvrdnutý ušný maz, slúži na ušné hygiene, je určený aj pre nositeľa naslouchadel.
  • Kvapky - Ušné kvapky sú určené k fyzikálnej liečbe a miernenie ťažkostí vonkajšieho sluchovodu ako prvá pomoc pri bolestiach uší a pri akútnom zápale.Tablety - Obsiahnuté ginkgo biloba podporuje periférny (cievne) obeh, čo prispieva k dobrému sluchu.

Doplnkový sortiment

Jemné vatové tyčinky pre každodennú hygienu a ošetrovanie. V krabičke odolné proti mechanickému poškodeniu alebo ako náhradná náplň v sáčku.

TIP! Korektor pre odstávajúce uši vyrobený zo silikónu a lekárskeho lepidla. Priľne k zadnej časti ucha a priľahlé časti hlavy, čím zaisťuje optimálne umiestnenie ucha a konkrétne chrupavky, takže sa obe vyvíjajú správne.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika