MojaLekáreň.sk
Hľadať

Starostlivosť o zuby

Všetko pre váš krásny a zdravý úsmev nájdete v našej akčnej ponuke. Využite výhodné balenia alebo zľavy na udržanie si zdravia ústnej dutiny. V ponuke kefky, pasty, ústne vody ale i prírodné produkty či prostriedky na bielenie. Nezabudli sme ani na vaše ratoslesti v našej ponuke nájdete všetko pre ich motiváciu k čisteniu zubov.

LACALUT Zubná pasta Extra Sensitive 75 ml

Účinná zubná pasta - znižuje citlivosť zubov - čistí obzvlášť šetrne.

Na sklade viac ako 5 kusov

4,29 € 3,69 € -14 %

NATURA SIBERICA zubné pasty

Bieliace a bylinné zubné pasty pre krásne zuby a svieži dych.

Produktová ponuka

od 3,49 € -3 %

ELMEX

Švajčiarska značka ELMEX sa stará o zdravie zubov a dutiny ústnej už od roku 1962. Značka tak patrí k absolútnym špičkám na trhu. Výrobky ELMEX sa navzájom dopĺňajú, takže prinášajú komplexnú starostlivosť o zuby a celkové zdravie dutiny ústnej.

Značka

od 2,99 €

LACALUT

Spoločnosť, ktorá je výrobcom a distribútorom značky LACALUT , je na našom trhu už cez 20 rokov. A tak mnohoročné skúsenosti zabezpečujú vysokú kvalitu výrobkov. LACALUT je kompletný medicinálne vyvinutý rad na starostlivosť o chrup. Výrobky tejto značky sa navzájom dopĺňajú a tvoria komplexný systém ochrany zubov a ďasien.

Značka

od 3,29 € -14 %

CURASEPT

Ústne vody a zubné pasty Curasept sú založené na chlórhexidíne s A.D.S.® - Anti Discoloration System, inovatívnym, patentovaným a klinicky testovaným systémom, ktorý znižuje výskyt žltohnedých škvŕn na zuboch, čo je hlavný vedľajší účinok chlórhexidínu.

Značka

od 3,09 € -29 %

LISTERINE ústne vody

Ústne vody na starostlivosť o citlivé zuby, krvácanie ďasien, zápach z úst, žlté zuby.

Produktová ponuka

od 2,29 € -19 %

INNOVA

Značka INNOVA, ktorej korene siahajú až od roku 2000, ponúka ucelený rad inovatívnych produktov ústnej hygieny zameriavajúci sa na dôkladnú hĺbkovú obnovu zubnej skloviny a okamžitú a dlhodobú úľavu od citlivosti zubov už po 1. použití s ​​klinicky preukázanými účinkami. Značku Innova vlastní švajčiarska spoločnosť SkyLab AG.

Značka

od 8,79 € -12 %

CURAPROX Výhodné balenia 2 kusy

Výhodné dvojbalenia a limitované edície obľúbených zubných kefiek Curaprox.

Produktová ponuka

od 8,79 € -16 %

COLGATE výhodné balenie

Zubné pasty a kefky pre dokonalú čistotu vašich zubov a ústnej dutiny. Dbajte o zdravie.

Produktová ponuka

od 2,49 €

CURAPROX mezizubní kartáčky

Medzizubné kefky určené na dokonalé čistenie medzizubných priestorov.

Produktová rada

od 5,99 € -10 %

BIOREPAIR

Talianska značka Biorepair ponúka inovatívne produkty ústnej hygieny založené na patentovanej technológii microRepair®, ktorá aktívne remineralizuje povrch zubov. Pravidelné používanie pomáha obnoviť zubnú sklovinu a uzavrieť zubné kanáliky, ktoré spôsobujú bolestivé obnaženie zubných jamiek. Antibakteriálne vlastnosti pomáhajú predchádzať zubnému kazu, zubnému povlaku a zubnému kameňu a zároveň udržujú príjemne svieži dych.

Značka

od 2,69 €

COLGATE Ústne vody

Ústne vody COLGATE účinne bojujú proti zubnému povlaku, chránia pred zápalom ďasien a osviežujú dych.

Produktová ponuka

od 2,99 € -32 %

CURAPROX Výhodné balenia 3 kusov

Výhodné balenie 3 obľúbených zubných kefiek Curaprox vrátane limitovaných edícií.

Produktová ponuka

od 10,59 € -15 %

BIOMED

BIOMED sú certifikované unikátne z 97-99% prírodnej zubnej pasty a ústnej vody s patentovanou biotechnológiou a minerálnym komplexom, ktoré kombinujú to najlepšie z prírody a silu moderných technológií, aby priniesli najúčinnejšiu prírodnú starostlivosť o zuby a ústa pre celú rodinu vrátane detí od 6 rokov. Korene BIOMED siahajú až do roku 2000 a značku vlastní švajčiarska spoločnosť SkyLab AG.

Značka

od 3,19 € -11 %

SENSODYNE

SENSODYNE je značka zubných pást a ďalších prostriedkov udržiavajúcich zdravú ústnu dutinu. Spoločnosť bola založená už v roku 1907 a zubná pasta bola prvýkrát uvedená na trh o 54 rokov neskôr. Na Slovensku SENSODYNE patrí medzi najpredávanejšiu značku na citlivé zuby. SENSODYNE má dôveru zubných lekárov a je najdoporučovanejšou značkou na citlivé zuby. Prečo? Jednoducho preto, že sortiment zubných pást SENSODYNE sa osvedčil pri zmierňovaní bolesti citlivých zubov a pri poskytovaní dlhotrvajúcej ochrany, pokiaľ sa zuby čistia dvakrát denne. Všetky výrobky SENSODYNE s fluoridom poskytujú úľavu od citlivosti, dlhotrvajúcu ochranu pred citlivosťou, ochranu pred zubným kazom a svieži pocit v ústach.

Značka

od 2,89 € -31 %

MERIDOL

Značka MERIDOL patrí švajčiarskej spoločnosti GABA založenej už v roku 1638. Značka MERIDOL predstavuje vysoko účinné produkty na starostlivosť o ústnu dutinu, ktorých pozitívne účinky boli dokázané vedecky. Jednotlivé výrobky sa navzájom dopĺňajú a tvoria celistvé systémy na jednotné riešenie problémov. Všetky výrobky MERIDOL sú určené na každodenné použitie, aby bola zaručená dokonalá ochrana pred zápalom ďasien. O zuby a ďasná sa dobre postarajú zubné kefky, zubné pasty, ústne vody a šrabky na jazyk značky MERIDOL.

Značka

od 3,79 €

CURAPROX Travel set

Cestovná súprava je nepostrádateľným spoločníkom na cesty. Nech ste kdekoľvek, vždy máte pri sebe sadu základných nástrojov na správnu starostlivosť o zuby a ďasná.

Produktová ponuka

od 7,29 € -5 %

ORGANIC SHOP Ústna hygiena

Široký sortiment certifikovaných prírodných zubných pást s organickými výťažkami, olejmi a minerálmi.

Produktová ponuka

od 4,29 €

PARODONTAX

Značka PARODONTAX patrí k absolútnym špičkám na trhu. Výrobky PARODONTAX sa vzájomne dopĺňajú, takže prináša komplexnú starostlivosť o zuby a celkové zdravie dutiny ústnej. Zubné pasty PARODONTAX na každodenné použitie pomáhajú zastavovať a predchádzať krvácaniu ďasien. Ústne vody PARODONTAX pomáhajú chrániť pred problémami s ďasnami. Zubné kefky PARODONTAX sú navrhnuté tak, aby pomáhali predchádzať problémom s ďasnami a na jednoduché čistenie zubov.    

Značka

od 4,19 € -20 %

COREGA

COREGA ponúka produkty starostlivosti o zubné náhrady zamerané na zvýšenie pohodlia a správnu hygienu dutiny ústnej u ľudí, ktorí nosia úplné alebo čiastočné zubné náhrady. COREGA rad COREGA fixačné krémy je navrhnutý tak, aby zaistil, pomocou pevného držania po celý deň, priľnutie Vašej zubnej náhrady a zvýšenie pohodlia pri jej nosení. Ďalší rad COREGA čistiace tablety sú určené na to, aby udržiavali Vašu zubnú náhradu čistú a sviežu každý deň.

Značka

od 3,89 € -29 %

PHILIPS SONICARE kefky

Sonické elektrické zubné kefky pre deti a dospelých pre dokonale žiarivý úsmev.

Produktová ponuka

od 60,69 € -13 %

TRUELIFE všetko na zuby
Zľava 13 eur pri nákupe nad 65 eur

Široký výber sonických elektrických zubných kefiek a ústnych spŕch pre dokonalú ústnu hygienu.

Produktová ponuka

od 15,49 € -15 %

G.U.M. Starostlivosť o zuby

Zubné pasty, medzizubné kefky, ústne vody a výplachy, zubné gély pre komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu.

Produktová ponuka

od 4,19 €

TOOTHY

Toothy®️ je česká značka, ktorá vznikla s cieľom priniesť na český a slovenský trh sviežu mladú značku v oblasti bielenia a starostlivosti o zuby.

Značka

od 12,11 € -8 %

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.