Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » COLGATE

COLGATE

Colgate je jednou z celosvetovo uznávaných značiek zameraných na ústnu hygienu. Ich zubné pasty, kefky a ústne vody nám každý deň pomáhajú v starostlivosti o zuby. V nasledujúcich riadkoch si popíšeme, ako výrobky Colgate správne používať a predchádzať tak tvorbe zubného kazu, zápalu ďasien a vzniku paradentózy.

Zásadný význam pre správne čistenie zubov má zubná kefka. Tá sa stará o zuby na všetkých viditeľných miestach. Z týchto miest odstraňuje zvyšky jedla, zubný povlak a škodlivé baktérie. Pomocou kefky na zuby je možné uvedené nečistoty účinne odstrániť aj z oblasti ďasien a jazyka. Najväčšie množstvo nečistôt sa však nachádza v ťažko prístupných medzizubných priestoroch. A práve tu takisto vzniká aj najväčší počet zubných kazov. Pre ich správne čistenie však obyčajná kefka nestačí. Je nutné využiť služby medzizubnej kefky, ktorá do týchto miest bez problémov a bezpečne prenikne. Pre dokonalé vyčistenie aj tých najmenších priestorov je k dispozícii zubná niť. Tá je vhodná na čistenie medzizubných priestorov predovšetkým u mladšej časti populácie, ktorá má ešte tieto priestory veľmi úzke.

Zubné pasty Colgate vďaka svojej širokej palete vyhovujú na čistenie všetkých typov zubov a ďasien. Sú takisto vhodné ako ošetrenie pri niektorom z ochorení ústnej dutiny, napríklad paradentóze. Použitím zubnej pasty sa na chrupe vytvorí neviditeľný film, ktorý chráni zuby pred pôsobením nepriaznivých vplyvov. Zubné pasty Colgate takisto pomáhajú pred prepuknutím niektorých z už popísaných zdravotných komplikácií, navyše chránia aj pred nepriaznivým zápachom z úst. V závislosti na zvolenom type pasty budete môcť využiť i jej bieliace účinky. Pre ešte dokonalejšiu ochranu zubov a znásobenie popísaných účinkov zubnej pasty je ďalej pripravená aj ústna voda Colgate Plax.

Viac informácií

Produktové rady

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam