Úvodná strana Krása a osobná hygiena Dekoratívna kozmetika Kozmetika na nechty Starostlivosť o nechty

Prípravky a prostriedky na starostlivosť o nechty

Pochváľte sa krásnymi a zdravými nechtami. S produktami na výživu a ochranu nechtov to bude hračka.

V tejto kategórii doporučujeme


Načítavam

Prípravky a prostriedky na starostlivosť o nechty - detailný popis

Upravené ruky a nechty sú vašou vizitkou. Nech už vás trápia lámavé nechty, nechtová mykóza na nohách alebo len chcete podporiť pekný vzhľad svojich nechtov, pre všetky prípady tu máme produkty, ktoré vám s tým pomôžu.

  • Mykóza nie je nič pekné a príjemné. Je potrebné ju začať včas a dôsledne riešiť. Vyskúšajte kúru na nechtovú mykózu, ktorá prenikne do nechtu a zničí zárodky mykózy
  • Máte lámavé nechty, ktoré potrebujú spevniť? S tým vám pomôže Four Seasons spevňovač nechtov. Obľúbený je i produkt Eveline Nail Therapy, ktorý regeneruje nechty, zlepšuje pružnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu a dodáva nechtom lesk.
  • Mnoho ľudí trápia bolestivé zádery. Pokiaľ medzi nich patríte i vy, skoncujte s nimi raz navždy a to pomocou krému na nechty a zádery Nail Fold Cream. Na starostlivosť o nechtové lôžka je skvelý i produkt Aromatica Kosmin. Zádery sa často tvoria vďaka okusovaniu nechtov. Zbavte sa tohoto zlozvyku vďaka laku proti okusovaniu nechtov.
  • Ako záverečnú starostlivosť naneste na nechty a lôžko regeneračný olej, napríklad Ryor.

Aby vaše nechty vyzerali naozaj pekne a upravene, nezabúdajte na ich pravidelné zastrihávanie a pilníkovanie. Skvelé výsledky dosiahnete rovno s celým setom.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika