Obľúbené položky

Úvodná strana » Značky » C » COMPEED

COMPEED

 • COMPEED náplasť na pľuzgiere stredná 5 kusov Zdravotnícky prostriedok

  COMPEED náplasť na pľuzgiere stredná 5 kusov

  Akcia

  skladom

  Compeed náplaste na pľuzgiere pôsobia ako druhá koža, čím prispievajú k prirodzenému vyrovnávaniu vlhkosti. Vhodné na väčšie pľuzgiere na pätách a chodidlách Okamžite uľavuje od bolesti a tlaku Vodeodolná Diskrétna a pohodlná Hojí rýchlo Okamžite uľavujú od bolesti a tlaku Zostávajú na mieste po dobu najmenej 24h Skosené hrany zaručujú minimálne rolovanie okrajov Odpudzujú baktérie a vodu Diskrétne (telová farba) a pohodlné Compeed? hydrokoloidné náplasti na pľuzgiere sú účinné v akejkoľvek fáze vývoja pľuzgiera, však čím skôr je náplasť aplikovaná, tým rýchlejšie sa pľuzgier zahojí. Čo je to pľuzgier? Pľuzgiere najčastejšie vznikajú na nohách pri dlhej chôdzi v nových topánkach alebo na rukách pri práci. Vznikajú uvoľnením pokožky od zamše, pre ochranu tkanív uložených pod ňou. Vzniknutá kapsa je naplnená tekutinou. Ak pľuzgier neošetríte včas, dôjde k jeho pretrhnutiu a vzniku otvorenej rany, do ktorej môže preniknúť infekcia. Pľuzgiere zvyčajne prejdú piatimi fázami a hoja sa až 7 dní. Celý proces môže byť urýchlený hydrokoloidními náplasťami na pľuzgiere značky Compeed. Väčšina ľudí je presvedčená, že pľuzgiere potrebujú k lepšiemu hojeniu kyslík. Klinické výskumy však ukázali, že rana sa hojí omnoho rýchlejšie vo vlhkom prostredí. Vlhký spôsob hojenia (tzv. hydrokoloidný) je základom náplastí Compeed. Pri vlhkom hojení nevzniká klasická chrasta, ale aktívny gél s časticami absorbujúcimi vlhkosť, ktorý okamžite stlmí a zastaví bolesť. POUŽITIE NÁPLASTÍ Vhodné na použitie ako pri prvých príznakoch trenia na prevenciu vzniku pľuzgierov, tak aj na už existujúce pľuzgiere pre úľavu od bolesti a urýchlenie hojenia. Pred použitím pokožku očistite a osušte. Neaplikujte na infikované rany. Pre optimálnu priľnavosť sa uistite, že okolie pľuzgiera nie je mastné od krémov a olejov. Odstráňte vzorovaný Compeed papier, nedotýkajte sa lepiacej časti. Priložte náplasť priamo na pľuzgier, nedotýkajte sa lepiacej strany. Potom odstráňte biely štítok. Uhlaďte okraje. Ponechajte náplasť na mieste, kým sa sama nezačne odlepovať. Môže vydržať aj niekoľko dní. Na odstránenie Compeed náplasti ju pomalým pohybom natiahnite pozdĺž pokožky, ako by ste ju chceli predĺžiť. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte náplasť, kým nie je pokožka úplne zahojená.

  4,04 € -23% 5,28 €

 • COMPEED náplasť na opary 15 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Účinné látky: Hydrocolloid -075 Náplasť poskytuje týchto 7 výhod: 1. Hojí rýchlo. 2. Okamžite opar skryje. 3. Zmierňuje pocity brnenia, svrbenia a pálenia. 4. Zmierňuje začervenanie a opuch. 5. Uľavuje od bolesti. 6. Zmierňuje tvorbu pľuzgierikov a obmedzuje tvorbu chrást. 7. Znižuje riziko prenosu vírusu. Compeed TOTAL CARE ™ Diskrétna náplasť na opary je ultratenká, pružná a takmer neviditeľná, hydrokoloidná náplasť určená na liečbu oparov na tvári. Hoci sama je takmer neviditeľná, dokáže opar zamaskovať a dokonca je možné na ňu naniesť make-up alebo rúž. Účinok je klinicky overený. Vďaka "motýlikovému" aplikátoru je možné náplasť aplikovať bez dotyku oparu. Opar je infekcia spôsobená vírusom Herpes Simplex. Aktivácia vírusu sa prejavuje výsevom pľuzgierikov naplnených tekutinou, ktoré sa objavujú hlavne v okolí pier, nosa a brady. Opar aktivujú faktory ako fyzický a emocionálny stres, úzkostlivé stavy, horúčka, nádcha alebo chrípka, únava, pobyt na slnku, chladné počasie, menštruácia alebo hormonálne zmeny. Zvyčajne trvá výsev oparu 7-12 dní a prechádza 5 vývojovými fázami s odlišnými symptómami. Compeed TOTAL CARE ™ Diskrétna náplasť na opary hojí opar vo všetkých 5 vývojových fázach rýchlo a diskrétne. Táto náplasť je určená na liečbu oparu pier a tváre. Náplasť nie je vhodná na opary v ústach, na sliznici alebo pre liečbu genitálneho herpesu. Balenie: Balenie obsahuje zrkadielko (pre jednoduchú aplikáciu) a 15 individuálne balených náplastí, ktoré vystačia v priemere na 1 liečbu oparu. Pravidlá použitia: Náplasť aplikujte na čistú a suchú pleť, nepoužívajte krém. Nalepte náplasť pri prvých pocitoch brnenia, pre liečenie oparu vo všetkých fázach. Náplasť používajte nepretržite vo dne aj v noci do úplného vyliečenia oparu. Počas liečby oparu môže pri nadmernej vlhkosti pľuzgierikov dôjsť k vzniku bieleho ochranného povlaku. Jedná sa o bežnú časť liečebného procesu. Náplasť vymeňte, až keď sa sama začne odlepovať (zvyčajne 8 hodín). Ak náplasť drží, nie je potrebné ju vymieňať. Ak chcete náplasť odstrániť skôr, nestrhávajte ju! Uchopte ju za okraj a natiahnite ju pozdĺž pokožky (v opačnom smere než by ste ju strhávali). Pred odstránením odporúčame náplasť navlhčiť teplou vodou. Aplikácia náplasti: 1. Náplasť musí byť aplikovaná na čistú a suchú kožu. Nepoužívajte v kombinácii s krémami, náplasť by v takom prípade na koži nedržala a účinok hojenia by nemohol byť zaručený. 2. Umyte si ruky. 3. Z obalu vyberte pomôcku s náplasťou a oboma rukami ho uchopte na jeho koncoch. 4. Jemne ťahajte koniec aplikátora od seba, v smere naznačených šípok, kým nebude lepivá strana náplasti z polovice odkrytá. 5. Nedotýkajte sa lepivej časti náplasti. 6. Lepivú časť odkrytej náplasti priložte na postihnuté miesto a jemne ju pritlačte prstom na opar. 7. Plynulým pohybom ťahajte pomaly koniec aplikátora smerom nadol a pozdĺž pokožky, kým náplasť z aplikátora neskĺzne a pritlačte ju k pokožke. 8. Na náplasť možno naniesť make-up alebo rúž.

  8,42 € -8% 9,18 €

 • COMPEED náplasť pľuzgier malá 6 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Užitie Vstrebáva vlhkosť pľuzgiera a premieňa ju v tenkú vrstvu jemného gélu, ktorý vytvorí optimálnu ochranu proti otlaku. Je bezpečná pre otvorené pľuzgiere. Dávkovanie Náplasť ponechajte na mieste, kým sa sama po 2-3 dňoch neuvoľní. Pre najlepší výsledok používajte do úplného zahojenia. Náplasti nikdy nestrihajte. Akýkoľvek zvyšok lepidla na oblečení ľahko odstránite technickým benzínom. Náplasť bude lepšie držať, ak ju budete minútu pred a po nanesení rúk zahrievať. Účinné látky Artificial Elastomer Tackifier Resins Hydrocolloid Particles (Sodium Carboxmethly cellulose) Plast Polyurethanefilm Kontraindikácie Nie sú známe. DIABETICI - pred použitím konzultujte so svojim lekárom.

  4,04 € -8% 4,41 €

 • COMPEED náplasť na kurie oká 6 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Všetky náplasti COMPEED® sú založené na najmodernejšej hydrokoloidnej technológii, ktorá patrí do jednej podskupiny vyššie spomínanej skupiny tzv. interaktívneho krytia. Táto technológia sa vo svete (najmä v nemocniciach) používa už 20 rokov pre svoje hojivé účinky. Kombinuje výhody hojenia hydrokoloidnou technológiou s terčíkom kyseliny salicylovej, ktorá pomáha kurie oko odstrániť. Terčík zabezpečí, že nedôjde k poškodeniu zdravej kože v okolí kurieho oka. Náplasť pomáha bezbolestnému zbaveniu kurieho oka. Výhody Compeed náplasti na kurie oká Kyselina salicylová účinne odstraňuje kurie oká. Okamžitá úľava od bolesti a tlaku v postihnutom mieste. Ochrana pred nečistotami a baktériami, vodeodolnosť. Pohodlné a diskrétne nosenie (telová farba). Skosené hrany zaručujú minimálne rolovanie okrajov. Náplasti majú veľmi diskrétnu telovú farbu, a preto pôsobia takmer ako "druhá koža". Spôsob použitia náplastí COMPEED® Náplasti sa veľmi ľahko nalepujú aj odstraňujú. Návod pre aplikáciu jednotlivých náplastí nájdete vždy na obaloch príslušných výrobkov. Jednoduchá aplikácia náplastí Pred použitím pokožku umyte a osušte, v okolí rany nepoužívajte krém ani olej. Zložte vrchný ochranný papier náplasti. Potom odoberte tiež spodný papier. Nedotýkajte sa lepivej strany náplasti. Umiestnite náplasť pevne na pľuzgier a starostlivo uhlaďte okraje náplasti tak, aby dobre a rovnomerne priliehala. Ponechajte náplasť na mieste až kým sa nezačne odlepovať - s postupným hojením kože sa náplasť sama uvoľňuje. Jednoduché odstránenie Náplasť neodlepujte. Akonáhle bude kurie oko zahojené, náplasť sa začne sama uvoľňovať. Avšak ak je potreba náplasť COMPEED® odstrániť, nestrhávejte ju ťahom nahor, ale pomaly napínajte pozdĺž pokožky. Zaujíma vás v čom spočíva čaro náplastí Náplasti COMPEED® obsahujú na svojej spodnej strane hydrokoloidné častice, ktoré sú zhora pokryté vodeodolnou a súčasne polopriepustnou (priedušnou) polyuretánovou membránou. Sila membrány je len 600 mikrónov, teda 0,6 mm. Táto tenká vrstva odpudzuje vodu, nečistoty, baktérie a úplne rovnakým spôsobom ako koža umožňuje odparovanie prebytočnej tekutiny z rany. Hydrokoloidné častice na spodnej strane náplastí COMPEED® vytvárajú prostredie pre tzv. vlhké hojenie rany. Pri styku týchto častíc s výpotkom z rany sa tvorí biely gél, ktorý ranu chráni, zapuzdruje a tým v nej uchováva vlhkosť. Toto vlhké prostredie podporuje vlastný hojivý mechanizmus kože. Rana sa hojí bez vzniku chrasty. Zároveň dochádza tiež k zjemneniu kože. Skosené hrany náplastí COMPEED® umožňujú pohodlné nosenie bez zhŕňania aj po niekoľko dní. Náplasti sú vodeodolné, vydržia spoľahlivo aj počas sprchovania. Počas liečby sa náplasť COMPEED® postupne automaticky uvoľňuje tak, ako dochádza k hojeniu rany. Po odpadnutí môže byť v prípade potreby nahradená ďalšou náplasťou.

  5,28 € -9% 5,79 €

 • COMPEED krém suchá pokožka 75 ml Zdravotnícky prostriedok

  skladom 3 - 5 ks

  Extra hydratačné zloženie pre suchú a hrubú kožu. Bolo preukázané, že: Do 4 týždňov vylieči úplne aj tie najhlbšie praskliny. Je bezpečný Účinný aj pre diabetikov. Rýchlo sa vstrebáva Má nemastnú konzistenciu. Použitie: Nanášajte hojne 2x denne na chodidlá, ruky, lakte či kolená.

  6,02 € -8% 6,53 €

 • COMPEED náplasť na pľuzgiere na päte 5 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Náplasti COMPEED® sú založené na najmodernejšej hydrokoloidnéj technológii, ktorá patrí do jednej podskupiny tzv. interaktívneho krytia. Táto technológia sa vo svete (najmä v nemocniciach) používa už 20 rokov pre svoje hojivé účinky. Výhody Compeed tyčinky na pľuzgiere a päty Diskrétna prevencia vzniku pľuzgierov. Okamžitá redukcia trenia na pokožke. Jednoduchá aplikácia a žiadne stopy. Balenie vhodné na cesty. Ideálne do otvorenej obuvi. Spôsob použitia tyčinky COMPEED® Jednoduchá aplikacia náplastí Pred použitím pokožku umyte a osušte, v okolí pľuzgiera nepoužívejte krém ani olej. Odstráňte vrchný ochranný papier náplasti. Potom odstráňte tiež spodný papier. Nedotýkajte se lepkavej strany náplasti. Umiestnite náplasť pevne na pľuzgier a starostlivo uhlaďte okraje náplasti tak, aby dobre a rovnomerne priliehala. Nechajte náplasť na mieste pokým sa nezačne odlepovať – s postupným hojením kože se náplasť sama uvolňuje. Jednoduché odstránenie Náplasť neodlepujte. Akonáhle dôjde k zahojeniu, náplasť sa začne sama uvoľňovať. Avšak ak je potreba náplasť COMPEED® odstrániť, nestrhávejte ju ťahom nahor, ale pomaly napínajte pozdĺž pokožky. Zaujíma vás v čom spočíva čaro náplastí Náplasti COMPEED® obsahujú na svojej spodnej strane hydrokoloidné častice, ktoré sú zhora pokryté vodeodolnou a súčasne polopriepustnou (priedušnou) polyuretánovou membránou. Sila membrány je len 600 mikrónov, teda 0,6 mm. Táto tenká vrstva odpudzuje vodu, nečistoty, baktérie a úplne rovnakým spôsobom ako koža umožňuje odparovanie prebytočnej tekutiny z rany. Hydrokoloidné častice na spodnej strane náplastí COMPEED® vytvárajú prostredie pre tzv. vlhké hojenie rany. Pri styku týchto častíc s výpotkom z rany sa tvorí biely gél, ktorý ranu chráni, zapuzdruje a tým v nej uchováva vlhkosť. Toto vlhké prostredie podporuje vlastný hojivý mechanizmus kože. Rana sa hojí bez vzniku chrasty. Zároveň dochádza tiež k zjemneniu kože. Skosené hrany náplastí COMPEED® umožňujú pohodlné nosenie bez zhŕňania aj po niekoľko dní. Náplasti sú vodeodolné, vydržia spoľahlivo aj počas sprchovania. Počas liečby sa náplasť COMPEED® postupne automaticky uvoľňuje tak, ako dochádza k hojeniu rany. Po odpadnutí môže byť v prípade potreby nahradená ďalšou náplasťou.

  4,63 €

 • COMPEED náplasť mozoľ stredná 6 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Všetky náplasti COMPEED® sú založené na najmodernejšej hydrokoloidnej technológii, ktorá patrí do jednej podskupiny vyššie spomínanej skupiny tzv. interaktívneho krytia. Táto technológia sa vo svete (najmä v nemocniciach) používa už 20 rokov pre svoje hojivé účinky. Výhody náplasti na mozole - stredná 6 kusov Jemné a efektívne odstránenie mozoľov. Okamžitá úľava od bolesti a tlaku v postihnutom mieste. Ochrana pred nečistotami a baktériami. Vodeodolné,  pohodlné a diskrétne nosenie (telová farba). Skosené hrany zaručujú minimálne rolovanie okrajov a vylepšenú priľnavosť. Zostáva na mieste po viac ako 24 hod. Náplasti majú veľmi diskrétnu telovú farbu, a preto pôsobia takmer ako "druhá koža". Spôsob použitia náplastí COMPEED® Náplasti sa veľmi ľahko nalepujú aj odstraňujú. Návod pre aplikáciu jednotlivých náplastí nájdete vždy na obaloch príslušných výrobkov. Jednoduchá aplikácia náplastí Pred použitím pokožku umyte a osušte, v okolí pľuzgiera nepoužívajte krém ani olej. Zložte vrchný ochranný papier náplasti. Potom odoberte spodný papier. Nedotýkajte sa lepivej strany náplasti. Umiestnite náplasť pevne na pľuzgier a starostlivo uhlaďte okraje náplasti tak, aby dobre a rovnomerne priliehala. Ponechajte náplasť na mieste až kým sa nezačne odlepovať - s postupným hojením kože sa náplasť sama uvoľňuje.  Jednoduché odstránenie Náplasť neodlepujte. Akonáhle bude pľuzgier zahojený, náplasť sa začne sama uvoľňovať. Avšak ak je potreba náplasť COMPEED® odstrániť, nestrhávejte ju ťahom nahor, ale pomaly napínajte pozdĺž pokožky. Zaujíma vás v čom spočíva čaro náplastí Náplasti COMPEED® obsahujú na svojej spodnej strane hydrokoloidné častice, ktoré sú zhora pokryté vodeodolnou a súčasne polopriepustnou (priedušnou) polyuretánovou membránou. Sila membrány je len 600 mikrónov, teda 0,6 mm. Táto tenká vrstva odpudzuje vodu, nečistoty, baktérie a úplne rovnakým spôsobom ako koža umožňuje odparovanie prebytočnej tekutiny z rany. Hydrokoloidné častice na spodnej strane náplastí COMPEED® vytvárajú prostredie pre tzv. vlhké hojenie rany. Pri styku týchto častíc s výpotkom z rany sa tvorí biely gél, ktorý ranu chráni, zapuzdruje a tým v nej uchováva vlhkosť. Toto vlhké prostredie podporuje vlastný hojivý mechanizmus kože. Rana sa hojí bez vzniku chrasty. Zároveň dochádza tiež k zjemneniu kože. Skosené hrany náplastí COMPEED® umožňujú pohodlné nosenie bez zhŕňania aj po niekoľko dní. Náplasti sú vodeodolné, vydržia spoľahlivo aj počas sprchovania. Počas liečby sa náplasť COMPEED® postupne automaticky uvoľňuje tak, ako dochádza k hojeniu rany. Po odpadnutí môže byť v prípade potreby nahradená ďalšou náplasťou.

  4,04 € -6% 4,32 €

 • COMPEED tyčinka proti pľuzgierom 8 ml Zdravotnícky prostriedok

  COMPEED tyčinka proti pľuzgierom 8 ml

  Akcia

  skladom do 24 hodín

  COMPEED® sú založené na najmodernejšej hydrokoloidnej technológii, ktorá patrí do jednej podskupiny vyššie spomínanej skupiny tzv. interaktívneho krytia. Táto technológia sa vo svete (najmä v nemocniciach) používa už 20 rokov pre svoje hojivé účinky. Výhody Compeed tyčinky na pľuzgiere a päty Diskrétna prevencia vzniku pľuzgierov. Okamžitá redukcia trenia na pokožke. Jednoduchá aplikácia a žiadne stopy. Balenie vhodné na cesty. Ideálne do otvorenej obuvi Zloženie náplastí Artificial Elastomer, Tackifier Resins, Hydrocolloid Particles (Sodium Carboxymethyl Cellulose) Plasticiser, Polyurethane Film.

  4,63 € -22% 5,94 €

 • COMPEED náplasti na pľuzgiere Mix 5 kusov Zdravotnícky prostriedok

  skladom

  Vlastnosti okamžitá úľava od bolesti chráni proti treniu podporuje rýchle zahojenie rany zostáva na mieste niekoľko dní ideálne do kabelky a na cesty

  5,06 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam