Obľúbené položky

Úvodná strana » Deti a mamičky » Detské okuliare » Slnečné okuliare

Slnečné okuliare

Oči si zaslúžia našu plnú starostlivosť. Denne sú rôznymi vonkajšími vplyvmi namáhané. A tie detské tiež! Čo neplatí len v prípade jarných či letných mesiacov, kedy o slnko nie je núdza... Oči je potrebné chrániť neustále. Pre tieto prípady kúpte okuliare i svojim deťom a to i tým najmenším. A nemusíte sa báť ich straty alebo poškodenia, deťom držia okolo hlavičky vďaka nastaviteľnej gumičke.

Nezabudnite kontrolovať veľkosť, ktorá je u detských okuliarov uvádzaná v rozmedzí veku dieťaťa.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
 • BB Brýle KID růžové s polarizačními skly

  skladom 1 - 2 ks

  Brýle BABY Banz poskytují úplnou ochranu pro citlivé oči našich dětí před UV zářením a nepříjemným oslepujícím sluníčkem. Módní provedení, nerozbitná polykarbonátová skla a rám, nastavitelný neoprénový pásek zabezpečuje pevné, ale pohodlné nošení brýlí ve věku, kdy strhávání brýlí je nejoblíbenější hrou našich dětí. Sluneční brýle BABY Banz jsou pro děti od 2 do 5 let (délka pásku 39 – 46 cm). Byly vyvinuty ve spolupráci s Optometrists Association Australia a klinicky testované (Australian Standard: AS1067–1990).

  18,43 €

 • BB Brýle Baby tmavě modré 0-2 roky

  8 dní

  Brýle BABY Banz poskytují úplnou ochranu pro citlivé oči našich dětí před UV zářením a nepříjemným oslepujícím sluníčkem. Módní provedení, nerozbitná polykarbonátová skla a rám, nastavitelný neoprénový pásek zabezpečuje pevné, ale pohodlné nošení brýlí ve věku, kdy strhávání brýlí je nejoblíbenější hrou našich dětí. Sluneční brýle BABY Banz jsou pro děti od 0 do 2 let (délka pásku 39 – 46 cm). Byly vyvinuty ve spolupráci s Optometrists Association Australia a klinicky testované (Australian Standard: AS1067–1990).

  16,75 €

 • BB Brýle Kid černé 2-5 let

  BB Brýle Kid černé 2-5 let

  Výpredaj

  8 dní

  Brýle Kidz Banz poskytují úplnou ochranu pro citlivé oči našich dětí před UV zářením a nepříjemným oslepujícím sluníčkem. Módní provedení, nerozbitná polykarbonátová skla a rám, nastavitelný neoprénový pásek zabezpečuje pevné, ale pohodlné nošení brýlí ve věku, kdy strhávání brýlí je nejoblíbenější hrou našich dětí. Sluneční brýle Kidz Banz jsou pro děti od 2 do 5 let (délka pásku 46 – 58 cm). Byly vyvinuty ve spolupráci s Optometrists Association Australia a klinicky testované (Australian Standard: AS1067–1990). Sluneční brýle už dávno nejsou jen modním doplňkem, ale chrání naše oči před škodlivým UV zářením. Brýle Baby Banz a Kidz Banz poskytují úplnou ochranu pro citlivé oči našich dětí před UV zářením a nepříjemných oslepujícím sluníčkem. Modní provedení, nerozbitná polykarbonátová skla a rám, nastavitelný neoprénový pásek zabezepčuje pevné, ale pohodlné nošení brýlí ve věku, kdy strhávání brýlí je nejoblíbenější hrou našich dětí.

  17,25 € -4% 17,88 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam