Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Bylinná kozmetika » Bylinná kozmetika so skorocelom

Bylinná kozmetika so skorocelom

Liečivé účinky skorocelu sú známe už od doby antiky a to ako medzi lekármi, tak medzi prostým ľudom. Zásadnou výhodou skorocela je jeho veľmi dobrá znášanlivosť, doposiaľ neboli popísané žiadne nežiadúce účinky či neznášanlivosť s inými liekmi a preparátmi.

Obľúbenou formou užívania skorocela je čaj, ktorý je vhodné užívať počas nachladenia, pri chrípke alebo zápaloch dýchacích ciest. Skorocel má všeobecne čistiace účinky. Čistí pľúca a priedušky, preto je prospešný pre astmatikov alebo fajčiarov. Čistí krv a pomáha odvádzať škodlivé látky z tela, preto je vhodným doplnkom pri čistiacich kúrach.

Ďalšou liečivou vlastnosťou skorocela sú jeho protizápalové a hojivé účinky. Tie využíva skorocelová masť, ktorá je vhodná predovšetkým k podpore regenerácie zapálených a zle sa hojacich rán alebo jaziev.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam
  • HERBACOS SKOROCELOVÁ MASŤ 50 ML

    skladom do 24 hodín

    Obsahuje celý komplex účinných látok skorocela kopinatého. Vďaka týmto látkam je skorocelový výťažok univerzálnym hojacim prostriedkom. Je vhodný najmä k podpore regenerácie zapálených a špatne sa hojacich rán, na bolestivú pokožku v okolí bércových vredov, na jazvy. U dlho ležiacich osôb podporuje metabolizmus kože v blízkosti preležanín a povrchových zápalov žíl. Masť je vhodná k pravidelným masážam nôh pri únave a bolestiach.

    2,64 € -2% 2,70 €

Najpredávanejšie značky

Akciová ponuka do vašej schránky

Výhodné ponuky nemusíte hľadať, pošleme vám ich e-mailom.

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam