Obľúbené položky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Kontaktné šošovky » Príslušenstvo k šošovkám » Roztoky na kontaktné šošovky

Roztoky na kontaktné šošovky

Patríte medzi nositeľov kontaktných šošoviek? Potom zaiste viete, aká je dôležitá správna starostlivosť o ne. Tú najlepšiu starostlivosť im poskytnú roztoky na kontaktné šošovky.

Roztoky na kontaktné šošovky - detailný popis

Prečo si zaobstarať roztok na kontaktné šošovky?

Tieto roztoky slúžia k starostlivosti o šošovky s intervalom výmeny dlhšej než jeden deň.

Vlastnosti roztokov:

  • dezinfikujú,
  • zbavujú ich nečistôt,
  • zvlhčujú,
  • umožňujú bezpečné uchovávanie šošoviek a ich ďalšie použitie.

Každý deň sú naše oči namáhané. Prichádzame do styku s najrôznejšími faktormi (znečistené prostredie, klimatizácia, kúrenie, dym), ktoré prispievajú k vysychaniu šošoviek. Z toho dôvodu sú roztoky na kontaktné šošovky vyrábané tak, aby šošovky zároveň zvlhčovali a vlhkosť v nej udržali. Vďaka tomu je potom samotné nosenie šošoviek omnoho pohodlnejšie a príjemnejšie. Nemáte totiž pocit suchých a podráždených očí, čo sa niekedy stáva u ľudí, ktorí nosia šošovky.

Pri obstarávaní ochranného roztoku nezabudnite na púzdro, do ktorého tekutinu nalejete. Pre všetky druhy mäkkých šošoviek je vhodný multifunkční roztok Multi Plus. Obľúbený je tiež viacúčelový roztok pre všetky silikón-hydrogélové a mäkké šošovky BioTrue. V našej ponuke nájdete mnohé ďalšie produkty.

Pokiaľ sa na svet dívate skrz tvrdé kontaktné šošovky, na ich dezinfekciu a čistenie je možné použiť špeciálne roztoky na tvrdé šošovky.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam