Obľúbené položky

Úvodná strana » Potreby do domácnosti a na upratovanie » Riady a doplnky do kuchyne

Riady a doplnky do kuchyne

Čo by bola kuchyňa bez riadu a ďalších kuchynských potrieb? Vyberte si riad a praktické pomôcky, ktoré ponúka náš e-shop.

Každý správny kuchár sa neobíde bez niekoľkých druhov riadu - malý hrnček, veľký kastról, panvica a ďalších. Varenie vám ale môže uľahčiť a spríjemniť rad ďalších produktov.

  • Už ste počuli o hrnci, ktorý je navrhnutý špeciálne na varenie ryže? Ide o ryžovar, ktorý má plne automatickú prevádzku a je vhodný na varenie všetkých druhov ryže.
  • Obľube sa stále teší nerezový riad a to vďaka svojej funkčnosti, kvalite a životnosti.
  • Vysoko kvalitný je titánový riad, ktorý má všestranné využitie, vynikajúcu odolnosť a nepriľňavý povrch.
  • Nepriľňavým povrchom sa môžu pochváliť i keramické panvice, ktoré sú odolné voči vysokým teplotám a mechanickému poškodeniu.
  • Pokiaľ nemáte práve veľa času na varenie, ale v jedle sa nechcete zanedbať, vyskúšajte tlakový hrniec. Vďaka nemu jedlo uvaríte omnoho rýchlejšie, čo je pohodlné, ale taktiež ekonomicky výhodné.
  • Varenie pre našich nejmenších je kapitolou samo o sebe. Zdravá a šetrná tepelná úprava jedla je varenie v pare. Uvaríte zeleninu či rybu v pare, otočíte gombíkom a jedlo sa rozmixuje a môžete smelo podávať - takto jednoduché je varenie s AVENT Parný hrniec s mixérom.

Pozrite sa na našu ponuku kuchynských potrieb. Mnohé z nich sú v akcii, takže ich nakúpite naozaj lacno.

Pokračovať

Najpredávanejšie v kategórii


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam