Obľúbené položky

Úvodná strana » Zdravie a lieky » Zdravotnícke prostriedky » Zdravotnícke prostriedky na bolesť » Bolesť svalov, kĺbov a chrbta

Reparil Ice spray 200ml

Zdravotnícka pomôcka Viac o legislatíve
Kód výrobku: 5775

100 % 1 recenzia

Pre okamžité ochladenie modrina a výronu a zmiernenie sprievodných prejavov týchto zranení, opuchov, podliatin a modrín.

Viac informácií

6,99

Skladom

Odosielame zajtra, u vás pozajtra.

Odosielame zajtra, u vás pozajtra.

Doprava už od 1,50 €, nad 30 € zadarmo

Pridajte ešte


Načítavam
Podrobné informácie
Recenzie (1)
Diskusia

Podrobné informácie

Podrobné informácie - Reparil Ice spray 200ml

Pre okamžité ochladenie modrina a výronu a zmiernenie sprievodných prejavov týchto zranení, opuchov, podliatin a modrín.

Informácie o produkte

Výrobca: MADAUS GMBH, KOLÍN NAD RÝNEM
Značka: REPARIL
Kód výrobku: 5775
Kód EAN:
Držiteľ rozhodnutia: MADAUS GMBH, KOLÍN NAD RÝNEM

Registrovaný liečivý prípravok, pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov.

Reparil® Ice Spray sa používa na zmiernenie sprievodných prejavov malých športových úrazov.

Reparil® Ice Spray ochladí malé športové úrazy svojim špeciálnym zložením spoľahlivo a dlhodobo. Bol vyvinutý zvlášť pre potreby športovcov, má príjemne sviežu vôňu a na koži je dobre znášaný. Nesmie sa naniesť do očí, na sliznice a do otvorených rán.

Návod na použitie: K ochladeniu aplikujte najmenej zo vzdialenosti 15 cm po dobu 5 sekúnd alebo do pocitu úľavy. Pri aplikácii držte spray zvisle.

Ochladenie modrina a výronu
Okamžitým ochladením akéhokoľvek poranenia (napr. Modrina a výronu), ktorého sprievodnými prejavmi sú opuchy, podliatiny a modriny, môžete tieto sprievodné prejavy zmierniť. To urobíte najlepšie ľadovým zábalom (plátený vačok naplnený ľadom), ale môžete improvizovať a nahradiť ľadový zábal buď pláteným vycpávkovým vankúšikom namočeným v studenej vode, alebo balíčkom zmrznuté zeleniny. Inou možnosťou je ponoriť poranenú časť tela do studenej vody. Možno poznáte vyššie uvedené rady z príručiek prvej pomoci. Najčastejšie však k malým športovým úrazom neprídete vo svojej kuchyni u mrazničky a umývadlá, ale na bicykli v prírode, na tenisových a squashových kurtoch, futbalových ihriskách alebo v športových halách. Čo teraz? Našťastie je tu Reparil® Ice Spray, ktorý chladí spoľahlivo a dlhodobo. Jeho okamžité použitie prinesie úľavu a zmierni sprievodné prejavy malých športových úrazov. Nezaberie veľa miesta, takže je dobré mať ho vždy po ruke vo svojej športovej taške.

Preložené pomocou Google Translatore

Recenzie (1)

Recenzie produktu Reparil Ice spray 200ml

Recenzie od 1 užívateľa s celkovým hodnotením 100 %.

Pridať recenziu produktu

100 %

Diskusia

Diskusia k produktu Reparil Ice spray 200ml

Pridať nový príspevok do diskusie

 

Mohlo by vás zaujímať


Načítavam

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam