Úvodná strana » Značky » I » IBALGIN

IBALGIN

IBALGIN a v ňom obsiahnutá účinná látka ibuprofenum uľavuje od bolesti najrôznejšieho pôvodu a tiež pomáha v mnohých ďalších prípadoch. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o jeho účinkoch a vhodnosti užívania u detí a v tehotenstve. Tiež vám prezradíme, že silu látky ibuprofenum je možné využiť mimo štandardné tobolky i ako krém alebo suspenziu.

IBALGIN iste už niekoľkokrát použil každý z nás. Hľadáme v ňom účinnú pomoc pri migréne, pri bolestiach zubov, hlavy a chrbta, taktiež je obľúbený pri potlačení bolesti sprevádzajúcu menštruáciu. Osvedčil sa i pri bolestiach pohybového aparátu, ktoré sprevádzajú vírové ochorenia. Samozrejme je taktiež často užívaný pri vysokej teplote u všetkých typov ochorení. Tieto tablety sú k dispozícii s 400 alebo 200 miligramami účinnej látky. Mimo štandardné tablety je možné Ibalgin využiť i vo forme krému alebo gélu. Práve Ibalgin krém je veľmi obľúbený pri liečbe zápalov kĺbov, šliach a svalových úponov. Je možné ho tiež využiť pri reumatických ochoreniach a na ošetrenie športových úrazov. Pokiaľ spoločne s aplikáciou gélu na postihnuté miesto užijete i tabletu Ibalginu, zvýšite tým účinky liečivých látok na maximálnu možnú mieru.

Lieky IBALGIN nie sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií. Preto je nutné podávanie tohoto lieku dieťaťu vždy konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Špeciálne pre deti bol pripravený Ibalgin v suspenzii. Suspenzia je jednoducho povedané roztok obsahujúci malé pevné kúsky lieku. Rovnako tak je nutné, aby sa na svojho lekára obrátili i ženy v období tehotenstva, pokiaľ chcú využiť účinky tohoto lieku.

Užívanie voľne predajných liekov konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Starostlivo si prečítajte príbalové informácie.

IBALGIN

Produktové rady

 • IBALGIN 400 mg x 24 tabliet Liek

  Ibalgin 400 sa užíva pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov a menštruačné bolesti. Znižuje horúčku a tlmí zápal.

  Skladom viac ako 5 kusov

  3,39 € 2,99 € -12 %

 • IBALGIN Rapidcaps 20 x 400 mg

  IBALGIN Rapidcaps 20 x 400 mg

  Výpredaj

  Analgetikum vo forme mäkkých kapsúl, pomáha pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov a menštruačné bolesti, pri migréne, znižuje horúčku.

  Skladom viac ako 5 kusov

  4,29 € 3,79 € -12 %

 • IBALGIN 400 mg 48 tabliet Liek

  Ibalgin 400 sa užíva pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov a menštruačné bolesti. Znižuje horúčku a tlmí zápal.

  Skladom viac ako 5 kusov

  5,29 €

 • IBALGIN 200 mg x 24 tabliet Liek

  Analgetikum ktoré pomáha pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov a menštruačné bolesti a znižuje horúčku.

  Skladom viac ako 5 kusov

  2,79 € 2,29 € -18 %

 • IBALGIN Rapidcaps 400 mg 30 kapsúl Liek

  Liek na zmiernenie bolesti hlavy, migrény, bolesti zubov, bolesti chrbta, bolesti pri menštruácii, bolesti svalov, pri horúčke.

  Skladom

  5,49 €

 • IBALGIN Duo Effect krém 100 g Liek

  Ibalgin Dou potláča bolesť, zmierňuje zápal a opuch. Urýchľuje vstrebávanie modrín a krvných výronov. Lieči poúrazové stavy.

  Skladom viac ako 5 kusov

  9,99 € 9,29 € -7 %

 • IBALGIN Fast 12 x 400 mg Liek

  Ibalgin Fast pôsobí rýchlo a účinne proti akútnej bolesti hlavy, zubov, svalov a menštruačné bolesti. Nástup účinku už za 15 minút.

  Skladom viac ako 5 kusov

  3,99 € 3,19 € -20 %

 • IBALGIN Gel 100g Liek

  Ibalgin gel potláča bolesť svalov a kĺbov, tlmí zápal a znižuje opuch. Dobre sa vstrebáva. Bez parfumácie. Pre dospelých a deti od 12 rokov.

  Skladom viac ako 5 kusov

  6,89 €

 • IBALGIN Duo Effect krém 50 g Liek

  Potláča bolesť, zmierňuje zápal a opuch. Urýchľuje vstrebávanie modrín a krvných výronov. Lieči poúrazové stavy. Pre dospelých a děti od 12 rokov.

  Skladom

  5,99 €

 • IBALGIN Gel 50 g Liek

  Ibalgin gel potláča bolesť svalov a kĺbov, tlmí zápal a znižuje opuch. Dobre sa vstrebáva. Bez parfumácie. Pre dospelých a mladistvých od 12 rokov.

  Skladom viac ako 5 kusov

  4,79 € 3,99 € -17 %

 • IBALGIN krém 100 g Liek

  Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestivých stavov pohybového ústrojenstva.

  Skladom

  6,89 €

 • IBALGIN Junior suspenze 100 ml x 4 g Liek

  Pomáha pri bolestiach hlavy, zubov, znižuje horúčku u detí až na 8 hodín. Účinkuje za 15 minút. Pre deti od 6 do 12 rokov (a 20 kg a viac).

  Skladom viac ako 5 kusov

  6,29 € 5,49 € -13 %

 • IBALGIN krém 50 g Liek

  Liek obsahuje liečivo ibuprofén, je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestivých stavov pohybového ústrojenstva.

  Skladom

  4,99 € 3,99 € -20 %

 • IBALGIN Baby malina suspenzia 2g 100 ml Liek

  Pomáha pri bolestiach hlavy, uší, zubov, krku, chrbta a znižuje horúčku. Pre deti od 3 mesiacov (a 6 kg a viac).

  Skladom viac ako 5 kusov

  4,19 € 3,49 € -17 %

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam