Moje srdcovky

Úvodná strana » Značky » I » IBALGIN

IBALGIN

IBALGIN a v ňom obsiahnutá účinná látka ibuprofenum uľavuje od bolesti najrôznejšieho pôvodu a tiež pomáha v mnohých ďalších prípadoch. Pripravili sme pre vás niekoľko rád o jeho účinkoch a vhodnosti užívania u detí a v tehotenstve. Tiež vám prezradíme, že silu látky ibuprofenum je možné využiť mimo štandardné tobolky i ako krém alebo suspenziu.

IBALGIN iste už niekoľkokrát použil každý z nás. Hľadáme v ňom účinnú pomoc pri migréne, pri bolestiach zubov, hlavy a chrbta, taktiež je obľúbený pri potlačení bolesti sprevádzajúcu menštruáciu. Osvedčil sa i pri bolestiach pohybového aparátu, ktoré sprevádzajú vírové ochorenia. Samozrejme je taktiež často užívaný pri vysokej teplote u všetkých typov ochorení. Tieto tablety sú k dispozícii s 400 alebo 200 miligramami účinnej látky. Mimo štandardné tablety je možné Ibalgin využiť i vo forme krému alebo gélu. Práve Ibalgin krém je veľmi obľúbený pri liečbe zápalov kĺbov, šliach a svalových úponov. Je možné ho tiež využiť pri reumatických ochoreniach a na ošetrenie športových úrazov. Pokiaľ spoločne s aplikáciou gélu na postihnuté miesto užijete i tabletu Ibalginu, zvýšite tým účinky liečivých látok na maximálnu možnú mieru.

Lieky IBALGIN nie sú vhodné pre deti všetkých vekových kategórií. Preto je nutné podávanie tohoto lieku dieťaťu vždy konzultovať s ošetrujúcim lekárom. Špeciálne pre deti bol pripravený Ibalgin v suspenzii. Suspenzia je jednoducho povedané roztok obsahujúci malé pevné kúsky lieku. Rovnako tak je nutné, aby sa na svojho lekára obrátili i ženy v období tehotenstva, pokiaľ chcú využiť účinky tohoto lieku.

Užívanie voľne predajných liekov konzultujte s ošetrujúcim lekárom. Starostlivo si prečítajte príbalové informácie.

IBALGIN

Produktové rady

 • IBALGIN 400 mg x 24 tabliet Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Ibalgin 400 sa užíva pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov a kĺbov, pri bolestivej menštruácii, ďalej pri horúčkovitých stavoch.

  3,39 € 2,88 € -15 %

 • IBALGIN 200 filmom obalené tablety 24 x 200 mg Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Analgetikum s protizápalovým účinkom. Pomáha pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov a menštruačné bolesti a znižuje horúčku.

  2,55 € 2,39 € -6 %

 • Ibalgin 400 tbl flm (blis. PVC/Al) 1x48 ks Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv.

  5,09 €

 • IBALGIN Fast 12 x 400 mg Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Pôsobí pýchlo a účinne proti akútnej bolesti hlavy, zubov, svalov a menštruačné bolesti. Nástup účinku už za 15 minút.

  3,79 €

 • IBALGIN Baby malina suspenzia 2g 100 ml Liek

  Skladom viac ako 5 kusov

  Pomáha pri bolestiach hlavy, uší, zubov, krku, chrbta a znižuje horúčku. Pre deti od 3 mesiacov (a 6 kg a viac).

  3,99 €

 • IBALGIN Gel 50 g Liek

  Skladom zajtra

  Ibalgin gel potláča bolesť svalov a kĺbov, tlmí zápal a znižuje opuch. Dobre sa vstrebáva. Bez parfumácie. Pre dospelých a mladistvých od 12 rokov.

  3,89 €

 • IBALGIN Duo Effect krém 100 g Liek

  Skladom zajtra

  Potláča bolesť, zmierňuje zápal a opuch. Urýchľuje vstrebávanie modrín a krvných výronov. Lieči poúrazové stavy. Pre dospelých a děti od 12 rokov.

  9,99 € 8,99 € -10 %

 • IBALGIN Duo Effect krém 50 g Liek

  Skladom zajtra

  Potláča bolesť, zmierňuje zápal a opuch. Urýchľuje vstrebávanie modrín a krvných výronov. Lieči poúrazové stavy. Pre dospelých a děti od 12 rokov.

  6,29 €

 • IBALGIN Junior suspenze 100 ml x 4 g Liek

  Skladom zajtra

  Pomáha pri bolestiach hlavy, zubov, znižuje horúčku u detí až na 8 hodín. Účinkuje za 15 minút. Pre deti od 6 do 12 rokov (a 20 kg a viac).

  6,29 € 5,89 € -6 %

 • IBALGIN Gel 100g Liek

  Skladom zajtra

  Ibalgin gel potláča bolesť svalov a kĺbov, tlmí zápal a znižuje opuch. Dobre sa vstrebáva. Bez parfumácie. Pre dospelých a deti od 12 rokov.

  6,89 € 6,49 € -6 %

 • IBALGIN krém 100 g Liek

  IBALGIN krém 100 g

  Novinka

  Skladom zajtra

  Liek obsahuje liečivo ibuprofén. Je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestivých stavov pohybového ústrojenstva.

  6,39 €

 • IBALGIN krém 50 g Liek

  IBALGIN krém 50 g

  Novinka

  Skladom zajtra

  Liek obsahuje liečivo ibuprofén, je vhodný na liečbu miestnych prejavov reumatických aj nereumatických bolestivých stavov pohybového ústrojenstva.

  3,89 €

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam