Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Oblečenie a postroje Reflexné vesty

Reflexné vesty pre zvieratá

Zvýšte bezpečnosť svojho psa vďaka reflexnej bezpečnostnej veste a reflexnému postroju. Vďaka svojej farebnosti a reflexným prvkom bude váš psík vždy neprehliadnuteľný.

Reflexné vesty pre zvieratá - detailný popis

Každý majiteľ psa mal určite niekedy o svojho chlpatého miláčika pri nočnom venčení strach. Pokiaľ máte psíka na voľno bez vodítka, nikdy neviete, kedy môže vbehnúť na cestu. A večer by ho mohol nejaký neopatrný vodič ľahko prehliadnuť. S vašimi obavami vám ale môže pomôcť reflexná vesta pre psa. Vďaka svojej farebnosti a reflexným prvkom bude váš psík vždy neprehliadnuteľný. Vesty pre psov existujú v rôznom farebnom prevedení, takže si môžete vybrať takú, ktorá by podľa vás mohla vášmu psíkovi pristať najviac. Okrem bezpečnostnej stránky môže teda slúžiť aj ako módne oblečenie.

V našej ponuke na MojaLekáreň.sk môžete vyberať z viest najrôznejších veľkostí, takže nájdete určite takú, ktorá sadne i vášmu psíkovi.

MojaLekáreň.sk ponúka reflexné vesty

  • v žltom farebnom prevedení - vesta je vyrobená z nešustivého kvalitného materiálu Softshel, preto je vhodná na športové aktivity, prechádzky aj lov.
  • v oranžovom farebnom prevedení - je mäkká a teplá, vysoko reflexná, umožňuje psovi dostatočný pohyb. Priliehavý strih chráni hrudný kôš a udržiava ho v suchu.

Doplnkový tovar

Vedľa ponuky reflexných viest pre psov u nás nájdete značkové aj cenovo dostupné krmivá a doplnkový tovar ako je kozmetika pre psov, hračky, obojky a vodítka pre psov i mačky, postroje a ďalšie chovateľské potreby.

TIP: Nech je váš psík malý alebo veľký, máme pre neho to pravé vodítko aj obojok.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika