Moje srdcovky

Úvodná strana » Krása a osobná hygiena » Kontaktné šošovky » Príslušenstvo k šošovkám

Príslušenstvo k šošovkám

Na zlepšenie zraku ste si vybrali kontaktné šošovky? V tom prípade vás iste zaujme naša ponuka príslušenstva k šošovkám. Tieto rôzne pomôcky uľahčujú manipuláciu s kontaktnými šošovkami a pomáhajú sa o ne starať.

 • Hypromelóza - P 10 ml

  Skladom

  Používa sa ako podpordná liečba pri zníženej tvorbe sĺz a na odporúčanie lekára pri syndróme suchého oka.

  2,79 €

  2,79
 • Optosol plus 250 ml

  Optosol plus 250 ml

  Akcia

  Skladom

  Je sterilný fyziologický roztok  pre užívateľov kontaktných šošoviek.

  5,59 € 4,49 € -20 %

  4,49
 • ReNu MultiPlus roztok na kontaktné šošovky (modrý) 1x360 ml

  Skladom zajtra

  ReNu MultiPlus - roztok na kontaktné šošovky určený na oplachovanie, dezinfekciu, uchovávanie, odstraňovanie bielkovinových usadenín, navlhčovanie a čistenie.

  13,79 €

  13,79

Príslušenstvo k šošovkám - detailný popis

Čo si ku kontaktným šošovkám ešte kúpiť?

Pokiaľ ste sa rozhodli, že budete nosiť kontaktné šošovky, je dobré si tiež uvedomiť, že spolu s nimi je potrebné si zakúpiť ešte ďalšie príslušenstvo, bez ktorého sa viac menej neobídete.

 • Dezinfekčné roztoky a gély: používajú sa k dezinfekcii, oplachovaniu, uchovávaniu a zvlhčovaniu šošoviek.
 • Púzdra na šošovky: sa používajú na uskladnenie kontaktných šošoviek. Púzdra bývajú i rôzne farebné, vďaka tomu ľahko poznáte, ktorá šošovka patrí do ľavého a pravého oka.
 • Aplikátor kontaktných šošoviek: sa hodí najmä pre tých, ktorí so šošovkami začínajú. Uľahčujú totiž ich nasadzovanie a tiež vyberanie z povrchu oka. Nielen pre začiatočníkov, ale tiež pre ľudí s dlhými nechtami či veľkými prstami sú tieto aplikátory ako stvorené. Taká aplikácia šošoviek je rýchla, ľahká a hygienická.
 • Pinzety a klieštiky na šošovky: zabraňujú zaneseniu nečistôt na šošovku. Slúžia k vyberaniu kontaktných šošoviek z púzdra. Namiesto prstu použijeme pinzetu a tým znížime riziko prípadného znečistenia povrchu šošovky a následného podráždenia oka.
 • Očné kvapky a gély: pri nosení šošoviek môžete niekedy pociťovať nepríjemné pálenie či škrabanie v oku, môže sa u vás prejaviť tzv. „syndróm suchého oka“. V takom prípade použite očné kvapky, ktoré zvlhčujú očnú sliznicu, regenerujú a poskytujú úľavu.

Najpredávanejšie značky

Výhodné ponuky už nemusíte hľadať

pošleme vám ich e-mailom :)

Skúste to, odhlásiť sa prípadne môžete kedykoľvek.
Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam