Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Hračky pre psov Píšťalky na psy

Píšťalky na psy

Píšťalky na psy sú neoddeliteľnou súčasťou ich výcviku. Najčastejšie sa používajú pri výcviku poľovných a športových plemien, ale stále častejšie ich začínajú používať aj majitelia domácich psov. Dôvodov je hneď niekoľko.

Píšťalky na psy - detailný popis

Píšťalky sú neoddeliteľnou súčasťou poľovného výcviku každého psa. Pes sa pomocou píšťalky lepšie ovláda a ľahko sa učí povely. Pri objednaní píšťalky si nezabudnite objednať aj remienok (niektoré sa predávajú už s remienkom k píšťalke zadarmo). Vyberajte tiež aj z našej širokej ponuky vábničiek, ktoré určite oceníte pri každom love.

  • Píšťalky umožňujú jasnú komunikáciu medzi psom a jeho pánom, uľahčujú výcvik psa.
  • Píšťalka na psy je počuť na veľkú vzdialenosť.
  • Tón píšťalky je na rozdiel od hlasu, ktorý môže byť ovplyvnený emóciami alebo nachladnutím, stále rovnaký a vďaka tomu môžu dávať psovi povely, okrem pána, i ostatní členovia jeho "ľudskej svorky".
  • Píšťalky na psy existujú v mnohých prevedeniach a vyberie si aj ten najnáročnejší chovateľ. Plastové píšťalky, kovové píšťalky - nastaviteľné alebo nenastaviteľné, ultrazvukové píšťalky či píšťalky z byvolieho rohu.

A kde píšťalky na výcvik svojich psov zoženiete?

Ľahko aj na Mojalekaren.sk.

TIP! Píšťalka je nepostrádateľná vec v každej domácnosti so psom. Píšťalky uľahčujú výcvik a každodenné prechádzky. Na píšťalku by ste rozhodne nemali zabudnúť. Je tu nakoniec od toho, aby Vám uľahčila život.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika