MojaLekáreň.sk

Zdravotné papuče

Aj keď sme v detstve prezúvanie veľmi v láske nemali, čím sme starší, tým sa prezúvame radšej. A nezáleží na tom, či je reč o dáme na podpätkoch alebo mužovi v teniskách. Pokiaľ hľadáte na prezutie takú obuv, aby ste sa na ňu naozaj tešili, ste tu správne.

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

Zdravotné papuče - detailný popis

Prečo zdravotné papuče

  • zaručia správne tvarovanie nožnej klenby
  • šetria vaše kĺby
  • uľavia od bolesti chrbta
  • masírujú chodidlá
  • pomáhajú pri poruchách klenby

Práve u nás si môžete vybrať zdravotné papuče dámske, pánske i detské v rôznych farbách a v rôznom prevedení. Rozumieme tomu, že nielen zdravotné hľadisko, ale tiež to, ako vaše topánky na prezutie vyzerajú, je dôležité. Rovnako tak vaša voľba záleží na tom, „kde sa budete prezúvať“. Zdravotná obuv je vždy vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Ich výhodou je tiež dlhá životnosť.

V našej ponuke nájdete i klasické „korkáče“, teda korkové zdravotné papuče z prírodných materiálov. Nie je divu, že korkové zdravotné papuče sa už niekoľko rokov tešia veľkej obľube, ich prírodný pôvod je jednoducho in.

Chodenie po kameňoch je zdravé. To vieme, ale viete si predstaviť zdravotné masážne papuče s prírodnými kameňami? Chce to možno trochu odvahy, zo začiatku ich nosiť len pár minút. Sami uvidíte, či vám vyhovujú. Isté je, že tieto masážne zdravotné papuče dokážu už po krátkom používaní uľaviť od bolestí, zlepšiť krvný obeh. Rozloženie kameňov je také, aby jednotlivé kamene masírovali akupresúrne body na vašom chodidle.

Nezabúdajte na deti. To, že sú ich nohy malé a mladé, neznamená, že nepotrebujú starostlivosť. Zdravotné papuče pre deti by napríklad nemali chýbať na sezname toho, čo nakúpiť pre prváčika do školy. Detská klenba sa vyvíja a je dôležité podporiť jej správnu polohu a stavbu.

Spýtajte sa lekárnika

Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním.

Zistiť viac