Úvodná strana Domácnosť a zvieratá Chovateľské potreby Psi Cestovné potreby Ostatné potreby

Ostatné potreby pre domácich miláčikov

Napadá Vás niečo, čo Váš domáci miláčik síce akútne nepotrebuje, ale napriek tomu by ste mu (alebo sebe) chceli urobiť radosť? Porozhliadnite sa v tejto sekcii a možno ešte narazíte na niečo užitočné na celkovú starostlivosť o vašich zvieracích priateľov a na cesty s nimi.

Ostatné potreby pre domácich miláčikov - detailný popis

Napadá vás niečo, čo váš domáci miláčik síce akútne nepotrebuje, ale napriek tomu by ste mu (alebo sebe) chceli urobiť radosť? Poobzerajte sa v tejto sekcii a treba ešte narazíte na niečo užitočného pre celkovú starostlivosť o vaše zvieracie priateľov a pre cesty s nimi.

Široký výber ostatných potrieb pre Vašich miláčikov nájdete na MojaLekáreň.sk

Vyberať môžete z autosítí, automřížek alebo lekárničiek pre Vašich miláčikov.

Na MojaLekáreň.sk si môžete vybrať od značiek: TRIXIEAPTUS 

Doplnkový tovar

  • Autopoťahy a prikrývky - Ak svojho psíka radi beriete na všetky výlety, určite s vami cestuje autom. Ako ale zabezpečiť, aby nezaneřádil celú zadnú sedačku? Riešenie je jednoduché. Kúpte si prikrývky pre psov do auta. Na zadnej sedačky môžete dať napríklad len deku. Skvele poslúži vlnená deka, ktorú v prípade potreby ľahko vyperiete.
  • Deky - Cestujte so svojimi psíkmi, bez toho aby ste zakaždým museli zdĺhavo čistiť auto. Cestovný podložky do auta pre psov ochráni autosedačky pred ušpinením. Napríklad deka s dekorom psie labky zachytí všetky chlpy psíka a vy potom deku len vyprášite alebo vyperiete.
  • Cestovné misky -  Chystáte sa na dlhú cestu a beriete so sebou i svojho psíka? Potom mu určite nezabudnite do auta pribaliť kŕmenie a cestovnú misku na vodu. Jedine s pravidelnými prestávkami, kedy svojho štyrnohého miláčika necháte pretiahnuť a napiť sa, zvládnete i dlhšiu cestu bez väčších problémov.
  • Bezpečnostné pásy pre psov - Nenechávajte svojho psíka doma a užite si výlet všetci pekne pohromade. Cestovanie so psami už nie je nič zložité. Stačí, abyste boli na takúto cestu vhodne vybavení. Najdôležitejšie pri ceste so psíkom je, aby mal bezpečnostný pás do auta. 

TIP! Kvalitné krmivo pre psov je dôležité pre ich každodenný vyvádzanie a dodá im potrebné živiny pre zdravé zuby, hebkú srsť a bezproblémové zažívanie. Naša pestrá ponuka krmiva pre psov obsahuje ucelený sortiment, z ktorého si môžete vybrať ako granule, konzervy pre psov, tak aj kapsičky a paštéty pre psov. Ako odmena za spoluprácu pri výcviku urobí vášmu psíkovi určite radosť maškrtu pre psov. Pokudvašeho psíka trápia zdravotné problémy, možné špeciálne krmivo nájdete v sekcii veterinárnej diéty pre psy.

Hore
OK
Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Zistiť viac
Spracovávam
Spýtajte sa lekárnika