Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

walmark akce

Volajte 0221 201 380

Zápal kože a dezinfekčné prostriedky 

Neoddeliteľnou súčasťou každej domácej lekárničky by rozhodne mali byť dezinfekčné prostriedky na ošetrenie drobných poranení a odrenín u malých detí aj dospelých. Dezinfekcia v spreji či vo forme masti ničí choroboplodné zárodky, uľavuje od svrbenia a príjemne chladí. Zároveň taktiež prispieva k rýchlejšiemu hojeniu drobných zápalov kože a pôsobí protizápalovo.

Siahnite pre rýchlu pomoc na odreniny každého druhu

  • roztok - skúste osvedčený Betadine k lokálnej dezinfekcii pokožky a slizníc, výborný pre malé deti, pretože pri aplikácii na ranu nepáli a neštípe, ďalej klasický Peroxid vodíka 3%
  • sprej - aplikuje sa o niečo pohodlnejšie než roztok bez rozprašovača, odporúčame Jodisol alebo tinktúru s rozprašovačom Ajatin Profarma za veľmi dobrú cenu
  • masť - opäť dezinfekcia Betadine, teraz vo forme masti, oproti predchádzajúcim z rany nesteká

TIP! Na odreniny môžete taktiež prikladať odvar zo žíhľavy dvojdomej. Čaje na prípravu odvaru nájdete v sekcii porcované bylinné čaje.

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Katalógový výpis | Zoznam
Značky:CICADERMA

HYDROCORTISON LEC. UNG DER 1X10G

HYDROCORTISON LEC. UNG DER 1X10G
Kód:116331

Naša cena:  1,74 €

registrovaný liečivý prípravok
Masť sa používa na miestne zápalové a alergické kožné ochorenia neinfekčného pôvodu, napr. pri ekzémoch a podráždení kože kozmetickými a čistiacimi prostriedkami, pri uštipnutí hmyzom, malých popáleninách 1. a 2. st., pri psoriáze, kožných zápaloch po opaľovaní, ožiarení.
Dostupnosť: skladom

CICADERMA dermálna masť 30 g

CICADERMA dermálna masť 30 g
Kód:117076

Naša cena:  4,82 €

registrovaný liečivý prípravok
Pri liečbe drobných popálenín kože, podráždení, začervenaní po slnení, po uštipnutí hmyzom, odreninách, popraskanej kože. Homeopatický liek.
Dostupnosť: skladom