Táto stránka využíva cookies pre vaše lepšie prechádzanie webovej stránky. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac zistíte tu.

Bioderma 2+1

Volajte 0221 201 380

Lieky na prostatu 

Lieky na prostatu Vám pomôžu uľaviť od najčastejších problémov spojených so zápalom a zväčšením prostaty, zmierňujú bolesť a problémy s močením, tlmia nutkanie a zároveň redukujú časté močenie cez deň aj v noci. Účinné prípravky na problémy s prostatou rovnako slúžia na liečenie chronického zápalu prostaty a prispievajú k zachovaniu sexuálnej aktivity do vysokého veku. Prečítajte si rýchly prehľad liekov a prípravkov podporujúcich zdravie prostaty:

Užitočné tipy pre liečbu a zachovanie zdravia vašej prostaty

  • nasaďte včas účinný liek - pri začínajúcich zánetoch prostaty vyskúšajte tablety Prostakan Forte, vhodné tiež k doliečovaniu po operácii a pri chronických prostatitídach, ďalej odporúčame veľmi obľúbený Prostamol Uno, ktorý zmierňuje hlavné príznaky zápalu
  • užívajte doplnky stravy - stretnete sa s hneď niekoľkými prípravkami pre podporu zdravia vašej prostaty, ktoré je vhodné užívať aj v dobe, keď netrpíte zápalom, prispievajú k správnej činnosti prostaty, jedným z najpredávanejších je No-Prostal (ten a mnohé ďalšie doplnky nájdete v sekcii Prostata)
  • vyskúšajte učinné bylinky - pre podporu zdravia prostaty je odporúčaná napríklad žíhľava dvojdomá, žito siate či nechtík lekársky a ďalšie, vyskúšajte liečivý čaj na problémy s prostatou, ktorý už obsahuje všetky potrebné bylinky (v tejto sekcii nájdete napríklad čaj z vrbkovej vňate)

Pokiaľ spozorujete vážnejšie príznaky problémov s prostatou, napríklad neustále kvapkanie moču alebo kompletné zadržanie moču, ihneď vyhľadajte lekára, pretože hrozí riziko poškodenia močových ciest a obličiek.

Najpredávanejšie výrobky v tejto kategórii
Prostamol Uno CPS 30X320 mg
PROSTAKAN Forte 120 kapsúl
Katalógový výpis | Zoznam

Prostamol Uno CPS 30X320 mg

Prostamol Uno CPS 30X320 mg
Kód:332298

Naša cena:  9,97 €

registrovaný liečivý prípravok
Poruchy močenia pri nezhubnom procese zväčšovania prostaty (tzv. benígna hyperplázia prostaty) v I. a II. štádiu.
Dostupnosť: skladom

PROSTAKAN Forte 120 kapsúl

PROSTAKAN Forte 120 kapsúl
Kód:361496

Naša cena:  19,65 €

registrovaný liečivý prípravok
Liek pri funkčných problémoch spojených s nezhubným zväčšením prostaty. Podporne pri doliečovaní po operáciách prostaty.
Dostupnosť: dodávame do 4 dní