MojaLekáreň.sk

KetoMix proteínové koktaily

V tejto kategórii momentálne nie sú žiadne produkty

KetoMix proteínové koktaily

Chudnúť s KetoMixem je naozaj jednoduché. Spaľovanie tukov pri tejto diéte má totiž na starosti ketóza, do ktorej sa s našimi jedlami dostanete behom pár dní. Nemusíte sa báť. Názov znie možno zložito, ale všetko je vlastne veľmi jednoduché.

Ako funguje ketóza

Ketóza je úplne prirodzený stav v prípade, že nemáte dostatok sacharidov. Vaše telo je teda musí nahradiť niečím iným, aby mu nechýbala energia. A práve na tomto princípe je založená KetoMix diéta. Všetky naše jedlá sú nízkosacharidová a tak si po dobu diéty udržujete príjem sacharidov pod hranicou 50 g denne. Ako zdroj energie začne vaše telo chýbajúce sacharidy úplne automaticky nahrádzať ketóny. A ty sa vytvorí z uloženého telesného tuku. Budete tak chudnúť pri akejkoľvek činnosti.

  • Účinné chudnutie bez hladovania a nutnosti cvičenia. Rýchly a trvalý výsledok bez jojo efektu - pri následnom dodržiavaní zásad zdravého životného štýlu.
  • Jedlá bez škodlivé chémie.
  • Ponúkame aj produkty vhodné pre celiakov, vegetariánov a vegánov.
  • Zaistený príjem potrebných vitamínov a minerálnych látok. Príprava jedla za menej ako 5 minút.
  • Kompletný diétny program až ku dverám vášho domova.

Prečo si vybrať KetoMix?

KetoMix je unikátny česká diéta, ktorá ponúka nespočetné množstvo plnohodnotných a veľmi chutných proteínových jedál. Ich príprava vám nezaberie viac ako päť minút, a tak budete mať dosť času sami na seba. KetoMix jedlá neobsahujú škodlivú chémiu a s výnimkou houstiček a cestovín sú úplne bez lepku. K ich príprave nie je potreba mlieko. Obsahujú tiež všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré telo v čase diéty potrebuje.

Ketomix ponúka:

TIP! Športujete radi? Potom sa vám určite bude hodiť niektorá z našich športových potrieb. Nájdete tu predovšetkým širokú ponuku športových fliaš. A to nie len tak hocijakých ... ide o tzv. Zdravé fľaše, ktoré sú vyrobené z nezávadného polypropylénu. Zdravá fľaša nepáchne a netvoria sa na nej pleseň. Je tak vhodná nielen pre deti, ale pre každého, kto chce žiť zdravo.

Kategóriu KetoMix proteínové koktaily nájdete aj na našom českom e-shope Lékárna.cz

DOPRAVA ZADARMO

k nákupu nad 20 €

Prihláste sa k odberu noviniek
a zľavový kód vám pošleme e-mailom.